Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 304

Tema: Druid

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Druid

    Ovdje komentirajte sve o drujama...feral il resto?pitajte i diskutirajte
    može

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ak si opsjednut pvp-om... ista stvar ko i kod priesta... prvo odes u resto tree... raidas i skupis set i onda se prebacis na balanca il feral i deres pvp

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    za pve se traži samo resto..samo da hila
    može

  4. #4
    0/20/31 = puštaju te u sve raidove u pve zbog 31 u resto , a imas imba talente u feralu
    Kazy
    night elf druid 60
    Sylvanas
    <Regrown>

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    Trenutno imam 24/0/27.
    Nema swiftmenda, bez kojeg se moze, manje mane trosim (al opet potrosim sve od kraja jer moja samilosna narav me tjera da hilam njubove koji se ne sjete sami hilati ili ko budale stoje i cekaju da ih Sarturin whirlwind pozdere). Odlucio da odjebem sve to i da hilam svoju i susjednu grupu PA SE TI SEVI LAGANO.

    Sada skupljam balance opremu kako bi mogao raditi neki caster dmg jer u 1v1 saksam opako (sto nije ni cudo jer sam resto orijentiran), ali u PvP hilam ko manijak, nema mi ravne !!!
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

  6. #6
    Za lvlup-anje ti je najbolji feral druid, a resto ti ne treba jer kasnije dobiješ set koji ti poboljšava healing. U pvp-u su feral druidi najbolji a i balance se dobro drže. Ali ako hočeš biti dobar druid u bilo kojem obliku trebaš nabavit set za bear form, jedan za cat, i jedan za resto, a poboljšavaš si balance. Jer onda si dobar u pvp-u, pve-u i za farmanje. Druidi nisu paladini da si moraju healing talente nabrijat da bi bili dobri healeri. Druidi su skoro dobri u healanju kao i priestovi samo što su je druida teže ubiti.

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    ja imam druida na lvlu 46...uletim aj u WSG i počnem igrati..iživciram se kao stara baba jer igram sa njubinama...odem ponovno u WSG i dobijem dobru grupu...capturamo 1 zastavu i idemo dalje. Kolju nas cijelo vrijeme i spušimo

    Meni je dosta vise gubiti i umirati kao critter. Ja sam feral druid...ajd malo me savjetujte...itemi, talent itd. talenti su mi ovako http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    i recite mi kakvi su druidi za pvp?

    i tesko mi je urediti talente...ajd pomagajte plz
    3
    reda
    teksta

  8. #8
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    Prvo I prvo druid si pa mozda možeš donijet prevagu, ja osobno nikad nisam igro sa druidom, ali sam vidio druide koji gaze po WSGu.
    Onda JAKO velik čimbenik je taj da moraš imat grupu koja je koncentrirana (ne 1:0 pa te onda naguze)
    Dakle je bih uzeo maga sa sobom stealth do zastave, mag blika do nje frost nova, ti sprint I da te neko čeka za protection (kad ti istekne sprint travel form i bog si)
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    covjece ovdje se ne radi o idejama (imam ja puno taktika)...a ne znam sta da kazem al svejedno fala na pomoci...snaci cu se ja nekako
    3
    reda
    teksta

  10. #10
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    evo sramote nista nije pisano od listopada..
    ajd da mal ozivimo druida...

    sto mislite o njegovim formama, medvjed, kit... kako se koristite njima???
    dali se uopce transformirate??
    Boli me K***C !!11

  11. #11
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    e da zanima me ovaj novi form jel ko vidio kak to izgleda? Ima ko kakav screen?

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao flander
    e da zanima me ovaj novi form jel ko vidio kak to izgleda? Ima ko kakav screen?
    vidio sam..a onak neka crna ptičica letucka po zraku..niš posebno
    može

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    feral ftw...heh drujo bolji od wara i tenkanju ahah da ziher........NEVA
    maca na forumu

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    e bas sam jucer gledo ovu temu i razmisljam kako je zamrla...

    od frenda stric ima drooda na 70 i kaze da je ta nova forma super...
    nest mi je spominjo ak se nevaram da se ustedi nekoliko k golda zato sto se netreba kupovat ono za flying mounta....

    sto se tice vjecne borbe warr - drooda tanking mislim da su warriori ipak bolji.... ak se nevaram warrovi su za to prvobitno i namjenjeni a druidi nezaostaju bas puno za njima sa svojom formom... ak nema warra onda ce ga drood bez problema zamjenit...

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Stos je u tome da su warriori rodjeni da budu tankovi, a ako im to oduzmu sto ce biti, mislim da ce ipak warrior tankati glavne bossove koliko god druid dobar bia.
    Well, as long as it's interesting.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    Druids

    * When the duration of "Cyclone" ends, area buffs such as "Leader of the Pack", "Tree of Life", and "Moonkin" will now be correctly resumed.
    * "Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health.
    * "Dire Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health. In addition, the armor bonus has been reduced from 450% to 400%.
    * The multiplier on base weapon damage for "Mangle (Bear)" ability has been changed from 130% to 100%. In addition, the bonus damage has been reduced by the same ratio.
    * "Savage Fury" no longer affects "Mangle (Bear)".
    * "Savage Fury" no longer applies to "Maul" or "Swipe".
    * The critical damage bonus on "Predatory Instincts" reduced from 3/6/9/12/15% to 2/4/6/8/10%.
    * "Improved Leader of the Pack" can no longer get critical heals.
    * The armor bonus from "Moonkin Form" has been increased from 360% to 400% (to match Dire Bear Form).
    * The rage normalization equation has been adjusted to grant more rage.




    eto to je o druidima s 2.0.10 patchem...
    mogu jedino rec da je ovo ocekivano... sto vi kazte na to sve...

  17. #17
    Nikakve flight form promjene?

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    14
    Sto se mene tice ja sam zadovoljan ovim nerfom,smanjili su dmg,staminu i malo armora,ali povecali su rage generation,posto sam ja feral jos cu uvjek moc tankat bez problema,a za dmg i ovak i onak koristim cat formu koja owna,stoga DROOD FTW!

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    tu :)
    Postova
    30
    im full resto

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    SThe critical damage bonus on "Predatory Instincts" reduced from 3/6/9/12/15% to 2/4/6/8/10%.
    ovako bi sad blizzard, druidi postali taman jaki kolko su trebali a oni sad NERF!!! mrš, pljujem na blizzard! jadni mi druidi, sta da hilam? ma hilat cu ti mamu u krevetu smece jedno!

    "Savage Fury" no longer applies to "Maul" or "Swipe"
    "Improved Leader of the Pack" can no longer get critical heals.
    pa dobro kako oni ocekuju da prezivim 4-5 moba odjedanput???znaci swipe je za k****, ILofP hila jadno, nemam helta kolko prije, mrš...

    aj aj necu ih previše ispljuvat, prvo da ja to vidim iz prve ruke...
    3
    reda
    teksta

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    SThe critical damage bonus on "Predatory Instincts" reduced from 3/6/9/12/15% to 2/4/6/8/10%.
    ovako bi sad blizzard, druidi postali taman jaki kolko su trebali a oni sad NERF!!! mrš, pljujem na blizzard! jadni mi druidi, sta da hilam? ma hilat cu ti mamu u krevetu smece jedno!

    [quote:3kn4aiwj]"Savage Fury" no longer applies to "Maul" or "Swipe"
    "Improved Leader of the Pack" can no longer get critical heals.
    pa dobro kako oni ocekuju da prezivim 4-5 moba odjedanput???znaci swipe je za k****, ILofP hila jadno, nemam helta kolko prije, mrš...

    aj aj necu ih previše ispljuvat, prvo da ja to vidim iz prve ruke...[/quote:3kn4aiwj]

    Ma bravo .. kao niste bili OP do sada

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    ne, bili smo taman kakvi smo trebali biti...za razliku od maga. kad mi uvali instant cast pyroblast critical 6k dmga :O
    3
    reda
    teksta

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    ne, bili smo taman kakvi smo trebali biti...za razliku od maga. kad mi uvali instant cast pyroblast critical 6k dmga :O
    ako pod taman misliš ownanje bilo koje klase 1 na 1 onda da..

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    ne, nego govorim općenito, pvp i pve (pod pve mislim na mobove, elite...)
    3
    reda
    teksta

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    super mi je kod druida što te primaju u sve grupe,bilo kao tank,random,dps,hiler... jednostavno druja je svestrana

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    Ma druid je imba,igram ga baš sad level 18 brzo ce cat forma odlican je i za hilat i za solo questove ma baš za sve

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ja razmišljam da zarolam druju,ali mi je malo glupo što ću u većini grupa ipak hilat,a mrzim hilanje,kolko se puta dogodi situacija

    [Party]S[Seronja]S: U STUPID !&%^ WHY DIDNT U !"%&ING HEALED ME ?!

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ok ja nemam WoW, ali često igram kod bratića i on ima druida , a i čuo sam da ga stalno jačaju i poboljšavaju, pa me zanima ako kupim woW isplati se napraviti njega, mene više zanimaju Shamani i Warlocki, ali...
    "The present will pass by if you live in the past."

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    to i mene muci... u zadnje vrijeme me rogue sve vise vuce.. druida poznajem ko svoj dzep i kao feral je full zabavno igrat... sto se tice levelinga a o pvpu da nepricam... ali sto kad dodes na 70 i kad ti pvp dosadi... ak imas srece da se zalomi neki guild koji ce te vuc po inst kao ferala ili castera onda si miran... al u vecini slucajeva ce rec decko prebaci se na resto...

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    da,ja razmišljam o NE rogu i NE druji...pa sad što mislite,ko je bolji u pvp i koje su profesije najbolje za druju

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •