Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Zbrush: Torzo

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Zbrush: Torzo

    Evo samo da cujem misljenja od vas forumasa. Ali nemojte me sad pokopati ako ima neka greska u smjestaju misica, radio sma najvise po sebi (a nije mi to neka super slika ) i po knjizi iz anatomije.....

    Ruke nisam ni poceo samo gornji dio zbog bicepsa i tricepsa, i da ono sto vidite jesu absovi i ima ih 6, ono ispod su donji trbusni koji idu do vrha noga koje nisam ni poceo.

    EDIT: te ogromne zile su tu samo radi awesome efekta



  2. #2

    Re: Zbrush: Torzo

    Koja sisa.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Zbrush: Torzo

    Podsjeća na lice, ali dosta dobro, malo neprirodno izgleda u području stomaka, fali mesa tu ;D
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Zbrush: Torzo

    malo anatomije xD
    al ak si prvi put radio valja
    ak je 10. ne
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Zbrush: Torzo

    = Citat = Izvorno postao Macolla
    Evo samo da cujem misljenja od vas forumasa. Ali nemojte me sad pokopati ako ima neka greska u smjestaju misica, radio sma najvise po sebi (a nije mi to neka super slika ) i po knjizi iz anatomije.....

    Ruke nisam ni poceo samo gornji dio zbog bicepsa i tricepsa, i da ono sto vidite jesu absovi i ima ih 6, ono ispod su donji trbusni koji idu do vrha noga koje nisam ni poceo.

    EDIT: te ogromne zile su tu samo radi awesome efekta


    lose. zasto za pocetak ne bi vjezbao modelirati torzo u lowpoly-u?! recimo ja u zbrush ne idem dok ne trebam ispeci samo normale. sav ovaj dio odradim u par sitnih minuta unutar maxa rasporedjujuci segmente na meshu a u zbrushu onda samo odradim detalje. brže je ako napravis dobru podlogu, a to je low poly.
    ovako ces duze trebati da svladas percepciju za modeliranje a kada svladas neces uopce znat optimizirano raditi jer ces samo napucavati polygone, dok neki tamo lijevi lik ce sa 10 puta manjom kolicinom poligona napraviti ono sto ti napravis sa 10 puta vise. dok ne svladas low poly nema ti smisla raditi high poly.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Zbrush: Torzo

    Daj Barathrum popusti malo, lik sam kaže da mu je ovo prvi rad, i za prvi put je jako dobro, nisu svi rođeni sa super skilovima u modeliranju kao ti
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Zbrush: Torzo

    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Daj Barathrum popusti malo, lik sam kaže da mu je ovo prvi rad, i za prvi put je jako dobro, nisu svi rođeni sa super skilovima u modeliranju kao ti
    upravo bas zato sto mu je prvi i u startu je pogresno krenuo treba ga odmah usmjeriti jer ce si ovakvim ucenjem samo zakomplicirati zivot i na kraju ce odustati. svi bi odmah htjeli raditi likove poput blizzarda a ne shvacaju da pocetak ne pocinje sa high polijem vec igranjem sa kutijama. da je od kvadrata napravio model humanoida ne bih mu nista rekao jer je krenuo dobrim putem od samih osnova na cemu ce te boxove nadogradjivati i napredovati. ovako ako krene nikad nece otic na low poly jer inace likovi koji se odmah uhvate high polija misle da je gubljenje vremena radeci u low-špliju. well, nakon 3 sata rada se vidi tko je ucio modelirati od kutije a tko od z-sfera. onaj koji je modelirat ucio od kutije lika ce zavrsiti unutar dva sata onaj tko nije ucio tako vec je preskakao poglavlja ni za 6 sati nece zavrsiti lika i vjecito ce biti nezadovoljan svojim modelom. ukratko...

    usput lada zavrzena, preko 200.000 poligona.


  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Zbrush: Torzo

    Jao, izgleda odlicno

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Zbrush: Torzo

    lada ....btw ofarbaj u crveno....

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Zbrush: Torzo

    Pa on možda ne mora ništa postići s ovim načinom modeliranja, možda to radi iz zabave, možda je njemu draže da kao hobi radi par sati u Zbrushu da bi dobio nešto što može dobiti za puno manje vremena.
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Zbrush: Torzo

    Ma samo sam gubio vrijeme sa Zspherama ono cisto iz zabave, iako zelim i profesionalno mozda nekad u buducnosti raditi...

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Zbrush: Torzo

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Daj Barathrum popusti malo, lik sam kaže da mu je ovo prvi rad, i za prvi put je jako dobro, nisu svi rođeni sa super skilovima u modeliranju kao ti
    upravo bas zato sto mu je prvi i u startu je pogresno krenuo treba ga odmah usmjeriti jer ce si ovakvim ucenjem samo zakomplicirati zivot i na kraju ce odustati. svi bi odmah htjeli raditi likove poput blizzarda a ne shvacaju da pocetak ne pocinje sa high polijem vec igranjem sa kutijama. da je od kvadrata napravio model humanoida ne bih mu nista rekao jer je krenuo dobrim putem od samih osnova na cemu ce te boxove nadogradjivati i napredovati. ovako ako krene nikad nece otic na low poly jer inace likovi koji se odmah uhvate high polija misle da je gubljenje vremena radeci u low-špliju. well, nakon 3 sata rada se vidi tko je ucio modelirati od kutije a tko od z-sfera. onaj koji je modelirat ucio od kutije lika ce zavrsiti unutar dva sata onaj tko nije ucio tako vec je preskakao poglavlja ni za 6 sati nece zavrsiti lika i vjecito ce biti nezadovoljan svojim modelom. ukratko...

    usput lada zavrzena, preko 200.000 poligona.

    kak brojis poligone? di mogu vidit tu opciju u mayi?
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Zbrush: Torzo

    display->heads up display-> poly count
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

Slične teme

  1. 3D Model- Rhino3d / Zbrush Noob sam..
    By Macolla in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2009, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •