Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 215

Tema: Policijska represija

  1. #31
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Policijska represija

    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Glavno je da si ti vidio jel imas blizu 40.

    LOL
    Dobar ti argument ..na nivou popišanca kojeg su čak tri puta kaznili jer nije naučio pogledati preko ramena prije nego se popiša .

  3. #33
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Nije ni tvoj los, s obzirom da znas, tj. nagadas u kojoj sam situaciji bio, kao i policija...

    hmm, hmm...

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Pa priznaj da moraš biti biser da bi te čak tri puta kaznili zbog pišanja .Aj , baš me zanimaju konkretne situacije.Opiši ih malo .

  5. #35
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .
    This. Išao sam na plac na bankomat, sparkirao se s motorom, kaciga pod ruku. Dignem keš, napravim 2 koraka, murjak mi iza leđa i poteže me nekako nezgrapno za rukav i skroz mutavo kaže: "Osobnu.", tek sam ga iz treće skužio.

    Dam mu osobnu, lik uzme i počne hodat. Reko, neće moći. Idem za njim. "Čekaj tu." Aha, ok. Čekao sam tu, ali tako da ga mogu vidjet. Ima pravo dobiti moj dokument na uvid, ali ga ne smije uzeti, zajebi

    Enikejs, netko par minuta prije opljačkao kladionucu iza ugla. Pored toga nikakve neugodnosti s policijom, upravo suprotno. Usred noći sam se vozio bez upaljenih svijetala (imao sam pozicije+ maglenke, zaboravio sam upaliti jer sam morao stati 5 minuta prije kad me druga patrola haltala) i lik me pustio, a mogao mi je finu kaznetinu spičiti
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #36
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Policijska represija

    Nikad nisam imao problema s policijom, ali me izuzetno veseli kad druge zajebava. Tko traži, taj dobije.
    Reikova priča, a posebno Pimpova, mi je izuzetno smiješna.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Ja prošao kroz crveno ...bilo žuto pa crveno ured prelaska križanja.Zaustavi me murja i to zato jer sam imao splitsku regu ( kupio tek polovni auto ) .Kao kazna je ta i ta ...žena počela plakati histerično...frajer se zbuni i veli ajde vozi dalje .

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    Nisam ja niš tražio

    Samo smo očito naletili na krivu g. Boombastic Talmanastik

  9. #39
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    @bezimeni

    Pa prvi put mi se desilo da nisam znao da se zbog toga moze dobiti kazna. Najme bio sam pokraj kafica jednog, cugao vani pivicu, ono zajebancija i doleti murja, tj. racija. I sad kak sam bio iza ugla, tocnije u dvoristu od nekog novog objekta koji se radio do, nisu vidjeli sta sam radio pa dok sam izletio pitali me sta radis i ja refleksno rekao da sam pisao. Uzeli mi podatke i dobio kaznu ^^.

    Drugi put mi se desio pokraj PPK-a. Isao mi frend kupiti cigare i ja ga vani cekam i sad ono pisalo mi se i taman da ga izvadim i evo murje. Sta radis? Reko nista, cekam prijatelja. Pitaju me, jel si se to ti popisao. Ja rekao nisam, nemam cisternu, tu se popisalo prije mene valjda 200 ljudi. (Svako tu obicaj ima pisat. Oni koji zive u Bjelovaru znaju na koje mjesto mislim. Pokraj izlaza iz PPK-a vrata od dvorista.) Oni da ih nezanima jel su mene vidjeli okrenutog prema zidu i zum, kroz par mjeseci opet kazna.

    Treci put mi se desilo na istom mjestu kao i prvi put. Samo ovaj put nije bila racija, vec sam bio toliko pijan da nisam ni skuzio da je murjak 5 metara od mene...

    1. Glupa kazna, nisam ni znao za taj zakon, al eto dobio kaznu.
    2. Nisam se ni popisao, al eto dobio sam kaznu ko da jesam.
    3. Kriv 100%.

    Zar nisam slasluzio jednom dobiti samo upozorenje ili tako nesto? Da nepricam da sam isto 4-5 puta platio zbog osobne kaznu i neznam 5-6 puta zbog narusavanja javnog reda i mira jerbo imam obicaj da sam takve hebene srece da se uvijek neko sranje desava oko mene...

    Kao sto rekao nisam ja sveta voda. Nekad jesam kriv, al nekad nisam. Ajd sva sreca da ne vozim auto. Vec bi vjerovatno bio u zatvoru sa polancecom...

  10. #40

    Re: Policijska represija

    @ReiKo:
    Dovoljno da ti pogleda oči nakon prošle noći provedene uz SC2 i ima razloga za zaustavljanje.

  11. #41
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    Najžešća mi je bila fora kad sam u kvartu s autom skrenuo krivo, odnosno išao sam desno a trebao lijevo, i baš za inat me vidjeli murjaci kak se okrećem 2m u rikverc i oni zamnom. Vozim se ja namjerno 40km/h oni se meni nabili na guzicu, ono nedjelja 2h ujutro, nema ni žive duše. Na jednoj širini me pretekli i stali se malo dalje na ugibalište za bus, lik brzo van, fino kuhaću i ajde dečko stani pored.

    Žena u autu pored mene, smije se i snima sve s mobitelom. Kaže murjak jel bi puhao, kažem ja drage volje. Narihta on to sve i veli puši čim jače možeš; prvo sam usisao sav zrak oko njega i skoro mu pokvario onu pizdariju od uređaja kak sam počeo puhao, još meni lik govori "dobro dobro, lakše malo", i kad ono gle čuda nula promila. Lik onak u šoku pita zakej sam se okrenuo a ja normalno da sam se zbunio jer mi je žena neš kvocala. Lik se nasmije, da mi onu pizdariju od nastavka za uspomenu, sjedne u auto i bok.

    Drugi put su me pak uhvatili u kvratu na motoru, bilo je ljeto, vani plus 30, ja samo u nekim kratkim hlačam i japankama, bez majice i bez kacige(valjda prvi i zadnji put) išao do trafike kupit auto klub. I naravno, tam di nikad nema murjaka nasrao se neki s motorom. Traži me lik vozačku i prometnu, ja mu sve uredno dam da bi nakon minutu ispalo da je to bratić od starog xD Lik me pustio i veli nemoj to više radit, usput je nazvao mog starog i pozdravio ga, ušparao mi 700kn Od tad sam ga još dva-tri puta sreo kak me zaustavlja i cima.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    @ReiKo:
    Dovoljno da ti pogleda oči nakon prošle noći provedene uz SC2 i ima razloga za zaustavljanje.
    Zatvorili su danas betu. Mačka je mislila da imamo žetona i bombona u autu ali je ostala lišo... onda nekak moraš agresiju iskaliti...

    Ma dobro je rekao frend, faca je još pet, da malo sredi obline i uživao bi u toplim dodirima u području međunožja kada je tražila skriveni nož škakavac i Magnum .45

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Sickmanno1 .Aj i to je za ljude...ima i policija svoju normu za ispuniti .Vjerojatno su imali neke predrasude vezano uz tvoju frizuru ili nekaj slično .

  14. #44
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Sickmanno1 .Aj i to je za ljude...ima i policija svoju normu za ispuniti .Vjerojatno su imali neke predrasude vezano uz tvoju frizuru ili nekaj slično .
    Moze biti s obzioram da sam onda furao irokezu ^^

  15. #45
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    Pa čim su ga vidjeli pretpostavili su da je delikvent
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #46
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Policijska represija

    Žena je tražila neiskorišteni Starcraft II Beta Key!!!!!

  17. #47
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    Što bi značilo da ga prate i po ovom forumu
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    If you see a cop, Warn A Brother.


    @Weki, imaš pravo - zadnji dan bete je, htjela ju je iskusiti duboko zadnji dan da joj ujedino bude i nezaboravni karneval... i ja naletio i paf, ništa od bete ništa od karnevala.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Meni samo nije jasno kako te žena išla pipati ...zar ne pipaju muški muške a žene ženske ?

    edit: sad bu netko metnuo ovo kao citat u potpis

  20. #50
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Koje?

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    I sad ti objasni u kojem je to kontekstu rečeno .

  22. #52
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Tvoj problem dude, tvoj problem ^^

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni samo nije jasno kako te žena išla pipati ...zar ne pipaju muški muške a žene ženske ?

    edit: sad bu netko metnuo ovo kao citat u potpis
    Ovaj je bio u autu (s beretkom) i nešto pričao u Woki-toki, al ako je kvalificirana gospođa policajka onda zašto ne? Danas su muškarci i žene ravnopravni zar ne?

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Pa baš i nisu jer koliko znam murjaci nesmiju pipati žene .

  25. #55

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    If you see a cop, Warn A Brother.
    srecom pa si crn

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nikad nisam imao problema s policijom, ali me izuzetno veseli kad druge zajebava. Tko traži, taj dobije.
    Reikova priča, a posebno Pimpova, mi je izuzetno smiješna.
    a i nama je kasnije bilo smješno, ali smo tu večer bome napunili gaće, počneš paničariti za svaku sitnicu, šta ak mi nađu piratski softwer ovo ono igrice, muziku i to :s
    nije ti svejedno nikako, jedino što donekle shvacam što smo bili u crnom autu, kasno navečer na parkingu kod save di znaju biti problemi često ...tipa onaj frajer sto je nedavno ostao bez kotača na jaguranu...pa eto, neki razlog za sumnju


    KingMortal @ Nezz, odvjetik je mom starom rekao da bez naloga ništa nemogu, jedino ak te traže da vidiš jel imaš prvu pomoć i ostali pribor u autu, to im je onda izlika da ti zavire u gepek,


    a ovi su zabrijali da smo hardcore krivotvoritelji :/
    i što je najbolje, na kraju se tamo skupilo 4 ova u civilu krimovca , kasnije dva u odori i pas...znaci 6 murjaka, marica i auto za nas dvojicu balavaca :s



    btw. isto koliko sam upoznat, ženski policajci smiju samo žene, a muški samo muškarce pretraživati...

  27. #57
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Policijska represija

    A joj dobre teme, umirem
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Policijska represija

    Nesmiju muški ženske pipati, šta vam je... mene je jedino neka ženska kad sam išla na koncert xD
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  29. #59
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Policijska represija

    To nema proklete logike. Kao da muškarac muškarca ne može primit za spolni ud, wtf.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  30. #60
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao angel eye
    Nesmiju muški ženske pipati, šta vam je... mene je jedino neka ženska kad sam išla na koncert xD
    Ovo nije nikakvo pravilo. U praksi pokušavaju postaviti policajke na mjesta gdje je povečana šansa za pipanjem ženske osobe, ali ne postoji propis koji bi muškom murjaku zabranipo prepipavanje.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. Policijska patrola
    By Black Hawk Down in forum Multimedia
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-10-2007, 23:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •