Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 215

Tema: Policijska represija

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Policijska represija

    OK, ja sam zadnji koji će bez razloga uzvikivati "Policijska represija" i žaliti se na svaki, od 90% njih zasluženi pendrek po kičmi. Dakle, poštujem posao policajaca i mislim da bi svakako trebali to poštovanje i dobiti jer je njihov posao opasan i veoma bitan za održavanje normalnosti zajednice. Policajaca ima loših i dobrih, baš kao i ljudi no danas ujutro (a sada je 17:32 kada sam i tek došao doma) se dogodilo nešto veoma neobično.

    Svakih par tjedana je i jedan frend jednostavno rano ujutro sjednemo u auto, natankamo ga i krenom gdje god stigli. Ovaj put smo krenuli prema pravcu like i imali smo si zaplanirano vratiti se doma nakon ovog negdje navečer kao i uvijek (zadnji put smo krenuli prema krajnjem dijelu istre i sve je bilo super). Obadvojica dosad nismo kažnjavani, ne pijemo dok vozimo niti remetimo ičiji mir, pogotovo kada se ovako vozikamo, dakle što je u autu u autu je, uzmemo nešto hrane, neku drugu zanimaciju i to je to.


    No eto ti ga na, mi se vozimo (u to vrijeme sam ja vozio jer se inače razmjenjujemo za volanom no auto nije bio moj nego frendov) i baš smo išli prema Karlobgau kad vidimo da sa strane policija diže znak STOP i mi skrećemo i zaustavimo se (ja dakle). Vidim 3 policajca, jedan ima beretku, jedan je vidno naučnik/pripravnik i izlazi iz automobila podeblja ženska (koja me podsjećala na jednu deblju žensku koja mi je bila nadređena u vojsci). Prilaze automobilu, naravno - vozačka, osobna, dokumenti vozila ovo ono, mi smo naravno bili vezani, nismo ništa pili...no dobro. Iako je sve to bilo uredu, oni (tj. ona, ova dvojica su šutila) - kaže da izađem van. Ja pogledam frenda onak' čudno no dobro. Ja izađem van kad ona da se okrenem, stavim ruke na auto i raširim noge...

    Ja kažem kao "wtf lol pa šta je bilo?". Ona mi odgovori u stilu "ajde mali di si ti bio dok sam ja ovdje branila Hrvatsku nemoj me tu zezati (ne tim točnim riječima ali slično))". OK ja joj napravim to, ispipala me i kad je vidila da imam samo cigarete i žvakače i još par sitnica - prestala je no vidio sam da onaj tip s beretkom nešto priča u woki-toki unutar policijskog auta, a mali naučnik/pripravnik "pazi" na mog zbunjenog frenda.

    I da zaboravio sam napomenuti da sam imao malo duži jezik kad mi je rekla ono za obranu Hrvatske na što sam ja rekao kao "pa i moj stari je branio Hrvatsku, a stric je poginuo i?", na što je ona odgovorila da se pazi sad - "to može upotrijebiti protiv mene na sudu" (wtf nisam niti uhićen, niti sam išta kriv niti nemam pojma zašto je to spominjala??).

    No dobro, nakon toga još jedan šok - da idemo u stanicu sa njima! lol?? Toliko sam otupio od količine gluposti u tom trenutku da sam rekao samo "OK ajde ajde da sredimo to više jer nemam pojma ko je više ovdje lud i o čemu se radi". Krenem ja prema policijskom autu kada ovaj u beretci viče "STOP" ja se okrenem kao wtf - kaže on "Okreni se i ruke na glavu. WTF?? Frend gleda i ne vjeruje...

    Uglavnom lik mi je stavio lisice?? Ja ga stvarno pitam jeli ovo možda skrivena kamera na što on kaže da ne nego da je tako po zakonu uvijek, a ovaj naučnik kao mali šegrt samo kima glavom u znak odobrenja, jer on kao zna...

    OK mene su ubacili sa njima (debela i naučnik samnom iza) u policijsko, a frend i tip u beretki idu sa frendovim autom. Policijska stanica je bila blizu, a ja sam gledao uvijek za ljevo gdje smo ja i frend sada trebali biti negdje u nekom gradu/šumi i zejbavati se

    Ništa, da ne dužim - stavili me u jednu sobu, neki tip dosta dobar (odvezali su lisice) sa načelnikom te policije me pitalo neka pitanja ala tko sam, što radim, tko su mi roditelji, što radim ovdje i tako dakle ona najednostavnija i najgluplja pitanja. Frenda su isto tako ispitali, ali prije toga su nam ispraznili auto i nama džepove.

    Nakon toga dolazi neki isto policajac, mojih godina (kao neki glasnik valjda) i kaže nam (bili smo u čekaoni) da smo pušteni i da nam želi ugodan dan (yea right'). U tom trenutku, ja i frend nismo imali izbora nego smo odmah otišli popiti jednu kasnodnevnu kavu no meni je odma sinula ideja iako su na "odpustu" rekli da su nam vratili sve stvari, da mi ipak daju kopiju popisa kojeg su napravili kada su te stvari...šta ja znam...proučavali??

    Popis je ovako izgledao (dakle izvadak) ovo sam morao staviti da vidite kakvim se glupostima bave umjesto da hvataju prave kriminalce:

    1x Prijenosna igraća konzola "Nintendo DS"
    1x Žvakaće gume "Orbit"
    1x Alkoholno piće (ZATVORENO) "Southern Comfort"
    1x Baklja tip B (inače su baklje tipa B u slobodnoj prodaji i ima je se u autima ili negdje ako zaglibite izbacite baklju)
    1x Pirotehničko sredstvo (kutija) - ZENGA (petarde, još ostale od nove godine i neke utakmice, totalno je frend zaboravio na njih i ja, one su moje)
    4x Kutije cigareta "Lucky Strike"
    2x Kutije cigareta "Marlboro" (crveni)
    1x Čips "Frank"
    2x Gavrilović mesni doručak (za ovo nam je trebao nož-otvarač jer ponekad onaj "automatik" na konzervi pukne i nema boga da je otvoriš)
    1x Vojni nož (s dozvolom i ovjerom kupovine) marka "Keiser"
    1x Upaljač tip "Zippo"
    1x Upaljač tip "Obični"
    1x Čokolada mlječna za konzumiranje
    1x Navijački šal "Armada Rijeka"
    1x Navijački transparent "Armada Rab Lakrdijaši"
    1x Prijenosno računalo "Dell Inspirion 1545"
    6x CD "Razna muzika"
    2x DVD/CD PC igre
    1x Prva pomoć (neotvorena) <- i ovo je po zakonu jer se mora imati neotvorenu prvu pomoć


    Sve su na svu sreću - vratili, ne na svoje mjesto al' ajd


    Poslje mi je rečeno da su cijeli tjedan tragali za nekim bosancima koji su švercali neke stvar (nemam pojma nisu rekli) pa da su tako većinu ljudi privodili. No ipak smatram da je ovo krajnje nepotrebno jer sam doživio em neugodnosti, em sam izgubio dan i em su me naživcirali do bola.

    Morao sam pljuniti jbg jer sam sada umoran, gladan i iscrpljen od svega. Ptui!!

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Policijska represija

    Uvijek pročitam ovakve tekstove, onda me uhvati mržnja, popizdim zbog stanja u državi i gamadi na raznim položajima koja svoje frustracije i komplekse liječi na nedužnima i onda nemogu učiti.

  3. #3
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Policijska represija

    Rajko, kako možeš imat toliko volje, čovječe. Em si dobrovoljno išao u vojsku, išao na rave u Englesku, voziš se do Like i nazad... svaka čast na hiperaktivnosti.

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Neverland
    Postova
    73

    Re: Policijska represija

    Hahahahah tak ti i treba !

    Ajajj. Kod mene susjedi zovu policiju, prijavljuju nas auto da je nepravilno parkiran,
    iako je ispred nase kuce, a drugom susjedu decko dolazi, ostavi ispred nase kuce, il
    na pol ulice, nema prolaza uopce, ne usude se njega prijavit da neb i oni dobili zguza. ^^

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Policijska represija

    Jebiga Reiko kad ličite na bosance Ja nikad nisam imo problema sa policijom,svaki put kad bi me priveli rekli bi aha ti si od onog sin i pustili bi me ća!Zapravo imao sam ali to je bilo kad su mi frendovi na mojem rođendanu provalili u trgovinu i pokrali alkohol i čestitali mi rođendan s tin alkoholon Pa mi je bio inspektor par puta doma i mora san se skitat po socijalnin službama.

  6. #6

    Re: Policijska represija

    1x Prijenosna igraća konzola "Nintendo DS"
    Tajna je otkrivena - policija je na Sony-evoj platnoj listi.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Policijska represija

    Nikada, ali nikada se ne smiješ prepirati sa policajcima kolko god da se oni retardirano i bahato ponašali, ako im bilo što dobaciš samo ćeš im dati povoda da te zajebu, s tim da u takvoj situaciji samo ti možeš izgubiti.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Nikada, ali nikada se ne smiješ prepirati sa policajcima kolko god da se oni retardirano i bahato ponašali, ako im bilo što dobaciš samo ćeš im dati povoda da te zajebu, s tim da u takvoj situaciji samo ti možeš izgubiti.
    Da, jebiga... najbolje je šutiti.


    @ Chappi Mali gle, doći ću u subotu u grad i sam to znaš Normalno da bi te pustili kad je to ova lokalna policija ala' makarunić loparanin i ekipa koji se ajde "znaju i znamo se čiji si".

    @cham3leon Ti ko moja bivša profa, stalno govorila da sam hiperaktivan, al ja kažem da samo nemam sreće

    @dea šta mi treba nisam ništa napravio


    btw. idioti su napisali Nintendo DS a zapravo se radio od Nintendo DS LITE VERZIJI btw. sve sam mogao potrpiti, ajde red i zakon...whatever no lisičine bzvz, jbt moram proučiti malo taj zakon jel to stvarno istina il me ovaj u beretki malo "namazao".

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Meni se ne svida sto zenu oslovljas sa debela, a ostale sa tip ili lik. Takoder ukusno je reci punija zena a ne podeblja. Ako nisi znao od 2007 godine te puniji ljudi mogu tuziti radi vrijedanja moralnih osjecanja ako ih zoves debelima, tj. debeli ili debela.

    Inace razumijem zasto si frustiran mozda cak i najbolje ovdje. Bio sam zrtva policijskih gluparija u vise navrata jer im uvijek sumljivo izgledam. Ko da je moja jebena slika u nekom prirucniku za osumljicene.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    Zato jer je podeblja. Kako ja znam kako se zove...gospođa/gospođica policajka? Policajka? Murijakinja? Plava Anđelica? Ako je netko mršav reći ću mu da je mršav. Ako je netko debel reći ću da je debel/deblji/jači whatever... ako se netko drogira, reći ću mu da ima problema sa drogom/da je narkoman... sve je to za ljude i nebi trebalo to biti neki problem, pa nismo djeca lol a ti isto na što obraćaš pažnju, debel, deblja, jača, podeblja, punija, krupna, crnac, bijelac, nigger, cracker... netreba to uzimati sve tako k srcu Odrastao sam u okolini gdje je eto, bilo sreće kad ti netko kaže debeli/mršavi, onda to nebi bila uvreda nego zejbancija, dakle ne na osnovu nekih predrasuda i naravno dalo bi se do znanja da se radi o zejbanciji.


    btw. nisam joj rekao da je debela :O

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Policijska represija

    Meni nije u redu da te tako privedu, oduzmu čitav dan i onda na kraju kažu zbog čeg je bilo. Ja bi pizdio ko Isus. Ovo bahaćenje žene... Kako bi se ja prepirao s njom, jebote.

    Mislim, ono. Da me tako zaustave i pristojno mi sve objasne, ne bih rekao ni riječ. Jednom me policajac zaustavio nedaleko od stana, pitao jel imam osobnu sa sobom i jesam li kažnjavan. Reko da nisam pa je reko da će mi provjerit podatke i kajaznam. Pitao ga zašto, reko je da zato jer kao mora, da mu ne seru da niš ne radi, itd. Meni bilo oke, nisam nikud žurio, 5-10 min stajanja me neće ubit. Još sam popričo s likom, pozdravio se i prešo doma.

    A ne sad da me bezveze zaustave bez objašnjenja ili ičega i jebu me čitav dan pa mi tek na kraju dana kažu razlog. ffs
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    Vidio sam na faci ovome u beretki i tom mulcu kasnije da im je krivo, ovu "puniju" gospođu policajac nisam niti vidio poslje. Ali nitko se nije ispričao ili nešto...ajd barem da su nam dali nešto za jest nego cijeli dan, come on :/

  13. #13

    Re: Policijska represija

    Policajac ti se ni ne može ispričati budući da nije glasnogovornik policije, a djelovao je u policijskoj funkciji.

  14. #14
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Poslje mi je rečeno da su cijeli tjedan tragali za nekim bosancima koji su švercali neke stvar (nemam pojma nisu rekli) pa da su tako većinu ljudi privodili. No ipak smatram da je ovo krajnje nepotrebno jer sam doživio em neugodnosti, em sam izgubio dan i em su me naživcirali do bola.
    Samo ovo. Oni moraju preispitati sve koji imalo sliče opisu. Naravno da bi onu debelu tražio broj značke da uputim službenu žalbu nakon onog: "... šuti mali...", ali to nije striktno vezana priča
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #15
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    Tebi je baš zanimljivo u životu Prvo ono sa bolnicom i hitno, sad pak ovo xD Svaka čast
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Pih...sad će ispasti da pričam lovačko/ratne priče ali ovakvo bahato držanje prema nekadašnjoj murji bi završilo sa zidarskim šamarom .Bio skup devedesete na trgu i zaustave dva milicajca nas trojicu balavca i traže ličnu kartu .I glupi kompić umjesto da pokaže ličnu kartu ko fol greškom izvadi HDZ iskaznicu i pita jel može ovo sa smiješkom na licu .E...koju je šamarčinu pobrao , glava mu je pulsirala još sat vremena .Dobro da nas svu trojicu nisu potrpali u maricu i vaspitavali cijelu noć .

    Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .

  17. #17
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    A da, trebaš bit ok prema njima, mene su dosad jedino haltali na motoru il autu i to je to, nikad problema.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Pih...sad će ispasti da pričam lovačko/ratne priče ali ovakvo bahato držanje prema nekadašnjoj murji bi završilo sa zidarskim šamarom .Bio skup devedesete na trgu i zaustave dva milicajca nas trojicu balavca i traže ličnu kartu .I glupi kompić umjesto da pokaže ličnu kartu ko fol greškom izvadi HDZ iskaznicu i pita jel može ovo sa smiješkom na licu .E...koju je šamarčinu pobrao , glava mu je pulsirala još sat vremena .Dobro da nas svu trojicu nisu potrpali u maricu i vaspitavali cijelu noć .

    Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .
    Pa to je i živa istina...

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Muka mi je kad cujem da netko kaze da murja radi svoj posao. Pa i politicar radi svoj posao, samo kako ga radi? Ok politicar je malo preglup primjer, ali ono sto sam htio reci s tim jest da svugdje ima govana. Ja osobno znam jednog decka koji me vise ne pozna otkad je murjak. Uobrazio se totalno i misli da je judge dredd.

    Uostalom osobno imam puno primjera kak je murjak ustvari iskompleksirana osoba koju u rl nitko ne bi ni pozdravio da nije murjak i ono nada se da ce mu kad tad to poznanstvo dobro doci. Pa koliko puta su mene i moju ekipu u mladim danima hebali jel smo pili pivu u parku. Onda nije bilo zakona da je to zabranjeno, vec je onda bila brija da se stanari zale zbog buke ili tako nesto. Fascicantno mi je kako jedan murjak dode i kaze ti ajd odite u drugi park i mi odemo i onda dode deseti i kaze da odemo u park iz kojeg nas je prvi poslao. Ono dokazano je da im se neda zajebavati sa gradanima, tocnije bitno da nije u njihovom vidokrugu. Uostalom ima velike razlike ako policajac dode i kaze, molio bi vas da napustite ovo mjesto jerbo se ljudi zale ili ako kaze ajd da vas nisam vidio prijeteci maricom i vodenjem u postaju.

    Mah, rijetko sam imao pozivitno iskustvo sa murjacima. Lagat cu ako kazem da nisam svaki put bio kriv, ali brate u 50% slucajeva sam izjeban bez razloga. Pa ajde da cujem tko je od vas 3 puta placao kaznu za uriniranje na javnom mjestu? Pa gdje da pisam u pol 5? Na javnom WC kojeg nema? Ili u gace? Al ak se popisas u gace ides na psihijatriju...trust me i know ^^

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    Ma nema pišanja dok major ne dođe

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Policijska represija

    Samo da ti kažem da oni nemaju pravo pretražiti tvoj auto bez sudskog naloga. Tako da ih ti lako možeš za to tužiti, prekršili su svoje ovlasti. Nemojte misliti da izmišljam, također sam imao ja par puta jebade sa njima, a i otac mi je nedavno imao parade sa cijelom krim policijom u sisku i s dobrim odvjetnikom ih je pojebao sve.

    Evo da vam i ja jednu glupost prepricam, frend i ja sjedimo u njegovom crnom golfu (auto spušten, felgice šminka ovo ono, unutra ko bebina guza čist) na parkingu kod studentskog doma stjepan radic navecer negdje oko 21h nakon sto smo jeli u menzi i cekamo frenda da se spremi i dodje do nas u auto. kad najednom nam neki momci u civilu prilaze pokazuju značke i govore nam da izađemo van, mi izađemo najnormalnije, i kažu isto ovo ruke na krov raširite noge (njih 4 su bila) i sve nas prepipaju, i pazi ovo , imao sam index od faksa, i frajer mi ga uzme i krene pregledavati i mirisati da nema droge u njemu, mislim ono wtf imam sve dvojke i potpise u njemu

    i jedan sad zove maricu na toki-voki sa psom tragačem...nakon 10min smrzavanja vani na haldnoci (1 mjesec 2010god , nismo smjeli sjesti u auto) dolazi marica i furaju kera van, i bacaju ga ovom u auto, a pas prljav i gazio tamo po blatu i lokvama, a dečku je auto sve na svijetu i unutra je spican to je nevjerovatno, i puste mu psa u auto da traži drogu, normalno pas je napravio kaos i naranvo nista nije nasao, i na kraju svega su u gepeku nasli jedan štambilj ( od frenda tata radi u cestama i asfaltiranju za bjelovar i ima te svoje i od svojih kolega te stambilje za neke potvrde i sta ti ja znam) i oni to nadju i vide da je drugacije prezime od mojeg i frendovog, i pazi oni su zaključili da se bavimo krivotvorenjem potpisa -.-''
    strpali u maricu i na črnomerec u zatvorski hotel -.-'' , tamo nam sve uzeli, čak i žnjiravce da se nebi ubili u čeliji, pazi ti to, prespavali u celiji, i onda svakog posebno odveli u stanove u zagrebu di smo podstanari, normalni nisu nista konkretno nasli te su nas na kraju oko 14h pustili bez ikakve isprike ili icega

    normalno da sam to rekao starcima, i sad se tek krenulo provlačiti po našem brzom sudstvu, a potrajati ce bome...

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    Ako uzmemo u obzir kakvo je sudstvo u RH, vidimo se na sudu za jedno... 3-4 godine?

  23. #23
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Policijska represija

    Krivotvorenje potpisa Svaka čast, ovo mi je sad ful zanimljiva tema
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    Meni je ovo dokaz da policija radi svoj posao .Grešaka ima ali ukupno gledano živimo u super državi i to kažem bez jebe .Nije da sam nešto putovao ali neki dan gledao dokumentarac o Napulju .Igle po cesti..na par kvadrata našli ih 5-6 i to iza stambene zgrade nasred ceste.Klinci , vojnici mafije , zaustavljaju koga žele i vade iz automoblila , ubija se svaki dan i sl .Hebo ti to .

  25. #25

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao pimp
    i jedan sad zove maricu na toki-voki sa psom tragačem...nakon 10min smrzavanja vani na haldnoci (1 mjesec 2010god , nismo smjeli sjesti u auto) dolazi marica i furaju kera van, i bacaju ga ovom u auto, a pas prljav i gazio tamo po blatu i lokvama, a dečku je auto sve na svijetu i unutra je spican to je nevjerovatno, i puste mu psa u auto da traži drogu, normalno pas je napravio kaos i naranvo nista nije nasao, i na kraju svega su u gepeku nasli jedan štambilj ( od frenda tata radi u cestama i asfaltiranju za bjelovar i ima te svoje i od svojih kolega te stambilje za neke potvrde i sta ti ja znam) i oni to nadju i vide da je drugacije prezime od mojeg i frendovog, i pazi oni su zaključili da se bavimo krivotvorenjem potpisa -.-''
    strpali u maricu i na črnomerec u zatvorski hotel -.-'' , tamo nam sve uzeli, čak i žnjiravce da se nebi ubili u čeliji, pazi ti to, prespavali u celiji, i onda svakog posebno odveli u stanove u zagrebu di smo podstanari, normalni nisu nista konkretno nasli te su nas na kraju oko 14h pustili bez ikakve isprike ili icega
    Bokte, ovo je već hardcore. Koji im je vrag bio da su došli na tu zamisao?

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Joj dobro da nisi nasao usporedivati Hrvatsku i Juznu Koreju. Pa kakve veze sta se desava u drugoj drzavi. Ne zivim tamo i ni 5% me ne zaboli sta se tamo desava. Imaju oni svoje politicare koji (ne)brinu o njima. Ovdje pricamo o Hrvatskoj i njenoj policiji. Ak je tebi sve dobro, drago mi je za tebe, ali to sto se tebi nikad nije desilo nista i sto nisi nikad imao problema s njima ne znaci da drugi nisu imali.

    I kakav ti je to dokaz da policija radi svoj posao?

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je ovo dokaz da policija radi svoj posao .Grešaka ima ali ukupno gledano živimo u super državi i to kažem bez draga .Nije da sam nešto putovao ali neki dan gledao dokumentarac o Napulju .Igle po cesti..na par kvadrata našli ih 5-6 i to iza stambene zgrade nasred ceste.Klinci , vojnici mafije , zaustavljaju koga žele i vade iz automoblila , ubija se svaki dan i sl .Hebo ti to .
    Bio sam u Avellinu, tamo imam rođake i ovo je istina isto tužna ali tamo je još uvijek takvo stanje, iako su mnogi mislili kada je Matteo Messina Denaro otišao u "izbjeglištvo" da La Cosa Nostra slabi ali tamo će uvijek biti tako, barem sam ja dobio dojam. Korupcija naše policije je tamo mačiji kašalj. Al ajde, nije da će naš narod bit "složan" pa imati nekakvu fikcijsku Omertu da stvari ne izlaze van...to je više hush-hush tema, taboo rekli bi

    Što se naše policije tiče, da naravno da možeš proći ponekad "lišo" ako se "znamo", dosta ih kuri frku bzvz kao što vidite ali opet spadaju u neku sredinu, možda niži rang ali eto...

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao pimp
    Samo da ti kažem da oni nemaju pravo pretražiti tvoj auto bez sudskog naloga. Tako da ih ti lako možeš za to tužiti, prekršili su svoje ovlasti. Nemojte misliti da izmišljam, također sam imao ja par puta jebade sa njima, a i otac mi je nedavno imao parade sa cijelom krim policijom u sisku i s dobrim odvjetnikom ih je pojebao sve.
    Smiju ako imaju razloga sumnjati da imaš nešto unutra tipa drogu, oružje ili bilo kaj nezakonito, ali opet, trebaju biti OPRAVDANE sumnje, ne samo zato jer im se da. Jebi ga, tuži ih.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Policijska represija

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Joj dobro da nisi nasao usporedivati Hrvatsku i Juznu Koreju. Pa kakve veze sta se desava u drugoj drzavi. Ne zivim tamo i ni 5% me ne zaboli sta se tamo desava. Imaju oni svoje politicare koji (ne)brinu o njima. Ovdje pricamo o Hrvatskoj i njenoj policiji. Ak je tebi sve dobro, drago mi je za tebe, ali to sto se tebi nikad nije desilo nista i sto nisi nikad imao problema s njima ne znaci da drugi nisu imali.

    I kakav ti je to dokaz da policija radi svoj posao?

    Uspoređujem nas sa susjednom zemljom sa kojom ćemo uskoro biti u konfederaciji i imati ćemo zajedničke političare .A što bi trebao biti dokaz ? Da nitko sa ovoga foruma nije nikada ni vidio policajaca ?

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Policijska represija

    Glavno je da si ti vidio jel imas blizu 40.

    LOL

Slične teme

  1. Policijska patrola
    By Black Hawk Down in forum Multimedia
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-10-2007, 23:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •