Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

  1. #1
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Razmišljam da kućište ofarbam u crno malo za promjenu.
    Dosadilo mi jedno te isto već dugo godina...
    Zato, zanima me - koju boju kupiti i kako točno farbati?
    Pretpostavljam da valja sve povadit, rastavit, prošmirglat, ofarbat i kad se osuši sastavit...

    Koliko jedan takav poduhvat može izaći (novčano) i kolika je vjerojatnost uspijeha?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Nisam nikada bojao kućište, ali sam bojao bicikle, a one su rađene od materijala sa sličnim svojstvima. Ja ti preporučam običan sprej za metal. Pronaći ćeš to u svakoj trgovini koja prodaje takve stvari, možda čak i u nekoj boljoj papirnici.

    Naravno ako ideš bojat to onda obavezno moraš to obaviti na svježem zraku i , ako nikada nisi ništa ozbiljnije bojao sa sprejom, bilo bi poželjno da se malo izvježbaš na nečem drugom. To može biti i neka kartonska kutija ili bilo šta, samo izvježbaj se da na kraju kućište ne završi sa raznim nijansama crne

    Nikakve pripreme površine nisu potrebne jer to dobro hvata. Plastične površine na kućištu također možeš sa tim sprejom.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Kad bi farbanje bilo tolko jednostavno a da ispadne sa tolko dobrim rezultatima bez smirglanja i bojanja u vise navrata mislim da bi svi mi svakih par tjedana imali drugu boju na kucistu

    Sa takvim bojanjem koje ti opisujes nema pravog kruha i to se zove fuš. Em traljavo izgleda em moze imat izbocina zbog povrsine koja ima grbe (jer se ne izravnaju) a postoji i velika mogucnost pucanja boje s vremenom.



    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Koliko jedan takav poduhvat može izaći (novčano) i kolika je vjerojatnost uspijeha?
    Pa ovisi o kvaliteti/cijeni boje....mozes ti farbat sprejom a mozes i kompresorom....a sto se tice uspijeha takoder ovisi o nekoliko faktora...ali posto si ti hw guru ti to sve znas posto to spada u casemodding pa to nema ni smisla pricati.



    P.S: Šteta kaj nema ni u jednom Bug-u kako samostalno ofarbat svoje kuciste.

    Vjerujem da bi nekima pomoglo.

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Ja na tvom mjestu ne bih bojao kućište. Ionako ti stoji ispod stola i nemaš prozor na bočnoj, pa nema previše smisla. Radije si za te pare kupi neki bolji vent i izreži onaj rupičasti lim odozada da dobiješ efikasniji ispuh.

    Ovako...



  5. #5
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ja na tvom mjestu ne bih bojao kućište. Ionako ti stoji ispod stola i nemaš prozor na bočnoj, pa nema previše smisla. Radije si za te pare kupi neki bolji vent i izreži onaj rupičasti lim odozada da dobiješ efikasniji ispuh.

    Ovako...


    hahahah kakav random odgovor s nagađanjima


    Brijem da nemaš kaj tu šmirglat??? Bar ja na svojem ne mogu, to je neofarbano... Ne znam.
    Ja preporučam da kupiš auto lak ili obični sprej za metul. Mislim da bi čak bilo bolje kompresorom.
    Trebaš pazit da jednakomjerno naneseš i da ti ne curi... To odmah lagano obriši nečim (novine), i samo posprejaj.

  6. #6
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    DBS njemu ti kućište fakat stoji ispod stola ili pokraj stola na podu (stavljao je slike), a i design kućišta je IMO definitivno out of date. Zbog toga mislim da je pametnije da (ukoliko već ima želju nešto mijenjati na kućištu) napravi nešto što donekle ima smisla.


  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Mislim da ćeš sa air brushom najbolje ofarbati kućište, barem će ti biti ravnomjerno nanesena boja i neće kapati. Imaš i varijantu, šta sam ja jednom htjela, da si zaljepiš one samoljepljive folije, imaš ih za naručit u narodnim novinama (mislim barem je tako bilo kad sam ja tražila). I predobrih su dizajna, našla sam si crnu sa nekakvim sivim dimom, onako lagano prošarano, premoćno je izgledalo... Ali nisam kupila, jer se to mora čekat, i sim tam, prošo voz...
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Brijem da nemaš kaj tu šmirglat???
    Tajna i jest u tome da cim ti je podloga bolje pripremljena i bojanje ce imati bolji finiš

    Najbolje je staru boju uklanjati sa tekucinom za uklanjanje stare boje uz naravno vodobrusni papir gradicije 300 do 1000 uz koristenje obicne vode koja itekako pomaze u skidanju.

    Dakle kad se prvi puta makne stara boja sa tekucinom tada se to ocisti sve vodom i opet se ide jos jednom tekucinom rijesavat stara boja posto uvijek ostane jos tankih slojeva.

    Nakon toga se sva povrsina dobro ispere vodom i pocinje se sa brus papirom i to od grubljeg 300 prema finijem 1000. Ovdje ide jos jedna tajna, super bi bilo da dok se šmirgla da po tom mjestu tece voda...puno lake i bolje ide..

    Opet oprati vodom kad se to zavrsi i ostaviti nekoliko sati kuciste na susenju...


    A kaj se tice plastike nije niti blizu isti slucaj sa limom. Kad bi se na njoj koristila tekucina za uklanjenje boje ostetila bi se cijela plastika. Dakle šmirglati pod vodom i paziti na gradaciju.


    ITD ITD ITD

  9. #9
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Meni je to prevelika gnjavaža. Radije bi našao još jedan posao na nekih tjedan ili dva i kupio nešto tipa CM 690 II Advanced.


  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Ma doctor je to malo predetaljno objasnio, ok je al se netreba tolko sa time zamarati , Pa neradiš u tvornici kuišta da sve mora biti savršeno...

    Lagano sineš tanki sloj stare boje, čisto da se naprave pore u koje će se nova boja hvatat.

  11. #11
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Da odgovaram redom:

    1.@ScorpiuS:
    Hvala za savjet, tako će vjerojatno i biti. To je i isplativa i prihvatljiva solucija.

    1.@Doctor Freak:
    Slažem se ovo za šmirglanje prije farbanja - ali to samo za farbana ili ona starinska plastična kućišta i to samo za slučaj da boja treba ostati godinama.
    Ja svoje planiram zamijeniti pri idućoj nadogradnji (to bi bilo negdje nagodinu do ljeta) pa mi trajnost i nije toliko bitna.
    Ne moraš znati modati kućišta da bi bio HW guru, to je samo jedan dodatak znanju koji može a i ne mora nikad zatrebati.

    PS: Vjerujem da je neka takva tema već bila, no nemam taj broj. Ako si već za PCPlay pisao o sastavljanju konfe, predlagao konfiguracije i slično -
    mogao si i to za PCPlay napisati. Temu bi ti vjerojatno odobrili i objavili jer gameri vole takve stvari.

    @Niko Bellic:
    Baš bih ga i bojao jer vjerujem da mi nakon preuređenja sobe ne bi stajalo pored stola već na malo vidljivijem položaju.
    Ideja za izrezivanje rupičastog lima je dobra, no bojim se da mi tada ne bi pauci i slični božji stvorovi ulazili u kućište pošto računalo zna tjednima stajati ugašeno.
    Ako bih izrezao taj rupičast lim, vjerojatno bih stavio onu mrežicu za komarce tu, što opet nije loša ideja.

    @Death By Sexy:
    Nema se tu što šmirglat, samo prije farbanja valja obrisati prašinu.

    @Niko Bellic:
    Volim kad ljudi pamte detalje.
    No nebih rekao da je moje kućište dizajnom out-of-date.
    Prije 7-8 godina, kad sam ga kupio, većina kućišta bilo je "Intelovski" bijelo i rijetko koje je imalo thumbscrew šarafe te još neke fore.
    Jest da su i onda skuplja bila "fenomenalno" bolja, no rekao bih da je samo bojama prevaziđeno. Vidjet ćeš slike nakon bojanja. xD

    @Angel eye:
    Nemam air brush. No sjetio sam se da imam na traktoru kompresor i imam onaj nastavak za bojanje. No mislim da mi je jednostavnije sprejom...


    @Doctor Freak:
    Radio bih ja sve to da mi je kućište iole bolje. Za ovo moje se neki prevelik trud ne isplati, ionako ću ga mijenjati.
    Ako mi farbanje loše ispadne, opet će bit bolje neg što jest. A i ako mi se ne svidi, lako ga ja pravom metodom riješim.
    Ili ga pak stavim na skriveno mjesto da se ne vidi ako mi se ne bude dalo radit...

    @Niko Bellic:
    Bit će posla ovo ljeto, al to ide za novi laptop. I <3 Acer Aspire Ethos 5943. I to na prvi pogled.

    @Rider32:
    Ma Martine nije moje kućište farbano, zato ni ne treba šmirglanje. Kod mene je to aluminij i plastika.


    Btw, kaže meni čaća "Što u crno, zašto ne tamno plavo ko što je bila tetkina Fiesta?" a ja osto WTF.
    Crna mi se uklapa uz periferiju, zato bi ja nju...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #12
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Ja sam svoj stari komp prije par godina farbao u crveno crnu kombu sa običnim markerima, evo proof




    Malo zezancija al te niš ne košta
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #13
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ja sam svoj stari komp prije par godina farbao u crveno crnu kombu sa običnim markerima, evo proof
    http://lookpic.com/d2/i2/2193/S1SZZTwm.jpeg
    Malo zezancija al te niš ne košta
    Ajd barem je unikat. za trud.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #14
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Sad sam se sjetio da imam kućište viška na tavanu. Mislim da je malo ljepše od tvog, a ima i ručku za nošenje gore. Poslikam ga u petak i ako ti se svidi pošaljem ti ga poštom. Probat ću sad pronaći sliku na netu. Mislim da bi to kućište pofarbano u crno fakat hebeno zgledalo. Ima ti na bočnoj stranici vent od 80mm i kulan grill s UT logom.


  15. #15
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Sad sam se sjetio da imam kućište viška na tavanu. Mislim da je malo ljepše od tvog, a ima i ručku za nošenje gore. Poslikam ga u petak i ako ti se svidi pošaljem ti ga poštom. Probat ću sad pronaći sliku na netu. Mislim da bi to kućište pofarbano u crno fakat hebeno zgledalo. Ima ti na bočnoj stranici vent od 80mm i kulan grill s UT logom.
    Nešto u stilu ovoga?

    Takvo nešto bi i izgledalo cool da je crno i da je kvalitetnije (imao je bratić takvo slično, mekano je i nekvalitetnije od mog).

    A da tvoje nije možda CodeGen Briza? Ono bi mi već bilo ok pa makar i nebilo crno.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #16
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Moje je ljepše. Ima ljepšu prednju masku, ali recimo da je slično. Što se kvalitete tiče, nosano je posvuda i vidjelo je svijeta. Ako se možda sjećaš ili imaš taj PC Play doma, negdje 2003. godine PC Play je tjedan dana testirao nekakvu konfu (mislim Hydro i još nešto) iz HGspot-a. Moje kućište je identično kućištu od te konfiguracije. Bio je tamo i neki 15" ili 17" LG CRT na slici uz taj komp.


  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    To je komp za ljude koji često idu na LAN partye, sumjam da ti to treba. Osim toga, nije mi jasno zašto vi ljudi morate uvijek kupit najbolje kućište sa najviše kerefeka Ja sam svoje kućište kupio za 200 kn i sasvi sam zadovoljan sa njime.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Ti si pomiješao pojmove morati i htjeti. Moraš npr. umrijeti, dok kućište od soma kuna hoćeš (ili nećeš) kupiti.


  19. #19
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ti si pomiješao pojmove morati i htjeti. Moraš npr. umrijeti, dok kućište od soma kuna hoćeš (ili nećeš) kupiti.
    Ok, onda ovako. Zašto toliko ljudi HOĆE imati najskuplja kućišta? Za tu lovu si mogu kupiti još jednu grafulju i stavit ih u Sli ili CF.
    Ovo je subjektivno mišljenje.

    BTW, jeli to ti meni govoriš "moraš umrjeti" kao sad i odmah ili eventualno moraš umrjeti?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    To je bio samo primjer. Zaboli me hoćeš li živjeti 100 ili više godina. Ljudi će kupiti kućište od soma kuna zato što ga mogu htjeti i/ili kupiti. Skroz isti vrag kao i alu felge za auto. Sloboda izbora. Tržište. Ponuda. Marketing. Eto...


  21. #21

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Links forum. ima jeda frik Omega... lik je farbo XYZ kejsova sa svim mogucim farbama. Airbrush ugl.
    Ima jeda ppre jeben guide...
    edit : http://forum.links.hr/viewtopic.php?t=11235
    samo su slike supci makli

  22. #22
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Friče, samo ukratko:
    - prestani podbadati, izazivati, vrijeđati, flejmati, oftopičariti i pričati o stvarima koje nisu za javnost
    - zadnja opomena prije bana koji će trajati nešto više od prosječnog menstrualnog ciklusa
    - dvoje ljudi ne voli tvoje tekstove? lol. Statistički je nemoguće da svi ljudi koji pričatju tvoj tekst misle da je dobar.
    - prestani, ne znam jesam li već to spomenuo

    Carry on, then.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #23
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Pa kad vec kazes da flejmam onda mi daj odmah bananu, iako ja tu ne vidim nikakav flejm, a ne da se stalno prijetis tim opomena bez svrhe. Nit koga napadam nit koga vrijedam. Ustvari ajd mi opet zbog ovog obrisi account, da vidim koliko daleko mozes ici. Tebe to veseli a meni ne predstavlja ni dobitak ni gubitak.

    A kaj se tice tekstova koliko ja znam za sad su se izjasnile 2 osobe. Vjerovatno si ti treca. Zato i sluze mailove i forum za komentare. No to mi je sad ionako svejedno.


    I ti offtopicaris...dolazis covjeku u temu sa ovakvom spikom.

    Da se imalo razumijes u admin poslove, slao bi PM...

  24. #24
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Da se imalo razumijes u admin poslove, slao bi PM...
    Dobar flejm.


  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    A tvoj post je bogami evanđelje po Luki. Debilizam.

  26. #26
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Ustvari ajd mi opet zbog ovog obrisi account, da vidim koliko daleko mozes ici.
    Molim lijepo, ti si tražio da ti se obriše account. nemoj mene kriviti.

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    A kaj se tice tekstova koliko ja znam za sad su se izjasnile 2 osobe. Vjerovatno si ti treca. Zato i sluze mailove i forum za komentare. No to mi je sad ionako svejedno.
    Moje mišljenje o tvojim tekstovima? Sigurno nisu u PC Playu bez razloga. Bi li ih ja napisao drugačije? Naravno da bi, isto kao i Mravojedovu kolumnu i Posinu najavu (ne brinite se ostali kolege, vas isto volim). Svi mi imamo svoj način koncipiranja tekstova.

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    I ti offtopicaris...dolazis covjeku u temu sa ovakvom spikom.
    Ne oftopičarim, uvodim red. Velika razlika.

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Da se imalo razumijes u admin poslove, slao bi PM...
    Da, skužio sam da ljudi na to ne reagiraju. Moraš javno, inače se prave pametni preko PP-a.






    I, da, vidimo se za mjesec dana.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #27
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Jel to Freak smiren na mjesec dana? O.o
    Još će nas čovjek još više zamrzit...

    Enikejs, farbanje moguće već za vikend.
    Bude mi nov komp na rođendan, barem vanjskim izgledom. xD
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #28
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    BTW, po pitanju farbanja plastike - svog MX510 sam ofarbao u mat crno, nije bilo potrebno šmirglati. Boja je bila cca 160 kuna, ako se ne varam.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #29
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    Ovo je kućište:


    Razmišljam si da ofarbam samo sive/srebrne dijelove, a zeleno-plavo ostavim...
    Ili da farbam kompletno sve? Neka druga kombinacija možda?

    Edit:
    Kako vam ovo izgleda?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Bojanje kućišta u crno; koju boju uzeti i kako točno farbat?

    LOL, malo je muljasto
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Bojanje sobe
    By Cookie monsta in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 31-05-2011, 10:41
  2. Corsair XMS2 dilema iliti kako i koju memoriju izabrati?
    By Niko Bellic in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 06-02-2009, 23:54
  3. Problem (neznam točno kako ga nazvati) ali...
    By Nightyx in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-12-2007, 08:56
  4. koju grafu uzeti
    By Hidraulicar Kreso in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 07-11-2007, 08:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •