Stranica 216 od 226 PrvaPrva ... 116166206214215216217218 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 6.451 do 6.480 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #6451
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    jesi cuo za onaj ninja lee gank? q preko zida, na minion wave koji tek dolazi, red top, blue bot

  2. #6452
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Jes jes! Bilo je nedavno na redditu međutim to je postalo popularno još sredinom 2012. Nije problem izvest, međutim jako je riskantno ako nemaš barem neki armor ili hp item. Definitivno nije preporučljivo prije level 6 ili 7 jer te lako burstaju. Ovako ih samo kickaš k tvom laneru. Zgodna stvar koju omogućuje njegov mobility.

    Pošto sam završio na zadnjoj stranici koju brijem da nitko ne čita ide repost podužeg posta od prije, woo woo!


    ITEMS
    -> Machete + 5 pots
    -> Madreds Razors + Boots
    -> Brutalizer/Sightstone (1)
    -> Sightstone/Brutalizer (1)
    -> 1) Ako su burst heavy -> Warmog / Ruby Sighstone
    2) Double AP -> Hexdrinker
    3) All around -> Aegis -> Bulwark
    -> Black Cleaver
    -> Lantern / prodaja Razora i kupnja konkretnijeg itema poput Phage -> Frozen Mallet

    - - - - - - - - - - -

    U trenutku kad imaš ove iteme se igra već bliži kraju, ako se ipak oduži ima još dobrih opcija:
    -> Locket of the Iron Solari, ako ga kojim slučajem vaš support nema
    -> Zeke's Herald, opet ako ga vaš support nema
    -> Last Whisper, u slučaju ultimativnog snowballa

    - - - - - - - - - - -

    U s2 sam odigrao oko 150 Lee Jungle/Top gejmova sveukupno, te sam na njegovim leđima ujedno i projahao od 1500 do 1750 ela. Ono što sam uspio naučiti o Lee-u je da kroz određene stadije igre mijenja ulogu.

    EARLY
    Naime, igru započinje kao veoma mobilan i snažan duelist. Činjenica tome je što ima Shield i Lifesteal steroid, Cripple koji slowa i reducira attackspeed(!!!), te gapcloser koji radi % of missing health damage, za lakši finisher. Clear time u jungli mu je dobar, čak i bolji u odnosu na s2. Naime promjenama na health monstera i uvođenjem machete, puni clear time mu se smanjio za kojih 6 sekundi. Ono što je krucijalno kod igranja Lee Sina je to da se iskoristi rani damage output i mobilnost za eventualno snowballanje nekog lanea ili za counter junglanje. Ovisno o tome na kojoj ste strani, zatražite pomoć na wraithovima/vukovima i smiteless blue/red. Ako ste blue side, i vaš bot je bliže red buffu, zatražite smiteless red i pomoć kod wraithova. To je iz razloga što je cilj u early gameu kod lee sina da ganka solo laneove. Obavite wraithove, dobijete smiteless red, direktno krenete na blue, riješite blue, imate level 3 i ovisno o situaciji tražite gank top ili bot. Drugi eventualni scenarij je gledat dali je njihov jungler bio spottan bilogdje na mapi, te pokušat invadeat. Ako imaju nekog poput xin zha-a, koji imaju velik sustain i dobar single target damage, velika je šansa da su kod golema. Tu se uvijek može izvuć free flash od njihove strane ili potencijalni kill ako je u pitanju neki slabiji jungler poput amumua. Još jedan mogući scenario je da njihov jungler starta red poput vas. Primjer Dr. Munda, super single traget i aoe clear, međutim early je veoma squishy i nema nikakav sustain. U tom slučaju uzimamo pretpostavku da je i on dobio smiteless, uđemu u prvi bush kod blue buffa i pričekamo dok se ne čuje zvuk cleavera( 95% slučajeva dok igrate protiv munda jer ga svi bacaju preko zida, što je još uvijek vaš fog of war) ili pričekamo 5 sekundi da uđe u bush, te ga sporo pratimo i eventualno ga outsmiteamo/ubijemo/potrošimo mu neki summoner/horribly fejlamo i izgubimo redbuff. Ako je u pitanju Purple side, startate blue jer vam bot uvijek olakša smiteless blue i krećete u sličan proces. Obratite posebnu pažnju na duelanje sa shyvanom, jer će te isti u većini slučajeva izgubit zbog Mixed damagea, doubleattack na koji ne utječe vaš attackspeed cripple i 15% armor shrred na level 1 + 80 magic damagea. Kad imate doublebuff cilj vam je u early gameu što više pressurate solo lejnove i pokušat im omogućit maksimalni snow ball. Jedan citat od iskusnog toplanera Wingsofdeathx-a glasi: "Junglers determine the fate of toplane". Imajte to uvijek na umu. Iz tog razloga nam je cilj u earlyu napravit brutalizera jer nam daje super statse koji nam omogućuju brži clear, bolje genkove i niži cooldownovi

    MID
    U ovom stadiju ste završili Brutalizer, imate bootse i Madreds, te ste kupili Sightstone te primjerice imate Emblem of Valor ili Null-Magic Mantle. Postali ste tanky te služite kao initiator. Vaš cilj je uć prvi u skrimish(!!! -> 2v2,3v2,2v3,3v3, razlikovat od teamfight.), te cripplat što više protivnika, bacit ward iza njih, ironguard na isti, te kickat high priority target prema osobama vašeg teama. Za isto može poslužit flash. Potom vam je cilj ostati na low priority targetima poput njihovog junglera ili supporta te im onemogućit aktivno prisustvovanje u spašavanju istog. Ako imate niske količine CC-a u ovom stadiju igre je isto tako preporučljivo napravit Phage za dodatan slow i lijepljenje uz protivnike. Već sada bi se trebalo znati jeli je vaš top lane pobjedio ili izgubio. Top lane za sada ostavljate da se pomiri sa svojom sudbinom i nadate se da nije izgubio u toj mjeri da njihov top počinje sa roamingom. Naime, sada vam je cilj fokusirat se na donji dio mape. Od osobite važnosti je ganakat mid, te srušit mid turret. Mid turret je po meni najvažniji turret u igri, te denyanje istog ima ogroman impact na igru. Ako uspijete uništit mid turret, protivnik gubi ogroman safety radius i sight radius te je primoren wardat svoj jungle entrance. Ako uspijete uspješno ubit protivničkog mid lanera, dajte botu doznanje da ispusha te midu da vam se pridruži kod pokušaja uzimanja zmaja. Cilj vam je uvijek sa sobom imat Pink ward te jednostavno uništit viziju na zmaja. Ovisno o reakciji njihovog teama možete ih namamit u 4v3 ili 4v2 skrimish te ih ubit i potom uzet zmaja. Ili ako je njihov jungler u gornjoj strani mape i/ili nema smite jednostavno uzet zmaja. Ako ste purple side, uvijek zmaja treba izvuć iz pita da minimalizirate šanse da vam smite stealaju. Slobodno stavite i koji sightstone ward preko dragon pita u njihovu đunglu da budete sigurni. Tribush bi u pravilu trebao bit wardan i ako nemate para za ward kod njihovog junle entrance-a samo pošaljete supporta poput nunua,tarica ili sorake u bush kod dragona te vam ona odmah daje doznanja da netko dolazi. Taric ga može stunnat za free kill, nunu ultat i sam ubit(praktički...), a soraka silencat i denyat mu smitesteal. Od osobite važnosti su i lanegankovi bot u ovom trenutku, te ako uspijete izvest jedan takav, uvijek je pametno uzet turret te potom wardat njihov red.

    END
    U završnom stadiju igre gubite svojstva efektivnog initiatora te postajete ultimativni peeler. Naime, za one koji ne znaju peeler je tip uloge koji se najviše pripisuje supportovima, a cilj mi je pripazit na kerija, te mu pomoću svojih korisnih abilitya omogućava lakši positioning i safety od protivničkih bruisera/anty carrya. Lee je ultimativni peeler upravo zbog njegovog skillseta. Pruža solidan štit, te lifesteal steroid. Zatim ima slow i attackspeed debuff. Ako zagusti nije problem kickat protivnika izvan dometa vašeg carrya, a osim toga tu je i Aegis/Bulwark aura, te u nekim slučajevima AD boost od Zeke'sa i 5(!!!) sekundni shield od Locketa. Locket je posebno dobar item jer može blockat 75% protivničkog ignite-a. Uzmite u obzir da alternativno imate i waš ironguard(W). Ono što sam mislio pod to da gubi svojstva efektivnog initatora je to da mu je damage output premalen i ne pruža efeketivan CC(crowd controll - stunovi, snareovi, knockupi...). Primjer super initatora su Hecarim, Amumu, te Malphite. Međutim, ako se ikada nađete u situaciji da vidite onaj sitan timeloop u kojem možete kickat protivničkog carrya u vaš team koji će ga insta deletat - nemojte oklijevat jer će vas poslije hvalit ko Isusa zbog toga(VIDEO!).

    Dalo bi se još detaljnije raspisat ali već se sad bojim da nitko neće čitat, a bogami TL;DR neću radit. Nadam se da vam je ovaj mini guide olakšal shvaćanje Lee Sina i efektivnog načina na koji se njegov skillset može iskoristit. Ovo je moje osobno mišljenje, te ako se ne slažete sa bilo koji segmentom slobodno mi napomenite da prodiskutiramo. Ostale ideje za buildove su također dobrodošle. Dolje ću stavit mastery page koji smatram da je najefektivniji, te jedan zgodan video koji se referira na zadnju rečenicu u segmentu END ovog mini guide-a.

    MASTERYS

    9/21/0

    Offense - 2% attackspeed za više responsive attackove, 4 minion damage za jači clear time, Ad per level i bogujući armor pen za jači damage output
    Defense - Health per level za Durability i niži minion damage -> Bladed armor za brži clear, Armor za veći durability i MR jer je super 1 pointer(1 point = 2 mr), +30 Hp early durability, -5% turret damage boguje pošto se tokom midgamea često nađem u takvoj situaciji, Reduciran damage od champova boguje tokom midgejma, 4% hp increase boguje/ u slučaju da imaju da su cc bomberi onda zamjeniti sa 15% tenacity, Defender -> super mastery, Honor guard -> self explanatory. Ako ne volite dive-anje i slične postupke Legendary armor je super 1 pointer za 2% mr i armor increase.

    (1)S- Referenca na items brutalizer/sightstone. Često se desi da jednostavno early game faila što vašom krivicom što krivicom drugih. U tom slučaju je bolje uzet Sightstone radi većeg tankynessa i boljeg map awarenessa za spriječavanje potencijalnih gankova ili jungle invadeova. U slučaju da imate early kill ili vam jednostavno ide dobro, Brutalizer je bolja opcija.

    BONUS VIDEO!!!
    Po meni, najbolji Lee Sin player ikad, Lantry. Jasno demonstrira onaj tiny window koji sam spominjao u zadnjoj rečenici END-a u kojem je moguće odigrat play o kojem sam pričao. Također ovo je early s2 i pre-atma nerf tako da je build outdated. Ali svejedno je vidljiva namjera iza kupljenih itema


  3. #6453
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: League of Legends

    Ja ga trenutno igram po ovo guideu i buildu - http://www.mobafire.com/league-of-legen ... gle-285533

    http://www.lolking.net/summoner/euw/32697071#history

    Je da sam silver league i možete me nazvat noobom ali ide odlično za sad.

    Najjače mi je bilo kad smo se nadmudrivali ispred njihovog towera, i oni imaju annie sa stunom i spremnim ultijem. Bacim Q na njih i odma W nazad ona iskoristi ulti i promaši me jer sam se odma vratio i svi krenemo i pokosimo ih, baš je bio dobar move haha.

  4. #6454
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    svida mi se da forumasi igraju lol u ovakvom broju, i jos puno toga i znaju ^^
    ja na eastu: http://www.lolking.net/summoner/eune/21331833#profile
    na westu: http://www.lolking.net/summoner/euw/37478073#history
    na westu peglan jarvana i samo jarvana a na east ne ulazin, samo first win of the day dok ne skupin za jarvana, iman u planu sa njin na westu doc do lvla 30 i penjat se po ladderu
    volio bi da neko napravi tim za forumase, bar iz zajebancije. igra san vec sa carpon(koji me se dojmio),kiwiom(supporta san ga na laptopu sa cho gathom na accu lvl 7 znaci fps 5, al odigra je solidno to sto san ja sjeba to je nebitno ^^) i sa hrčkon koji rijetko kad zaigra lol al ok je

    e da i skuzia san da ljudi dosta padaju na neke fore tipa afk stojin u bushu, lik provjeri nista, provjeri drugi put ja nista, treci put me udre 2 puta pa ja uzvratin
    ili recall kraj busha i na kraju recalla udes u bush, ljudi to ne kuze pa odma krenu na farmu a ja na njih...

  5. #6455
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Moj post je prvi na r/leagueoflegends

    G_G

  6. #6456
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    le upboatao sam ti

  7. #6457
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    TY :3

  8. #6458
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    x

  9. #6459
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    7 3 u placement matchevima, zamalo 8 2, throwao dobiven game
    silver 3, nadam se da cu se brzo provuc do golda
    K8.4 D3.9 A11.8

  10. #6460
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    samo da se na random ubacim ovdje, kako rankaju support igrace? jer kolko vidim po threadu gledaju samo k/d ratio i w/l ratio

    teze je biti hardcore support nego hard carry, pa eto cisto iz radoznalosti

  11. #6461
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    kill assist/death ratio

  12. #6462
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    sucks, prelose

  13. #6463
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Hasni, koji si server?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  14. #6464
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    euw
    @ragna
    a ono, imas tu i wardanje, neke support iteme ko shurelia, aegis, mikaels, onda lane pozicioniranje i pressure, cuvanje svog ad carrya, counter wardanje...

  15. #6465
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    pa znm da ima, al jel i to uracunavaju u taj neki rating

  16. #6466
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Računat kda i slične gluposti u rejting je poprilično moronično. Modificiran Elo system sa ligama. Pobjediš gejm dobivaš bodove, gubiš gejm gubiš bodove.

  17. #6467
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    samo da se na random ubacim ovdje, kako rankaju support igrace? jer kolko vidim po threadu gledaju samo k/d ratio i w/l ratio

    teze je biti hardcore support nego hard carry, pa eto cisto iz radoznalosti
    Ja najviše supportam i nemam nikakvih problema s dobivanjem malo bodova na winu ili gubljenjem puno na defeatu. Trenutno sam tek u silver 4, ali opet nema razlike kad igram, npr. top ili support. I mislim da nema nikakve veze s killovima i deathovima.
    Support Nidalee : http://prntscr.com/ucvlbS +20
    Support Nami: http://prntscr.com/ucvnwS+22
    Support Nidalee: http://prntscr.com/ucvqmS-17
    Support Sona: http://prntscr.com/ucvxkS+20


    Also, kad već screenshotam: http://prntscr.com/ucwh7S :((

    BITCH, IT IS 5:40!

  18. #6468
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    99,99% sam siguran da si u toj ligi i diviziji jer zaslužuješ biti tamo. Što se tiče 99 bodova - jebiga, dešava se.

  19. #6469
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    ja iskreno priznajem da nisam za nista vise od nekog silver/golda, svaki dan primjecujem neke nove stvari i poboljsavam se, pokusavam napredovat.
    igra je dosta kompleksna, oni govori o tome da je dota puno teza za masterat i puno kompleksnija mi sad nakon jedno 1000 gameova totalno padaju u vodu.

  20. #6470
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Izdajniče.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  21. #6471
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Meni je dota teza i dalje, ali sve je kakav te team posere. Ja sam spusio zadnja 2 rankeda jer nisam imao carrya u teamu. Tj. imao sam, ali netko sa 0-7 i 50 miniona nije carry.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  22. #6472
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Izdajniče.
    regaj se na euw i idemo igrat

  23. #6473
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Otjerali su me poljaci.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #6474
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Looky
    99,99% sam siguran da si u toj ligi i diviziji jer zaslužuješ biti tamo. Što se tiče 99 bodova - jebiga, dešava se.
    Kao prvo, tko si točno ti da znaš gdje ja "zaslužujem" biti?

    Kao drugo, nisam sigurna koji je točno smisao tvog komentara. Da je to loša divizija? Da me treba bit sram što sam tu? Lol. Naravno da zaslužujem bit u silveru jer u drugoj sezoni nit sam igrala puno rankeda, nit sam bila sposobna ignat ranked pa sam završila u silver 5. Barem nisam na dnu. A to o tome gdje ja "zaslužujem" bit nije uopće ničija volja niti išta slično. Napredujem, pa gdje završim.

    BITCH, IT IS 5:40!

  25. #6475
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Otjerali su me poljaci.
    jebes poljake, oni su na eune
    DOJDI NA EUW KERIJAT CU TE

  26. #6476
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Nazalost, svi su na eastu.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  27. #6477
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao hansi
    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Otjerali su me poljaci.
    jebes poljake, oni su na eune
    DOJDI NA EUW KERIJAT CU TE

    OK
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  28. #6478
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao hansi
    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Otjerali su me poljaci.
    jebes poljake, oni su na eune
    DOJDI NA EUW KERIJAT CU TE
    dodi ti na eune svi su na eune

  29. #6479
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Nije hansi.

    Also hansi, jebi se, svaki put kad ti pošaljem pp odeš offline.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  30. #6480
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    na westu su samo hansi i kiwi

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •