Stranica 11 od 226 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #301

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Twitch nije op, samo je dosadan jer ga svi sad uzimaju kad je free, kupiš ward ili elixir i ne moraš ga se bojati.Od free heroja sam probao Mordekaisera među ostalima, jako mi se sviđa dosta agresivan stil, mislim da ću njega uzeti nakon kog'mawa, nakon toga možda pantheona, on je kul iako se nisam baš navikao na njegov stil
    Dis. S aniviom napravim 10 killova samo na njemu kad kupim elixir al zivcira mi sto je twitch na obje strane sada u svakom gameu jer je free, nekuzim zast je tolko popularan a nikad nema vise killova od deathova, barem zasad.

  2. #302
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: League of Legends

    Twitch je prije bio OP i dosta ljudi misli da je još uvijek pa misle da će ownati sa njime

  3. #303
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    Twitch je jos uvijek najjaci carry u igri. Upari ga sa morganom ili amumom i imas pokolj.

    Jucer sam spalio zivce u igrama. Svi isprobavaju nove likove a ne znaju pravilno igrat ni one koje imaju. Jednu soru sam imo blitza koji je fulao svaki moguci pull i zavrsio sa scorom ~0 12 3.
    Sa druge strane isprobao sam poppy i nasusa. Oboje su predobri i definitivno ih kupujem cim skupim IP.

    P.S. Kakva pravila o backdooru?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  4. #304
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Twitch je jos uvijek najjaci carry u igri. Upari ga sa morganom ili amumom i imas pokolj.

    Jucer sam spalio zivce u igrama. Svi isprobavaju nove likove a ne znaju pravilno igrat ni one koje imaju. Jednu soru sam imo blitza koji je fulao svaki moguci pull i zavrsio sa scorom ~0 12 3.
    Sa druge strane isprobao sam poppy i nasusa. Oboje su predobri i definitivno ih kupujem cim skupim IP.

    P.S. Kakva pravila o backdooru?
    nasusa si isprobao onaj dan kada i ja ? XD ti uspjesno ja .. mnogo manje.

    Moram naskupljat za Miss Fortune...jos samo 5,000 IP :/
    nju i Katarinu cu vjezbat i Ezreal-a tu i tamo.

    Neznam tocno kako ga Akagen igra, ali fora mi je gledat Ezreala kako munjevito radi auttoattack pa sam isao totalno na DPS i lifesteal sa njime. Enemiji su bili malo veci njubici i nije bilo problema.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  5. #305
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Twitch je jos uvijek najjaci carry u igri. Upari ga sa morganom ili amumomSi imas pokolj.
    This.
    Also, Twitch je imun na Oracle jer je jedini invisirangedcarry u igri. I domet oružja mu je = dometu orakleta.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #306
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Twitch je jos uvijek najjaci carry u igri. Upari ga sa morganom ili amumom i imas pokolj.

    Jucer sam spalio zivce u igrama. Svi isprobavaju nove likove a ne znaju pravilno igrat ni one koje imaju. Jednu soru sam imo blitza koji je fulao svaki moguci pull i zavrsio sa scorom ~0 12 3.
    Sa druge strane isprobao sam poppy i nasusa. Oboje su predobri i definitivno ih kupujem cim skupim IP.

    P.S. Kakva pravila o backdooru?
    nasusa si isprobao onaj dan kada i ja ? XD ti uspjesno ja .. mnogo manje.

    Moram naskupljat za Miss Fortune...jos samo 5,000 IP :/
    nju i Katarinu cu vjezbat i Ezreal-a tu i tamo.

    Neznam tocno kako ga Akagen igra, ali fora mi je gledat Ezreala kako munjevito radi auttoattack pa sam isao totalno na DPS i lifesteal sa njime. Enemiji su bili malo veci njubici i nije bilo problema.
    Akagen igra Ez-a od kad je izaso pa se poprilicno usavrsio u njemu. Mozes ga pitat za savjet ako hoces.
    Takoder uskoro jedan frend pocinje igrat pa cemo imat 1-2 lvl-a 30 i ostale manje lvle pa mozemo opet zajedno igrat.
    Jer 3 lvla 30 i 1 manji lvl bas i nejde sto se tice matchmakinga i uvijek cemo zavrsit sa 5 lvl-a 30, a jos ti treba nesto iskustva i rune da bi se mogao mjerit sa njima.

    EDIT:
    Ako se netko hoce jos malo usavrsit u igri ili naucit nesto nove neka gleda ovaj stream
    http://www.livestream.com/TreeEskimo
    Lik je cini mi se u top 10 ili 20 u americi.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  7. #307
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Ono što sam shvatio sa twitchem je da se oni iz nekog razloga ili žele približiti ili doći sleđa kad su nevidljivi, naravno preglupi su da bi vidjeli da imam elixir i da ih vidim čitavo vrijeme, zato je uvijek smiješno kad se twitch zaleti misleći da me može solirati, naravno kad ga moj mordekaiser siluje u par sekundi to je uvijek smiješno

    Also, kako bi išao Ralais scepter sa mordom, daje mu hp i AP plus slow, iako ne znam koliko je koristan ustvari jer već radim slow malletom i wardens mailom tako da bi ovo bio nekakav overkill, ali bi mi pomoglo u hvatanju onih govnara kad pođu bježati
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  8. #308
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    U tebi
    Postova
    145

    Re: League of Legends

    ja kupio twitcha zakon je.......ali imam poblemcic kupio sam oko 15 championa i nijednog mi nema jer se to vama dogodilo.....i da dok ulazim u igru samo odjedanput zasteka i nece uopce pokrenuti igra,ali kada ja diconnect onda trebam cekati 5-6 min i onda mogu uc

  9. #309
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: League of Legends

    Teemo je predobar. :>
    Huzzah!

  10. #310
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao crnakuga
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Twitch nije op, samo je dosadan jer ga svi sad uzimaju kad je free, kupiš ward ili elixir i ne moraš ga se bojati.Od free heroja sam probao Mordekaisera među ostalima, jako mi se sviđa dosta agresivan stil, mislim da ću njega uzeti nakon kog'mawa, nakon toga možda pantheona, on je kul iako se nisam baš navikao na njegov stil
    Dis. S aniviom napravim 10 killova samo na njemu kad kupim elixir al zivcira mi sto je twitch na obje strane sada u svakom gameu jer je free, nekuzim zast je tolko popularan a nikad nema vise killova od deathova, barem zasad.
    Twitch je predobar lik, on je meni uz Vladimira najdraži lik. Pwna cijeli protivnički tim i uz dobar teamplay može ubiti cijeli tim. Danas s jednim dobrim mundom sam radio triple kill a on double kill i tako cijelo vrijeme ubijali protivnički team.

    Dobro je balansiran i onaj tko ga igra treba imat koju dasku u glavi. Većina twitcheva odnosno ljudi koji ga igraju to nemaju i ginu bezveze, a onda igrači pizde.

    Twitch u principu može solo samo u early i mid gameu, u late gameu nema što raditi solo. I svaki pametan protivnik će kupiti elixir protiv twitcha i staviti ga na tanka. Kasnije twitchova nevidljivost služi samo za veći AS (attack speed)
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  11. #311
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Kupio sam Kog'Mawa ))))))
    Sinoć, jedina borba koju smo pobjedili, drugi tim je među ostalima imao mordekaisera, imao je oko 3500 hpa, mogao sam ga ubiti u roku od par sekundi, 250 damage + 10% njegovog hpa kao damage, dva puta u sekundi
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  12. #312
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    SPwna cijeli protivnički tim i uz dobar teamplay može ubiti cijeli tim.
    lol

  13. #313
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    SPwna cijeli protivnički tim i uz dobar teamplay može ubiti cijeli tim.
    lol
    Hahahhaha
    Ma mislio sam da solo može zezati pojedince iz protivničkog tima, a uz dobar teamplay može ubiti cijeli tim ))
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  14. #314
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    pa imo twitch je najimba carry u igri, jer je najbolji u onom što je carryu možd i najvažnije, farmanju. nubovi i kad se nenafarmaju s njim mogu dilat nekog damagea, a kad bi ga ja uzeo u ruke mislim da bi soliro tim bez jbga.

  15. #315
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    pa imo twitch je najimba carry u igri, jer je najbolji u onom što je carryu možd i najvažnije, farmanju. nubovi i kad se nenafarmaju s njim mogu dilat nekog damagea, a kad bi ga ja uzeo u ruke mislim da bi soliro tim bez jbga.
    Ma ne možeš solirati, moraš imati nekoga tko će uzeti damage, jer kad te focusaju, mrtav si odmah.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  16. #316
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    ako te ne focusiraju nemogu te ubit.

  17. #317
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    Exhaust ili stun i neutraliziran si i mrtav u roku od 2 sec.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  18. #318
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    da zaboravio sam da je ovo lol te da se to nemože izbječ jer movement skill i svi ostali skillovi nemaju veze s igrom, u pravu si.

  19. #319
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Nekad me je stvarno sram što dijelim rank sa tobom, al onda se sjetim da je ovo samo forum prepun retardiranih ljudi i sve bude ok
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  20. #320
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: League of Legends

    Jel igrate na North America serveru?
    Ako da, ajde me addajte; Nick: Ass4ssiN

  21. #321
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: League of Legends

    Ja ti igram na NA, moj ti je nick: The Fury Cro .

  22. #322
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Nekad me je stvarno sram što dijelim rank sa tobom, al onda se sjetim da je ovo samo forum prepun retardiranih ljudi i sve bude ok
    lol

  23. #323
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    da zaboravio sam da je ovo lol te da se to nemože izbječ jer movement skill i svi ostali skillovi nemaju veze s igrom, u pravu si.
    Da u LoL-u je team play bitan...
    Nego, koji si ti lvl u LoL-u? I ako si 30 koliko imas bodova u rankedu?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  24. #324
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: League of Legends

    Ne mogu više ovako igrati. Ovi u Riotu bi se trebali malo potruditi kod tog matchmaking sustava. Na jedan win dobim 4 defeata. Sve njubovi nad njubovima. neznam dal likovi isprobavaju likove ili su prirodno retardirani. Mislim od gluposti tipa vladimir s healom, pa do lacka teamplaya. Mislim ne mogu igrati ako se svi razbjeze i poginu onda jer ovi idu u grupicama. Mislim stvarno idiotski.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  25. #325
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Otprilike so to i meni događa, iako igram sa frendom i bar donekle znamo igrati dobivamo ili totalne retarde ili neprijateljski tim koji je nenormalno dobro uigran
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  26. #326
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ne mogu više ovako igrati. Ovi u Riotu bi se trebali malo potruditi kod tog matchmaking sustava. Na jedan win dobim 4 defeata. Sve njubovi nad njubovima. neznam dal likovi isprobavaju likove ili su prirodno retardirani. Mislim od gluposti tipa vladimir s healom, pa do lacka teamplaya. Mislim ne mogu igrati ako se svi razbjeze i poginu onda jer ovi idu u grupicama. Mislim stvarno idiotski.
    ma ajde, zadesi se dobar tim i onda se totalno isplati igrati
    I to meni na levelu 20, pa nije valjda da na 30 ima tako neuigranih timova ?

    Nego mene nervira jedna druga stvar, koja nema veze sa riotom a to je sto u practice matchu hrpa idiota dođe i odigra sa herojima kojima znaju i pobjeda im je bitna.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  27. #327
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Tyria
    Postova
    366

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ne mogu više ovako igrati. Ovi u Riotu bi se trebali malo potruditi kod tog matchmaking sustava. Na jedan win dobim 4 defeata. Sve njubovi nad njubovima. neznam dal likovi isprobavaju likove ili su prirodno retardirani. Mislim od gluposti tipa vladimir s healom, pa do lacka teamplaya. Mislim ne mogu igrati ako se svi razbjeze i poginu onda jer ovi idu u grupicama. Mislim stvarno idiotski.
    Pa onda igraj arranged tim sa svojim pro prijateljima

  28. #328
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: League of Legends

    Zar si se našao prozvanim u mojem postu? Ako jesi, onda je to veliki sjeb.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  29. #329
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Tyria
    Postova
    366

    Re: League of Legends

    Ma to je vise kao prijateljski savjet kako izbjeci te silne nubove

  30. #330
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    da zaboravio sam da je ovo lol te da se to nemože izbječ jer movement skill i svi ostali skillovi nemaju veze s igrom, u pravu si.
    Da u LoL-u je team play bitan...
    Nego, koji si ti lvl u LoL-u? I ako si 30 koliko imas bodova u rankedu?
    nego, jesi igro dotu ili hon? ako jesi u kojem klanu i kako ste prolazili?

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •