Stranica 225 od 226 PrvaPrva ... 125175215223224225226 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 6.721 do 6.750 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #6721
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: League of Legends

    Pretjerali su s tim IP cijenama. Ako želiš imat više od 2 rune pagea praktički te prisiljavaju da sve IP-jeve trošiš na rune, a sa RP-om kupuješ champione. Ak sad oću igrat luciana trebam grindat ~2 tjedna po 10 gejmova u danu da si ga kupim.

  2. #6722
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Pay2Win

    Mislim da ne postoji osoba na svijetu koja nije dala ni lipe a da ima sve heroje i rune.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  3. #6723
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    Čekaj, šta? 25 IP po winu? Odkad to? Kakav game type?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #6724
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    LP, league points, ranking sistem

  5. #6725
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    27 lp-a za win ((
    valjda uspijem doc do platine poslije reseta

  6. #6726
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    plat 1 i 2 igraci su me razocarali

  7. #6727
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Pay2Win

    Mislim da ne postoji osoba na svijetu koja nije dala ni lipe a da ima sve heroje i rune.
    pa samo heroje mozes kupit novcem, ne vidim kako je to pay2win.

  8. #6728
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    jucer 3 najgora gejma ikad, mislio kvitat igru lol, danas najbolje ikad, iako mi tim throwa prvi gejm u kojem sam 10 2 khazix u 15 minuta i securam svaki dragon i baron u igri, dobijem 4 gejma zaredom. zadnji gejm 10 0 shen protiv riven na topu, mislio sam da cu izfidat jer nemam prakse na topu, nakraju kerijao
    promo sad

  9. #6729
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    platinum igraci su ocajni, mozda jer je kraj predsezone, vjerovatno ne

  10. #6730
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Digni se jos diviziju ili dvije, ako mozes, i nece te bacit u gold nazad.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #6731
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    nemam volje, ljudi vise ne igraju za ozbiljno, svaki drugi gejm neko trolla jer je brzo reset
    vrlo vjerovatnom sam u gold 2-3 nakon placementa i onda opet

  12. #6732
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Bit ces Gold 1, jer je soft reset.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  13. #6733
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    po kojoj formuli je? x+1200/2?

  14. #6734
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: League of Legends

    Annie rula, moj drugi kupljeni heroj, eto još možda samo Thresha kupit i ostalo na rune trošit i štelit se sa free herojima
    Još 1 lvl i 30. napokon
    My life for Aiur!

  15. #6735
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460
    Na eastu nikad nisan dobio warning, na westu vec 2 u tjedan dana

  16. #6736
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530
    eto pocela nova sezona, za one koje zanima

  17. #6737
    Naravno EUW opet laga i naravno izgubim prva dva placement matcha zbog toga.

  18. #6738
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530
    kot kriv stas na euw , nego kad ce oni vama dat nesto za nadoknadu tih lagova i pizdarija s serverom imo je i eune pizdarija al ne bas tako cestih

  19. #6739
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934
    Jedno pitanje za jungle, recimo kad igram Shaca, dakle koristim rutu blue-vukovi-ukradem red-top gank, uglavnom nebitno za početku rutu. Mene zanima kuda da ja idem nakon ganka i prvog recall-a i mid gejm jungle, jel idem čistit wraith kapove, vukove, ancient goleme? Jel to ima neki redoslijed s kojim je najbolje ić ili je ono što mi je najbliže to rješavam . Znam da trebam Dragona kad se spawna i pomoć blue kasnije za mid championa, šta je sa ostalim buffovima (red)? Da li bi to trebao odmah cim se respawna riješit?
    My life for Aiur!

  20. #6740
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076
    Soloaš dragona na 6.(ako Shaco to još uvijek može, ili Nasus), uzimaš buffove što prije možeš, oni su relativno visoko na listi prioriteta. Naravno, nećeš sad odustat usred genka na botu jer si vidio da ti se spawno red pa pješke otić do tamo i izignorirat sve oko tebe, al' probaš doć tamo u što kraćem roku možeš Ostale kampove farmaš što više možeš i odlaziš u lejnove genkat kad vidiš da je dobra prilika ili kad misliš da će protivnički jungler bit tamo pa counter-gankaš. Ne znam sad kak ide točno sa Shacom, al' na većini junglera pokušaš što prije nabavit Spirit of the [nešto]. On ima novi passive da ti restora 8%HP-a i 4%MP-a i daj ti 1-40 bonus golda, ovisno kolko ti se stako conservation (najviše se može stakat do 80, tako da pripazi na to da što češće iskorištavaš taj bonus). Počni sa žutim trinketom i wardaj protivnički red, to vjerojatno već radiš, i onda kad se recallaš prvi put promjeni trinket na crveni pa očisti wardove kad budeš išo genkat neki lejn.
    I da, ne moraš nužno ić na top kao prvi genk. Često se puno više isplati genkat mid, pogotovo ako je neko nepokreni champion ili netko kog se mora shutdownat što prije (kassadin, karthus,...). Na topu obično se sad obično igraju tenkovi koji imaju nešto manji utjecaj na igru nego assassini pa je nekad bolje i lakše pomoć mid laneru.
    Dakle:
    1. nakon uspješnog genka na botu ili midu pozoveš tim da ubijete dragona (provjeri kolko ti smite radi demiđa da ti ne ukradu protivnici).
    2. uzmeš buffove što prije možeš, ne moraš midu uvijek dat blue, pogotovo ako mu ne ide dobro
    3. sa agresivnim junglerima (lee sin, shaco, elise, vi, kha'zix) se malo više fokusiraš na genkanje, ali i dalje moraš farmat, a sa manje agresivnim junglerima (shyvanna, mundo) ideš genkat samo ako je manje-više nekad 100%-tna prilika
    4. nabaviš spirit of the [nešto] što prije možeš da imaš dobar sustain u jungli i da iskoristiš passive koji ti daje pare

  21. #6741

    klonopin prescription help Miller Place

    Hallo! I am JAMISON. My residence is in Riner.
    buy cheap klonopin overnight and klonopin with marijuana klonopin for high blood pressure Wisconsin Thomassew: Klonopin is part of a group of medications called benzodiazepines. More info also: generic for klonopin Milbridge and authorized generic klonopin Milburn Ideally, that's 200 milligrams or less a day, or about two cups of strong coffee, says registered dietitian Melinda Johnson, a lecturer in the nutrition program at Arizona State University.
    P.S. Sorry for selection this place to leave a speech for men about difference in generic klonopin reconnection oral outlawry

  22. #6742

    Re: League of Legends

    Dali je netko zainteresiran za kupnju accounta na EUNE serveru ?
    lvl 30, platinum s3

    Oko 250 kn početna ako bude više zainteresiranih, inače dajem za 250. mislim da je to i više nego pristojna cijena. Javite mi se u inbox.

  23. #6743
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    dam ti čunga lungu, 25 komada najvise. ako ima bolje ponude onda se nadmecete

  24. #6744
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Eustass Kid Pregledaj post
    Dali je netko zainteresiran za kupnju accounta na EUNE serveru ?
    lvl 30, platinum s3

    Oko 250 kn početna ako bude više zainteresiranih, inače dajem za 250. mislim da je to i više nego pristojna cijena. Javite mi se u inbox.
    Koliko imaš otkljucanih championa?

  25. #6745

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao whiskey Pregledaj post
    Koliko imaš otkljucanih championa?
    oko 46 ako sam dobro prebrojao

  26. #6746
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: League of Legends

    Nije loše ali može i bolje, ja imam oko 90. Igra mi je lagano dopizdila pa se i ja mislim na prodaju nekako nekome. Ne na ovom forumu logicno

  27. #6747

    Re: League of Legends

    Mislim rijesiti jedan account, dali ovaj ili main gdje imam oko 100 i nešto championa, oba accounta su mi draga ali zelim se rijesit jednog da me ne gnjavi vise to igranje, niti mi je zabavno vise niti imam vremena i nesto ekstra love uvijek dobro dode

  28. #6748
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: League of Legends

    Ako ti nije zabavno onda oba prodaj. Najbolje se rješit lol accountova dok ne izađe HotS koji ce svi živi igrat, zbog toga je sad najbolje vrime za prodat lol account dok je igra još planetarno najpopularnija.

  29. #6749
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    sta mislite koliko bi moga dobit za ovaj acc:
    S3: Platina
    S4: Gold 3
    85+ champova
    ovi skinovi + championship thresh: http://www.elophant.com/league-of-le...21331833/skins

  30. #6750
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao whiskey Pregledaj post
    Ako ti nije zabavno onda oba prodaj. Najbolje se rješit lol accountova dok ne izađe HotS koji ce svi živi igrat, zbog toga je sad najbolje vrime za prodat lol account dok je igra još planetarno najpopularnija.
    HotS ce svi igrati? kaj? esi uopce vidio trailere za to? to ce biti prosjecan game sa osrednjim blizzard-uber-alles playerbaseom. nista nit ikog iz lola i dote nece izvuci. to sto si reko je nesto potpuno suludo i besmisleno...

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •