Stranica 208 od 226 PrvaPrva ... 108158198206207208209210218 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 6.211 do 6.240 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #6211
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Ne mislim na 11 000 000 reganih korisnika, btw valdja shvacas da to nije 11mil ljudi?, nego na velika natjecanja.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  2. #6212
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    shvaćam da nije 11 milja, ali svejedno mnogo više od bilokoje moba igre trenutačno.
    Ne shvaćam, kako to misliš s natjecanima?

  3. #6213
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  4. #6214
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Malo sam se krivo izrazio, soz:

    http://i.imgur.com/6Ttoh.jpg
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  5. #6215
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: League of Legends

    True, baš drže dosta toga u šaci jer imaju para ko blata i neznaju kam bi sa njima, a jebeno su nesposobni i neorganizirani da to nisu istine.

    Živi bili pa umrli

  6. #6216
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Looky
    i bolju igru ?
    to je subjektivno, ali tješi se i dalje.

    btw nevjerujem da dota/dota2 zajedno imaju (puno) manje igrača od toga, što also nije bitno.

    wow je imao najviše igrača ikad (?) pa je smeće.


    a i vjerujem da je većina ljudi (kad dota2 nije izašla) bila ono, upale dotu1 i kažu "fuck this shit, nikad nebudem ovo naučio igrat odo bolje LoL". dota1 je stvarno bilo zajebana za početnike.
    #paperplatoongoonz

  7. #6217
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Jel moram fakat počinjat s time da dota dijeli besplatne kopije igre samo da bi privukli ljudi da je igraju ?

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Malo sam se krivo izrazio, soz:

    http://i.imgur.com/6Ttoh.jpg

    Po čemu je točno kompleksnija Dota2 ? Koliko ja znam jedine 2 stvari koje je čine "kompleksnijom" su denyanje i onaj mali magarac kojeg možeš slat da ti iteme nosi(ili je to hon?). U lolu ima brdo softcountera i zapravo većina laneova se može dobit i ako te netko "countera" jer sve ovisi o tome kolko si ti dobar ili koliko je on loš. Što se tiče buildanja tih istih champova, u lolu ima brdo više opcija pošto postoje i hibridi, i isti champ ima više build pathova( primjer Sion, ad/ap su u ovom trenutku podjednako viable). Osim base damagea lol je zapravo u uveo scaling, i hybridni scaling. I resistanci su bolje odrađeni u lolu jerbo ti veli i točan postotak, + postoji i direktni armor/magic pentetration i %. Mnogo više CC efektova, i mnogo više interakcija između champova tj. takozvani "wombo combo". Lore je odrađen puno bolje i u skorije vrijeme su uveli direktne interakcije između pojedinih champova u igri. Dodatnu customizaciju daju rune i mastery pointovi... Ima još brdo stvari koje čine lol overall boljom igrom.

  8. #6218
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: League of Legends

    vjerovao ili ne ta mehanika denyanja unosi mnogo 'kompleksnosti' u gameplayu.


    napričao si dosta gluposti u postu iznad, neda mi se više.

    (da nebi bilo da samo bezveze)

    "i isti champ ima više build pathova"

    rly?

    u doti se stalno ide na isti build na svakom heroju, bože.

    "I resistanci su bolje odrađeni u lolu jerbo ti veli i točan postotak"

    rly2.

    u doti ti kao neveli točan postotak.

    "postoji i direktni armor/magic pentetration"

    rly3.

    u doti nepostoji?

    stvarno mi se neda dalje.

    svejedno su cijelu mehaniku izleechali iz dote, nekužim čemu uopće ovakve rasprave?

    i to sve što si nabrojao TEBI čini lol boljom igrom, ne svima.

    o tome ja zapravo pričam cijelo vrijeme, nije mi se dalo ulaziti u nikakve rasprave ali ono..

    = Citat = Izvorno postao sakondo
    Tooo, sredili smo ih looky!
    :'D
    #paperplatoongoonz

  9. #6219
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    a dota je bazirana na mapi od starcrafta?

  10. #6220
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: League of Legends

    Ovaj topic je otišao u kurac.
    Gj bg

  11. #6221
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Looky
    u skorije vrijeme su uveli direktne interakcije između pojedinih champova u igri.
    To su vidjeli u doti 2 rofl.

    Btw, nikad mi nije bio jasan lore u ovim igrama. Nepotreban je a u 90% slučajeva je i loše napisan.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  12. #6222
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: League of Legends

    ^yep

    = Citat = Izvorno postao Zeko149
    a dota je bazirana na mapi od starcrafta?
    a to ima kakve veze sa ovime?

    jel" si ti vidio ikad uopce kako je ta 'dota' u sc-u izgledala?

    btw sto se tice neke kompleksnosti, malo je porazavajuce da mi je frend naucio igrat vjerovatno sve heroje u lolu, a invokera/meepu/chena/... u doti perma fejla.


    bok sad.
    #paperplatoongoonz

  13. #6223
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Invoker više zavisi od tima nego od samog igrača. Osim ako nije sunstrike. To ste vi krivi.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  14. #6224
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    871

    Re: League of Legends

    Ova tema je odsad Dota 2 tema.

  15. #6225
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: League of Legends

    totalno.

    inače, pripremite se za sljedeće što će te pročitat, jer ovo je cijela istina smisla života i razlike između lola i dote, zbog čega je lol goli kurac naspram dote.

    1. brzina/odnosi range-a.

    lol ima jebeno retardirano proporcionirane veličine heroja i udaljenosti između objekata u igri. ovo poteže ostale male faktore, a neki od njih su: movement skill, nešto što je u doti dosta važno, a u lolu nepostojeće. lol je ubacivanjem onih busheva(ćime su kao revolucionirali) efektivno izbacio rampe i juke pointove, da ne govorimo kako nema nikakve interakcije s mapom, pobogu trebalo im je i koja godina da uopće wardove ubace u igru. sljedeča stvar je, cijela igra je jebeno usporena, a animacije kretanja i napdanja doslovce svega je time retardirano, a primanje damagea kao da ima delay. uopće se ne osjeća težina heroja, nema nikakvog blokanja, nikakve važnosti pozicioniranja. onda što se još tiče svega toga su skill shotovi, u doti ih ima par heroja i trebaš malo razmišljat da pogodiš nekog s njime, najčešče i imaju priličan cd koji onemogućuje njihovo spamanje, s druge strane u lolu ih ima skoro svaki heroj, a budući da je struktura igre takva, da i oni heroji koji imaju mane imaju je pun kurac tako da ih mogu cijelo vrijeme spamat, netreba im nikakav skill da te iste skill shotove i pogode, jer zbog odnosa veličina, i same brzine tih skill shotove, iste je gotovo nemoguće dodgeat, odnosno profulat. kvragu desilo mi se da arrowam ljude s jednog lanea na drugi, a u doti sam sa skillshotovima loš pun kurac.

    2. važna stvar je: CC

    u lolu jebeno nema CC-a, ko kaže da ima nikad nije igro dotu u kojem je jedan tim imo enigmu/earthshakera/sand kinga/tidehuntera/nekoh petog imba CC heroja, a kamoli više njih. koja je posljedica toga? svaki jebeni item build se svodi na stackanje damagea i healtha, da bi se stvorila iluzija dubine i različitosti buildova, uvode se stvari poput life steala i sličnih koje su ionako uzeli iz dote(makar ih dota nije izmislila). količina damagea koja se u lolu može izdilat u vrlo malom vremenu je jebeno retardirana, upravo zbog tog nedostatka CC-a, što totalno gubi bilokakvu napetost prilikom team fightova, jer su uglavnom rješeni u prvih par sekundi borbe.

    ono što me još više subjektivno odbija od lol-a je sama njegova pojava, on je jebeni socijalni fenomen poput WoW-a, looky je spomenuo da iz valvea daju dotu 2 zabadava samo daju ljudi igraju, pa jebote lol je f2p, o čemu ti pričaš? also, to ni nije pravi f2p, jer ne samo da su ti svi heroji zaključani, već i moraš jebene rune kupit. večina ljudi koje znam da igraju lol su ljudi koji su igrali ili ništa ili cod/wow prije tog i onda kad su došli na fax, pošto nemaju roditelje da vise nad njima u slobodno vrijeme igraju lol, jer je imo pravi omjer jednostavnosti i zabave za široke mase.
    još jedna stvar koja mi se subjektivno ne sviđa je grafika, koja je jebeno odvratna i izaziva epileptične napadaja, a i ona je samo odražaj današnjih trendova, jer skoro svaka jebena nova igra u zadnje vrijeme mora imat usranu cell shaded cartoony grafiku.

  16. #6226
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    inb4 nisi u pravu



    inb4



    Also, rasprave su vam besmislene. Apsolutno sve što vi kažete neće imat utjecaja ni na koga, ljudi će nastavit igrat ono što im se sviđa. Jest da je DotA2 objektivno bolja od LoL-a, ali ne kužim zašto pljujete sad u LoL threadu, pustite ljude da igraju što žele i bok.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  17. #6227
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    871

    Re: League of Legends

    Skupljaju internet pointse.

  18. #6228
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: League of Legends

    nzm za vas al ja se osjećam puno bolje

  19. #6229
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    inb4


  20. #6230
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    inb4 hon-army DD

  21. #6231
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao 1van
    totalno.

    inače, pripremite se za sljedeće što će te pročitat, jer ovo je cijela istina smisla života i razlike između lola i dote, zbog čega je lol goli kurac naspram dote.

    1. brzina/odnosi range-a.

    lol ima jebeno retardirano proporcionirane veličine heroja i udaljenosti između objekata u igri. ovo poteže ostale male faktore, a neki od njih su: movement skill, nešto što je u doti dosta važno, a u lolu nepostojeće. lol je ubacivanjem onih busheva(ćime su kao revolucionirali) efektivno izbacio rampe i juke pointove, da ne govorimo kako nema nikakve interakcije s mapom, pobogu trebalo im je i koja godina da uopće wardove ubace u igru. sljedeča stvar je, cijela igra je jebeno usporena, a animacije kretanja i napdanja doslovce svega je time retardirano, a primanje damagea kao da ima delay. uopće se ne osjeća težina heroja, nema nikakvog blokanja, nikakve važnosti pozicioniranja. onda što se još tiče svega toga su skill shotovi, u doti ih ima par heroja i trebaš malo razmišljat da pogodiš nekog s njime, najčešče i imaju priličan cd koji onemogućuje njihovo spamanje, s druge strane u lolu ih ima skoro svaki heroj, a budući da je struktura igre takva, da i oni heroji koji imaju mane imaju je pun kurac tako da ih mogu cijelo vrijeme spamat, netreba im nikakav skill da te iste skill shotove i pogode, jer zbog odnosa veličina, i same brzine tih skill shotove, iste je gotovo nemoguće dodgeat, odnosno profulat. kvragu desilo mi se da arrowam ljude s jednog lanea na drugi, a u doti sam sa skillshotovima loš pun kurac.

    2. važna stvar je: CC

    u lolu jebeno nema CC-a, ko kaže da ima nikad nije igro dotu u kojem je jedan tim imo enigmu/earthshakera/sand kinga/tidehuntera/nekoh petog imba CC heroja, a kamoli više njih. koja je posljedica toga? svaki jebeni item build se svodi na stackanje damagea i healtha, da bi se stvorila iluzija dubine i različitosti buildova, uvode se stvari poput life steala i sličnih koje su ionako uzeli iz dote(makar ih dota nije izmislila). količina damagea koja se u lolu može izdilat u vrlo malom vremenu je jebeno retardirana, upravo zbog tog nedostatka CC-a, što totalno gubi bilokakvu napetost prilikom team fightova, jer su uglavnom rješeni u prvih par sekundi borbe.

    ono što me još više subjektivno odbija od lol-a je sama njegova pojava, on je jebeni socijalni fenomen poput WoW-a, looky je spomenuo da iz valvea daju dotu 2 zabadava samo daju ljudi igraju, pa jebote lol je f2p, o čemu ti pričaš? also, to ni nije pravi f2p, jer ne samo da su ti svi heroji zaključani, već i moraš jebene rune kupit. večina ljudi koje znam da igraju lol su ljudi koji su igrali ili ništa ili cod/wow prije tog i onda kad su došli na fax, pošto nemaju roditelje da vise nad njima u slobodno vrijeme igraju lol, jer je imo pravi omjer jednostavnosti i zabave za široke mase.
    još jedna stvar koja mi se subjektivno ne sviđa je grafika, koja je jebeno odvratna i izaziva epileptične napadaja, a i ona je samo odražaj današnjih trendova, jer skoro svaka jebena nova igra u zadnje vrijeme mora imat usranu cell shaded cartoony grafiku.


    Ok buraz, you win! Završimo ovu raspravu i svaki se vratimo svojoj igri. Ali ono, mi ćemo i dalje imat veći playerbase i bolje eventove i veće prize poolove itd...
    Btw, nhf ali moraš malo poradit na ć i č, činiš se ko pametan momak ali kad vidim da u jednom dijelu napišeš "sljedeće" a u drugom "sljedeče" me malo oči zapeku

    @sys
    Okej, ti si kauboj pro dota2,dota i šef univerzuma, tvoja riječ je svetinja! A sad pokopajmo ovu raspravu i vratimo se gejmanju!

  22. #6232
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    inb4 hon-army DD

    To ne postoji.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  23. #6233
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Malo sam se krivo izrazio, soz:

    http://i.imgur.com/6Ttoh.jpg
    u mjesec dana si se prebacio sa 9gaga i lola na dotu 2 i 4chan
    lijepo.

  24. #6234

    Re: League of Legends

    Isusa vam što ste toliko zapeli za tu kompleksnost kao da je najvažnija stvar u univerzumu?
    Je li vi svi još uvijek palite svako jutro auto na kurblu da pokažete svoj skill u paljenju auta ili ga ko njubovi palite ključem?

    = Citat = Izvorno postao 1van
    onda što se još tiče svega toga su skill shotovi, u doti ih ima par heroja i trebaš malo razmišljat da pogodiš nekog s njime, najčešče i imaju priličan cd koji onemogućuje njihovo spamanje, s druge strane u lolu ih ima skoro svaki heroj, a budući da je struktura igre takva, da i oni heroji koji imaju mane imaju je pun kurac tako da ih mogu cijelo vrijeme spamat, netreba im nikakav skill da te iste skill shotove i pogode, jer zbog odnosa veličina, i same brzine tih skill shotove, iste je gotovo nemoguće dodgeat, odnosno profulat. kvragu desilo mi se da arrowam ljude s jednog lanea na drugi, a u doti sam sa skillshotovima loš pun kurac.
    Crystal Arrow je ultimate na AD carryu koji žrtvuje skoro cijeli svoj skill-set upravo zbog tog skill-a; što si ti očekivao da će takav skill-shot biti neko sranje s kojim ćeš lako promašiti?
    Skill-shotove je moguće dodgeat ako se konstantno krećeš, pokušaš ih predvidjeti i/ili se držiš blizu miniona; ako ćeš ti kao debil stajati sasvim mirno nasred čistine to onda nije problem sa skill-shotima već s tobom.

    = Citat = Izvorno postao 1van
    2. važna stvar je: CC
    u lolu jebeno nema CC-a, ko kaže da ima nikad nije igro dotu u kojem je jedan tim imo enigmu/earthshakera/sand kinga/tidehuntera/nekoh petog imba CC heroja, a kamoli više njih. koja je posljedica toga? svaki jebeni item build se svodi na stackanje damagea i healtha, da bi se stvorila iluzija dubine i različitosti buildova, uvode se stvari poput life steala i sličnih koje su ionako uzeli iz dote(makar ih dota nije izmislila). količina damagea koja se u lolu može izdilat u vrlo malom vremenu je jebeno retardirana, upravo zbog tog nedostatka CC-a, što totalno gubi bilokakvu napetost prilikom team fightova, jer su uglavnom rješeni u prvih par sekundi borbe.
    A je li ti kojim slučajem palo napamet da nije nedostatak CC-a razlog zbog kojeg se može u vrlo malom vremenu napraviti toliko štete već da je činjenica da se može napraviti toliko u vrlo malom vremenu razlog zbog kojeg nema toliko CC-a?
    Pogledaj što se dogodi kada Veigar uhvati 3-4 igrača u max level kavez pa ćeš možda shvatiti zašto je CC ograničen.

  25. #6235
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: League of Legends

    ako veigar uhvati 3-4 igrača u kavez max leveli, ti isti igrači su retardirani, a veigar je vrlo vjerojatno mrtav.

    @ č i ć spika, kad pišem na tipkovnici, pogotovo na forumu i inim sranjima, puknem koje god.

    ashe nije AD carry, ashe je goli kurac od heroja jer je sam sistem heroja u lolu takav, da kad oni izbace novog heroja, on mora biti OP da bi ga ljudi kupovali, time stariji heroji poput ashe odlaze u kurac. nema mi ništa bolje nego sprdat brata kad imaju ad carrya koji igra ashu D

    btw, nisam u toku, ali ovo što se crystal arrowa tiče, zar on ne zaobilazi neprijateljske minione i hita samo heroje(te ima aoe)?

  26. #6236

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao 1van
    ako veigar uhvati 3-4 igrača u kavez max leveli, ti isti igrači su retardirani, a veigar je vrlo vjerojatno mrtav.
    Glavno da si ti shvatio zašto sam ja naveo taj primjer.

    = Citat = Izvorno postao 1van
    ashe nije AD carry, ashe je goli kurac od heroja jer je sam sistem heroja u lolu takav, da kad oni izbace novog heroja, on mora biti OP da bi ga ljudi kupovali, time stariji heroji poput ashe odlaze u kurac. nema mi ništa bolje nego sprdat brata kad imaju ad carrya koji igra ashu D
    Da, jer Riot uopće nije izbacivao heroje koji su bili apsolutno smeće kada su izašli te je pokazao da uopće ne želi nerfat novije heroje.
    Ashe je AD carry koji mijenja štetu za CC, to što ti ne znaš cijeniti kada neprijateljski AP carry popije Crystal Arrow u glavu pa zatim padne prije nego što upotrijebi bilo koji skill je problem s tobom, a ne sa herojem.

  27. #6237
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: League of Legends

    o čemu ti bokte pričaš, ashe je kurac od AD carrya, jer ju svaka budala može izgenkat jer nema nikakav survivability/escape mehanizam, a da negovorim kako je ona kurva sa samostrelom puno bolji ad carry od nje.

    ovo s arrowom te nisam razumio, ali bokte ako ja kao smotanac u doti, dođem u lol i uzmem ashe i pogodim tipa i ubijem ga s gornjeg lanea na drugi, i to učini više puta, da igram je za jebeno retardirane osobe.

  28. #6238

    Re: League of Legends

    Nisi razumio to da se Crystal Arrow koristi kao initiation?
    I ti se našao pričao o Ashe.

  29. #6239
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao hansi
    = Citat = Izvorno postao Carp
    Malo sam se krivo izrazio, soz:

    http://i.imgur.com/6Ttoh.jpg
    u mjesec dana si se prebacio sa 9gaga i lola na dotu 2 i 4chan
    lijepo.
    Nikad nisam bio na 9gagu, i jos uvjek vise igram LoL nego dotu2, jer nemam s kim igrat dotu. Also, sliku sam naso u lol temi.

    @loky

    Djabe vam sav player base svijeta, kad je dota bolja.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  30. #6240
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Tvrtko pederu, kad te zovem igrat dotu nećeš. Nemoj lagat sad tu.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •