Stranica 223 od 226 PrvaPrva ... 123173213221222223224225 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 6.661 do 6.690 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #6661
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: League of Legends

    Vi (jungle, jel'?). Ima najsigurnije genkove i poprilični fotm je sad.

  2. #6662
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Taric, Riven i Lucien su fotm atm.

    Riven nauči i to je easy elo. Ja trenutačno d2, fejlo sam promo u d1 :/

  3. #6663
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Nerfat ce tu Riven prije pocetka sezone, ne vrijedi ju sad ucit
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  4. #6664
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Jedino što mogu nerfat je shield i generalno ne kužim kako se ne "isplati" učit igrat champa ?

    Riven zahtjeva cd management, reaction time i animation canceling da bi se savladala, što ti ujedno uvelike pomaže kod ostalih champova.

  5. #6665
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Poznavajuci riot nerfat ce ju do boga, sto su znali u proslosti radit. Zasto ucit igrat champa koji ce poslje nerfa bit useless?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  6. #6666
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Pls read my last comment

  7. #6667
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: League of Legends

    Ali nerfat će ju toliko da neće više bit igriva, u igri ima toliko beskorisnih championa jer imaju sličan skillset ili role kao ostali ali su toliko nerfani da se ne mogu ni usporedit naspram drugih. Tako oni pomjeraju metu, kad se nekog nerfa taj se više ne igra a dolaze na red ovi koji su i dalje OP. Igra je ukurcu totalno, ima 30 (više manje) champova koji se igraju ovi ostali su zakurac.

  8. #6668
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    Zapravo, malo drugačije funkcionira "metagame" u lolu. Da ne ulazim sad u dubinu, evo jedan zgodan video koji to objašnjava:

    http://extra-credits.net/episodes/perfect-imbalance/

  9. #6669
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: League of Legends

    Koliko god se ja slagao s filozofijom iza toga, ne slažem se uopće s time da je LoL primjer cikličke nebalansiranosti, barem ne kako je ovdje objašnjeno. Situacija da je neki champ donekle OP, i da je najednom slabiji samo zato što su igrači skužili neku posebnu taktiku protiv tog champa je iznimno rijetka. U velikoj većini slučajeva igrači igraju nekog champa koji je iznad prosjeka, kao što je rečeno u videu, onda to Riot skuži pa ga nerfa. Pa se buffa nekog drugog, pa ga se opet nerfa, i tako u nedogled, tako da ovo što je pat rekao stoji.

    TL;DR - LoL nije primjer savršene nebalansiranosti, s obzirom da posao balansiranja nije dan igračima, nego se svodi na konstantne izmjene koje Riot stalno radi.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  10. #6670
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Looky
    Zapravo, malo drugačije funkcionira "metagame" u lolu. Da ne ulazim sad u dubinu, evo jedan zgodan video koji to objašnjava:

    http://extra-credits.net/episodes/perfect-imbalance/
    Fakat mi dođe da umlatim svakoga tko taj video krivo protumači (jer su ga užasno sakato napravili) pa primjenjuje na sve moguće nadivlje...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #6671
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Wolfwrath
    Koliko god se ja slagao s filozofijom iza toga, ne slažem se uopće s time da je LoL primjer cikličke nebalansiranosti, barem ne kako je ovdje objašnjeno. Situacija da je neki champ donekle OP, i da je najednom slabiji samo zato što su igrači skužili neku posebnu taktiku protiv tog champa je iznimno rijetka. U velikoj većini slučajeva igrači igraju nekog champa koji je iznad prosjeka, kao što je rečeno u videu, onda to Riot skuži pa ga nerfa. Pa se buffa nekog drugog, pa ga se opet nerfa, i tako u nedogled, tako da ovo što je pat rekao stoji.

    TL;DR - LoL nije primjer savršene nebalansiranosti, s obzirom da posao balansiranja nije dan igračima, nego se svodi na konstantne izmjene koje Riot stalno radi.

    Mislim da je to bilo najbolje vidljivo u onoj situaciji sredinom prošle sezone kad je olaf najednom postao OP jer su svi igrali tanky cc junglere poput nautilusa, koje je olaf naturally countero, a uz to je mogao bez problema chaseat nekog poput vayne. To je potom uzrokovalo da se Jarvan pojavi kao FotM jer je njegov ultimate "impassable terrain" koji je mogao lockati olafa.

    Slažem se u potpunosti da League nije savršen primjer, ali mislim da u nekim situacijama dolazi blizu tome. Problem koji se javlja je to da postoji previše championa sa sličnim skillsetovima, a razlike među tim "sličnim" champovima su nebo i zemlja.

    Riven se spominje često i ovdje na forumu i općenito u diskusijama o champovima, međutim Riven nije bila mijenjana već poduže vrijeme. Zadnji "buff" je bio skakanje preko zidova, a tome je prethodio nerf ultimatea. Cijelu ovu popularnost je uzrokovao Faker igrajući NA Solo Queue sa njome. Trenutačno postoji mnogo champova koji su "iznad prosjeka" kako ti kažeš, međutim nedovoljno ljudi ih igra pravilno i nemaju publiciteta.


    @Boz, care to elaborate?

  12. #6672
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: League of Legends

    E, viš, zanimljiv primjer si uzeo, baš zato što je Olaf jedan od champova kojega je Riot non-stop bacao gore-dolje preko granice balansiranosti.

    Osobno, smatram da je problem u samom konceptu više manje cijele igre. Champovi ili rade svoj posao mrvicu predobro, ili preloše.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  13. #6673
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: League of Legends

    Pa i nije ga baš bacao gore-dolje. Voyboy je popularizirao Olafa sa onim svojim 2v1 u top laneu, a to je bilo moguće zbog trenutne popularnosti health stackanja u kojoj je Olaf bio savršen. Nakon toga su ga nerfali par puta za red dok nije postao neupotrebljiv i nisu ga dirali do nedavno.
    Ovo sa Riven je savršen primjer. I Renekton. Riven već ko zna kolko nitko nije igrao osim zionspartana, a sad nakon Fakera ga odjednom igraju svi na midu, a nije uopće buffana. Renekton je bio popularan u isto vrijeme kad i Olaf, onda je jedno vrijeme prestao bit tolko popularan i pred kraj 3. sezone opet jako popularan, a nije diran. Puno više toga ovisi o trenutnoj meti (brzo pushanje towera/teamfightovi/protect the adc/...) i o tome što najpopularniji igrači igraju.
    Mislim da je i Vi super primjer, ako se dobro sjećam nije dirana u pečevima duže vremena, a odjednom je postala popularna nakon svjetskog kad su ju kinezi počeli opet koristit.

  14. #6674
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    gold igrači su jebeni paraziti, bronze i silver likove je lakse carryat i manje throwaju i manji su moroni nesposobni

  15. #6675
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: League of Legends

    Da, zato i jesu u goldu, a ne u silveru i bronci. Da ti nije palo na pamet da više nisi tolko bolji u odnosu na ostale pa ti nije jednako lagano carryat cijeli tim? I protivnički tim je sastavljen od gold igrača tak da ti teorija nimalo ne drži vodu. Pročitaj malo o ELO sistemu.

  16. #6676
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    dobio sam u placementu za gold 3 meča punih retaja koji su 1000 gejmova u goldu i neznaju osnove igre, i bili su uvjerljivo tezi i losiji teammateovi od silvera/bronce, bar bi genkao lane 2 puta pa bi tip dobio taj jebeni lejn, al ako dobijem svaki mrtvi lejn u roku od 10 minuta i vodimo 10 2 i onda u 25. minuti nam pushaju jebeni inhib nakon sto sam pingao 16. puta jebenog dragona ali su sa supportom farmali white camp i onda nas 3 puta zaredom aceali, jerbo sivir ima neopisivu zelju ic prvi u timfajt i flashat se u jebenog rammusa i onda pingat da mu nitko ne peela. mislim, ide mene dobro i dalje i carryam idalje, na 60% winrejta sam i fali mi 3 lp-a za placement ponovo, problem je mentalitet ovih gold igraca koji misle da su jebeni centar tima sa 3/11 dravenom, dok mi nafidani mid fokusaju 3 covjeka, jebeni draven pinga i ragequita usred timfajta jer oce da mu peelam tarica, doslovni downov sindrom
    i nista me vise ne nervira od ljudi koji imaju 4000 mrtvih matcheva sa mehanikom sedmogodisnjeg portorikanca sa amputiranim stopalom i map awarenessom poljske paraplegicarske 90% slijepe curice i jos mi picka svog tier 16 maina kao first pick s kojim ima 700 gejmova i 45% winrate

  17. #6677
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: League of Legends

    1000 gejmova su u gold V zbog retardiranog pravila da nemoš past u nižu ligu iako ti je mmr puno lošiji neg što je inače za gold. Ili ti jednostavno uzorak od 3 igre ne može predstavljak sliku cijele lige

  18. #6678
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    I toga ce se rijesit u novoj sezoni. Moci ces padat i lige i divizije. Ja sam u Silveru znao dobit Diamond 5 likove majku ti jebem.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  19. #6679
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    RiP NiP.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  20. #6680
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    Snowdown Showdown je tu, udyr op:


  21. #6681
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    u goldu 5 sam, na 90 lp-a, i daljem mainam lee-a. igra mi se adc ili jungla, neznam da uzmem luciana ili vi sad?
    prati iko nerfove za riven na pbe-u?

  22. #6682
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    penta 1v5 sa sivir, oko 25. min, nakon sto su me campali cijeli laning phase
    yeee

  23. #6683
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao hansi
    u goldu 5 sam, na 90 lp-a, i daljem mainam lee-a. igra mi se adc ili jungla, neznam da uzmem luciana ili vi sad?
    prati iko nerfove za riven na pbe-u?
    Vi i Lucian su FotM, cini mi se, zbog zadnjeg LCS-a i BotA.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  24. #6684
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    yep, i neznam sta mi se vise od njih dvoje igra, vjerovatno lucian.

  25. #6685
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    doso do golda 1, valjda stignem platinum do kraja predsezone

  26. #6686
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: League of Legends

    Također, fale mi dva gejma za promotion za platinum. Jel zna netko kad završava predsezona?

  27. #6687
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends

    Djabe vam to kad vam ide soft reset. Bacit ce vas nazad u gold I.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  28. #6688
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    a jebemu boga dobivam 10lpa po winu, dobijem 3 gejma zaredom u gold 1 i na 29lpa sam, mrzim ovaj jebeni sistem i znao sam da ce ovo bit al imam 60% winrate na 150 gameova i oni mi daju ovo u jebeni gold 1... jos ce me sad resetat pa cu bit gold 4
    sad moram dobit 15 jebenih gejmova zaredom da me baci u platinum rofl. i nervira me sta stavljaju reset poslije praznika, koji kurac pa znaju da ce najvise ljudi igrat kad su praznici, pre retardirano mi je ovo, sad nemam vise volje uopce igrat

  29. #6689
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: League of Legends

    Začarani krug
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  30. #6690
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Carp
    RiP NiP.
    kad vec spominjes, vidi na koga san naletio na smurfu (blitzu u donjem timu)


Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •