Stranica 84 od 226 PrvaPrva ... 3474828384858694134184 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.491 do 2.520 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #2491
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    @ragnarok
    Osobno volim vidjet ljude kako igraju a ne da mi pricaju o tome, last hitanje se nauci do lvl-a 10. Poznavanje svih likova i njihovih skillova, prepoznavanje raznih situacija, poznavanje tajminga ganka, mehanike lane, countera heroja i iskoristavanje pogreska protivnika je ono sto cini dobrog igraca.

    Inace ne volim 3 vs 3 zato sto se igra izricito balansira oko 5 vs 5 mape pa zbog toga likovi poput npr munda, xina i singeda budu OP na 3 vs 3 mapi dok su na 5 vs 5 balansirani.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  2. #2492
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    also master yi u 3v3 radi kruac ako ga se shut-downa u laneu. a to definitivno nije problem jer on nema nikakvu sposobnost da ostane duze u laneu od prosjecnog heroja.
    Zasto se pravis toliko pametan ? Jedino Yia igram u 3v3 i dosad nisam nikad imo problema snjime u laneu uvjek uzme solo i madreds...vise manje igra je gotova jer jednostavno outfarmam bilo koga....Dok on pusha lane ja ocistim vecinu djungle...poslje 6 lvla sam +30 miniona ak ne i vise
    Tru dat, Yi može divno jungleati.
    Huzzah!

  3. #2493
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    ap yi je bog
    uleti sa 1000 ap-a, pun kurac mpena, full cd reduction, opali dva puta prvu i tim je na 40%
    ida, dva dpsa te tucu dok se hilas, i nista ti nemogu

  4. #2494
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Kayle ti je više manje hibrid nekakav (Ganker, semi carry, support u jednom). Nauči se da lvl 30 ništa u igri ne znači osim uloženog vremena (ako ti je netko i rekao da ima sve rune i max lvl vjerujem da je samo sretan što ima sve to jer nije baš lagano skupit sve + sumnjam da netko to predstavlja kao svoj skill), tek kad vidiš da čovjek ima 2k gameova zapitaj se koliko je pametno protiv njega igrati. Dosadni ste s tom pro spikom i ne znam što očekuješ ti od nekoga sa svim runama i max lvlom, možda da napravi genocide dok su ostali afk? Zaboravi na to, rune daju bonus samo u početku, kasnije nije baš toliko utjecajno. Tu svi stojite kao da ste pobrali pamet svijeta, ako ste toliko dobri lijepo me dodajte (Mystery In Space), predstavite se i ako hocete igrati posteno samo cimnite da igram mainove tako da nebi bilo ekpserimentiranja s moje strane (Kico, nemoj me dodat). Ti odlučuješ da nećeš igrati s nekim i to naširoko pišeš po forumu ragnarok, daj mi objasni koji je smisao toga, što nije jednostavnije maknut nekoga sa friend liste (objasnit zašto ako treba) i svi mirni bez jebene drame (uostalom ima tu pp). Uglavnom, dosadni ste a ja idem lolat sa fail hansijem ako je online <3

    EDIT: prestani lupetat gluposti kako je kayle support, eto još jednom.
    a nego sta je, mozda neman iskustva, (skoro tjedan ) al sta nije ocito, cura ima heal, ima invulnereability koji isto daje drugpima i ima za range....

  5. #2495
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    hil se baca sebi, ulti sebi, a to "i ima za range" nema apsolutno nikakvog smisla

  6. #2496
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    sa mardreds biloko moze farmati forest, cak ti ni netreba cjeli bloodclaw, vec samo onaj crveni dio...

    kalahant, drage volje, sutra navecer cu rado zaigrati s tobom. ja ne ocekujem da znam sve heroje, al bome mi netreba 50 gameova vs munda da skuzim koje skillove ima. trebaju mi 2 teamfighta/ganka i meni dosta. dosta sam dote/hona odigro da odma to sve prokuzim...

    i moze li meni netko reci koji to skillovi cine kyle semi-carryem/gankerom?
    jer sam jebeno ocito proustio nesto medu skillovima..

  7. #2497
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    Kayle je ofenzivni support. Trebao bih to znati, pošto imam jedno sto gameova s njom.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #2498

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    ugl najpopularniji su u 3x3
    yi,shaco,rammus i jos neko neznam vise ni sam xD
    BTW sada nema sanse da u solo 3x3 izgubim

    EDIT: yi unisti sva 3 turreta +inhibitor +nexus sam+minioni za 30 sec max
    Od to troje jedino je Yi koliko toliko popularan u 3v3 i to s dobrim razlogom.
    Dok Rammus još nekako može proći na 3v3 zbog količine melee likova tamo Shaco je živa katastrofa na 3v3.

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    Zasto se pravis toliko pametan ? Jedino Yia igram u 3v3 i dosad nisam nikad imo problema snjime u laneu uvjek uzme solo i madreds...vise manje igra je gotova jer jednostavno outfarmam bilo koga....Dok on pusha lane ja ocistim vecinu djungle...poslje 6 lvla sam +30 miniona ak ne i vise
    A što se dogodi kada su ljudi protiv kojih igraš dovoljno inteligentni da shvate kako ti farmaš u džungli ako nisi u laneu pa te gankaju par puta dok si ti u džungli?

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    sa mardreds biloko moze farmati forest, cak ti ni netreba cjeli bloodclaw, vec samo onaj crveni dio...
    Pa kada farmaš uopće ne želiš cijeli Madred's Bloodrazor jer onda gubiš passive zbog kojeg je Madred's Razor tako dobar kada farmaš.

  9. #2499
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    Wriggle's is where it's at, yo.
    EDIT:

    Umirem.


    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #2500
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: League of Legends

    Što countera katarinu u midu? Probao sam sa ashe ali baš i nejde t.t

  11. #2501
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    233

    Re: League of Legends

    Koliko ja znam,. zilean mi je zeznut, jako dobar morde, kassadin, vladimir, heimer, moze cak i mf, ( za ashe neznam ) i odlican kennen moze parirati ako se krece i skillshota savrseno.

  12. #2502
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    LOL ZILEAN MID LOL

  13. #2503
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Što countera katarinu u midu? Probao sam sa ashe ali baš i nejde t.t
    Tristana, Zilean, Mordekaiser (ako je suicidalan ili ima kvalitetnog junglera koji zna countergankat), Kennen. Katarina i Vladimir actually counteraju jedno drugoga, pa je iznimno kvalitetan skill vs skill matchup. BUT VLAD TAKES NO SKILL!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #2504
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: League of Legends

    [quote=The Boz]
    = Citat = Izvorno postao "Mystery In Space":194rvhaq
    Što countera katarinu u midu? Probao sam sa ashe ali baš i nejde t.t
    Tristana, Zilean, Mordekaiser (ako je suicidalan ili ima kvalitetnog junglera koji zna countergankat), Kennen. Katarina i Vladimir actually counteraju jedno drugoga, pa je iznimno kvalitetan skill vs skill matchup. BUT VLAD TAKES SO MUCH SKILL TO BE EFFECTIVE! [/quote:194rvhaq]
    FIXD

  15. #2505
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    LOL VLAD TREBA SKILL OVO JE NESTO NAJSMJESNIJE STO SAM U ZADNJIH PAR SATI CUO
    HAHSHASSHAHAHAHAHAHAHAH

  16. #2506
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    233

    Re: League of Legends

    Uzmi ti vlada ( bez skilla ) protiv recimo ... Lovca pa ces vidjeti

    I da, LeBlanc i dobra Lux takodjer mogu protiv Kate

  17. #2507
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    Igrao sam ga oba tjedna kada je bio free. Zadnji tjedan, 26 gameova, 7 lossova, od toga jedan 4v5, 1 3v5. I jedna 4v5 pobjeda. Lik je loltastično lagan za igrat, osim ako si kreten i sa Poolom farmaš minione dok je njih 4 MIA. Nebalansirano đubre.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #2508
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Igrao sam ga oba tjedna kada je bio free. Zadnji tjedan, 26 gameova, 7 lossova, od toga jedan 4v5, 1 3v5. I jedna 4v5 pobjeda. Lik je loltastično lagan za igrat, osim ako si kreten i sa Poolom farmaš minione dok je njih 4 MIA. Nebalansirano đubre.
    Lagan je za igrat. Težak za znat igrat. Ako me kuzis sta ti hocu reci...

  19. #2509
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: League of Legends

    Isprobavanje novog builda za Teema:



    Sad samo farmam IP da mogu kupiti Moakaia kad izađe. :>
    Huzzah!

  20. #2510
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Igrao sam ga oba tjedna kada je bio free. Zadnji tjedan, 26 gameova, 7 lossova, od toga jedan 4v5, 1 3v5. I jedna 4v5 pobjeda. Lik je loltastično lagan za igrat, osim ako si kreten i sa Poolom farmaš minione dok je njih 4 MIA. Nebalansirano đubre.
    Lagan je za igrat. Težak za znat igrat. Ako me kuzis sta ti hocu reci...
    Nema baš težine u "znanju" igranja Vlada. Imaš 3s CD 600range spell koji te heala. Imaš 4.5s CD 600 AOE spell koji ti košta health (ne košta ništ sa 50 AP ako ideš Tides>Trans) i buffa ti healing i vlastiti damage. Imaš ult koji ti povečava timski damage i završava sa spikeom. Osim Poola, niti jedan spell nema trade-off kada ga koristiti, kada ne, i na koga ga baciti (osim rudimentarnog don't get the tank). Lagano da nemre bit lakše.
    I dodatni skill na Vladu ne vrijedi ništ jer ne postoji. Do sada niti jedan jedini high-Elo stream nisam vidio (1800+) u kojem je itko bena ili pickao Vlada. Lik posjeduje u dometu od 0-1500 Elo, što je oko 99.8% igrača, i skillset "nemam manu i healam se hurr durr" nije balansiran.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  21. #2511
    Guest

    Re: League of Legends

    ma krasno livo qeoue (2 puta zbog neta) i sad nemogu 15 min igrat :S

  22. #2512
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: League of Legends

    Kupio Trynda, owna bogove, 80% winova iako to mogu lako na 90 dignut, ubijam koljem u 3v3, 5v5 nisam probao sa njim još...

  23. #2513
    Guest

    Re: League of Legends

    4/4/2 s tristanom hmmm poceo s 3/0/1 leavali ryze i panth ... čovijek bi se mogao zamisliti
    @macolla a lako s tryndom carry u 3x3 :S xD

  24. #2514
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: League of Legends

    Jel' to uvijek iz tvojeg tima livaju?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  25. #2515
    Guest

    Re: League of Legends

    Da.
    a kako bih lijepo ownao s tristom

  26. #2516
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: League of Legends

    Jeste i vi ostali dobili 4 IP boosta?
    Huzzah!

  27. #2517
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Kvothe
    Jeste i vi ostali dobili 4 IP boosta?

    Mislim da smo svi na us dobili 10 bili, ali to nakon patcha znaju dat ako je recimo bilo kakvih problema pa smo trebali cekat i to...

  28. #2518
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: League of Legends

    Ja nisam ništa dobio, a na US sam ....

  29. #2519
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao Kvothe
    Jeste i vi ostali dobili 4 IP boosta?
    Da, EU server.

  30. #2520
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    233

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao DJ Not Nice
    Jel' to uvijek iz tvojeg tima livaju?

    ocito , jer ga spajaju sa njemu slicnim liverima.

    Kico dok nakupis puno igara bez livanja prestat ce te stavljat sa tolikim liverima.

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •