Stranica 96 od 147 PrvaPrva ... 46869495969798106146 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.851 do 2.880 od 4401

Tema: Zadnja igra koju sam presao je...

  1. #2851
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ja ne vjerujem ništa za te nazovi bože dobre priče. Naslušao sam se svega za dobre priče a onda na kraju uvijek bude neka trešina ili nešto još gore. Neznam zašto se uopće to počelo forsati zadnjih godina u gaming. Prvenstveno bi trebao biti gameplay na prvom mjestu, a onda sve ostalo.

    Ne smeta mi to ako bude dobre priče i ako bude vrhunski prezentirana, a gameplay ne pati zbog toga, tipa The Last of Us, Max Payne 3, Spec Ops The Line (ajd tu malo pati).

  2. #2852
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    +1
    Spec Ops doduše ima toliko dobru priču i setting da na proljev od gameplaya na kraju zaboraviš.
    Čuo sam da The Last of Us možda dolazi na PS4 što znači da PS3 neću morati ponovno nabavljati.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #2853
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Baš sam završio Spec Ops The Line i super je, gameplay je na trenutke jako zabavan, pogotovo kad prašiš s jačim oružjima ali zapravo je cijela igra ful kritika na današnje ratne shootere, a priča je stvarno jeziva. Sad mi se gleda Apocalypse Now.

  4. #2854
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    inFamous

    + priča
    + zabavan gameplay
    + moći
    + odličan tempo, hoću reč igra fino napreduje što se tiče otkrivanja priče, dodavanja novih moći, područja, vrsta neprijatelja
    + zadovoljavajuća raznolikost sporednih misija
    + Empire City
    + otkrivanje priče kroz dead dropove i TV reportaže
    + stripovska prezentacija priče

    +/- grafika
    +/- zvuk/glazba/voice-acting
    +/- nema moralnog sivila

    - mogli su stavit da kad držiš kružić da se Cole tako dugo ne ulovi za ništa (no to me smetalo samo dok nisam dobio static thrustere)

    sveukupno, definitivno obavezna lektira za sve vlasnike PS3 i jedan od razloga za nabavku konzole...grafika je više plus, pogotovo uzevši u obzir kad je igra izašla, isto vrijedi i za VA koji je većinom dobar...nakon Witchera ovakav sustav good-evil je smiješno jednostavan, no ovdje relativno zadovoljavajuće funkcionira i s obzirom da su i moći nešto drukčije za svaku stranu dodaje na replay-value

    9/10

    sad još pronaći 35 shardova...

    nego jel se možda save prenosi u dvojku?

  5. #2855
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ne znam, al na početku biraš jesi li u jedinici bio good or evil.

  6. #2856
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ne radi na principu savea, već trofeja. Ovisno o tome što si osvojio, dobivaš određene bonuse na početku.

  7. #2857
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    prešo Dark Souls 2


    +grafika, puno više ušminkanija nego jedinica
    +glazba, ima dobar Soundtrack, neke pjesme su manje pamtive neke više,Mejula OST je fora
    +borba, naprednija i zanimljivija xy puta nego u jedinici,
    +bossevi, nisu više dosadni ko u DS1, neki imaju mini faze, recimo u Iron Keep prvi boss u prvoj fazi je normalan, u drugoj se buffa vatrom i kad se približite lagano vas DPSa, u trećoj fazi si buffa mač itd
    +raznolikost regija, iako su neke stvarno kratke, ima ih oko 20+ i nikada u niti jednom momentu nisam pomislio "kad ce kraj ovome više", kao što to bi sa Anor Londom
    +CoOp, sad ne da možete samo na glavnog bossa nego možete sve do njega riješit
    +više morate odlucit koje ce te oružje nadogradit, nema materijala dosta za sve, recimo twinkling titanite je fakat rijedak, nije kao u jedinici, Crystal cave i farmaj do mile volje jedan veliki plus i razlog za igrat ng+
    +Dragon fakin Aerie

    -neznam stvarno što bih dodao, fakat neznam


    10/10

  8. #2858
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Platiniraj i onda na Demon's Souls.
    Do kad i njega ne riješiš, ne priznajem te.

  9. #2859
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ja nikako te Soulse počet. Prepostavljam da bi trebao skucat ajme broj sati da pošteno odigram a to mi se još neda.

    Inače taman završio Resistance 2 i baš me razočarao. Jedinica mi je baš bila zakon. Imala je old school feeling, odličnu atmosferu i super dizajn (unatoč sivilu koji je predvladavalo). Svu imerziju atmosfere u duji mi je ubilo ono Copy That Team Alpha i Roger That i slične nebuloze, a i još radnja 53' a vozikaju se shuttleovi (ne svemirski, nego kao vaši), a i iskreno i napucavanje mi je bilo meh. I gameplay općenito mi je gori usporedbi s jedinicom. Auto regen health, CoD napucavanje i pomalo nezgodne kontrole. U jedinici mi je jedino aim down the sight bio loš, sve ostalo rulalo, čak mi je ono vozikanje bilo zakon. Ovdje mi je jedini baš dobar dio bio kad bi uletio u njihovu bazu, kao toranj ili brod, tu bi općenito manje Copy That trabunjanja bilo pa mi je bila bolja atmosfera. Ništa sad na trojku.

    Što se inFAMOUS-a tiče, duja isto rula. Znam da je imaš pa kreni igrati. Većinu toga je popravila, mada je i dio toga ukenjala, al još uvijek rula. Meni je ipak draži prvi dio.

  10. #2860
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    prvo Uncharted 2

  11. #2861
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    kvragu, normalno da su mi dva sharda promakla

  12. #2862
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    inFamous: Second Son platina.

    smećec

  13. #2863
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Šta to u 3 dana dva prijelaza i platina? A baš su se potrudili za igru. lol

  14. #2864

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Grafika je super ali sve ostao je precijenjeno kao i 95% igara na konzolama. Kad kažem precijenjeno mislim doslovno na samu cijenu igre.


  15. #2865
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Lol

  16. #2866
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Gle, igra ima standardnu Sonyevu top produkciju i pod tim je bolja od velike većine multiplatforma i svake amaterske slavenske igre tipa Metro/Stalker i sličnih smradova.

    Tko igra Sonyeve ekskluzive zna da produkcija nema kompromisa i da su igre praktički bug-free i da je velika većina vrlo dobra ili odlična. Prosjek je zbilja rijetka iznimka, u posljednje vrijeme praktički i ne postoji.

  17. #2867
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Osim Beyond Two Souls koji je dno.

  18. #2868
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Beyond i Heavy Rain super izgledaju, super su naivno-loše-trešasti kakve priče u igrama jesu i ciljano imaju gameplay koji je samo Davidu "super sam si" Cagu zanimljiv. Ono, kežual smo si.

  19. #2869
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Heavy Rain 9.5/10

    Nemojte da moram ponavljati.

  20. #2870

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Gle, igra ima standardnu Sonyevu top produkciju i pod tim je bolja od velike većine multiplatforma i svake amaterske slavenske igre tipa Metro/Stalker i sličnih smradova.

    Tko igra Sonyeve ekskluzive zna da produkcija nema kompromisa i da su igre praktički bug-free i da je velika većina vrlo dobra ili odlična. Prosjek je zbilja rijetka iznimka, u posljednje vrijeme praktički i ne postoji.

    Pih, u mojoj knjizi igru koju završiš za petnaestak sati i platiš ju kao svetog Petra kajganu, je precijenjena bila ona TOP produkcije ili ne. Govno u celofanu je i dalje govno.


  21. #2871
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Heavy Rain je bolja od Beyonda ali je još uvijek loša igra. Najviše radi loše glume i trash priče. Ono što je tu bilo super je što stvarno svaka odluka promjeni smjer radnje i može se granati u masu smjerova. I svaki lik u igri je mogao umrijeti u više navrata. Ima hrpa krajeva, ovisno kako si igrao. A i u obje igre je prezentacija ok.

    U Beyond npr oni build up kad si na onom ranču je bio super. A onda otkrivanje i daljni tijek radnje smeće na kub. A odluke nemaju baš nikakvog utjecaja osim pokoje drugačije cutscene i dobivenog dijaloga. Gluma je isto bila dobra, šteta jer je radnja ubi bože.

    I to bi valjda bile dvije loše eksluzive koje sam zasad igrao, sve ostalo rula. Jedino me malo Resistance 2 razočarao, al daleko je to od loše igre.

  22. #2872
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Pih, u mojoj knjizi igru koju završiš za petnaestak sati i platiš ju kao svetog Petra kajganu, je precijenjena bila ona TOP produkcije ili ne. Govno u celofanu je i dalje govno.
    Ne. Igra ti traje kolko želiš da traje.
    Sve u svijetu je skupo. Deal with it.

  23. #2873
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Pih, u mojoj knjizi igru koju završiš za petnaestak sati i platiš ju kao svetog Petra kajganu, je precijenjena bila ona TOP produkcije ili ne. Govno u celofanu je i dalje govno.
    pa duže od petnaestak sati traju uglavnom samo RPG naslovi, tak da si opisao većinu igara...a i nitko ti ne brani da pričekaš koji mjesec pa uzmeš jeftinije, ili pak rabljeno

  24. #2874
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Pa normalno.
    Ja ne zarađujem, pa kupujem jeftino, katkad rabljeno (osim DS2 koji sam troduplo platio, a vrijedi još tisuću puta toliko).
    Ali kad i ako počnem zarađivat, kupovat ću igre po pravoj cijeni, jer je gaming ono što volim.
    Games before hoes, i tako to.

    A to što naša država još nabije gadan porez je stvar države. No tako je sve skupo.

  25. #2875

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Dobra igra traje godinu dana minimalno. Ne znam tko kupuje originale po 450 kn bez odličnog multija. Ali kao što se zna, svaka roba ima svog kupca. Ali sve je to relativno...ja sam škrt pa igram besplatni WOT već dvije godine. Da, opet sam instalrao, znam ovisnik sam .


  26. #2876
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Igraj Warframe.

  27. #2877

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Kaotično, previše šareno i napucavanje iz trećeg lica protiv AI-a, ne bi fala.


  28. #2878
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    5fast5you

  29. #2879
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Pih, u mojoj knjizi igru koju završiš za petnaestak sati i platiš ju kao svetog Petra kajganu, je precijenjena bila ona TOP produkcije ili ne. Govno u celofanu je i dalje govno.
    U mojoj knjizi se ne mogu igrati igre koje smrde amaterizmom. Ako su likovi ružno modelirani, ako su kretnje drvene, ako je voice acting snimljen u garaži s tri čovjeka za sve likove.
    Takav je npr. Metro i to je meni neigrivo jer mi nije uvjerljivo i iritira me. Takav je npr. Stalker, Dead Island...

  30. #2880
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Meni su najviše počele smetati drvene kretnje i sramotno loš voiceacting. Iritantno do bola. To jel koji model nešto siromašniji ili koja tekstura zamuljana mi ne smeta toliko. Al jednostavno kad se navikneš na mekane i fluidne kretnje koje ti servira par igara i onda vraćanje na ukočenost ostalih ne ide.

Slične teme

  1. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53
  2. Replay value iliti igra koju sam prešao/la već 500 puta
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 17-04-2009, 11:42
  3. Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 02-08-2006, 18:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •