Stranica 41 od 147 PrvaPrva ... 3139404142435191141 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.201 do 1.230 od 4401

Tema: Zadnja igra koju sam presao je...

  1. #1201
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Da. Ono prebacivanje u third person prilikom ekzekucija je apsolutna glupost. Ali još uvijek odlična igra.

  2. #1202
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    baby's first video game
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #1203
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    babby*

  4. #1204
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Max Payne.
    9/10

  5. #1205
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #1206
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    syndicate na hardu,koridorska pucacina sa elementima rpg-a
    4/5 obvezatno igrati na hardu(nema fake difficulty)
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  7. #1207
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Max Payne 3, 8/10.

    Kratki pregled onog što mi je dobro: grafika, optimizacija, gameplay kao takav, čak je i priča OK i Max mi nije onoliko naporan kao što sam mislio da će biti sa svojim depresivnim komentarima (nekad ubode i neku ironično lajnu dobru). Igra traje malo duže no što bi trebala (kakvih pola sata), ali pošto taje dovoljno dugo to ću joj staviti kao +.

    Manje bitni problemi- oni prokleti filteri i efekti tokom cutscena. Da se tu i tamo pojave bi bili OK, ali na svaku scenu nema smisla.

    Bitni problemi- najveći problem je što osim akcije u gameplayu nema gotovo ničeg drugog. Akcija je super i sve, ali gotovo da i nema nekakvog drugog sadržaja ili barem kakvog takvog predaha od akcije. Drugi problem koji bode u oči je količina cutscena i oprečnost njihovih sadržaja sa gameplayom. Tako se npr. dobrano namučim da dođem do Serrana (onaj favela lord) da bi igra, umjesto da mi dopusti da ubijem stražare i spasim princezu, izvršila cutscenu u kojoj Max sasvim glupo uletava u zgradu i predaje oružje. Zbog takvih se stvari i ne može dobro povezati s igrom ili glavnim likom pa faktor imerzije pada.
    Nadalje, čudi me kako nisam vidio previše hejta na to da za ubiti protivnika mecima u tijelo treba isprazniti čitav saržer (možda i više), ali glavno da se to zamjeralo Crysisu i S.T.A.L.K.E.R.-u.
    I zadnje, zadnja misija mi se nije svidjela previše. Nakon što sam pobio čitavu paravojsku (prijevod FTW) u tipu levela koji očito ne paše igri (previše se taj dio fokusirao na daljinu), uletavam u vlak s kojim paralelno vozi drugi vlak koji ima još paravojske i nakon što mislite da je sve gotovo još paravojske se pojavi. Koliko toga pobogu? Onda slijedi fajt sa glavnim koji vas ubija cutscenom ako se izađe iz nekog nevidljivog kruga (cutscene su valjda rješenje za sve u ovoj igri) u kojem se treba riješiti još pun k paravojske.

    Ali zabavilo me. Igra tko multi?

  8. #1208
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ma pokušavali smo se nešto dogovorili za multi ali nismo uspjeli . Mislim da nas ima na forumu 4-5 sa igrom. Wedran je rekao da je multi mrtav, pa bi bilo lijepo da se dogovorimo čisto da vidimo kak izgleda.

  9. #1209
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Multi je zakon. Ja sam izgubio nekih 70 sati kad je igra izašla i od toga barem pola na Bronco mapu u deathmatchu. Za razliku od raznog cod/battlefield dreka koje se predstavlja kao multiplayer, Max Payne je zapravo jedini balansiran kao spada, pa jednake šanse imaš bez armora s uzijem i s heavy armorom i LMG-om. Ali dobro da nisam kupio season pass. Ako se canon mape ne igraju, vjerojatno su DLC mape još gore mrtvilo.

  10. #1210
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    The Witcher 2 Enhanced Edition

    Treći prelazak zapravo, prvi puta EE izdanje. Bugovi (i drugi tehnički problemi) ovaj puta vrlo rijetki, dodane nove video sekvence, novi questovi. Ako zanemarim gameplay balans koji se u nekim slučajevima mogao bolje podesiti, jedan od najboljih RPG-eva unatrag par godina. Lista pozitivnih stvari je poprilična - vrlo imerzivna i zabavna borba, fantastična priča i rasplet iste, puno životopisnih likova s čijim loreomSse ne bi posramila stara role-playing elita (jedino mi je motiv Lethoa za cijeli nered malo nategnut, no dobro), kompleksni moralni problemi koji traže vojnička ad hocSrješenja (izaberi manje zlo), odličan background story koji na kraju cijelu radnju povezuje u jednu smislenu cjelinu te općenito fantastičan temelj za treću igru koja bi mogla redefinirati cijeli žanr ako CD Projekt nastavi ovim smjernicama. U biti, odličan primjer kako moderni trendovi (akcijska orijentacija) i skupa produkcija ne moraju uništiti slobodu, dubinu i izazovnost koju nudi role-playing žanr kao takav. Ova igra je de factoSopća (gaming) kultura.

    9
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #1211
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Far Cry 2 - 7.5/10

    Utukao 24 sata u igru, prvi put kad sam je pokušao igrati odustao nakon 3-4. Ne da mi se baš pisati pa ću samo reći 2 stvari:
    1) Sniper ili bilo što sa optikom čini više od pola ocjene, sa jednim ak 47 bi vjerojatno proplakao da sam igrao
    2) Što manje koristiti vozila i cestu, a što više hodati, plivati, bauljati okolnim putevima

    Prvih par sati dok se nisam još snašao i dok nisam koristio ova 2 "pravila" je ocjena bila na jedno 5/10, kad sam skužio gdje griješim je porasla na 9.5/10, kad se to malo sleglo i kad je repetitivnost učinila svoje, ocjena je pala na pristojnih 7.5/10.

  12. #1212
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Warhammer: Space Marine - 6.5/10

    Otkad nisam igrao nešto ovako kratko. Igra je dosadna moram priznat . Početni dojam je bio pozitivan, combat se činio ok, napucavanje također dobro, ali s vremenom dosadi. Jet pack i čekić malo podižu ocjenu, ali jet pack se koristi rijetko, a i s čekićem vidiš sve što trebaš u 2-3 fighta. Priča je užasno nezanimljiva, ali opet, možda treba bit Warhammer fan za ovakve stvari, no od priče nisam puno ni očekivao. Zapravo nisam od igre ništa očekivao, pretpostavljao sam da će igra biti ovakva ali sam je svejedno uzeo iz nepoznatog si razloga. Multiplayer je malo bolji. TDM sam najviše igrao jer jedino tu bude više od 4-5 igrača i sigurno ću ga se uhvatit još koji sat pa me možda i zarazi.

  13. #1213
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Fallout New Vegas

    Drugi prelazak, ovaj put sa svim dlcovima. Odlican soundtrack, igra je jedno 30% main quest dok ostalo otpada na sporedne i istrazivanja. Rijesio sekundarne misije svim pratiocima, pokupio sva unique oruzja, 100% zavrsio sve dlcove i ovaj put isao s Republikom (cak sam i bacio atomsku na Legiju iz Lonesome Roada).
    Jedino ne valja sto kad dostignes lvl 50 naglo izgubis volju za igranjem, nema vise perkova ni expa. Moram probati ove godine F3 da vidim zasto je toliko katastrofalno los u odnosu na NV
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  14. #1214
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Dragon's Dogma

    Koliko god se Capcom trudio podkopati ovu igru, nije uspio.
    Ima nekih sitnica koje bi nekome mogle pokvariti dojam o igri, ali pozitivne stvari ih daleko nadjačavaju.
    Ovo je RPG tipa Gothic ili Skyrim, no umjesto da ima borbeni sustav na granici između lošeg i prolaznog, ova igra ima borbu na granici između odlične i najbolje.
    S gameplay strane, igra je odlična. Melee borba, magije, trčanje, skakanje, sve je kvalitetno napravljeno i ugodno za igranje. A borbe s većim monsterima (bossovima) su među najboljima i najepskijima ikad, te sigurno najbolje u RPG žanru.
    Borba sa šefom zmajem je toliko epska i fenomenalna da ono u Skyrimu, Dragon Age-u pa čak i Dark Soulsu izgleda prejadno i jeftino.
    I ostale stvari u igri su na razini. Odlična atmosfera, dobre animacije, zvuk, glazba (sve osim main menu teme koja je najgora ikada) i iznenađujuće dobra priča.
    Da, priča. Priča koju je svaki recenzent popljuvao, meni je odlična. Počne nezanimljivo i većinu vremena je ima minimalno (no ipak više nego u Souls igrama). Ali kraj je odličan. I nakon što misliš da je kraj, krene dugi epilog s još većim i boljim krajem. To je ono što obično u igrama razočara. Kraj priče. A ovdje je on najbolji dio.
    Da spomenem još neke gameplay sitnice koje doprinose ugođaju, tipa mrak po kojem ništa ne vidiš pa moraš nositi lampu. I onda padneš u vodu i lampa se ugasi. Pa se potroši ulje i moraš ga promijeniti. Ili koliko si debelog i mišićavog lika složiš, toliko ćeš moći itema nositi.
    Ima igra mana, nije savršena. Repetetativna je, no ni blizu Amalur sindromu, jer ova igra ima ono nešto što zove da se odigra do kraja.
    Priča, iako dobra, fali boljih dijaloga, veće karakterizacije likova i slično. No onda, to nije takav tip RPG-a. Ovo je akcijski orijentirana igra.

    Sve u svemu, zadovoljan sam. Za mene je ovo igra godine. Nisam još igrao moguće kandidate za prijestolje tipa MP3, SO:The Line, RE6, no ne vjerujem da bi mi mogli biti bolji od ovoga, jer nisu RPG-i.

    9.2/10

  15. #1215
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Zanimljivo. Pretpostavljam da to nećemo vidjet na PC-u?

  16. #1216
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Capcom. Ne.
    Eventualno dvojka da, iako sumnjam.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #1217
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Red Faction: Armageddon

    + solidna radnja/prica
    + lijepa grafika
    + unistavanje i popravljanje svega moguceg
    + oruzja
    + nadogradnje
    + jaka vozila
    + Kara ♥

    - duzina singleplayer kampanje
    - glitchevi
    - bugovi
    - save game funkcija

    S obzirom da nisam igrao ni jedan od brojnih Red Factiona,ova igra me je jako ugodno iznenadila.
    Unistavanje i popravljanje skoro svega u igri me je najvise iznenadilo jer to nisam vidio ni u jednoj igri!
    Oruzja i vozila su prejaka i zbog toga,jednostavno ne mozes umrijeti tako lako.Singleplayer kampanja
    bi mogla biti duza,no i ovako je igra jako zabavna za igrati! Jedino sto mi je smetalo su bugovi i glitchevi koji su
    bili cesti,i save game je neiskoristiv,jer kad hocu da sacuvam,slijedeci put ucitam to i vrati me na checkpoint,a ne na to sto sam sacuvao.
    Ipak,definitivna preporuka!

    Ocjena: 8.5/10


    Ona scena,kad Karu ubija jedna od tih glupih buba,me skoro naterala da placem


  18. #1218
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Secret of Monkey Island, zaigrao opet i nekim čudom sam skužio stvari bez prohoda, sad sam pri kraju ova tri zadatka. Vidjet ćemo kako će biti dalje. Insult swordfighting je bio genijalan, i koji se vrag dogodio u onom dvorcu, mislio sam da se nešto zbugalo pa se igra počela sama igrati
    Prešao, makar sam svako malo gledao na netu što dalje kad sam došao na otok, nisam ja za ove zagonetke. Ali igra je totano apsurdna i smiješna, uživao sam. Koliko vidim nastavak ima neki easy mode, valjda i tu neću previše zaglaviti.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  19. #1219
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    nastavak je dosta tezi
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  20. #1220
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    isto tako, avanture se ne igraju tako. prirodno je da se zaglavis i svakom se desava. medjutim, kad se jednom zaglavis, pokusavas pola sata, pa onda napravis pauzu od nekoliko sati. vratis se u igru i opet pokusavas pola sata. ako opet ne uspes, ponovis proces. e, ako ni tad ne znas sta ti je ciniti, tek onda pogledas u prohod
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  21. #1221
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Nemam ja strpljenja za to I ne igram da rješavam zagonetke (koje obično mrzim) nego jer su mi dijalozi i priče u ovim igrama odlični. Kad isprobam sve što mi pada na pamet i onda se svodi na "isprobaj sve sa svim", pogledat ću prohod, nemam namjere biti harkor avanturist.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  22. #1222
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Yep tak i ja, igram ih isključivo ili zbog zanimljivog settinga ili dobre priče. Anti talent sam po prirodi za zagonetke pa mi je prohod stalno na Alt Tab. Valjda od svih dosad, jedino za Lost Horizon nisam koristio walktrough.

  23. #1223
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Onda probajte odigrat Ankh, najlakšu avanturu u svemiru.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #1224
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    ne gubite vreme na ocajni ankh

    sto se antitalenta tice, mislim da se tripujete i da bi samo trebalo da se potrudite malo vise, nagrada je zadovoljavajuca. no, cinite kako mislite
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  25. #1225
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Half Life 2 s obje epizode.


    Ovo mi je potvrda da je Vedran totalna trolina. Ako neka igra zaslužuje naslov igre desetljeća, onda je to ova. Jebemu sve, nešto pre ludo.

    Igra je toliko atmosferična da možeš tu istu atmosferu rezat spajalicom koliko je ima u zraku. Nema niti jednog suvišnog dijela u igri, apsolutno nigdje. S jedne strane headcrabsi, gomila "zombija" i mračni hodnici, a s druge strane otvoreni prostor, Combine i strideri.

    Kad sam se prvi put borio sa Striderima usro sam se. Dat moment kad treba pretrčat trg da uhvatiš zaklon - ovako na prvu se čini normalnim ali u igri je to toliko uzbudljivo da si konstantno "on your toes". Da ne spominjem onaj dio bez ikakvog svijetla u prvoj epizodi (pusa Storm). Nešta genijalno.

    Uz sve to, prvi susret s onim brzim gadovima u Ravenholmu (najbolji level ikad btw. - koristeći samo gravity gun za achievement, više puta se usralo i govno u meni), Zombineima i Hunterima (najveća govna ikad) je isto prebolestan.

    Za samu igru mi je trebalo 15 sati, za prvu epizodu sat i pol, a za drugu 6. A rečeno mi je da ću imat 50 sati lol (opet pusa Storm), al sad i ja serem bezveze, igra je fenomenalna.


    26/10, best ever, would play again. Sad se čeka trica.
    Svi smo mi Mirko.

  26. #1226
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Vidim da si pod dojmom
    Ali da, jedan od najboljih šutera, jedino bi mu prigovorio da treba neki veći izbor težine jer i Hard nije nešto posebno.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #1227
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ma jest, sve sam prešao na Hard i čak je i meni lagano. Ajde, par dijelova sam crknuo nekoliko puta (kod strajdera i u prvoj ep., u onom tunelu gdje je mrkla mračina i to kad su me okružili). Ali zadnji dio druge ep. mi je pregenijalan, adrenalin diže samo tako. STRIDER COMING FROM THE SAWMILL.
    Svi smo mi Mirko.

  28. #1228
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Ma jest, sve sam prešao na Hard i čak je i meni lagano.
    Rajt

    Ne želiš potvrditi da ep. 1 saka? Onda se nadam da se barem slažemo da je Dodge Charger najbolji moment igre.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #1229
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Pa da, relativno je lagano sve. Opet ponavljam, onaj mračni dio jede bebe za doručak.

    A to u vezi epizode 1, pa jest kratka ali nije loša uopće. U drugoj mi je malo dosadno bilo u onim nekim caveovima gdje su oni antlioni, više-manje sve isto.

    Auto nešto najbolje ikad, dušu dalo za gaženje huntera.
    Svi smo mi Mirko.

  30. #1230
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    the walking dead
    10/10

    drago mi je sta sam poceko da izadu sve epizode pa onda tek odigro, ubio bi se da sam morao cekat mjesec dana izmedu svake epizode.
    drugu sezonu iscekujem ko hriscani drugog spasitelja

Slične teme

  1. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53
  2. Replay value iliti igra koju sam prešao/la već 500 puta
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 17-04-2009, 11:42
  3. Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 02-08-2006, 18:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •