Stranica 146 od 147 PrvaPrva ... 4696136144145146147 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 4.351 do 4.380 od 4401

Tema: Zadnja igra koju sam presao je...

  1. #4351
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ja pokupovao sve Doom, Quake, Hexen, Heretic i Blood kolekcije, ne znam jel ima još kaj od tih klasika, sad probavat sve wadove i modove. Kupio i probao Amid Evil i još se čeka Hellbound da izađe, jer survival mode izgleda dosta jebeno.
    šta ja znam imaš još half life...to zna bit sniženo nekad na steam-u...

  2. #4352
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Dok cekam cure iz bolnice, presao ja bloodborne ng+ Dosta do daljnjega...

  3. #4353
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    šta ja znam imaš još half life...to zna bit sniženo nekad na steam-u...
    Black Mesa sam također prije ovoga mislio uzet, pa sam išao kopat još malo i ne uklapa mi se u slične klasike i 17 eura je trenutno.

  4. #4354
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Dok cekam cure iz bolnice, presao ja bloodborne ng+ Dosta do daljnjega...
    Imat ćeš sad doma NG++++++++++++++++++++

  5. #4355
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Bome

  6. #4356
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Prešao Yakuza Kiwami. Solidna igra, ali mi je Yakuza 0 bila bolja. Sljedeće na redu Kiwami 2.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  7. #4357
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ni No Kuni 2

    Bilo na popustu pa reko aj da odigram. Iako sam igru platinirao, igra je polu proizvod, sa toliko propusta od samoga početka igre. Prazne tamnice, 5 modela neprijatelja koji kroz igru samo mjenjaju paletu boja, spamanje jedne tipke u kombatu,nepotrebno razvijanje dvorca koji uopće nema smisla, neprijatelji koji su recimo par lvla veći od vas pobjedite ih lakoćom, dok neki koji su par lvla iza vas, slupaju vas ko pi***, enormna količina dialoga koja je nepotrebna, itd itd

    Na prvu simpatična igri puna potencijala, ali što je više igrate shavite da su devovi valda bili preljeni da bi išta do kraja napravili.
    Šteta.

    Zaobići u širokom luku.

  8. #4358
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Jebeno je užasan taj Ni No Kuni 2. Ako si vidio da je smeće zašto si nastavio ili još gore platinirao? Ja sam dogurao do 5 chaptera pa zažalio i ono malo novaca i vremena potrošeno na tu igru.

    Prvi je bio simpa, ali ovdje je baš sve pošlo po krivu. Počevši od iritantnog glavnog lika, kompletno prepravljene i užasno plitke borbe, do općenitog game dizajna. Baš jebeno grozomorna igra.

  9. #4359
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    E da i zadnje se prešao MediEvil, pa ću kopirat post s drugog foruma ako već itko više čita ovdje išta.

    Ja sam igru davno prednaručio, u međuvremenu se ohladio od igre i skroz zaboravio na preorder. Dođe GLS u petak: "Evo gospon igre." A jbg sad. Sad će se igrat. Od ovih nedavnih remake-ova, remastera, reimagininga (btw. ti izrazi su u gamingu ošli u kurac) je definitivno najgori i najslabiji u nizu. Što je šteta, pošto je MediEvil baš idealna igra za jedan takav remake. Imala je šarma, imala je fora koncept, al su još i tada patile kontrole i općenito igrivost igre. Znam da sam se još tada u doba PS1 vrtio po onih par levela na groblju i odustao od igre.

    Čitao sam malo recenziju od foggya i kaže on da je remake krenuo po krivu, ja se tu nebih složio. Mislim da je krenuo točno onako kako su oni zamislili što je i problem. To jest najveći je problem način na koji se rade ti remakeovi danas. A srž problema što se je po svemu sudeći i samim devovima ovakav mindset kad rade igru:


    Objavio/la: @zero
    Pa ipak, ne tražim puno, samo dosljedan remake i to je to. Svjestan sam da velikom dijelu igrača to danas vjerojatno neće biti dovoljno i da ovo po vrijednosti nije u rangu nekih Crash/Spyro remakeova.
    Ono što mislim da rade malo PREVIŠE dosljedne remakove. Jeli to zbog straha od backlasha igrača, neznanja kako odradit remake a da se ne izgubi indetitet i šarm orginalne igre ili nešto treće u pitanju neznam. Ali izašli su Crash, Spyro i sad MediEvil remakovi. Svi dosljedni do zadnjeg slova po originalu igre. Dok je to u prva dva serijala prolazilo, ovdje nije. Ni Crash ni Spyro igre nisu imale nekih većih problema, ni s kamerom, ni kontrolama, ni sistemima u igri. Da se krenu igrati danas originali tih igara oni su jednako igrivi kao i njihovi remakovi. Kod ovih je jedino sad update-ana grafika i jedina mana je što su te igre danas brutalno banalne. Međutim ekipa je nabila ružičaste naočale nostalgije i hvalila te remakove do nebesa. A tu dolazimo do MediEvila.

    MediEvil je napravio istu stvar. Samo su tu ostale i loše kontrole i kriminalna kamera i loši sistemi. I dok je uspio sačuvat šarm i identitet orginala, povukao je i sve mane sa sobom. I danas je takva igra praktički neigriva. Što je jebena šteta, s obzirom da mu je ovo bila idealna druga prilika. Najbolje bi bilo da su napravili ono što je Insomniac napravio s Ratchetom. Nazvat igru reimaginingom i prepravit ju dovoljno da se ispravie neke stare mane. Sjećam se kako prvi Ratchet nije imao strafe trčanje, daj zabrijte da su oni krenili radit remake i onda ostavili takve zastarjele kontrole jer jebiga treba bit dosljedan da igrači ne kukaju kako to nije to itd.

    Tipa Sir Dan je nepopravljiva šeptrlja i tako se i bori, što znači da ti ko muha bez glave lamataš mačem i moliš boga da nešto usput i zvizneš. Danas, više generacija nakon i kraj silne tehnologije si mogao osmisliti neki pošten borbeni sistem sličan originalu, a da je još animirano tako da sve izgleda šeptrljavo. Ovi su se vjerovatno bojali da su išli prepavljat borbu u bilo kojem smislu da se nebi izgubio taj šarm Sir Dana pa je jebiga borba jednako drljava kao i 1998. Ili recimo nema checkpointova, a igra je krcata game breaking bugovima. Onako prelaziš level, dođeš do dijela da treba porazit 10 monstera, jedan zapne u zidu, e jbg, jebi se i ajde sve isponova. Kamera isto tako, više gledaš krošnje stabala nego staze i levele. Grafički je ok ali mlako i moglo je puno bolje. Ali da wrap up-am ovaj post.

    Uglavnom su trebali uzet pristup kao Insomniac, napraviš poštenu igru za današnje standarde, ekipa je zadovoljna i ne gleda svaku sitnicu jeli identična kao i u originalu.

  10. #4360
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Jebeno je užasan taj Ni No Kuni 2. Ako si vidio da je smeće zašto si nastavio ili još gore platinirao? Ja sam dogurao do 5 chaptera pa zažalio i ono malo novaca i vremena potrošeno na tu igru.

    Prvi je bio simpa, ali ovdje je baš sve pošlo po krivu. Počevši od iritantnog glavnog lika, kompletno prepravljene i užasno plitke borbe, do općenitog game dizajna. Baš jebeno grozomorna igra.

    neam pojma, kad sam krenuo trofi po trofi pa ajde da završim, jbga

  11. #4361
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Death Stranding

    Nakon 125 sati igre pala platina Uživao svaku minutu provedenu u razdijeljenoj Americi. Suluda priča i prejeben soundtrack ovu igru čine remek djelom gaminga 21. stoljeća. Da, hodate i dostavljate pakete bu hu, ali igra daje puno puno više od toga. Nažalost igra nije za svakoga pa je zbog toga dobila brojne kritike.

    Ako bi morao izdvojiti koji minus igre onda je to replay value, jednostavno ga nema, ili odigrate ili ne odigrate.


  12. #4362
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Titanfall 2 - platina

    dosadan singleplayer
    zanimljiv multiplayer

  13. #4363
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Fala kurcu da netko ne izdrkaje na tu TF2 kampanju. Onako, baš jako meh kampanja. Počne jako dosadno i generički, taman se malo zakuha s par zanimljivih dionica i onda već završi. Multi je zato jako jeben.

  14. #4364
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    pa ono kroz cijelu kampanju nit sam znao tko je negativac ni njegove ambicije, tek pred kraj skužiš ta tražiš taj neki Ark koji klinac, boss borbe su zapravo jačiji obični mobovi sa više HPa, totalno zaboravni i generični, trčih oko stupa i spamaš snajper, jedino me onaj Viper malo najebal jer se dosta izmical a svaki šot koji je uputui je skoro bio one shot kill. BT-7472 je jako zabavan, šteta kaj nema više interakcija sa njime, šteta što nema više dialoga između Coopera i BTa. Jako kratka kampanja, baš to kaj veliš, zaigraš se i ono gotovo. Multiplayer je fora jer ima taj parkour, pa ti je ubiti cijela mapa igralište.


    trenutno sam se vratio CTRu, jebate kaj su napravili od te igre, ali u pozitivnom smislu, toliko likova i karakterizacije da je ludilo.

  15. #4365
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Završio Zeldu nakon skoro tri mjeseca i nešto više od 100 sati gameplayja.
    Trebaju se malo slegnuti dojmovi, ali rekao bih da je jedna od najboljih igara ovog desetljeća i daleko najbolji open world ikada. Nema praznog hoda i razvlačenja sa nepotrebnim i dosadnim dijalogom. Nema milijun sati cut scena. Nema deset bedastih skill treejeva koji kakti uvode raznolikost u gameplay, ali su ustvari smor.

    Igra te nauči osnovnim mehanikama i ajbok, snađi se. Istraživanje Hyrulea je realno glavni cilj igre i to je odlično odrađeno. Samo kretanje - od trčanja, pa do air glideanja i penjanja - je čisti užitak. Način na koji se svijet dizajniran i razina interakcije sa okolinom daje puno više slobode i mogućnosti u riješavanju izazova i zagonetki nego tisuće “različitih” skillova iz nekih drugih igara koje se hvalisaju sa “mogućnosti odabira”.

    Mehanika za koju sam isprva smatrao da je loša se na kraju pokazala kao vrhunska ideja, a to je odluka da je sve u igri consumable. Samim time što su sva oružja i štitovi lako uništiva, igra te tjera da igraš malo opreznije, da testiraš oružja i da paziš što koristiš u kojoj situaciji. Isprva se čini kao problem, ali brzo skužiš da oružja dropaju redovito i ima ih cijela hrpa. Istu stvar su napravili i sa crafting materijalima - jednostavno ih ima na bacanje. Prva igra u kojoj mi nije bio problem redovito craftati i trošiti raznorazne recepte jer sam znao da ih mogu s lakoćom - bez nekog besciljnog farmanja - ponovno craftati kad mi zatrebaju kasnije.

    Preporuka svima.

  16. #4366
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Igrao si na Switchu?

  17. #4367
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Na Switchu je igrao. Konzola je genijalna, a game library brutalan. Pod tim ne mislim da ima hrpa igara ali ono što izbace je baš kvaliteta s tim da su Zelda i Mario među najebenijim igrama generacije.

    Ja baš igram Link's Awakening, puno manji scale i manje ambiciozna igra, ali svejedno prejebena. Vjerovatno zato jer se ovi sjete da prije svega rade igre, a ne šablonsku Ubisoftovsku "AAA" splačinu ili slot mašinu maskiranu u video igru.

    Gle nije uopće bitno što mi kažemo jer ti kurca to nećeš kupit. Uvijek ćeš izvući neki razlog iz guze, a sve se svede na to da to nije "isplativa" kupnja jer realno i nije. Ono što od početka trebaš prihvatit je da je Nintendo bezobrazno skup. Počevši od konzole tj. bolje rečeno njenih dodataka, (Pro kontroler je 600 kn) do samih igara. Riječi popust/bargain/povoljno ne ide u istu rečenicu s njima. Online im je zakurac, kao i svaka druga njihova usluga, recimo headset treba spajat preko mobitela, preko aplikacije da bi opet zakurac radio. Ali ono što znaju i rade jako jebeno su igre. Ako ti kreneš u to ulagat sa stavom kako bi to brže bolje preprodao nakon što odigraš ono što te zanima, bolje da ne uzimaš uopće išta. Upali to preko emulatora, fino su to sredili i igra je jako igriva na tom. Malo cigansko riješenje ali potpuno free i viable opcija.

  18. #4368
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    E al Nintendo igre pun kirac dugo drže cijenu tak da je to plus kod preprodaje.

    Pro kontroler nije must, ja sve igram sa joyconovima + ima onaj usb dongle od par dolara s kojim ti ps4 kontroler radi savršeno.

    Online je fakat kurčina lol, ali ima Tetris 99 koji je najbolja online igra ikad.

  19. #4369

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Krenuo i ja sa tom famoznom Zeldom prek emulatora, da vidim zakaj se toliko ta igra spominje. Sami početak je onak simpatičan, bereš jabuke i šamaraš neke beštije. Bumo vidli dalje.


  20. #4370
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Skinuo sam i ja na kraju emulator verziju. S čime igraš? Ne prepoznaje mi Dualshock 4 od prve pa izgleda da ću se morati malo više potruditi da sve proradi kako treba.

  21. #4371
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ajd dečki javite dojmove kad malo poštenije razgazite igru.

  22. #4372

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Skinuo sam i ja na kraju emulator verziju. S čime igraš? Ne prepoznaje mi Dualshock 4 od prve pa izgleda da ću se morati malo više potruditi da sve proradi kako treba.
    xbox one gamepad, mapiraš si u emulatoru, ja sam napravio istu mapu tipki kao i na switch gamepadu. Radi savršeno. Ovih dana baš i nemam vreman igrati ali ono kaj sam probao je zbilja zarazno, igrivo, zabavno.


  23. #4373
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Neki dungeoni imaju motion kontrole. Da se mapirat mob za njih ali je malo nespretno i chore. Dualshock 4 je najidealnija opcija jer dobiš sve kontrole kao sa Joy-Con-ovima/Switch Pro kontrolerom.

  24. #4374

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...



  25. #4375

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Neki dungeoni imaju motion kontrole. Da se mapirat mob za njih ali je malo nespretno i chore. Dualshock 4 je najidealnija opcija jer dobiš sve kontrole kao sa Joy-Con-ovima/Switch Pro kontrolerom.
    nisam to znao...kaj znači da bu mi sa xbox gamepadom neki dio igre bio neigriv?


  26. #4376
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    A ono. Dungeoni su kakti side sadržaj. Iako realno Zelda praktički ima jedan jedini main quest, a cijela igra je side sadržaj lol. Kažem, da se naštelat mob za te dijelove koji su i tako kratki, al nije idealno.

  27. #4377
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Ok, proradio mi je DS4. Trebam nešto prčkati prije svakog pokretanja, ali radi. Motion kontrole rade i kad je spojeno kabelom ili bih trebao nabaviti nekakav BT adapter?

    Odigrao sam desetak minuta, čisto da vidim kako radi emulator. Osim "flickeringa" sjena, sve drugo je ok. Događa mi se "shader compiling" povremeno, ali ako sam dobro shvatio to se dešava samo kad sam prvi put u nekoj zoni, a za ubuduće shaderi ostanu spremljeni.

    Počeo sam igrati Nioh prije par dana, pa me još to koliko toliko drži. Zelda će još malo pričekati. Ali i u tih nekoliko minuta je bilo par sitnica u gameplayu koje su mi izmamile osmjeh na lice. Tak da, ako se po jutru dan poznaje, možda stvarno ima nešto posebno u toj igri.

  28. #4378

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Super je igra, ali čini se da bi mogla biti zajebana...ono zvono kaj te cilja, nemam dovoljno oružja da ga sredim a nakon njega imam još dva da bi dobio padobran. Nije baš laganini...


  29. #4379

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Skužio, nema ih smisla uništavati, treba ih izbjegavati


  30. #4380

    Re: Zadnja igra koju sam presao je...

    Imam toliko AAA igara za odigrati ali sve ide na čekanje, igra se ova Zelda dok se ne odigra. Točka.


Slične teme

  1. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53
  2. Replay value iliti igra koju sam prešao/la već 500 puta
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 17-04-2009, 11:42
  3. Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 02-08-2006, 18:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •