Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 35

Tema: Lista promašaja - 2010.

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Lista promašaja - 2010.

    Evo topic da izlistate top 3 promasaja za ovu godinu. Rijec je naravno o PC naslovima. Dakle, navedite top 3, napisete kratko obrazlozenje za pojedinu igru i slobodno komentirajte tude izbore. Na kraju godine moci cemo sloziti i anketu.
    (a i dobro dode neka tema da nas inspirira za Pljuvacnicu )

    Eto, moj izbor:

    1. Command & Conquer 4 - iako mi se beta u pocetku svidjela, full igra se pokazala totalnim promasajom. Previse radikalnih promjena, nepotreban DRM i prelos SP.
    2. Splinter Cell Conviction - igra koja nema veze s Splinter Cell-om.(detalji su u Pljuvacnici)
    3. Alien vs. Predator - ogromni potencijal, uzasna realizacija.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Ne mogu se sjetiti neke igre posebno, jer obicno izbjegavam igre koje su ili podobijale ocajne ocjene ili ostavile jako losi dojam na ljude. Medutim, ove koje si spomenuo su dobrim dijelom razocarale fanove serijala, pogotovo AvP i C&C.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    311

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Onaj Tony Hawk sa skateboard kontrolerom takodje

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Lista promašaja - 2010.

    ...je izašao prije dvije godine.

    Nego, promašen mi je bio Bioshock 2.
    Sav nekakav klimav, dosadnjikav i predvidljiv.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Definitivno prvo mjesto drzi Splinter Cell Conviction. Odvratno losa igra.

    Na drugo mjesto bi stavio SS HD: The First Encounter...stvarno nepotrebno CroTeam

    A na trece idu Guitar Hero 5, Guitar Hero Metallica i Guitar Hero Van Halen...boze. Jedna godisnje im nije dosta

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    311

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    ...je izašao prije dvije godine.

    Nego, promašen mi je bio Bioshock 2.
    Sav nekakav klimav, dosadnjikav i predvidljiv.
    Pa bila je prosli mjesec recenzija na gametrailersu..
    Jel pricamo o istoj igri, hm?

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Ja se isto zajebao...Pa ovi silni Guitar Herosi su izasli 2009

    2010 je izaslo sam Warriors of Rock, tak da njega stavljam na listu

  8. #8

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nego, promašen mi je bio Bioshock 2.
    Sav nekakav klimav, dosadnjikav i predvidljiv.
    Bioshock 2 je praktički SP map pack za prvi Bioshock, ništa novoga u toj igri.

    Inače da, C&C 4.
    Igra je promašaj čisto zbog toga jer gazi na preko desetljeće tradicije, samo zato jer je neki genijalac ranije došao na zamisao da RTS-ovi trebaju postati twitch-based igre, umjesto da porade na RTT igrama. Isse.

  9. #9
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Nisam ni sam siguran dali sam uopće igrao koju ovogodišnju igru izuzev Split/Second, tako da ne... nisam razočaran ijednom. :D

  10. #10
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Alien vs. Predator 3, Command & Conquer 4, Blur...

    To je to zasad, ostalo je ispalo manje više ok.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Lista promašaja - 2010.

    sranja izašla ove godine koje sam igrao su simon the sorcerer 5 (nije smešno, pravili nemci) i venetica (isto, plus nikakav razvoj likova, loša priča).
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Lista promašaja - 2010.

    za 2010. i vecinu 2009. nema potrebe da pisem listu - SVE! skoro sve(ima ih par koje nisu) su promasaj, nista orginalno, inovativno, zabavno, 0 bodova - za PC, ostalo ne pratim. Mislim, bilo je solidnih igara sa necim dobrim ali glavne cinjenice koje igre cine zabavnim i bas onim zasto ih igramo - nista! Ni jedna igra u 2010. nije iznad 6ilivise/10 po mom bodovanju.
    napomena: moj score je temeljen na realnom bodovanju bez mega + bodova za grafiku.
    Pc gaming debelo zaostaje, umire i ponovo se pokusava roditi iz onoga sto se urusava maskirajuci sve grafikom i efektima(grafickim/zvucnim). Cini se da nitko ne uci na pogreskama iz izrade igara jer one, cini se, ne postoje jer igre debelo profitiraju na lijepom izgledu i dobrim reklamama...


  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Lista promašaja - 2010.

    ....rece covjek koji igra Darkfall

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    Mislim, bilo je solidnih igara sa necim dobrim ali glavne cinjenice koje igre cine zabavnim i bas onim zasto ih igramo - nista!
    mi? govori u svoje ime. nove igre su do jaja.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Ja baš razmišljam što da stavim na listu i ne ide mi od ruke .Čak i neke od nabrojanih igara mi ispadaju odlične. Bioshock 2 je bio gušt...izlizan ali nisam ga puštao dok ga nisam završio .Alien vs. Predator 3 donekle spašava kampanja sa marincem ....ali da , taj naslov je najviše podbacio od zvučnijih imena ...ali nije totalna katastrofa .Nekakav 7/10 iako nategnuto zbog šugavog konzolitisa .Command & Conquer 4 tek moram ozbilnjije probati , a Conviction više na žalost nije dobri , stari , atmosferični i grafikom nabrijani Splinter Cell ali je ispao dovoljno zabavan da ga nikako ne mogu svrstati u promašaj .

    Možda sam ja puko ali meni su igre iz godinu u godinu sve bolje i bolje .

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    ....rece covjek koji igra Darkfall
    da i? nadam se da znas da je vecina pvp klanova ako nije sada onda je bila neko vrijeme u df, df je los samo ljudima koje netko owna zesce i koji iste sekunde RAGEaju i onda sire neistine o igri ili uopce nisu igrali i njihovo misljenje se temelji na par videa sa youtuba. Ne kazem da je savrsena igra(daleko od toga ima tu jos posla par godina), ali nije za svakoga i unikatna je(MO ne racunam jer je po mom epic fail - igrao sam ga neko vrijeme naravno, UO je pak gotova zbog starosti). Ali ovo nije mjesto da pricam o tome ako imas kakvih pitanja o mom misljenju javi se na pm.

  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Lista promašaja - 2010.

    @Slayer - Osobno nisam primjetio nikakvu značajan rast ili pad kvalitete današnjih igara u odnosu na one stare 10-ak godina. Može neki konkretniji primjer loše igre?

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    da i? nadam se da znas da je vecina pvp klanova ako nije sada onda je bila neko vrijeme u df, df je los samo ljudima koje netko owna zesce i koji iste sekunde RAGEaju i onda sire neistine o igri ili uopce nisu igrali i njihovo misljenje se temelji na par videa sa youtuba. Ne kazem da je savrsena igra(daleko od toga ima tu jos posla par godina), ali nije za svakoga i unikatna je(MO ne racunam jer je po mom epic fail - igrao sam ga neko vrijeme naravno, UO je pak gotova zbog starosti). Ali ovo nije mjesto da pricam o tome ako imas kakvih pitanja o mom misljenju javi se na pm.
    Rofl, već dugo nisam vidio da je netko ovako planuo jer se pljuje po lošoj igri koju igra.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Rofl, već dugo nisam vidio da je netko ovako planuo jer se pljuje po lošoj igri koju igra.
    nisam planuo jer znam da sa ovog foruma igru igro zapravo nije nitko(pcplay ima 12484 clanova, mozda 5-6 je - i previse sam rekao lol - zasto?->igra je full odbojna novim igracima)

    @Raz ne kazem da su lose, samo da su promasaj jer im fali novoga - grafika i sve ide gore a ostalo ostaje isto(neznam za vas ali dok sam igrao ME2, prije toga sam isao prijeci ME1 ispocetka i ME2 je po meni cisto zavlacenje price prije ME3), jedina igra koja me je onako full zainteresirala je Machinarium, razlog - jer nije promasaj

    necu vise replyat vidim da se stvara veliki flame

    p.s. fan sam zero punctuationa i podrzavam gotovo sve sto yahtzee kaze ^^

  20. #20
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Dobro, možda je do osobnog doživljaja jer je po meni godina bila odlična. Dragon Age: Origins, Empire Total War, The Path, Torchlight, Dawn of War 2, Sims 3, Plants Vs. Zombies, East India Company, Eufloria, Majesty 2, Ceville, Machinarium, Tension, Drakensang, Osmos, Braid, Mirror’s Edge, Tropico 3, Mini Ninjas, Trine, Ghostbusters, Zeno Clash, And Yet It Moves, Cryostasis, Zombie Shooter 2... sve po redu dobre igre.

    CoD ionako nikad nije ciljao na neku pretjeranu kvalitetu i uvođenje novina već čisto filmski ugođaj, no dobro.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    p.s. fan sam zero punctuationa i podrzavam gotovo sve sto yahtzee kaze ^^
    Za razliku od tebe, yahtzee je objektivan. On pljuje po nedostacima igara te na kraju preporučuje igru ako valja. Ako nisi skužio, za malo je igara rekao da su baš čisto sranje.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja baš razmišljam što da stavim na listu i ne ide mi od ruke .Čak i neke od nabrojanih igara mi ispadaju odlične. Bioshock 2 je bio gušt...izlizan ali nisam ga puštao dok ga nisam završio .Alien vs. Predator 3 donekle spašava kampanja sa marincem ....ali da , taj naslov je najviše podbacio od zvučnijih imena ...ali nije totalna katastrofa .Nekakav 7/10 iako nategnuto zbog šugavog konzolitisa .Command & Conquer 4 tek moram ozbilnjije probati , a Conviction više na žalost nije dobri , stari , atmosferični i grafikom nabrijani Splinter Cell ali je ispao dovoljno zabavan da ga nikako ne mogu svrstati u promašaj .
    Igra ne mora biti loša da bude promašaj.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Bioshock 2.

    U prvom dijelu "Would you kindly" definitivno nisam očekivao.

    Ovdje nisu imali ničim iznenadit.

    Bezveze.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Dobro, možda je do osobnog doživljaja jer je po meni godina bila odlična.
    ma jok, svako ko tako tvrdi da su nove igre sranje, a stare mnogo dobre to radi jer mu je igranje dosadilo, više mu ne godi itd. i onda sad on razmišlja "zašto mi se više ne sviđa igranje?" i padne mu na pamet da je to zato što su sve igre sranje. ja sam ranije pratio fudbal kao nenormalan, ali me danas relativno smara - imam preča posla. ali znam da me smara jer sam se promenio, neću da kenjam po fudbalskim forumima "e sve nove utakmice ne valjaju, ranije se igrao pravi fudbal, ovo je samo tehnika, nema duše kao nekad!".

    kaže lik ne voli nove igre jer nisu originalne. jesu originalne, samo nisu revolucionarne. pre deset i više godine stepen inovacije je bio prilično isti. ako želiš da igraš samo nešto revolucionarno, onda se ograničavaš na desetak igara. na kraju krajeva, po čemu je machinarium originalan? moraš da se pribiližiš predmetu da bi ga pokupio i to je to.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Prestanite se prepirat i prestanite spamat jer ču vas prijavit adminu. Skulirajte se, ko male bebe se tu svađate oko igre koja je loša ili dobra. Ajd samo pišite po temi posta...
    Pokušavam čitat a vi tu spamate.


    Aliens vs Predator
    Command and Conquer
    Prince of Persia, ovaj najnoviji

    Nakon toga bi stavio onu igru Mech Commander novi koi izlazi a nije RTS nego FPS, JOK. Stvarno če oduševit fanove.


    AvP je #1 lol .
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  26. #26
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Nitko ne spama, svi se držimo topica teme i raspravljamo zašto su pojedine igre failovi... ne vidim ništa loše u tome. Nebi li bilo dosadno da sve ostane na *insert random listu igara*?

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Lista promašaja - 2010.

    ovaj tigerija promašio smisao foruma.. normalno da ćemo da se raspravljamo, to je poenta, valjda smo muškarci
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Lista promašaja - 2010.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Možda sam ja puko ali meni su igre iz godinu u godinu sve bolje i bolje .
    2004.-2006. se osjetio nagli pad kvalitete, Eidos na vrhuncu forsiranja, EA-ovi promašaji, Valveova pauza u produkciji za potrebe razvoja Steama, prevlast MMORPG-a, čekanje Playstationa 3 i testiranje mogućnosti next gena, utrka za boljom grafikom nauštb kvalitete, Ageia...

    Ali onda, vrtoglava uzlazna putanja vrhunskih igara. Sve bolje i bolje igre, vrhunska optimizacija većine naslova, standardizacija PC platforme..

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Ovo si dobro rekao.
    Zadnjih godinu dana je Ubisoft poceo brutalno fejlati. Nadam se da nece biti vecih novih pridoslica.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Lista promašaja - 2010.

    Bogami i 2007 je bila losa...barem sto se tice optimizacije...STALKER, Crysis, Dirt izmeduostalih nisu bili igrivi na normalnim konfama

Slične teme

  1. Lista Tutoriala
    By HellRaz0r in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 16-04-2011, 23:49
  2. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34
  3. Free Hosting Lista
    By olio in forum Software
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 30-08-2009, 08:03
  4. Lista narodnjaka
    By W3DR4N in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 24-07-2009, 00:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •