Prikazujem rezultate 1 do 27 od 27

Tema: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Pretpostavljamo kako je bilo samo pitanje vremena kada će se dogoditi, i sada se konačno i obistinilo - Call of Duty evoluira u *drrrruuuum* Sci-Fi Call of Duty!
    Konkretno, Activison je registrirao domene "callofdutyfuturewarfare.com", zajedno s "callofdutyfuturewarfare2.com" i "callofdutyfuturewarfare3.com". Naravno, još uvijek nisu poznati detalji o proizvođaču, no očekujemo da bi igru, bez obzira na odlazak ključnih ljudi, mogao raditi Infinity Ward, pošto je Activision potvrdio da će nastaviti širiti studio i ulagati u njega.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Više Call of Duty za mene ne postoji. Što je najžalosnije, ovo će ljudi kupovati.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  3. #3

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    MW je bilo daleko... MW2... dosta daleko... FutureWarfare... pre daleko...

  4. #4
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    KONAČNO!! Jedini logičan i pametan potez Activisiona, iako IW neće radit na tome. MW je rulao, MW2 je rulao još više a FW će bit uber fps igra svih uber fps igri, nadajmo se sa prosječnim 10-satnim gameplayom te presavršenom filmskom atmosferom. Samo da ga Treyarch ne radi, ostalo im klanjam boga. Plus, čak će imat tri nastavka. This news just made my day.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #5
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Prejako mi je kako se fanboyevi kojima je CoD do nedavno bio vrhunac gaminga odjednom okreću protiv njega jer ih je MW2 razočarao.

    Kao i obično, ne želim imat nikakva očekivanja. SP će vjerojatno bit klasika... kratak i eksplozivan, dok me MP ni najmanje ne zanima. Mislim da je ovo zanimljiv potez, jer se ako ništa drugo, serijal se udaljava od toliko puta viđenog modernog ratovanja i WW2 te kreće u drugom smijeru.

    (iako bih volio da serijal već jednom umre jer se već predugo vuče, a nudi premalo toga novog)

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Kaj moraju tak daleko ici? I dunno... I like it the way it is... ono danasnjost... ili bliska buducnost. (imaju Heartbeat senzore zar ne?)
    Moderno ratovanje je zakon u igrama. Ako cu morati kalas ili m4 zamjeniti nekom pljucom sa laserima bas necu biti odusevljen.
    Sve bi to bilo ok da ne kopiraju ime warfare cijelo vrijeme. Neka se zove future war, space marines, ne znam, kako god. Samo neka izbace COD i warfare iz imena jer onda imam osjecaj kao da igram nastavak COD-a koji zapravo to nije.
    Inace COD uopce ne trebal stavljati u takav setting. Iskreno se nadam kako je netko fulao datum pa misli da je danas 1. april i zeli se nasaliti sa nama.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  7. #7
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Ekipa se previše vezala uz WWII i CoD ime uz to. Pogrešno. CoD je tek sa MW bio na polovici svog potencijala, jer za prave ljubitelje sf-a (poput mene) tek sada dolaze prave stvari u kojima je samo mašta granica (dok je god u granici sf-a). To sam u biti svih ovih godina potajno priželjkivao. Jedino me brine tko će bit developer.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao Aral
    S CoD je tek sa MW bio na polovici svog potencijala, jer za prave ljubitelje sf-a (poput mene) tek sada dolaze prave stvari u kojima je samo mašta granica (dok je god u granici sf-a). To sam u biti svih ovih godina potajno priželjkivao. Jedino me brine tko će bit developer.
    Nije ni cudo sto te ova vijest veseli ako si ljubitelj sf-a. Ma volim i ja sf, ali kao sto si rekao COD se veze uz WW2 i MW. Meni sf uz COD uopce ne pase, zbog toga sto volim realnost. Pogotovo uz ovakav tip igre.
    Ako cemo imati laserske minigunove sa kojima cemo napadati male zelene onda su pretjerali.
    Kao sto sam rekao, neka samo promjene naslov i to je to. I neka onda rade sta hoce od igre. Pa ne misle valjda zato sto igra ima COD u imenu da ce se dobro prodavati?
    I onako stancaju svake godine nove naslove, kao da su carape koje su izasle iz mode pa moraju staviti nove.
    Neka se ugledaju na blizzard. Izdaje novi naslov svake 3-4 godine. I to onda nastane takva pomama za tim da je to strasno.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #10
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Mislim da bi bilo zanimljivo vidjet neke Sci-Fi ratove između ljudi, bez aliena i sličnih stvorenja. A to je i dosta fleksibilan setting tako da bi jedna misija mogla biti bitka u svemiru, ukrcavanje na neprijateljske brodove i čišćenje istih, druga gušenje pobune na koloniziranom planetu, a treća istraživanje starih ruševina na vulkanskom planetu... mogućnosti su beskonačne.

  11. #11
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Upravo to. Mislim da bi uplitanje bilo kakvih aliena bio totalni fail. Uostalom, to niti ne želim Nek se orijentiraju na ljude, borbu između frakcija i sl.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je
    Sori, ali mislim da bi neka specijalistička jedinica u 13. stoljeću bila pre zabavna...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Bilo bi fora da naprave neku neočekivanu priču. Naprimjer, golemi slijepi mutirani štakori s propelerima umjesto ušiju, svojim brkovima oštrim poput britve sjeku ljude i od njih prave kompot u koji namaču bolne noge pune kurjih očiju, no ljudi se pobune i počnu jesti otrov za štakore, zatruju im kompot, ovima otpadnu noge, pa potom odlete na Mars pomoću propelera koji su im izrasli umjesto ušiju, no na pola puta ostanu bez goriva i poput kometa padnu na Bosnu, poruše piramide i otpužu na ćevape kod Faraona...


  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Koi si ti kralj


    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je
    Sori, ali mislim da bi neka specijalistička jedinica u 13. stoljeću bila pre zabavna...
    Istaina bila bi ludnica, ali tako ta jednostavno mora raditi nekadašnji IW

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Prejako mi je kako se fanboyevi kojima je CoD do nedavno bio vrhunac gaminga odjednom okreću protiv njega jer ih je MW2 razočarao.
    Fanbyi o kojima i pričaš su oni koji 80% vremena igraju samo MP, a MP je totalno zasran u MW2... tako da je ljutnja itekako opravndana

  15. #15

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Mene MW2 nije razočarao, ali ako CoD postane FW, sigurno ce izgubit jednog kupca (mene). Kao sto je GDra vec rekao, ljudi vole ova future s*anja...nažalost ... Sta fali MW2 priči? To je izmišljena priča i super je obrađena, već bi se moglo reć da je to FW, al ako dobijem laser u ruke i male zelene na nisanu, poludit ću. Future warfare mi se iskreno, GADI. Tamo nema ni najmanje doze realnosti. Više bih volio kad bi obrađivali WW1 ili Am. građanski rat... Ipak mogu pronaći još malo utjehe, a to je: ili da Treyarch pravi igru pa napravi fail kao za sve dosad i odluce prekinut FW, ili da Infinity Ward (iako im je otislo 40-tak dizajnera mislim da su sposobni i dalje radit bolje od Treyarcha) napravi tako dobru igricu da i onaj sto je mrzio moderno, zavoli jos "dalje" vrijeme i igra FW... samo se nadam da nece ubacit neka go*na od zombija, vec npr. Arape za sto godina ...

    P.S. Još uvijek traju svibanjske pobožnosti, ajmo svi krunice u ruke, navečer oko 18h u crkvu i idemo se molit Bogu da Activision odustane od ove, po meni, sulude ideje... Dug život CoD-u i svim modernim i prošlim naslovima... FW SUX!!

  16. #16

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Jedini dugovječni serijal koji nikad nije gubio na kvaliteti je "Petak 13-ti".
    Čak je i James Bond otišo u k*rac.

    Tko onda može od "CoD-a" očekivat bilo šta? Al ono realno...
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Jel to misliš na filmove petak 13, ak da bome je i on izgubio na kvaliteti, do jedno 6 nastavka je dobar, a dalje je dosta loš.

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Zaboravili ste Half-life

  19. #19
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao bloodyakafuzz10n
    Mene MW2 nije razočarao, ali ako CoD postane FW, sigurno ce izgubit jednog kupca (mene). Kao sto je GDra vec rekao, ljudi vole ova future s*anja...nažalost ... Sta fali MW2 priči? To je izmišljena priča i super je obrađena, već bi se moglo reć da je to FW, al ako dobijem laser u ruke i male zelene na nisanu, poludit ću. Future warfare mi se iskreno, GADI. Tamo nema ni najmanje doze realnosti. Više bih volio kad bi obrađivali WW1 ili Am. građanski rat... Ipak mogu pronaći još malo utjehe, a to je: ili da Treyarch pravi igru pa napravi fail kao za sve dosad i odluce prekinut FW, ili da Infinity Ward (iako im je otislo 40-tak dizajnera mislim da su sposobni i dalje radit bolje od Treyarcha) napravi tako dobru igru da i onaj sto je mrzio moderno, zavoli jos "dalje" vrijeme i igra FW... samo se nadam da nece ubacit neka go*na od zombija, vec npr. Arape za sto godina ...

    P.S. Još uvijek traju svibanjske pobožnosti, ajmo svi krunice u ruke, navečer oko 18h u crkvu i idemo se molit Bogu da Activision odustane od ove, po meni, sulude ideje... Dug život CoD-u i svim modernim i prošlim naslovima... FW SUX!!
    Wait... jesam li tako umoran ili ja to vidim riječi realnost i CoD u istom postu?

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan. Zbog toga mi se igra svida, ali kad sam vidio mp.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan.
    Autoheal mi vući užasno nerealno

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Bilo bi lijepo da naprave jedan nastavak u WWI.


    Pa ne misle valjda zato sto igra ima COD u imenu da ce se dobro prodavati?
    Dobro jutro.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan.
    Autoheal mi vući užasno nerealno
    Vidis totalno sam smetnuo to sa uma. Uspio si naci propust. hehe.
    To su napravili kako bi igra bila dinamicnija (I vecina novih igara ima isti taj princip autoheala.) Iako su mogli staviti medica u timu ili prvu pomoc u ruksaku da si sam previjes rane.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  24. #24

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    LoL.
    ArenaNet je rezervirao imena za sve Guild Warsove do 6,i sve moguće i nemoguće varijacije imena.
    Standardna politika bilokoje pametne tvrtke koja ne želi kupovati od nekoga stranicu jer je ime zauzeto već.

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    S Vidis totalno sam smetnuo to sa uma. Uspio si naci propust. hehe.
    To su napravili kako bi igra bila dinamicnija (I vecina novih igara ima isti taj princip autoheala.) Iako su mogli staviti medica u timu ili prvu pomoc u ruksaku da si sam previjes rane.
    hehe al znam na šta si mislio. Skoro sve je napravito tako dobro da se uživiš i cini se skroz realno

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Jedini dugovječni serijal koji nikad nije gubio na kvaliteti je "Petak 13-ti".

    LOL

  27. #27
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty

    Cak je i Petak 13. imao future u imenu pa vidi sta se desilo.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

Slične teme

  1. Duty Calls - parodija na Call of Duty - download link
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-02-2011, 10:59
  2. Call of Duty MMO?
    By Deadwalker in forum Call of Duty
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-11-2009, 19:20
  3. Call of Duty 2
    By 160-R in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-11-2007, 08:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •