Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 111

Tema: Archlord

  1. #61
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    22

    Re: Archlord

    Pirijatelj i ja smo osnovali guild CROKnights pa ako je tko zainteresiran neka se javi!

  2. #62
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Gamerski raj
    Postova
    29

    Re: Archlord

    Ja sam to igrao i bio sam 44 lv knight i 49 lv ranger, igra ze zasniva na grindanju i leveliranje je skoro nemoguće bez cc-a
    Yes no maybe i don t know...

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik ?
    Postova
    1.016

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Saminho
    Ja sam to igrao i bio sam 44 lv knight i 49 lv ranger, igra ze zasniva na grindanju i leveliranje je skoro nemoguće bez cc-a

    potpis
    Dropper - a.k.a. - LordBabo - a.k.a. - BaBiNho

    xFire - lordbabo

    ||MB ECS 945PT-A2||Intel Pentium 2x2.0GHz||Zotac 9600GT 512Mb||2Gb Buffalo DDR2 RAM||Hitachi 300Gb||

    ||CoB fan||LotR freak||RuneScape & Guild Wars player||

  4. #64
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    26

    Re: Archlord

    Igram Archlord..imam lika na Evengarda serveru..lvl 25..odlična igra....

  5. #65
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    22

    Re: Archlord

    Na istom smo serveru. Jesi možda za u guild?

  6. #66
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Carter
    Igram Archlord..imam lika na Evengarda serveru..lvl 25..odlična igra.... ;)
    Dajte, postajte nickove i koja ste rasa :D

    BITCH, IT IS 5:40!

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Archlord

    mene ova registracija i skidnej ubija... ne kuzim..
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  8. #68
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Archlord

    A je, registracija je malkice zakomplicirana, al ništa neriješivo : )
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  9. #69
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    mene ova registracija i skidnej ubija... ne kuzim.. :(
    Objasni u čemu je problem, budemo riješili, i guess :D

    BITCH, IT IS 5:40!

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Archlord

    hmm rješia san... glupost.. al me nazivciralo
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844

    Re: Archlord

    evo sam i ja poceo... na evengardi sam isto...human knight...8 lvl... pomalo rjesavan questove itd... igra ne losa... iako je sve grindanje ka i ostali mmorpgovi,questovi ti odvlace paznju sa totalnog grinda...iako su tipicni questovi...

    ugl...jel jos ko od vas aktivan na arch?

  12. #72
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Gamerski raj
    Postova
    29

    Re: Archlord

    Evo ja sam opet počeo igrati i sad sam 59lv knight i 52lv ranger. Ako prvi puta igrate Archlord nemojte uzeti Moon Elfa iz jednostavnog razloga što nema questova od 41lv do 60lv tako da ćete vjerojatno odustati. Moja preporuka je archer. Ako imate kakva pitanja ili trebate nekakvu uslugu whisp me--- Darkafrodita (to mi je najčešći lik/Evengarda) Saminho(Evengarda).
    Yes no maybe i don t know...

  13. #73
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    Ja sam Moonelf :O lvl 41? Ah, ima vremena, ja sam tek skoro pa lvl 26 xDD

    BITCH, IT IS 5:40!

  14. #74
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Archlord

    I, kakva je ova nova ekspanzija?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  15. #75
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    Kakva ekspanzija? Oo

    BITCH, IT IS 5:40!

  16. #76
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Archlord

    Pa sa zadnjim patchom/update/ekspanzijom je dodano dosta novih stvari ^^

    Spirits Awakening, tako se zove...
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  17. #77
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    Nisam znala... Znam samo da je na ArchLordu dodan novi server koji je malo drugačiji od ostalih, that's all xDDDS:P

    BITCH, IT IS 5:40!

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    evo neki novi mmorpg zakon Offical Website

    govorite svoja misljenja

    EDIT:evo Trailer

    meni se cii ko cista kopija wow neznam procijenite vi
    nema nikakve veze sa wow-om.
    likovi nisu djetinjasti kao wow-u niti su gradjevine kartunskog izgleda.

    questovi su tipicni kao u svakom mmorpg-u - run and kill -
    oklopi su mastovitiji nego oni u wow-u definitivno mi je bolji od slikroada, silkroad pretjeruje sa ubijanjima i questovi su predugi, archlord je ok, nema kao u wow-u ili silkroadu questova ubij 200 onih 300 onih 400 onih.
    kad mi kaze ubije 5 onih i oderi im kozhu ili nasjecaj iznutrice draze mi je to nego ubijati stotine i stotine necega.

    ima nemali broj questova ni u wow-u ih nem toliko, brzo se lvl-ira ali je tesko napredovati sto mi se svidja.

    mal je tesko al snalazim se, iako bih trebao pomoc ali uspjevam nekako i sma izaci na kraj sa jacima od sebe.

    orc-hunter sam
    server: gaiahon
    ime: Bathöry

    vjerujem da cu se duze vrijeme zadrzati za ovom igrom jer mi se svidja sve oko nje.
    sto nemogu reci za wow i silkroad. ostale ne spominjem mmorpg jer imaju previse bugova, pa sam tako kod nekih dobrih odustao odmah cim se pojavi error na exe fajlu i onda na svojoj stranici objasnjavaju na 30 strana kako to srediti. takve igre nisu vrijedne truda bez obzira koliko dobre mozda bile odbijaju u samom startu sa takvim glupostima.

    etc etc...

    thats all folks.

  19. #79
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Saminho
    Ja sam to igrao i bio sam 44 lv knight i 49 lv ranger, igra ze zasniva na grindanju i leveliranje je skoro nemoguće bez cc-a


    svaki mmo se zasniva na grindanju i pvp-a.

    molim samo da se ljudi postede ovih spominjanja jer je licemjerno.

    wow s zasniva na grindanju medjutim ima mini pvp modove (igre)
    mu se zasniva na gridnanju, medjutim ima mini pvp modove
    silkroad je ultra grinderska igra koja premasuje sve zive mmorpg igre pa je najpopularniji besplatni mmorpg i ond njezini igraci recimo govor za druge igre da ih ne igraju jer se sve zasniva n grindanju, ocito ne primjecuju questove od: idi ubij 200 kricera, isto za wow.
    .
    .
    .
    ista stvar za archlord samo u archlordu su takvi questovi dovedeni u normalu a ne da se hvatam za glavu kad mi bubne quest 200 kricera.

    prema tome da postoje mmo koji ne zahtjevaju grindanje i ne zasnivaju se na grindanju postoje, ali nemaju veze sa rpg-om vec fps-om.

  20. #80
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Archlord

    Krivo, Guild Wars i Warhammer nisu grind fest. U GW-u si za par sati 20lvl a u warhammeru za 2 dana igranja.

  21. #81
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Saminho
    Ja sam to igrao i bio sam 44 lv knight i 49 lv ranger, igra ze zasniva na grindanju i leveliranje je skoro nemoguće bez cc-a :thumbs1:
    Zašto nemoguće? Skroz moguće. A i cc nije tako skup ako imaš golda.

    BITCH, IT IS 5:40!

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Krivo, Guild Wars i Warhammer nisu grind fest. U GW-u si za par sati 20lvl a u warhammeru za 2 dana igranja.

    ti mene nasmijavash?!
    ili pokusavas?!

    uspio si.

    da..lvl-i ce ti pati sa neba kad ih trebash.

    evo poceo ja ispocetka sa drugim likom: human - archer.

    Corax ime, vec sam upoznao par likova kao pod friends i vidio dosta hrvata ima pa mi bash cool sve josh vise postalo sto ne moram nekog preklinjat ko u silkroadu ili wow-u:"daaaj ajde idi samnom da mi pomogneeeesh, platit cu ti sa reinforce napitcima!"

    a drugo.. igram nekih 6 sati danas, ne govorim 24 sata kao ti posto brojis u danima sve, i tek sam 12 lvl, sa tim da sam cesto odlazio skroz dalje gdje su neprijatelji trostruko jaci i ulazio u aprtije pa je to brze islo i naravno grindalo se masovno kao sto se grinda u aprtiju u warhammeru, kao i LOTR-u, kao i wow-u kao i guild warsu......... ako mislis da high naslovi odstupaju od grindanja samo zato sto su high ili ih ne zelis trpati u isti kosh sa knight-om, silkroadom, kal-om, mu-om, legend-om.... e pa onda je to idoliziranje neke igre i nema veze sa realnoscu jer kod svih je gameplay isti, stvar je samo tko je uspio kako docarati vizual koji ce privuci masu, kal je uzasno monoton, sa ruznim likovima ali ima masu toga zajednickog sa nekim velikim nalovima, recimo sa wow-om, totalno ensrazmjerne gradjevina, drvece koje je i po 10-puta vece nego sto bi bilo pozeljno, u silkroadu ti stepenica kuce dlazi do stomaka, u wow-u su gradjevina i drveca tolike da ima osjecaj da ljudi nisu imali feeling za prostor...etc etc da ne nabrajam u beskonacnost - svia osim tih stvari je zajednicko grindanje bilo u partijima bilo solo.

    naravno archlord nema nedogucivo glomazno drvece ni preogromne zgrade da obicna staja kao u wow-u lici na katedralu... i eto meni se svidja jer rjetko se naleti na takav mmo gdje drvece je normalne velicine, gdje staja je staja a ne katedrala i slicno, ima slicnosti sa silkroadom sto se tice odmetništva, neprijatelji su mi ok, nisu bzvz nabacani poligoni niti su radjeni od 20 poligona kao u wow-u.

    et svako ima svoj ukus, ali reci d nema grindanja u mmorpg-ima..haha...bash.

  23. #83
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Maja
    = Citat = Izvorno postao Saminho
    Ja sam to igrao i bio sam 44 lv knight i 49 lv ranger, igra ze zasniva na grindanju i leveliranje je skoro nemoguće bez cc-a
    Zašto nemoguće? Skroz moguće. A i cc nije tako skup ako imaš golda.

    ja nemam al bih volio imati

    hm...da...dogodilo se sad isto sto mi se dogodilo na wow-u, na gw-u, na silkroadu i svim ostalim mogucim mmorpg nalovima, ocito im je problem zajednicki, nema mi lika.

    6 sati igre danas, covjek ocekuje sve stima sve 5, al eto...wow sam zbog toga zbrisao jer mi se to dogodilo, wow podrska nije ZNALA objasniti sto se dogodilo, prodao sam igru, ista stvar i sa GW- podrska nije znala objasniti sto se dogodilo, a mislim da nema smisla ni upucivati mail ovima jer ak oni tamo nisu znali nece ni ovi.

    i tako sam eto dosao do zakljucka svi dobri mmorpg-i su sranje svi losi mmorpg-i su smetje i vracam se nazad na fps.

  24. #84
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Archlord

    A jesi ti igrao uopće sve te igre prije kritiziranja? Ja sam za razliku od tebe te "high-end" naslove isprobao pa me nemoj ni komentirat. Mene na ovom forumu nećeš vidit da komentiram nešto što nisam dulje vrijeme isprobavao. Archlord je grindfest...

    PS: kolko ti spominješ wow....ajme (igra nije vrijedna spomena ni u dobrom ni u lošem kontkestu, btw to je moje mišljenje a mišljenja se razlikuju tako da bleh )

    Ako je tebi grindanje što u guild warsu za par sati dođeš na 20lvl onda stvarno Imaš predivan pogled na sve te igre premda ih 80% nisi ni probao

    Ak imaš išta odgovorit na ovo odgovori putem PM-a jer nemam razloga da idem u OT zbog ovoga a neda mi se pisat o Archlordu jer nemam lijepo mišljenje o igri.

  25. #85
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    A jesi ti igrao uopće sve te igre prije kritiziranja? Ja sam za razliku od tebe te "high-end" naslove isprobao pa me nemoj ni komentirat. Mene na ovom forumu nećeš vidit da komentiram nešto što nisam dulje vrijeme isprobavao. Archlord je grindfest...

    PS: kolko ti spominješ wow....ajme (igra nije vrijedna spomena ni u dobrom ni u lošem kontkestu, btw to je moje mišljenje a mišljenja se razlikuju tako da bleh )

    Ako je tebi grindanje što u guild warsu za par sati dođeš na 20lvl onda stvarno Imaš predivan pogled na sve te igre premda ih 80% nisi ni probao

    Ak imaš išta odgovorit na ovo odgovori putem PM-a jer nemam razloga da idem u OT zbog ovoga a neda mi se pisat o Archlordu jer nemam lijepo mišljenje o igri.

    ne nisamih igrao, znas ono ja po coveru dajem kritiku.
    odigrao sam preko, pardon, isprobao sam preko 35 mmorpg naslova.

    zalosno je sto me samo warhammer obradovao i archlord.

    gw mi je žalostan, wow mi je naporan sa dosadnim questovima, silkroad je kralj grindanja i ne samo u slobodno vec i u questovima, i wow mu je blizu, znaci monotonija, vecina korejanski mmo naslova...sve isti kalup, los vizual koji mi nece odmaknit monotoniju grinda.

    medjutim warhammer i archlord su tim vizualima barkod mene uspjeli odmaknuti dosadan osjecaj dok se grinda razlog su cisto 50x vishe questova po manjem broju kilova.

    nemam ti se razoga javljat na pm, jer ocito da idoliziras high end naslove pa tvoje misljenje nije racionalno vec naklonjeno ponekim naslovima koji bas eto na tvoju hvalu imaju grindanja kao i svaki drugi mmorpg. tako da, hada, ne ulazi mi se u rasprave sa licmjerima i dvolicnjacima kojima sto god da kazes koliko god to istinito bilo oni vjeruju, pazi, vjeruju drukcije.

    a spomenit da u gw-u i warhammeru nema grindanja ili da se tako tesko nakupljaju lvl-i je apsurd jer eto ja imam drukciji dojam i en vidim razlike osim u prici i vizualu kod svih mmorpg naslova.

    ak da ti se enda pisat o arch-u je laz jer ipak pises.
    nemam ni ja lijepo misljenje ni o wow-u ni silku, ni gw-u ni kal-u ni mu, ni legendu, ni 50 klonova final fantasy modanja...etc etc pa ipak eto ne kazem da nepisem o njima jer nemam lijepo misljenje jer pism i bottom line thats all folks.

  26. #86
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Archlord

    Archlord je dobar do otprilike 10lvla, nakon toga dosada od pvpa,pve i ostaloga.
    Igrao si Warhammer? Ima dobru grafiku? E da si igrao onda bi vidio da je igra daleko zaostala s obzirom koliko se radila i kada je izašla,tj. grafički je u banani (lako je pogledat youtube filmiće i reći da si igrao).

    Odgovorio sam ti na PM nešto i ne namjeravam pisat negdje gdje si ti i dalje nasti pisat ovakve stvari ovdje.....

  27. #87

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Wolf Burn
    Pa,znam da su različite igre,ali svejedno me zanima koja je bolja?
    Archlord je jedan od najboljih(ako ne i najbolji free mmorpg),a 2moons/Dekaron je glupi girndfest

  28. #88
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Archlord

    Hehe, koji si lvl kickasx2?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  29. #89
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Maja
    Zašto nemoguće? Skroz moguće. A i cc nije tako skup ako imaš golda.
    ja nemam al bih volio imati :D
    Kad bi samo znao kako je lako zaraditi, imao bi para na bacanje ^^

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Archlord je dobar do otprilike 10lvla, nakon toga dosada od pvpa,pve i ostaloga.
    Archlord je dobar od otprilike 30og lvla, što veći lvl to je bolje... Npr, pvp, pa onda na 35 možeš koristiti mountove, onda već imaš para pa kupuješ cc items, veći si lvl pa ljudi imaju veći, hm, rispekt prema tebi. Bude kul. Pogotovo kad pomažeš manjim lvlima i onda ispadneš faca :D

    BITCH, IT IS 5:40!

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik ?
    Postova
    1.016

    Re: Archlord

    = Citat = Izvorno postao kickasx2
    = Citat = Izvorno postao Wolf Burn
    Pa,znam da su različite igre,ali svejedno me zanima koja je bolja?
    Archlord je jedan od najboljih(ako ne i najbolji free mmorpg),a 2moons/Dekaron je glupi girndfest
    ma daj archlord je 10 puta veci grindfest od 2moons/dekaron...
    Dropper - a.k.a. - LordBabo - a.k.a. - BaBiNho

    xFire - lordbabo

    ||MB ECS 945PT-A2||Intel Pentium 2x2.0GHz||Zotac 9600GT 512Mb||2Gb Buffalo DDR2 RAM||Hitachi 300Gb||

    ||CoB fan||LotR freak||RuneScape & Guild Wars player||

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •