Vidi rezultate ankete: Hećete li podforum Cheats @ Hints

Glasači
168. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 1. Naravno, zašto toga nije bilo prije?

    86 51,19%
  • 2. Ne, hvala.

    82 48,81%
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 110

Tema: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

  1. #61

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Postoje. Ništa ljepše od koverte i pisma. Još ako je neka para unutra...

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Gaming opcenito podforum je koji sluzi za pc gaming opcenito, u to ubrajamo i čitove, djelove igara za pc.

  3. #63
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Pa valjda to šalju neki jadnici koji nemaju net. Ne vidim drugog razloga.
    Mislim da nije u redu davati takve kvalifikacije čitateljima. Da nemaju net ne bi ni slali pisma, ni ne sjećam se kada smo zadnji puta dobili pisma običnom poštom. Vjerojatno hoće imati sve na jednom mjestu, onda nemaju potrebe tražiti dalje po netu.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Vjerojatno hoće imati sve na jednom mjestu, onda nemaju potrebe tražiti dalje po netu.
    LINK

  5. #65
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Vjerojatno hoće imati sve na jednom mjestu, onda nemaju potrebe tražiti dalje po netu.
    LINK
    Da, super ti je link , no jedna tema za sve šifre, prohode, hintove i jajca je sigurno manje pregledna nego podforum u kojemu bi sve bilo fino organizirano. Jedino bi me bilo strah otvarati taj podforum da netko ne bi stavljao cheatove za multiplayer, takve bih tražio da ih zatučem lopatom, ban je daleko ispod onih kazni koje držim da bi trebalo uvesti za MP cheatere.

    EDIT: Fakat se bez veze sramotite vi koji ste otvarali nove accounte da bi glasali. Drugi puta se barem potrudite restartat modem da vam se promijeni IP adresa
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #66
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    ajd vi zapocetak maknite one podforume pri vrhu iz 2002. godine, pa onda raspravljajte o ovome...

  7. #67
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Oni koji najviše koriste šifre su klinci koji se žele osjećat superiorno na terenu, a MP scena je najbolje mjesto za iskorostit to.

    Jest da bi sadržaj bilo pregledniji u posebnom podfurumu, ali bi sam forum više dobio na nepreglednosti budući da već sad ima dosta nepotrebnih/mrtvih podforuma koji samo pomažu u duljem skrolanju kotačićem miša. Ako bi se takvo nešto radilo, IMHO jedna usputna reorganizacija foruma nebi škodila.

    Btw, Cheatbook Database.
    Programčić koji sadrži šifre, easter eggove i walkthroughe te se redovito updatea kako dolaze nove igre.

  8. #68
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    ne, ovome forumu ne treba više podforuma, prvo treba uvesti red i disciplinu u ono kaj sad imamo...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  9. #69
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Vjerojatno hoće imati sve na jednom mjestu, onda nemaju potrebe tražiti dalje po netu.
    LINK
    Da, super ti je link , no jedna tema za sve šifre, prohode, hintove i jajca je sigurno manje pregledna nego podforum u kojemu bi sve bilo fino organizirano. Jedino bi me bilo strah otvarati taj podforum da netko ne bi stavljao cheatove za multiplayer, takve bih tražio da ih zatučem lopatom, ban je daleko ispod onih kazni koje držim da bi trebalo uvesti za MP cheatere.

    EDIT: Fakat se bez veze sramotite vi koji ste otvarali nove accounte da bi glasali. Drugi puta se barem potrudite restartat modem da vam se promijeni IP adresa
    Apsolutno nikakve koristi nema od tog podforuma, pošto je vrlo mala količina ljudi koji koriste cheatove u igrama, i to su većinom djeca do 13 godina, oni sigurno neće otvarati teme za cheatove u tom podforumu. Zašto otvoriti podforum za cheatove ako u njemu neće biti cheatova? Gdje je tu smisao? Već ionako ima previše podforuma, i većina njih je mrtva, i sada još bez ikakvoga smislenog razloga dodati još jedan podforum koji će umrijeti u roku od sat vremena bi bila samo patnja za naš scroll.

    Kao što rekoh, ako baš hoćeš cheatove, stavi novu sekciju na PcPlay portalu (viewtopic.php?f=12&t=34358) koja bi se zvala "Cheats 'n' Hints', te tamo zadužiš nekoga da posta takve stvari.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Potpuno te razumijem Wikinze. No ako vec nekog i zanimaju sifre ili prohodi, otici ce u temu te igre ili u temu koju sam linkao i pitati. (puno je bolje imati korisnike koji pisu na forumu, nego obicne lurkere. ako se ne varam)

    Puno veci efekt bi postigao da otvoris Bioware podforum. Bio bi puno popularniji, puno vise ljudi bi ga citalo i sudjelovalo u temama...

  11. #71
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Počistit ćemo mi te stare podforume, bez brige, a u otvaranje novih sigurno nećemo ići ako to neće htjeti veći broj ljudi, zato sam i stavio anketu da vidim kakva su vaša realna mišljenja.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #72

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Počiostit ćemo mi te stare podforume, bez brige, a u otvaranje novih sigurno nećemo ići ako to neće htjeti veči broj ljudi, zato sam i stavio anketu da vidim kakva su vaša realna mišljenja.
    Moja iskrena reakcija na obje tvrdnje: .

  13. #73
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Eto ja počistio 5-6 podforuma koji se ne koriste, mogu ih vidjeti samo globalni modovi i admini
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #74

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Koliko mjeseci nakon što smo o tome svi već bili pričali u Bannedu?

  15. #75
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Eto ja počistio 5-6 podforuma koji se ne koriste, mogu ih vidjeti samo globalni modovi i admini
    #paperplatoongoonz

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Vjerojatno hoće imati sve na jednom mjestu, onda nemaju potrebe tražiti dalje po netu.
    LINK
    Da, super ti je link , no jedna tema za sve šifre, prohode, hintove i jajca je sigurno manje pregledna nego podforum u kojemu bi sve bilo fino organizirano. Jedino bi me bilo strah otvarati taj podforum da netko ne bi stavljao cheatove za multiplayer, takve bih tražio da ih zatučem lopatom, ban je daleko ispod onih kazni koje držim da bi trebalo uvesti za MP cheatere.

    EDIT: Fakat se bez veze sramotite vi koji ste otvarali nove accounte da bi glasali. Drugi puta se barem potrudite restartat modem da vam se promijeni IP adresa
    nebi se trebao brinut da neko stavi chetove za multiplayer iz jednostavno razloga sto sumnjam da bi itko stavio ista u taj podoforum
    Inace,vidim da su neke gluposti pociscene,gg,barem nesto.

  17. #77
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Eto ja počistio 5-6 podforuma koji se ne koriste, mogu ih vidjeti samo globalni modovi i admini
    Da, baš ti hvala
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #78
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Pa kad nitko drugi ne trza, ko da sam ja jedini admin ovdje
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  19. #79
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Kad ja nešto počistim dobijem packu, tako da ne planiram više ništa čistiti, hvala
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #80
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ne treba mi još jedan podforum koji bi mi zamarao kolut na mišu. Svatko tko je sposoban manevrirati po forumu sposoban je [valjda]Supisati i u Google ime igre + cheats. Osim ako uz taj podforum ne dolazi i reorganizacija čitavog foruma, onda sam za.

    u potpunosti se slazem sa ovime gore navedenim covjek ima pravo...

  21. #81
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao cerberi
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ne treba mi još jedan podforum koji bi mi zamarao kolut na mišu. Svatko tko je sposoban manevrirati po forumu sposoban je [valjda]Supisati i u Google ime igre + cheats. Osim ako uz taj podforum ne dolazi i reorganizacija čitavog foruma, onda sam za.

    u potpunosti se slazem sa ovime gore navedenim covjek ima pravo...

    -Isto tako nije bed napisati wow walkthrough ili Dragon Age walkthrough

    -Isto tako nije bed napisati best i5 cpu ili best budget cpu cooler...itd itd

    -Isto tako nije bed napisati best free video player ili free dvd burner itd itd...

    -Isto tako nije bed ukucat ime igre i naci sluzbeni forum te pitati za nesto...

    -Isto tako nije bed ukucat kod errora odnosno BSOD-a i dobit bit problema...

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    forum čini skupina ljudi. neko ko igra neku igru (ili šta već radi) će doći na forum da porazgovora sa tom skupinom ljudi koja mu odgovara. neće ići na službeni forum da priča sa nekim tamo likovima. to je ko da ti umesto sa frendom razgovoraš o dragon ageu odeš na ulicu i kreneš da salećeš prolaznike "e, koji ti je najbolji mač, ee?" malo banalizujem, ali you get the point

    mislim jbt, iz tvoje poruke dalo bi se zaključiti da ne znaš da forumi ne služe samo za pomaganje, nego i za diskusiju. ko oće da pređe neki deo dragon agea, taj treba da pogleda u walkthrough. ko oće da razmeni utiske - taj treba da dođe na forum.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Glasao sam za da, zašto?
    Jeste li ikad probali preći GTA San Andreas(vice city još bolje) sa čitovima? Nema zabavnije stvari od toga, bum izrokaj pol grada raketama, pa bježi okolo sa yet packom, pa preleti bazu i igraj se sa vojnim avionima. Prezabavno je, čitovi u GTA su bogom dani, fkt razvesele čovijeka.

  24. #84
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Istina... ali postoji jedna bolja solucija.

  25. #85
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Tom logikom nije potreban ni ovaj forum, zašto svi ne bismo radije guglali, sve su informacije na internetu, ne trebaju nam ni časopisi, ni televizija, ni radio, ni kino, pa ni forumi
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  26. #86
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Pa to i ja mrzim, kad nesto pitam fino na forumu a dodje mi odgovor tipa "proguglaj" ili nesto slicno.
    Umjesto sto si to napisao mogao si dati odgovor ili jednostavno reci da ne znas.
    Valjda je poenta foruma druzenje, razmjena znanja i sl.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #87
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Nigdje nisam to rekao, dapače... forumi tu i jesu zato da bi se stvorila komunikacija između ljudi i razmjenjivale informacije. No poseban je podforum samo za šifre, koje će ionako koristit malen broj forumaša po meni nepotreban... naročito pošto se već sada dosta forumaša žali kako je forum nepregledan, a dodavanje još jednog podforuma koji bi ubrzo zamro nebi ništa dodatno pomogao komuni.

    Nemojte me krivo shvatit, jer i ja mrzim dok netko umisli da je upio svu pamet svijeta i mudro odbrusi imaš google, ali mislim da je za neke jednostavne stvari poput traženja šifri za igre google mnogo efektivnija solucija, naročito pošto se ionako sve već mogu naći u prvom linku kojeg tražilica izbaci.

  28. #88

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Pa to i ja mrzim, kad nesto pitam fino na forumu a dodje mi odgovor tipa "proguglaj" ili nesto slicno.
    Umjesto sto si to napisao mogao si dati odgovor ili jednostavno reci da ne znas.
    Valjda je poenta foruma druzenje, razmjena znanja i sl.
    Radi se o tome da su neke stvari jednostavno tako banalne da ni ne treba postati. Stvari poput cheatova, google.com + ime igre + cheat = 100% rezultat. I gdje je tu potreba za podforumom?

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    Slažem se s time da taj podforum nije potreban. Za šifre i walkthroughe imaš google i stvarno ne mislim čemu je potreban podforum, o čemu ćeš tamo pričati, kako rasturaš debilni AI koristeći god mode?

  30. #90
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hoćete li podforum Cheats @ Hints

    No dobro, nisam ni mislio otvarati podforum samo za cheatove, mislio sam da bi to moglo biti nešto kao naš časopis Extreme Play koji smo imali jedno ljeto prije dosta godina ako se netko sjeća.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Dragon Age - Solo Nightmare DW Rogue Build & Hints
    By Bartuc in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-01-2010, 20:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •