Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 40

Tema: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Naravno da je Splinter Cell pod navodnicima. Ubili su stealth igranje sa ovim naslovom. Ocajan AI, prejednostavno napucavanje, brutalno smanjem broj detalja i dojam kao da igram poluproizvod. Posebice da ne spominjem prekratku kampanju i nepotrebno mijenjanje osnovnih koncepata igre.
    Ovo je isto kao i novi Command & Conquer. Izmjenjena igra do neprepoznatljivosti i od tihog egzekutora napravili John Ramba koji spasava svoju kcer i Ameriku.
    Ubisoft vise ne zna raditi igre. Jedina svijetla tocka u cijeloj prici je AC 2.
    Place mi se
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Sad ce tebi W3DR4N objasniti par stvari...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Bar nisu jedan Conviction završili, i onda krenuli raditi iznova igru od temelja.

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Sad ce tebi W3DR4N objasniti par stvari...
    Can't wait...srecom da imam pametnijeg posla sada od citanja svakojakih gluposti ovdje...

    da. U biti, briem si da bi taj prvi koncept bio daleko bolji...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #5

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ovo je isto kao i novi Command & Conquer.
    Kako pecaš bodove kod Wedrana, e.
    Inače se slažem. Šta nije prvotno Conviction trebao biti nešto ala AC? I Fisher je trebao imati bradu... bradu, čovječe.

  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Imam jos te stari wall. Pregenijalno je djelovalo.



    Ubili su mi s ovom igrom omiljeni serijal.
    U bedu sam.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Nisam pratio razvoj igre niti me takve stvari zanimaju .Ovaj nastavak je jako zabavan ali i jako plitak tako da imam podijeljene dojmove .Ispunjava najvažniju namjenu da ne bude dosadan i naporan te da zabavlja ali osjećaj nakon odigranoga je šupalj . Napravili su ovaj dio prvenstveno za klince i moš ga hebat .

  8. #8

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Stari Splinter su ugasili jer je previše sličio na AC. Ko se sjeća onih silnih trailera i bogova, igra je po svemu (doslovno) ličila na AC. Novi SC nije više SC. Prvi i drugi su bili odlični, treći je bio vrhunac, četvrti dio je strmoglavo krenuo ka dole a peti je samo potvrdio kako se Ubisoft totalno izgubio. Napravili su igru koja nema apsolutno nikakve (u gameplayu) veze sa prijašnja četiri nastavka, to su opravdali nekom roflol tipičnom Clancyevom pričom. Sve u svemu, novi SC saka. I to pravo.

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Mislio sam da ce serijal zavrsiti na njemu dostojan nacin.
    @bezimeni
    Ne znam da li si igrao Double Agent, al ono, razlika je nebo i zemlja. Ono je stvarno bila blockbuster igra vrijedna svake lipe(ajda, mozda su malo imali ljude problema s tehnikalijama, al nista prestrasno) su nevjerojatno dobrom prezentiranom radnjom, unaprijedenim i malo izmjenjenim gameplayom. Bili su dodali nesto svjetla u igru, ali je srz igranja ostala Splinter Cell. Ovdje je sada rijec o potpuno novoj igri koja ima poveznice sa starima samo u obliku glavnog protagoniste.
    Za mene je Double Agent bio ekstaza igranja igre. Nisam ni u snu ocekivao ovakav poluproizvod nakon tako dugo cekanja.

    @Sgt. Bull
    Meni je cetvorka bila vrhunac serijala. U nju su dodali daleko bolju radnju i karakterizaciju likova s time da je mehanika bila samo malo izmjenjena. Da ne pricam o snjeznim misijama i ostalim sitnicama.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ovo je isto kao i novi Command & Conquer.
    Kako pecaš bodove kod Wedrana, e.
    Inače se slažem. Šta nije prvotno Conviction trebao biti nešto ala AC? I Fisher je trebao imati bradu... bradu, čovječe.
    Trebo je biti malo linearniji AC, tj kombinacija Deus Ex-a i AC-a. Znači kvart u AC engineu, i u tom kvartu zgrada koju trebaš infiltrirati, a u drugim zgradama kompjuteri i ine stvari koji ti govore na koji nacin mozes infiltrirati doticnu zgradu, ili izgasiti struju na ogradi ili izgasit kamere itd. itd. itd. Doduše nitko ti ne branio da odmah infiltriraš zgradu, ali bi bilo puuuno teže
    Uglavnom odličan koncept, od kojeg je netko odlučio odustat jer je to valjda prekomplicirano za današnju retardiranu dječicu.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #11

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    @Deadwalker: Ane, barem nisu izdali igru, prodali je i onda objavili da ovo ipak nije zadnji Splinter Cell. Kao, nastaviti će se u budućnosti. Četvorka je dobra ali je ona ta koja je polako sve zahebala. U stilu.

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Cetvorka je samo malo napravila neke kozmeticke izmjene jer kako rekose Wedran, moras nesto promjeniti. Promjene su bile lijepo osvjezenje u serijalu te su pridonijele zanimljivosti igranja.
    Ne znam, kada je cetvorka u pitanju bila je to plasticna operacija gdje su promjenili neke crte lica. U petici je transplantirano cijelo novo lice. Koje je ispalo naravno ocajno.
    Ne znam da li mogu biti slikovitiji...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Jedini feature koju nova verzija convictiona u odnosu na stari nema je free flow combat kao u Batmanu (dobro ne BAŠ kao u Batmanu, ali na taj fazon...)...neke lokacije su zadržane (washington npr), dodano je samo M&E i LKP (mada kako je ona verzija bila u ranom razvoju vjerovatno bi i to dodali)...priča je bila skoro ista s nekim nebitnim promjenama. To sam u nekom web interviewu s onim Maxime Beland ili kako već se zove pročitao... ...Ono što želim reći je da ukoliko se ljudima nije svidjela ova nebi im se svidjela ni stara verzija igre...i obrnuto... Što se izgleda tiče hobo Sam mi manje paše od ovog urban Sama...s tim da urban Sam ima neproporcionalno velik nos...
    Promjena se u splinter cellu morala desiti...kako zbog priče i radnje u DA tako i zbog toga da današnjoj omladini nije na prvom mjestu čekanje i planiranje...akcija x3...
    CT je i dalje sjajna igra, Convicton je takođe sjajna igra samo manje SC, iako je i u njoj stealth prisutan, ukoliko neko želi da ga igra...tako samo ima težu igru...mislim niko ne mora da koristi M&E, ukoliko neće...može pucat u svijetla i prolaziti nesmetano...
    A da ima mana, Conviction ih ima...Pogotovo flashback misija koja je toliko loše urađena, i koja je loša idejno, nakon toga kratkoća (dobro igra se odvija u 36 sati nisu mogli nekako više i utrpati, mogli su ipak malo duže), i malo AI (kažem malo jer zna biti simpatično se poigravati s njima...)...nuff said...
    - Always angry, all the time -

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    I čemu se sad tu čudimo? Pa kad tad dođe do zajeba bilo koje franšize, pogotovo u ova vremena. SC mi je uvijek bio vrlo dobra igra ali nikad igra zbog koje bi se zamislio; Conviction mi je bio dobar i sad ga drugi put prelazim, nisam puno očekivao od njega pa je još dobro i ispao. Ako se ljudi budu bunili, developeri če fino iz naftalina izvuć neki od starijih SC naslova te nam ponudit "back to the roots" gameplay, po starom dobrom običaju. Osobno, Conviction uopće nije loš, na visokom produkcijskom nivou je, gamplay je prilagođen konzolama kao i 90% drugih igara, tak da tu nemamo kaj bitchat. Tužno, al istinito.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    A nicem se ne cudimo. Samo sam sentimentalno vezan uz ovaj serijal pa sam morao bicat
    I ono, zasto danas svaka igra mora biti vrlo jednostavna? Ovo sam igrao na realistic i bilo mi je dosadno za igranje. Izazov na nultoj razini...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    True. U biti baš ga sad igram i razmišljam; da nema ovaj Splinter Cell u naslovu ovu igru bi sigurno drugačije gledali, s imenom franšize na stranu ovo je jedan relativno impresivan naslov, gotovo filmski te igraču nudi jedan kratak i zanimljiv na stvar "što bi bilo kad bi bilo".

    Možda se u jednom od sljedećih nastavaka vrate starim korjenima i base gameplayu, to stvarno ne bi bilo loše. Mislim da se danas sve više i više stavlja naglasak na sam doživljaj igre, kao da "igrate" film a možda se manje pažnja posvećuje samim gameplay elementima. Igra pršti filmskim elementima, em pozicijom kamere za vrijeme cutscena te plesom oko iste, naraciji i scenografiji same igre, pričom u stilu 24h itd.

    Tko pak želi malo više od tih spy-warfare igara uskoro nam dolazi dugo očekivan Alpha Protocol koji će, duboko se nadam, ispunit kakva-tavka očekivanja. Al dosta filozofiranja, odoh igrat Sema Fišera ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Mene je Splinter Cell razočarao najviše zbog toga što sam ja očekivao totalno drugu igru i setting. Nije mi loš ni ovaj setting, ali bolje da su ostali na onom prvom bilo bi puno bolje.

  18. #18

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Aral
    na visokom produkcijskom nivou je...
    Da, to ti baš ne garantira uspjeh. Kao, na primjer, u ovom slučaju.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    ... gameplay je prilagođen konzolama kao i 90% drugih igara, tak da tu nemamo kaj bitchat. Tužno, al istinito.
    Upravo to mi je dovoljan razlog da bitcham. Prema gameplay filmovima što sam vidio, fora mi je što developeri pretpostavljaju da smo mutavi.

    Anyhow,

    http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Conviction

    I rest my case.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  19. #19
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    A gle, 10 milja ljudi će je igrat, milju neće. Računica i profit im stoje. Pa ti računaj dal je je bolje radit igru prilagođenu konzolama ili pc-u. Ili se treba prilagodit i igrat ili prestat, to je to ^^

    @Praetorian: A koji bi ti setting? Jedino taj može bit, koji prati priču i Sama kroz cijelu igru.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #20

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Aral
    A gle, 10 milja ljudi će je igrat, milju neće. Računica i profit im stoje. Pa ti računaj dal je je bolje radit igru prilagođenu konzolama ili pc-u. Ili se treba prilagodit i igrat ili prestat, to je to ^^
    Eto zašto mi se sve više i više sviđaju indie developeri.

    Taleworlds, for example.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  21. #21
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Naravno, to je druga strana priče u kojoj se mogu nać sati i sati nevjerojatne zabave. Me likes it too
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Aral
    A gle, 10 milja ljudi će je igrat, milju neće. Računica i profit im stoje. Pa ti računaj dal je je bolje radit igru prilagođenu konzolama ili pc-u. Ili se treba prilagodit i igrat ili prestat, to je to ^^
    A opet mi nije jasno zasto igra mora biti ovako jednostavna i akcijski orjentirana? Sta su danasnji klinci poblesavili ili koji ku*** pa moraju gledati cijelo vrijeme filmske slow motion sekvence propucavanja glave? Onak, prezentacija igre je uberkulna, al to me prestalo nabrijavati jos kada mi je izbila prva dlaka na licu...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Meni su najzanimljivije razne recenzije po netu koje ovoj igri daju fenemenalnih 90+. Po meni je ovoSnajrealnija ocjena za ovakav "Splinter Cell" na PC-u.

  24. #24
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Nije da su danas poglupili, nego je danas to postalo kul.U tome je bit.

    Badass Sam Fisher (iliti Rambo) trči okolo i razbija glavu svakome tko naleti.
    Nisam igrao igru, nisam siguran ni jeli planiram...

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao Aral
    A gle, 10 milja ljudi će je igrat, milju neće. Računica i profit im stoje. Pa ti računaj dal je je bolje radit igru prilagođenu konzolama ili pc-u. Ili se treba prilagodit i igrat ili prestat, to je to ^^

    @Praetorian: A koji bi ti setting? Jedino taj može bit, koji prati priču i Sama kroz cijelu igru.
    Onaj prvi što su najavljivali, gdje je Sam u zatvoru, stalno je u bijegu............................................ .........................................itd.

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni su najzanimljivije razne recenzije po netu koje ovoj igri daju fenemenalnih 90+. Po meni je ovoSnajrealnija ocjena za ovakav "Splinter Cell" na PC-u.
    mozda malo je predrasticna ocjena, al ono, iznad 75 nikako ne moze dobiti. Razloge sam vise puta spomenuo.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Sad kad je euforija nakon igranja,nečeg što jako dugo čekam, prošla moram reći da je ipak moglo puno bolje.....nije ipak toliko sjajno kad se jednom završi s istom...priča je dobra (ona samova, lična),glavni lik je i dalje sjajan, inovacij nisu loše...ali ipak nešto fali...ne znam šta ali ipak fali...
    - Always angry, all the time -

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni su najzanimljivije razne recenzije po netu koje ovoj igri daju fenemenalnih 90+. Po meni je ovoSnajrealnija ocjena za ovakav "Splinter Cell" na PC-u.
    Šokiran sam, budući da gamespot ima skalu ocjenjivanja 9-10.

    Valjda im ovu recenziju nisu platili.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    E onako je da oživljavam topic, al evo upravo prešao igru i nemogu se nacudit koliko je loša , Igrao sam prošle nastavke i svaki je odličan, ali ovo je propast od naslova. No dobro prešao sam preko toga da ovo nije stealth naslov, iako mi nikako nije jasno zašto se zove Splinter Cell: Conviction. Trebali su mu stavit naslov John Rambo: Conviciton pa bi bilo uredu. Da vidimo, htjeli su ubacit filmsku atmosferu koju su ajde više manje uspjeli. A da ne govorim utjecaj Modern Warfare na ovoj igri, htjeli su napravit kao konstatnu napetost. Fizika je očajna. One bombe neznam jesam ih 3 puta korisitio. Igra je definitivno prelagana, doslovno govori sad skoci tu, sad se sakriji tu kao retardiranom djetetu (ali ajde ako nista drugo, sa stilom) . Hand to hand killovi su ocajni i kretnje su ukocene, puno fludinije kretnje je Sam imao u prošlim nastavcima. Interigation je zabavan mozda prva 2 puta kad se radi kasnije je vec dosadan. Upgradeovi na oruzja su ili vec pola upgredani ili bezvezni. Cak je osjecaj napucavanja onako.... mlak. Prica je predvidljiva i nezanimljiva (barem meni). I definitivno je prekratka. A one ocjene 90+ na nekim sajtovima ili su neki Ubisoft fanovi ili im Ubisoft daje masne pare da tako lažu ljude. Ako bi me neko pitao dobar TPS, preporucio bih mu Kane And Lynch Dead Men, jer je zabavniji od ovog poluproizvoda.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  30. #30
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: "Splinter Cell" Conviction + Ubisoft

    Igra je fantastična. Splinteru je očajno trebala promjena nakon jednoličnih nastavaka i upravo je to Conviction donio.

Slične teme

  1. Splinter Cell: Conviction
    By KingTomy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 458
    Posljednji post: 01-02-2011, 16:36
  2. Tri Splinter Cell naslova + Conviction za 365 kn na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-05-2010, 14:23
  3. Lansirni trailer za Splinter Cell Conviction
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-03-2010, 09:56
  4. Splinter Cell: Conviction co-op trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-12-2009, 09:17
  5. Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
    By Marcus in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-03-2008, 14:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •