Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 151 do 162 od 162

Tema: 1. Role-Play - GOTOVO

  1. #151
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Role-Play

    *Grimgat je kucao na vrata ali su se progurali Haghuritius i Emmeric prije njega.Nije mu se to previše svidjelo ali je to možda najbolje..ipak izgleda da su oni bolji u razgovoru ali ipak čisto iz sigurnosti Grimgat napravi korak naprijed i šapne Narathu*

    "Budi spreman",šapne Narrathu i stavi ruku ispod svoje jakne držeči nervozno sablju.

    *Ako sve prođe dobro mali če pobjeći i imat če šansu ubiti svečenika na miru..ili ne..možda mali pozove pomoč.Imajući to na umu Grimgat se nasloni do vrata za svaki slučaj ako Haghuritius i Emmeric puste mladića da pobjegne.Da mu brzo potezno prereže vrat*

    "Ajde više",lagano reče tiho Grimgat i stavi kapuljaču na glavu.

    *Napokon če biti krvi..i nešto za čim Grimgat več duže vrijeme čeka.Neizdrživa žeđ*

  2. #152

    Re: Role-Play

    Sto,sta...mislim zasto to vas zanima?Ne...umh ja stvarno ne znam uhhh ma ko ste vi uopste i sto vas zanima?U pozadini se cuju koraci,mora da je stariji svestenik.S(test,= potreban speeccraft 70).

  3. #153
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Role-Play

    "Polako mladiću," govoorim umirujuće i odmjereno, tako da se opusti i postane razgovorljiv, "Iako neki od nas izgledaju i ponašaju se... excentrično <upućuje kratki pogled Grimgatu>, budi uvjeren u to da pravednom (ovo naglašavam) sluzi Tyrolovom ne želimo učiniti ništa nažao. Ako je pak takav pravedni sluga Tyrolov i zastranio, ishitrenost je odlika mladosti, i može se opravdati i iskupiti. Kreni dakle od početka - što se zbilo?"
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #154
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Kupujem mug of beer, pijem i razmišljam. Na ulasku u selo smo svi vidjeli onog čovijeka kojeg su mučili ispred crkve.
    Ali ne zanima me on previše, imam i svojih problema. Što čemo napraviti sa onim starim krčmarom?
    Možda je onaj čovijek kojem ime poćinje slovom "e", zapravo krčmar?
    Što ako on uopće nije bitan, možda dođemo u taj grad zbog ničega.
    Neki me ljudi ćudno gledaju, možda zbog ožiljaka kojih imam puno. Mrzim ovo mjesto, iako zapravo ne znam zašto.
    Možda mi se nešto dogodilo uvdje prije one bitke u kojoj sam izgubio pamćenje?
    Koliko god ova krčma bila vesela, imam dojam da zapravo nije.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  5. #155
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Role-Play

    Ulazim u krčmu, razgledavam uokolo. Prilazim trgovcu i nakon par minuta razmišljanja i gledanja ponude kupujem 5 food rationsa i 5 water trinketa (ostaje mi 100 golda)

  6. #156

    Re: Role-Play

    Taj covek..ne znam...ne znam zasto ga je gospodin ubio...mada..mad..mada mora da je imao dobar razlog...ma kakav dobar razlog!Godinama ubijamo ove nesrecne ljude!!Nizasta!Nikakvi kultisti to nisu!To su obicni seljaci!A...a on...taj!ON.!!taTAj!prokletnik!On ih jede!Taj bolesnik!Muka mi je vise svega!Trebalo je biti samo jednom...a onda jos jednom...i jos..jos jos jos...i nikad kraja..ubili smo ih najmanje 10...jadni ljudi...bez prokletog razloga..Dosta mi je!NE mogu vise ovo da trpim!Nikada vise!Djubre jedno zazalices sto si me uvlacio u ovo!!!]
    Jurnu prema svesteniku koji je upravo silazio sa stepenica!
    1 izbor: uhvatite tu budali!Zaustavite ga!Samo nam fali ludi inkvizitor na sve ove nevolje!Brzo!Ne sme ga napasti (agility 100,str 80)
    2 bezimo mi odavde,ko zna sta ce se jos dogoditi,ti sektasi neka se oni kolju,mi ce mo radije nastaviti put.
    3 Sad je prilika!vadite oruzije!Na svestenika!Imamo i dokaze protiv njega a i pomoc ovog mladica!

    Jos jednom izbori,ali ovaj put,za jedan od njih treba imati visoke atribute da bi bio ispunjen.Ko zna sta ce se desiti sledece..

  7. #157
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Iz smjera crkve dolazi nekakva buka. Ovdje u krčmi se nije puno stvari promjenilo.
    Ljudi dolaze i izlaze, naručuju pića i kupuju razne stvar, ništa neobično. Postajem gladan pa kupujem food ration.
    Buka izvana je sve glasnija, no ne obazirem se. Jedem ovo čudno jelo, užasnog je okusa.
    Pokušavam ne razmišljati o nikakvim problemima, samo se želim odmoriti od svega.
    Otišao bih u neki drugi lokal u ovom selu, ali sam umoran i neda mi se.
    Moja katana, vjerojatno jedina stvar kojoj mogu vjerovati, mi je cijelo vrijeme na leđima, ne skidam ju, ali ne smeta mi.
    Predugo se zadržavamo ovdje, što su svi toliko neozbiljni?!
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  8. #158
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    Shvacajuci da je ostavljen sam, te cuvsi buku i osjecajuci napetost u zraku, Richard je odlucio odmoriti se od stalnih borbe, duhova, ovaca i pljackanja. Dosao je do crvene zgrade okruzene djevojkama, velebnim djevojkama s predimenzioniranim grudima, s velikim razmjerom razlicitost u odnosu na ostatak tijela. Ali, nije to shvacao kao manjkavost, cak stovise...ne bi li djevojke bile neugledne ako bi im tijelo bilo proporcionalno tim gigantskim ...darovima. Dosavsi do ulaza, namignuo je vilenjackoj djevojci, jos uvijek neiskvarenog, te mladenackog izgleda.
    "Mogu li znati vase ime, bajna djevo"-ozbiljno kaze "Moje ime je Richard, vojovođa Richard"-prozbori apeliravši na zeninu mogucnost povezivanja visokih vojnih činova s bogatstvom.
    No, prije nego sto je mogao ispuniti svoje namjere, pred njime pojavi se kršan momak, ocito i sam zeljan djevojke na koju je Richard ciljao, on se cinio smionijim u svom pokusaju, te ju je uhvatio za vrat, te ju trcavsi, vukoše u bordel.
    Nije dugo trebalo ocekivati Richardov odgovor na te provokacije njegovog šarma. Potrčao je u bordel, prateci bajnu djevu.

  9. #159
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Role-Play

    Mladić je krenuo prema svećeniku. Narrath je morao brzo misliti.

    Zbilja je bio bijesan zbog onoga što je vidio i čuo, a sad je imao priliku napasti monstruoznog svećenika. Ali, ne. To nije bio način. Tek su došli u ovo mjesto i radije bi izbjegao praviti probleme. Pogledi koje su mu upućivali seljaci dok je išao kroz selo nisu bili ljubazni.

    Neka ga ona budala ubije ako može. Narrath je u zadnja 2 dana vidio više natprirodnih pojava nego što mu je bilo drago, i ako je istina da je svećenik kanibal, ne bi se začudio da se unutar njega nalazi kakav demon.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #160
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    GM: Zakoracili ste prema sveceniku, no, na vase iznenađenje "svecenik" se teleportirao.
    "TELEPORTIRAO SE BEZ IKAKVE MUKE"- cujete uzvike puka"...TO MOZE SAMO INKVIZITOR.(to je taj.)"
    Na mjestu gdje je nekoc stajao inkvizitor, nalazi se trag vapnenca, ocito inkvizitor nije bio toliko vičan u teleportaciji, ostavio je trag. (da, on se nalazi na vapnencu.)

    Dogovorite se sto hocete.
    Richard je pronasao elf djevu, a u njoj i momka koji ju je povukao u bordel, shvacajuci da je to dio njene usluge, prikljucio se, te tren kasnije, bio mokar...naravno, on nije bio taj koji je ispustao tekucinu. Tren kasnije, elf djeva djelovala je zahvalno, te mu objasnila situaciju, njenu bolest koju je upravo izljecio. Elfica obecaje pruzanje usluga u neogranicenoj kvantiteti, te zeli postati clanom druzine. (Richard prihvaca)

    Evo.

  11. #161
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Mislim da više neće ništa biti od ovoga. Nitko se ne želi pokrenuti, naći tog čovijeka!
    Zauzeti su ovim glupostima, koga briga za crkvu?! Počeli smo nešto, moramo to i dovršiti.
    Kupujem još jedan mug of beer. Nadam se da će se netko uskoro uozbiljiti.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  12. #162
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    GM: Skupno ste odlucili piti pivu. Piva je otrovana, padate na pod, budite se sutra.(Da, ozbiljnos odluka. )

Slične teme

  1. City Of Angels Role Play [SA:MP SERVER]
    By coaroleplay in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-12-2012, 17:15
  2. LARP (Live Action Role Play)
    By Serenity in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-12-2010, 01:00
  3. 1. PcP Role-Play likovi! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 11-05-2010, 18:55
  4. 1. Pc play Role play Pravila! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 07-05-2010, 11:33
  5. Role-Play
    By Forengner in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •