Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 162

Tema: 1. Role-Play - GOTOVO

  1. #31
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    *Smiješim se i vadim katanu.* "Idemo braniti ovu krčmu!"
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  2. #32

    Re: Role-Play

    Krcmar:Cek,cujem nes' *obazrivo pogleda kroz prozor,osmatra polako ali sigurno,najednom stade,umalo ne pade,lice my pobeli,krpa umalo ispade iz ruku,bled,znojav i preplasen se okrenu prema likovima i povice:TU SU! video sam im crvene oci!Ajd,brzo n' nozeve!!

  3. #33
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Trčim, otvaram vrata i napadam. Previše sam samouvjeren, ali imam osječaj da ovo neće biti teško.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    *Čeka juriš svojih, u misicima noznih udova, snaznih kolega, prisjeca se stare pjesmice o vatri*
    "Vatra, cudno je kako nesto tako jednostavno, i ljudima poznato od vjekova, jos uvijek stvara iznenađujuće reakcije...poput smrti?"

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Role-Play

    Prokletstvo! Nadam se da ne radim sa gomilom amaterakoji neznaju na kojuse stranu drzi mac.
    *Izvlacim mac*

    "Pa hajde neko je zeljan naseg celika"

  6. #36
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    = Citat = Izvorno postao System
    Prokletstvo! Nadam se da ne radim sa gomilom amaterakoji neznaju na kojuse stranu drzi mac.
    *Izvlacim mac*
    "Pa hajde neko je zeljan naseg celika"
    "Bez brige, znam što radim." Smijem se, a ne znam zašto.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Role-Play

    Upravo se sprema odgovoriti pojedincu koji mu je prišao, kad čuje uzvike krčmara.

    "Kasnije, molim vas."

    Vadi bodež, ustaje sa stolice i napeto gleda prema ulazu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #38

    Re: Role-Play

    Lakomisleni ratnik potrca k vratima,i u svom zaprepascenju uvide scenu prikladnu paklu,stotine malih crvenih ociju,kisa pada,i kao da se svaki podanik pakla ustremio na krcmu,odjednom,tisina,stvorenja se iznenada umirise,u daljini se vidi nesto veliko,neko stvorenje..Uzasan urlik i ono i sva stovenja oko njega ustremise se prema krcmi!
    "stvorenje" Uzasnog izgleda,mrko,crno,prekriveno crnim krznom,idalje vuce lance koje je predhodno pokidalo ko zna gde,oci crvene,a zubi zuti,pena mu curi iz usta,na ledjima mu je kavez pun,na uzas svih prisutnih,ljudskim ostacima,udovi glave,hrana ili trofeji sam ce bog znati.

  9. #39
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Prvi put od kada sam susreo ovu družinu, nečega se bojim. Ali ne uzmičem.
    Ostajem na mjestu, mašem katanom.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    *Uviđasi zacuđenost svog nepromisljenog kolege, baca fire..spell na njemu najblize stvorenje*

  11. #41
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Kako crvenooki idu prema meni, ja ih režem mačem. Ima ih malo previše, ali uspjevam obraniti se.
    "Vi ostali, NAPADAJTE!!!"
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  12. #42
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Role-Play

    Gužva koja je nastala oko krčmara se očito počela primirivati, sad im krčmar nešto šapuće, ja i dalje šutim i gledam, čujem o čemu razgovaraju, bit ce borbe, a i zlata, a moje ruke žude za osjetom napete strunom na prstima i mekog perija od strijele. Ustajem se i približavam skupini ljudi.

    ''-J-j-j-ja sam spreman za borbu''

    EDIT: Mali crvenooki su provalili na vrata prije nego što stigoh doći do krčmara i družine, skočih na stol(skill jump) i napnem luk i ispalim prvu strijelu(atack skill).
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #43

    Re: Role-Play

    Stvorenje misicavim rukama zamahnu k mladom ratniku,prvi put promasi,unisti vrata,drvo ozledi stvorenje,ono razjareno jos jednom teskim rukama zamahnu k nesrecnom mladicu.
    Stvorenje: str60
    agi 60
    int -5
    armour-thick fur and tough skin
    Napada,weapon skill je 120,(na Gdrin wpskill) Napad uspeva i ratnik je pogodjen,dmg 30+claws 5+6=41,-0 armour modifikator,(imate svi samo odecu)-10 fragile claws=31,imas 31 dmg na sebi Gdra.(ostalo ti je jos 69.)
    fireblot zbog blizine castera pogadja i ubija majusno stvorenje.Veliko zastaje,gleda ono malo,kako u zadnjim trenucima skvici.Okrece se i s toliko zestine odgurane mladog ratnika i krece ka kasteru!(to stvorenje je ONA)

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    *Vidjevsi zastrasenoluđacki izraz na licu mladog vilenjaka kojeg je zapamtio iz tamnih i krvlju oblivenih tamnica neslobode, odlucuje ga onesvjestiti lakim udarcem, bojeci se za mentalno zdravlje kolege*
    *Gađa "nju" fireboltom*

  15. #45
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Role-Play

    "Jebote", misli si Garrett. "Ide čovjek pišat, i već je makljaža... Ali kakvi su ovo... Hm, najpametnije je da se ja sakrijem i vidim o čemu se radi, pa ako bude trebalo pomognem ovima, da se dotada bezveze ne izlažem ozljedama..."

    SNEAK sakriva se iza šanka

  16. #46

    Re: Role-Play

    Stvorenje pada,umorno,glasno disuci,ranjeno je,spaljeno mu je krzno,kravri,uz dubook zvuk iz njegove mesine pada na zemlju da vise nikad ne ustane.(borba je gotova.)

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    *Pregledava prostoriju, skuplja svu opremu koju njegovi bivsi neprijatelji vise, ocito nece moci koristiti.**Podsjeca se na ulogu ostalih boraca u pobjedi, raspoređuje opremu po stolu* (Sto je na stolu, gm.)

  18. #48
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Role-Play

    Garrett se oprezno izvuče iz svoga zaklona držeći svoj kratki mač u napadačkom stavu očekujući još koji nasrtaj neobičnih bića, ali sve što je vidio bile su posljedice uspješne borbe hrabre družine.

  19. #49

    Re: Role-Play

    Na stolu je sledece.
    25 fur peltova,1 rusty sword,1 human skull,1 human bone,1 glass,1 aplle,1 meat pile,10 poot clothinga,3 kratka maca,1 spear,1 shield,2 gomile djubreta 1 old letter,1 rock,1 writing kit..

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    *uzima 1 kratki mac, 1 writing kit, prepusta drugima ostalo*

  21. #51
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Role-Play

    Uzima 1 old letter. Možda se njegov sadržaj pokaže korisnim.

    ((mislim da imam jedan od najvećih reading skillova, tak daa mi to nekak ima najviše smisla))
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #52
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Role-Play

    *Diskretno uzima jabuku*. "Ne volim ove poludivlje jabučice, ali tko zna hoće li biti čega za jelo sutra", razmišlja Garrett. Ostale stvari na stolu nisu ga intrigirale, a još više se bojao da će netko od družine reagirati vidjevši spodobu koja se maločas skrivala sa strane kako uzima plijen bitke.

  23. #53

    Re: Role-Play

    Ok,uspeli ste u probi).Pokusate spavati,dok se smenjujete na strazi,nadajte se da ce jutro doneti dobre stvari a ne smrt kao noc.

  24. #54
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Role-Play

    Noć je.Grimgat luta uz ulice kao uvijek i traži krčmu da se odmori i pojede nešto i popije.Što se više približava krčmi osječa poznati miris..miris krvi.Odma pocinje sporije hodati i šulja se da izvidi što se dogodilo.Nakon što je došao blizu krčme primjećuje veliku beštiju kako leži mrtva na podu.Truplo je još svježe a i čuju se zvukovi iz krčme a nisu urlici zvjeri ili uništavanja.

    Možda su ljudi unutra živi..ako je tako valjda ču ipak pojesti nešto..i čuti priču il dvije

    Posmatrajući mrtvu beštiju Grimgat polagano,čak i malo neprimjetno ulazi u krčmu i vidi grupu ljudi kako biraju što da uzmu od plijena što su skupili od mrtvih.Lagano prođe pokraj njih jer su ovi zauzeti pa ga ni ne primjećuju isjeda blizu šanka i pogleda krčmara,makar mu ovaj ni oči ne vidi zbog kapuljače i prljave duze kose,i upita ga

    Je li imate nešto za jesti i popit..malo vina i kruha ako može?

    Nakon što je to rekao spusti glavu i stavi 3 zlatnika na šank misleci da je to i vise nego dosta

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Role-Play

    Ja, Đurađ, vratih se iz velikog grada u domovinu severnu. Familija ne odgovara na pisma već 3 meseca, a od mojih ciganskih prijatelja znam legende o stvorenjima što vrebaju u noći. Nadao sam se da ću doći na vreme, ali avaj - pronađoh uništen kamp, spaljen i pocepan. No, leševa niđe nema. Pomislih da je familija pobegla, te počeh pratit tragova - velike, nečovečje. Vremenom, stigoh do krčme, a ispred nje mrtvo stvorenje iz košmara leži mrtvo. Nisam sasvim verovao matorom poglavici Stomaku Koji Visi kad mi je pričao o ovakvim stvarima, pogrešio sam.

    Ulazim u krčmu, možda je familija unutra, a i vreme je spavanja. Čudna družina kršne čeljadi stoji ispred još čudnije gomile predmeta na stolu. Klimam u znak pozdrava. Prilazim krčmaru: ''Pomoz Bog, dobri ugostitelju. Da li su kojim slučajem kroz tvoju krčmu prošli neki ljudi (tu opisujem familiju)? Možeš li mi ponudit prenoćište i ovo pečenje koje osećam u vazduhu?"
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  26. #56
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Budim se. "Barem nisam mrtav" Nastavljam spavati.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  27. #57

    Re: Role-Play

    Konacno svice,umorni ste od borbe,miris krvi i smrad tih prokletih stvorova polako nestaje,zamenjuje ga miris jutra,miris suma,lagan povetarac nalazi svoj put do vasih soba,budi vas,lepo jutro,u imperij,postoji izreka kakvo jutro takav dan.Krcma je demolirana,da nije bilo vas,zidovi bi bilo obojeni krvlju nesrecnog gostionicara.Ali zbilja?Gde su svi!Pustos,nema nikog,stara krcma je pusta,izgleda da su svi pobegli posle borbe,sad se prisecate,mladi ratnik,i onaj,onaj carobnjak,oni su zaustavili stvora,ne samo oni,bilo je jos avanturista.Gosti,lose srece su prisustvovali uzasnoj carki,carki koja je odnela jedan ljudski zivot,nesrecna lutalica se nasla ispred celjusti stvora,uzas,na je jednostavno bolje okrenuti glavu.Mahovina koje je ispunjavala vrata i neke zidove,postala je kao neki crveni prekrivac,stvorenje je itekako krvarilo pre nego sto je ispustilo svoju necistu demonsku dusu.
    Sta sad raditi,najbolje zvuci,pogledati sto je osalo,stvor je na ledjima nosio kavez,s,ostacima..Ali sto mrtvome ne treba zivom koristi.Treba to pretraziti,posle krajnje odvratnog posla kopanja po lesevima,nalazite sledece:

    jednu jabuku (kako li je prezivela toliko dugo medju 'ostalim stvarima' samo bog zna.Ne moze se prodati,besmisleno je,ali se itekako moze pojesti.
    Karta regiona.(vazan item)
    2 kratka maca (ovim su se nesrecnici u kavezu ocigledno pokusali odbraniti,njima izgleda nisu bili od koristi,a verovatno ni vama nece mnogo pomoci)mogu se prodati:2 shortsword-30 golda.

    1 stit (ko zna ko je ovo nosio,toliko je izobliceno da je tesko utrvditi prvobitan izgled istog,vidljiv je otisak celjusti stvora,izgleda da ga je stvor grizao.Ne moze se prodati.

    1 staro pismo:beskorisno,Ljubavno pismo,ali,vidljiva je jedna adresa,Harm-strase,Imperij.broj 7.Nazalost ime grada se ne vidi.

    Sveca:verovatno ju je neki nesrecnik nosio prenego sto se susreo s stvorom.moze se prodati:5 golda.

    27 krzana:Mala krzna stvorova,neupotrebljiva,mada,ukoliko se daju vestom krojacu,od njih moze nastati kaput.Prodajna vrednost:270 golda.

    5 pari zuba:iskidani s stvora.Uzas,zuti,krvavi,truli,tesko da su od koristi.Nema prodajnu cenu.

    Ljudska lobanja:auh,ovo je morbidno,takodje neupotrebljivo,osim nekom crnom magu,ti ludjaci mozda nadju neku korist za nju ).Nema cenu.

    Lampa: Konacno nesto stvarno korisno!Moze osvetljavati put,korisiti se kao i zapaljeno oruzije.Sto bi ste prodavali nesto tako korisno,ali nek nema veze evo vamrodajna cena:20 golda.

    I to je to,to je sve sto ste mogli naci,ostatak su neke beskorisne,ili neupotrebljive stvari.
    Ali,vratimo se temi.Gde su dodjavola svi!?!Krcmara nema,kao da je u ovu crnu zaledjenu zemlju propao!Posto su tragovi krvi svuda,nemoguce je uociti njegove tragove.Jadnik,a imao je normalan zivot,Ko zna mozda je pobegao pre nego sto ste se probudili,mozda,nije hteo da vam da pare,ili je on pak,bio nekakav kultista,mozda ste bili laboratorijski zecici njemu,testeri,njegovih stvorenja.Ko ce ga znati.

    Sta sledece uraditi?
    1Potraziti krcmara.
    Jednostavno izici iz krcme i poci na do najblizeg sela.
    Ostati jos jednu noc,ko zna mozda ce se krcmar vratiti
    Pratiti tragove stvorova koji su uspeli pobeci

    (ok,to je uvod za sledeci chapter price,pre nego sto se odlucite za jedan put,konsulutujte se s party leaderom (sonicmoronic) i pazljivo krenite u divljinu.)
    Napomena!Dobro se dogovorite,jer ovaj put,imate samo jedan post kojim mozete izraziti vase misljenje.Pre postovanja,malo caskajte s drugim igracima u Forumski roleplay temi.Ovde pisite duuuge postove u kojima ce te kazati sve sto vam je na umu,vase misljenje o putu,koji item uzimate,itd itd.
    Srecno!
    SRECNO!

  28. #58
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Role-Play

    Budim se. Imao sam toliko sreće pa sam nakon te jučerašnje komocije uspio naći kutak kojeg nije poharala krv naših protivnika, niti bijes mojih sluučajnih suputnika. na jedinom stolu koji je preživio tu havariju nalazi se jučerašnji plijen. Pošto nisam sudjelovao u samoj borbi (ostali su se snašli i više no doro bez moje pomoći) uzimam sa stola samo par sitnica koje bi mi mogle biti od koristi. To su staro pismo, mapa*, i jedno krzno.

    Na brzinu sagledavam situaciju, te na kraju progovaram:
    "Dobro vam jutro gospodo. Nadam se da ste svi uspjeli barem malo odspavati nakon onog... nesretnog... incidnta jučer. I što nam je sada činiti?"

    ((uzeo sam mapu pod pretpostavkom da reading skill utječena uspješnost u njenom proučavanju. Ako to nije tako, dat ću je nekome tko je za to sposobniji))
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  29. #59
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Role-Play

    Glavobolja, užasna, jaka glavobolja. Dižem se, noge me drže, dobro je. Onaj stol na koji sam jučer skočio je izgleda popustio u najnezgodnijem trenutku rezultirajući mojim padom i nesvjesticom, vidim jedan od grupe ljudi je već budan. Nisam ga vidio jučer u borbi, mora da je došao naknadno.

    Proćelavi čovac, sa par kilograma viška i čudnom haljom, dobroćudno lice. Stoji nagnut za stolom uzima opremu i stvari koje su ispale crvenookima nakon jučerašnje borbe. Prilazim stolu i uzimam lampu i jedan kratki mač, jabuka mi se čini jako poznata, veoma slična vrsta je rasla šumi gdje sam odrastao pa uzimam i nju. Starac se okreće prema sad već nama jer su se još neki ljudi probudili
    i pita nas kako smo ''spavali'' i kakav nam je plan sada.

    A ja, a ja ni sam neznam što da sad radim
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Role-Play

    Odmoran sam posle prospavane noći. U tuči nisam učestvovao, no spavanje uz miris sveže krvi i uzbuđenje u vazduhu mi jako prijaju. Dosta je bilo relativne sigurnosti grada, ova promena će mi odlično doći, pa makar i razlog za nju tako strašan - familije mi i dalje nema. Krčmar o njima ništa nije znao, a pošto mi je dao za jesti i okrepljenje, uputio me je u novonastalu situaciju. Odlučim se pridužiti grupi avanturista, tragova o familiji nemam, a kontam da će ovi likovi putovati po regionu.

    "Dobro jutro", veselo se smeškam. "Ja sam Đurađ, a vama bi, čini mi se, koristila moja pomoć?", nudim svoje usluge. "Uzeo bih naravno odgovarajuću novčanu nadoknadu, tj. moj deo."
    "Uz svo dužno poštovanje", obraćam se monahu, "daj meni tu mapu. Proučavanje književnosti, to je moj najveći hobi, a i proučavah mape dok sam još živeo u cirkusu. Da ne govorim o mom poznavanju mesta na kojima demoni po legendama vrebaju."
    "Ako me primate, moram da izražim mišljenje o situaciji. Ja sam za to da ostanemo ovde na licu mesta, i da sačekamo još jednu noć. Razlozi za to su lični - bilo bi jako uzbudljivo kad bi se zabarkadirali u ovoj taverni, i onda noću odbijali napade monstruma. Oduvek sam bio anti-klaustrofobičan, u toj zamisli nalazim nerealno zadovoljstvo.
    Kad bi razmišljali logički, možda bi najbolje bilo da jedan ostane skriven u senkama izvan krčme, a da ostali odu u obližnje selo, da vide šta se koj moj događa. Pa da se posle po njega vrate, ili da on dotrči do njih ako naiđe krčmar, ili se šta drugo zanimljivo desi."

    Družina mi deluje ok, ali u sebi mislim kako mi je žao što nema nijedne ženske čeljadi. Bejaše žena sumnjivog morala barem sinoć, ali tad sam bio umoran, a sad je nigde nema. Nadam se da ćemo kasnije posetiti koju krčmu u gradu.

    Promatram stol. Uzeo bih bogami nešto, ali neću - nisam učestvovao u bici, pa ne bih da uzimam njihovo pred njima. Možda ih kasnije odžeparim, jabuka bi dobro došla, a i mačevi se mogu fino prodati.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

Slične teme

  1. City Of Angels Role Play [SA:MP SERVER]
    By coaroleplay in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-12-2012, 17:15
  2. LARP (Live Action Role Play)
    By Serenity in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-12-2010, 01:00
  3. 1. PcP Role-Play likovi! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 11-05-2010, 18:55
  4. 1. Pc play Role play Pravila! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 07-05-2010, 11:33
  5. Role-Play
    By Forengner in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •