Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 162

Tema: 1. Role-Play - GOTOVO

  1. #1

    1. Role-Play - GOTOVO

    (pre nego sto pocnemo,onaj ko ne igra pcp-rp nema ovde sta da trazi,i svi clanovi se mole da ovde ne postuju nista drugo do postove turnova i igre.Ovo je tema samo,samo!Za rp,i bilo kakav off-topic je potpuno neprihvatljiv,necu ponavljati Zabranjeno postovanje postova sadrzaja koji nije vezan za igru..Ok nadam se da ste skapirali.
    Pocinjemo..
    1# PcP-Role-Play.
    Game master:Forengner.
    Igraci: (mnogi ).


    Let u mit.
    Noc,noc je u ovoj prokletoj bespuci postala gotovo jednaka paklu.Svtla se gase.Vrata se zakljucavaju.Ljudi su uplaseni.Noc.U bespuci severa,izmedju mnogo planina i bregova,slabo sumovitih suma,posecenih gvozdenim sekirama hiljada radnika imperije,sever je okrutno mesto,mesto za jake ljude,i one malo nesrecnije.Proslo je gotovo 5 godina od povratka velike vojske s ruba sveta.Povratak vojske,ili bar onoga sto je od nje ostalo,od hiljade hiljada,mladica,profesionalaca,rekruta,seljaka,gro fova,vratilo se svega 3 hiljade,svaki od njih sa po strasnom ranom,neki bez ociju,neke s oziljcima koje oruzije nije moglo napraviti,neke gotovo izbezliceni,bez pola lica,bez nogu,desetine njih na zapreznim kolima,kola purpurna od krvi,krvi palih drugova koji su ranjenike stitili od ko zna cega,posle takve katastrofe,Imperija se jos nije oporavila.O tome se ne prica,ni najnecujniji huk o tome,jednostavno ne postoji,svi cute,kao da im se samo Tyrol zacepio usta.Mnogi se istrazivaci i danas,uprkos svemu usudjuju da odu na sever,trgovci,momcad,svi su pohrlil nadajuci se da ce mozda naci koji vojnicki mac,da ce ga prodati,malo ih se vraca,malo ih se vraca.Krcma,cemerna i jadna,farba se polako ali sigurno guli s drvenih zidova,mali odzak se gotovo tuzno krivi nad krovom.Vrata,jedina protekcija od horora noci,od babskih prica o uzasu koji jede,prozdire,odnosi.Ta vrata ne bi zaustavila ni same babe koje price pricaju.Prozori,zakucani,ojacani drvenim gredama,za razliku od vrata,oni predstavljaju bar neku zastitu.Noc je hladna,maglovita,vlazna.Nema nigde nikoga.Samo se iz krcme nadzire malo svetlosti.Podjimo unitar nje.Zagusljivo,toplo za promenu,miris vina i jesftinih vojnickih cigareta pomesan s mirisom pecenog mesa okrepljuje sve unutar skucene prostorije.Na zidu,trofeji,nesto nalik svinji,seoskoj,nesto drugo,nalik samom djavolu,krcmar kaze da su ga kao trofej doneli vojnici,zaboravili ga u strahu od odmazde ukoliko se stvorenja vrate.O stvorenjima se malo govori,zna se da su neverovatno mocna,i svima nepoznata.Vratimo se krcmi,stolice skripe,sto nervira krcmara,mnogo kutija,sanduka,posiljki vina i hrane,3 stola,1 lezaj,na stolovima,jedan pecaros,par prosjaka,nista specijalo,i da,jedan lovac,pijan ocigledno,mrmlja neke gluposti,ali ko ce njega slusati.Na lezaju,jedna reklo bi se 'dama noci' ili kao sto mestani govore,svacija ljuba.Izgleda kao da je vilenjackog porekla,ili bar polu vilenjak.Lepa je,umorna,u otrcanoj odeci ali je ona,najlepsa stvar u krcmi.Nema podruma,nema sprata,nema soba,krcmar kaze da dovoljno para dobija od gostiju.Verujmo mu.Prica se o ucestalim vidjenjima vojnika okolo,ali necemo sad o tome,kasno je,uz sovin huk,i zavijanje vuka,svi se spremaju za lenju noc.Vi ste u krcmi s vasim licnim razlozima,ali s obzirom da je divljina smrtonosna,bolje bi bilo da se upoznate,ali mozda i ne,sto bi nekog stranca upoznavao,ko zna ko je on,odakle je.Medjutim,krcmar odlucuje da vas sve casti vinom,posto ste novi,nema mesta,pa ste primorani da svi sednete za jedan sto.Posle kratkog razgovora,malo se bolje upoznajete,potpuno ste razliciti,osim jedne stvari,na severu ste,tu su svi drugovi u nevolji,i svi imaju dovoljno dobar razlog,ma kakav da je.Pridjite blize i razgovarajte jos malo.Uz malo vina i potpuni stranci mogu postati druzina.
    IZBOR:Sesti pricati i piti,ili zapitati krcmara cemu tolika velikodusnost?Zbog cega vas je sve okupio,da li je on velikodusan ili koristoljubljiv.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Pitam krčmara zašto je velikodušan. Ne vjerujem mu previše. Gadrah ne vjeruje nikome.
    Ne prihvačam piće i postajem agresivan.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  3. #3

    Re: Role-Play

    Prilazi polako,gleda preko ramena,zabrinut,prilazi vam,seda,usporeno,prciscava grlo.
    Krcmar:"Vidim da st' vi' grupa necega sto lici na avanturist',kak mi s' cini vi ste novi ovde.Sakupio sam vas ovde u zelj' d' vam nes' kazem,ja imam problema nedavno,oko krcme,znate ima neki' cudni zvuci,sve se bojim,da mi musterije ne odu,izgubi'c zlato,ak' mozete malo cuvat krcmu preko noci,nagradio bi vas,imamo dogovor?(nasmeja se i pokaza vrecicu zlata).
    Imate vise izbora,krcmar ceka odgovor,a vi se dogovorite,pa malo razgovarajte,moda malo razgledate,pricate s ostalim gostima,postavite par pitanja oko 'zvuci'.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    = Citat = Izvorno postao GeraltofSmeg
    PROLOG: Jos jedan dan u koncentracijskom logoru, mislio je Richard, gledajuci jos jedno redovno osakacivanje njegovih bivsih sljedbenika te vojnika. Vec je bio naucen na takve prizore, te je umjesto koncentracije na iste birao sjecanja na svoj dvorac, te sve sto je on simbolizirao-njegov stari zivot. Njegov slobodni zivot...ili tek izolaciju od istoga, pitao se, sjecajuci se da je citava zemlja opustosena ratom. Sesija je zavrsila, priblizila su mu se dva mracna vilenjaka, zaposlenici zatvora u kojem je boravio, te ga, kao i uvijek nakon mučenja, pitali o unutrasnjim informacijama o plemickom drustvu njihovih neprijatelja. Kao i svaki put do sada, odgovorio je da ne zna ista, ovaj puta bio je to 124 put. Znao je da mora prekinuti ovaj rat, a znao je i kako (informacije o charu, pogledati.) Uz pomoc velikog znanja o svim vrstama magije, te rata, steknutih u knjiznicama dvorca, te ovog krvlju oblivenog mjesta, njegovoj tamnici, koja je na srecu bila i knjiznica. Tamnicu je danas djelio s polovicom gospodina Šarura, osobe koja je, dok je jos bila citava, sluzbovala pod njegovom vlascu. "Zasto im ne kazes sto znas"-pun prijezira upitao je funkcionalni dio tjela gospodina šarura, na sto mu Richard uzvrati udarcem u glavu, koji je instantno prekinuo dijalog osamucivanjem Šarura. Richard je znao da je on, prožet patnjom, postao tek sluzbenik njegova trenutacnog neprijatelja, koji pokusava okriviti richarda za vlastito stanje. Ove interogacije postaju sve neurednije, zakljucio je, sjecajuci se lova vukova oko svog starog dvora, te otvarajuci prvu knjigu koja mu je bila pod rukom. Nakon zavrsetka, utonuo je u san (da, restartaju se svi action pointovi.), iz kojega je bio probuđen od strane vojnika Imperiuma, kojeg je odlucio sljediti, za sada. Znao je da ce biti podvrgnut bolnoj interogaciji o sadrzajima ovog kampa, a mozda cak i osumljicen za smrt svojih bojnih drugova, te je odlucio sabrati sve informacije o novom neprijatelju prije pokusaja bjega. Sljedeci zapovjednika, njegov rank saznao je iz drzanja, a i obiljezja na njegovoj odori koje je tvrdilo "ZAPOVJEDNIK" (da, humorno.) zamjetio je da je zapovjednik jedini prezivjeli izvrsitelj desanta na logor, te ga je savladao, paleci mu odoru(cast points, 20, samo ga je stunalo, zakljucemo), te kraduci ostatak opreme (200 zlatnika, mač) prije nego sto se uspio oporaviti, te zagasiti vatru tijela svoga. Zasedlao je zapovjednikova konja, te se sluzeci njegovom kartom, uputio prema najblizem ugostiteljskom objektu, znajuci da zapovjednik mora podnjeti izvjesce svom naredniku, "Sir Garret Grey aka The Crow"-u. (Oh, ovo je ta tema.)
    "Preporucujem ti da uzmes pice" - kazuje mrko gledajuci u glupavog i agresivnog mladića u stolici preko njega, te tim cinom prekidajuci tisinu. *okrece se prema krčmaru*Oprosti mi na pomalo neugodnoj izravnosti, ali tvoja krcma mi ne izgleda kao mjesto koje si smije dopustiti čašćenje nepoznatih musterija najfinijim jelom i pilom, sto zapravo hoces, upita, podizuci desnu obrvu.
    Sljedeca runda: Od koga smatras da trebaš obranu, pučanine? Zar su se imperatorovi ljudi srozali toliko da napadaju vlasite stanovnike? - s podsmjehom priupita Richard

  5. #5
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Sviđa mi se ponuda. Pitam druge što oni misle.
    Prihvačam piće. Oprezno se upoznajem s ostatkom družine.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  6. #6

    Re: Role-Play

    Good my players,good.
    Krcmar:Koga ti naziva' aljkavcem!Ti jos men' prica' kak mi je krcma prljava!A ja va' i pare nudio!Ako nemas namer' lepo pricat,nemoj!Ajd izvini,al' krcma mi je draga,nemoj vis' rec da s' reko o nj!.Sve sto ocu' je d' malo cuvate krcmu.Ako necete rec'
    Razbesneli ste krcmara.Polako odlazi od stola crven u licu,ostali gosti vec znaju o cemu je rec,sve su culi.Krcmar ljutito uzima krpu s sanka,i mahom cisti,iz nervoze vec oprane case.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    Primjećuje izljev srece u druga gdre, razmislja o navikama tog priprostog momka, "zar cak niti u ovakvim sredinama ne zna sakriti osjecaje". "Prihvacate, momče, a niti s problemom ste niste jos upoznali, promisljeni ste, vidim"- podsmjehuje se mladiću.
    *ne pusta krčmara, preprjecuje mu put* "Ako zelis pomoc, predlazem ti da ostanes" - mirno, susretljivo kaze Richard "Tvoja krcma vrijedi toliko da je se zadrzi, ne?"

  8. #8
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    "Što mogu izgubiti?" Govorim Richardu. Pijem piće i odmaram se.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    "Ali preranom smrcu nista niti ne dobivas, cini mi se da ce te tim stavom, glupost sljediti, i umjesto tebe akcije ciniti."

  10. #10
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    "Ovo ne izgleda kao opasno mjesto."
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    = Citat = Izvorno postao GDra
    "Ovo ne izgleda kao opasno mjesto."
    "Mislis li za sebe da si opasan?"

  12. #12
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    "Ne znam. Zapravo, samo znam da mi treba posao, jer mi je druga opcija krađa."
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    = Citat = Izvorno postao GDra
    "Ne znam. Zapravo, samo znam da mi treba posao, jer mi je druga opcija krađa."
    "Onda si za druge opasan, a to njima znaci opasno mjesto. Dakle, ovo jeste opasno mjesto."

  14. #14
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Role-Play

    Sjedim, šutim i gledam, krčmar mi se čini kao pošten čovijek, strah u njegovim očlima mi govori da je mislio ozbiljno kad je izrekao svoju ponudu za čuvanje njegove gostionice. Od svih ljudi za stolom zasad su mi jedini u oko upali jedan visoki čovijek, čvrst kao i planina, no agresivan što i nije prepametno za ovo podneblje, mislim da sam nacuo da se zove Gadrah, i neki Imperijalac po imenu Richard koji je smirio Gadraha.

    Trebao bih mrzit Imperijalce, moja rasa to zahtijeva, ali kad si odgojen tako daleko od svih tih rasnih prepucavanja teško ti se prisiliti da mrziš bilokoje živo biće koje ne pokazuje znakove agresije prema tebi.

    Nastavih promatrat ostatak skupine, jedan od njih je rođeni vođa, jedan od njih ce sigurno spojit ili razdvojit ovu malu skupinu slučajnih avanturista za ovim stolom....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #15
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    = Citat = Izvorno postao GeraltofSmeg
    "Onda si za druge opasan, a to njima znaci opasno mjesto. Dakle, ovo jeste opasno mjesto."
    Smijem se. Razmišljam što mi je najbolje napraviti.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Role-Play

    Z-z-z-z-zašto n-n-n-n-niste poslušali krčmara do kraja, m-m-m-mislim da bi bilo najpametnije da s-s-se sjednete i smirite živce, n-n-n-nitko tu nikoga ne sili da bude za ovo g-g-g-g-rupom ljudi za stolom ili da p-p-p-prihvati krčmarov zadatak, a-a-agresiji nije mjesto u o-o-o-oovoj jedinoj krčmi daleko na sjeveru i j-j-još dok smo okruženi s toliko zala
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    Okrece se prema crnom. "Tamni momče, ne mogu ne primjetiti da mi ne pruzas noz pod vrat, mogu li znati razloge takvog kolegijalnog, ali ne uobicajenog ponasanja" - Kazuje ironicnim osmjehom

  18. #18
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Role-Play

    Opet sam na cesti. Prošlo je toliko vremena od kada samo tri dana znao pješačiti, a ipak osjećam da bih mogao još toliko. Vježbe koje sam morao podnositi očito su se isplatile. No dugi hod je najmanja stvar u kojoj će mi biti od koristi.

    Ah napokon, zgodno seoce (toliko slično mom vlastitom) a u njemu još zgodnija krčma. Savršeno mjesto za popiti piće i prikupiti svježe informacije. Interijer i nije baš nešto - otužni stolovi prepuni jednako tako otužnih ljudi, prljavi pod na kojem piljevina nije promijenjena već desetljećima,te očito namrgođeni krčmar koji upravo odlazi od jednog od pretrpanih stolova. Družina za tim stolom izgleda opasnije od ostalih posjetitelja gostionice, no nešto na njima mi privlači pozornost. Možda bih se trebao povesti za dobrom starom o tome kako ima snage u brojevima i ispipati teren, možda trebaju suputnika vještog u liječenju. No prije svega riješimo njihov problemčić sa krčmarom.

    Pozdrav vama, dobri gazda! Nisam mogao a ne prečuti razmiricu koju ste imali sa gospodom za onim stolom. Mogu li biti od kakve pomoći?"

    ((ovdje bih iskoristio speechcraft da malo barmena smekšam))
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #19

    Re: Role-Play

    Krcmar:S'a s' ti javljas ak' si bio lenj d me podzravis ranij nemo' ni sad.(krcmar je sve ljutitiji.)
    Speeccraft-40,ljut je +10,jeste prostak ali je inteligentan +10=60.Moras imati barter + speeccraft visi od njegovog ok.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    Speechcraft: "Gospodine krčmare, oprostite mi za vrijeđanje vase krčme, krcme kojoj niti jedna nije ravna po svojem gostoprimstvu i toplini. Molio bih vas da se vratite za stol i ispricate nam probleme koji u pitanje dovode sigurnost vas i vaše krčme. Mozda postignemo, za vas, povoljan dogovor." - Prisno ispripovjeda Richard s nimalo ironicnim smjeskom na licu.

  21. #21
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Role-Play

    Speechcraft: Success (sp:85 + ba:25 + talk:15 =125 / npc :60)
    -1 action point
    "Oprostite, no u svoj toj gužvi nisam vas stigao pozdraviti. Ja sam Emmeric i uvjeram vas da mi uvreda nije bila ni na kraju pameti. Ako biste nam rekli što vas zapravo muči, i zašto ste izabrali upravo ljude za ovim stolo, možda bi isti bili spremniji da vam pomognu."

    ((evo, nadam se da sam to dobro ovako napisao))
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #22
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Slušam i razmišljam što to zapravo pijem.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Role-Play

    Boreci se u nebrojenim bitkama, braneci nebrojeno trgovaca, politicara i ostalih ljudi sa ove ili one strane zakona. Put me je naveo na sjever da urucim pismo jednoj osobi pod pseudonimom Veril. Obicno ne radim ovakve poslove, ali nagrada je bila prokleto velika, a ja nisam imao sta da izgubim. Noc je bila hladna a ova prokleta krcma je bila jedino mjesto gdje bih se mogao odmoriti. Gledao sam krcmara odvratnog izgleda, zasto svi krcmari na svijetu moraju da izgledaju isto masno, prljavo,pokorno do te mjere da bi na svaki tvoj pogled uradili sve sto se od njega trazi, mrzio sam takve ljude, licemjere koji ce odmah da ti zabiju noz u ledja samo ako im se za to ukaze prilika. Strah mu je kuljao iz ociju kao vatra iz zmajevih usta, samo se nadam da je to strah. Gledam neke budale koji diskutuju sa njim , "Barem jedan zanimljiv dogadjaj veceras"
    - "Sta?" pomislih "Mene zovu, bas cudno, jos mi nudi besplatno pice, pa sta mogu da izgubim, a da dobijem svakako mogu "
    Prilazim, dok gazda razgovara sa nekom gomilom sala bez kose.
    - "Budite pozdravljeni, borci."
    Okrecem se prema krcmaru.
    - "Gazda, nisam bas najbolje cuo ali sta je povod ovoj velikodusnosti, a i svakako moram da pitam koji je izvor konflikta ovdje?".

  24. #24
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    Pitam krčmara kakav je posao, odmah mu kažem da definitivno računa na mene.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Role-Play

    Narrath sjedi za stolom i odsutno svira frulu. Tu i tamo povuče gutljaj velikodušno darovanog vina. Šutke promatra konverzacije ostatka družine.

    Nakon nekog vremena prilazi krčmaru i skupini koja pokušava racionalizirati s njim.

    "Zdravo, gospodo. Krčmaru, nema potrebe da se srdite. Mišljenja sam da skrivate nešto od nas. Ja sam nov u ovim krajevima, a vjerujem da je i ostatak pojedinaca u ovoj sobi. Nisam upoznat s opasnostima koje ovdje vrebaju, iako se itekako osjeti jeza u zraku. Bio bih vam zahvalan da nas upoznate sa zadatkom kojega bi trebali izvršiti."
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #26

    Re: Role-Play

    Krcmar:Aha!Dobri ste v',izvint' z' moje ponasanj' ranije,ali,znate dugo sam budan,te zvuci m' ne daju mira,morate nesto ucinit,sescu,samo da promenim cipele.*menja cipele i hitro dolazi k stolu,ogroman stomak gotovo ranije stize do stola neg on,seda*,Vidit' ljudi,imam ozbiljni' proble',vit'e onaj trofej gor' on'g stvora,ruznog,e pa mislim da su drugi tak' dosli d' s' osvete misl'c d' sam im ja ubo' druga.Spasite me molim vas!*akcenat mu se pomalo menja*.Nec' biti nagrada samo zlat' vec i smestaj kod mog rodjaka u selo pored,samo vi to obavite,Tyrol v'm pomogo.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Role-Play

    "Znači, sve što trebamo je čuvati ovo mjesto? "
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Role-Play

    *Probavam vino koje sam dobio* Fuj,nije ni cudo sto je besplatno, razblazeno sa vodom, trebao je on meni da plati da ga pijem. Imperijalni olos. Bacam pogled na "trofej" pa i ne izgleda tako ruzno u odosu na ljude odredjene koje poznajem. Hmm... jos cu doro proci, a ti je i jedino sto mogu da uradim da steknem nesto novca a i nije mi svidjalaideja danoc provedem ovdje ili napolju.
    - "Hmm... O koliko zlata je rec?"

  29. #29

    Re: Role-Play

    Krcmar:E,jes,samo to,nista vise kunem se,neg pada noc'a a s' njom i ti zvuci pocinju.*Vecina gostiju spava.*Ajd vi vadit oruzje,osecam d' c napasti!Imam nek' osecaj d' sam v'a naso' u pravo vreme.Ajd,ajd brzo,Tyrol nam pomoga.*okrece se polako,ljutito,*Pusti zlato prvo posao dobit ce svako po 100 samo vi ubit' te stvore!

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Role-Play

    Ricard kima glavom na rijeci krčmara.

    Okrece se prema osobi koja zauzima stolicu nasuprot njega, primjecuje da ga se sjeca iz zatvorenickog kampa iz kojeg je upravo pobjegao uz pomoc misterioznog "The Crowa", osoba koja je zaokupila njegovu paznju lijep je, i, po njegovu misljenju mlađasan momak s izuzetnim glazbenim talentom."Dragi umjetniče, poznajemo li se od kuda?".

    Primjecujuci nervozu barbarski nastrojene osobe pokraj njega, izvlači oruzje.

Slične teme

  1. City Of Angels Role Play [SA:MP SERVER]
    By coaroleplay in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-12-2012, 17:15
  2. LARP (Live Action Role Play)
    By Serenity in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-12-2010, 01:00
  3. 1. PcP Role-Play likovi! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 11-05-2010, 18:55
  4. 1. Pc play Role play Pravila! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 07-05-2010, 11:33
  5. Role-Play
    By Forengner in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •