Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 144

Tema: Pro Evolution Soccer 2011

  1. #61
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    sumnjam, jako sumnjam, svake godine je bilo isto, točno se sječam prošlog DEMOa, sav očaran sve super, još kad cijela igra izađe ma bajno, kad ono goli klinac, "produženi demo sa svim momčadima i modovima"...

  2. #62
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Sviđa mi se . Korijen igre je isti uz neke pomake ...po meni na bolje.Zabava zagarantirana. Grafika je bolja samo ja bih još bolju. Želio bih detaljniju travu i još bolju publiku...znam , cjepidlačim .Najbolja multi igra za dva igraća na svijetu .

    9/10
    Ako pod publiku misliš manjak živosti kada gol padne, onda definitivno. Toga nema od šestice.

  3. #63
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Jučer nabavio igru zasad mi se sviđa sve osim 3 stvari:
    1. Zašto su morali ujebat dodavanje? Jasno mi je da nebi trebalo odma automatski dodat najbližem igraću, ali ovo je retardirano na kraju mi isto dođe dal dodajem ili pucam lopta ima jednake šanse da je neko iz moje momčadi uhvati.
    2. Zašto igrači čim dobiju loptu postanu pičkice? Dovoljno je da me branič okrzne i igrač mi odma počne teturat ili čak padne znam da bi to trebalo bit realnije, ali je svejedno retardirano.
    3. Zašto su komentatori retardirani? Ne vide razliku između lopte koja ide 5 metara pored gola i one koja ide pola metra još i cjelo vrijeme lupetaju stvari koje nemaju veze s utakmicom koju igram.

  4. #64
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Komentatori? Otkud tebi puna verzija? Igra izlazi 8. 10.

  5. #65
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Jučer nabavio igru zasad mi se sviđa sve osim 3 stvari:
    1. Zašto su morali ujebat dodavanje? Jasno mi je da nebi trebalo odma automatski dodat najbližem igraću, ali ovo je retardirano na kraju mi isto dođe dal dodajem ili pucam lopta ima jednake šanse da je neko iz moje momčadi uhvati.
    2. Zašto igrači čim dobiju loptu postanu pičkice? Dovoljno je da me branič okrzne i igrač mi odma počne teturat ili čak padne znam da bi to trebalo bit realnije, ali je svejedno retardirano.
    3. Zašto su komentatori retardirani? Ne vide razliku između lopte koja ide 5 metara pored gola i one koja ide pola metra još i cjelo vrijeme lupetaju stvari koje nemaju veze s utakmicom koju igram.

    hehe zanimljivo kaj si nabavil igru

    1. meni pak nejde u glavu ova stvar, to odmeravanje udarca je debilno napravljeno, evo primjer, kad dodajem onak malo stisnem i loptu jedva da pukne, a kad recimo pucam i malo stisnem nabije loptu ko luđak, totalno neizbalansirano, naravno uspoređujem dodavanje i pucanje ali opet jebemu to se nebi smjelo dešavat, idem 1v1 na golmana ocu puknut i malo stisnem nabije je ko konj

    2. da, to mi nije jasno, ja neznam u kojoj dimenziji Drogba koji ima cca 100kila, ili mrcina kao Ibra, koji su fakat fizički jaki igrači mogu lagano izgubit loptu neznam od nekog braniča drugoligaša, stvarno debilno

    3. komentatori u PESu generalno nikada nisu bili nešto bajni, jednu tekmu odigram i onda ih mutiram, dok recimo ovi u FIFI, ajme majko mila GUŠT ih je za slušat, stvarno komentiraju sve i svašta, evo danas mi se desilo da sam napravio neku fintu i doma je to komentiral stvarno sad oduševljen FIFom

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Rođak iz amerike je ukro igru s kamiona eto kako sam je nabavio.
    Isuse koju sam situaciju sad imo trčim prema golu i na nekih 30m okrzne me branič i moj igrač pada ko pokošen kažem ja dobro i krenem za loptom kad ono zatrčo se jedan suigrač također prema lopti i padne preko ovog što je već bio pao.

  7. #67
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    lol kolko se meni to puta desilo, ili čak još bolje lik uzme loptu i suigrač sa strane igleda i stoji umjesto da krene na nju a support nariktan na 20 xD

  8. #68

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Poštovani ljubitelji virtualnog nogometa, pripremite se za početak NOVE PRO EVOLUTION SOCCER SEZONE 2010/2011!!!!

    Kao što vjerojatno i znate, Konami je izdao novi serijal najprodavanije nogometne simulacije, Pro Evolution Soccer, što znači da i udruga VFA okreće novu stranicu organizacije takvih priredaba. U idućih godinu dana, planiramo „rasti“ u više segmenata: Pripremite se za nogometno ludilo sa 10 vezanih turnira koji će se održavati po cijeloj Hrvatskoj! Nakon prve i probne VFA rang liste, očekujte novu, službenu „Technomarket - VFA 2010/2011 RANG LISTU“ koja će objedinjavati sve igrače koji nastupaju na našim eventima. Pripremite se za novi web site – portal http://www.vfa-masters.comS(koji je još u izradi) na kojem ćete moći pratiti sve novosti vezane u Pro Evolution Soccer, te će svaki sudionik naših evenata imati svoj profil i statistiku. Sustav bodavanja ostaje isti, a pobjedniku će pripasti ultra velik Samsungov LCD televizor. Također, formiramo PES reprezentaciju Hrvatske (4 prvoplasirana sa rang liste), koja bi u sezoni 2011/2012 predstavljala Lijepu Našu na inozemnim eventima. Prvi turnir ove kalendarske godine održati će se u Zagrebu 16.i17.listopada 2010.godine u novootvornenoj trgovini Technomarketa na Jankomikru, Velimira Škorpika 25a! Igrat će se na nevjerojatnih 16 LCD televizora, te 16 Playstationa 3 uz atraktivne hostese te se boriti za vrijedne nagrade!!! Uz Pro Evolution Soccer 2011, sudionici će se moći natjecati i u fenomenalnom NBA k11, te također osvojiti vrijedne nagrade!!
    Za goste koji dolaze iz inozemstva ili drugih dijelova Lijepe Naše organiziramo povoljan smještaj kako bi bili u mogućnosti nazočiti na oba natjecanja!

    Lokacija: Technomarket, Velimira Škorpika 25a (Jankomir)
    Datum održavanja: '1vs1 - 16.10.2010
    '2vs2' - 17.10.2010
    Pocetak: 11h
    Prijave i informacije: vfa.masters@gmail.comS(ime i prezime (team), turnir, broj mob-a)
    099/5639-766
    091/5931-090
    http://www.vfa-masters.com
    *PRIJAVE možete pratiti ovdje:
    Kotizacija po igracu ('1v1'): 70kn
    Kotizacija po teamu ('2vs2'): 150kn
    Kotizacija po igracu za oba turnira ('1vs1' + '2vs2'): 100kn
    NACIN UPLATE:
    1.) Uplatnica/Internet bankarstvo
    (UDRUGA VIRTUALNIH IGARA, Vrhovec 86, 2340009-1110447332) – PBZ
    2.) Uplate na Trgu bana Josipa Jelačića
    (Organizirani „dani uplata“ koji ce se održati kod Gradske kavane)
    3.) Usmenim dogovorom
    (Kontaktirate nas te se nadjemo i riješimo uplatu)
    DANI UPLATA:
    09.10.2010.(subota) od 18h-19h
    15.10.2010.(petak) od 19h-20h
    '1vs1' TOURNAMENT
    NAGRADE!!!!!
    1. 2 000 kn + sponzorske nagrade
    2. 500 kn + sponzorske nagrade
    3. sponzorske nagrade
    '2vs2' TOURNAMENT
    NAGRADE!!!!
    1. 2 000kn + DVBT uređaj + DVD player
    2. 1000 kn + sponzorske nagrade
    3. sponzorske nagrade

    SUSTAV NATJECANJA:
    Tehnickom podrškom u mogućnosti smo primiti 128 natjecatelja za turnir '1v1', te 64 teama
    za turnir '2v2'!! Igrati će se u stilu Svjetskog prvenstva, dakle, 4 igraca/teama u skupini gdje
    prva dva iz skupine idu dalje u knockout fazu te u borbu 'za medalje'.
    Vrijeme meča: 10 minuta
    Broj pauziranja po meču: 3
    Forma: normal (svi zeleni)
    Ozljede: da
    Broj zamjena: 3
    Produžeci: ne
    Penali: ne
    Vrijeme: dan*, ljeto*, vedro*
    Teren: Standard*
    Stadion: Konami Stadium*

    * Pravila označena zvjezdicom daju se promijeniti dogovorom na dan turnira
    * Dogovorom između igrača se mogu mijenjati pravila

    Lokacija:
    Technomarket, Velimira Škorpika 25a (Jankomir)
    Datum održavanja:
    '1vs1'- 16.10.2010.
    '2vs2'- 17.10.2010.
    Početak: 11h
    Prijave i informacije:
    vfa.masters@gmail.com
    099/563-9766 099/563-9766
    091/593-1090 091/593-1090
    http://www.vfa-masters.com


  9. #69
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Na ovaj u Osijeku možda čak i dođem, ako uspjem ušparat 70 kuna do tad.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Izgubio sam živce sa jebenim pesom
    kud me jebu dodavanja ali ok ajde....jebeno mijenjanje igrača me ubi totalno, ko gluve kuje stoje i ne miču se a nemogu ih selektirat
    pucanje omg kako da zabijem gol?
    finte---combo na desni stik veću glupsot ne vidjeh, kad jednom počne ko budal skače i fintira bio nesta ili ibra svi znaju elastico
    obrana omfg zuji okolo i glupira se
    nemogu vejrovat što su od ove igre uradili, na početku mi je bila ok i zanimljiva, kako više igram to me više ljuti,,,,

  11. #71
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Jaooooo,ja bi na ovaj u Rijeci...ma sigurno ću ić nema razmišljanja...20 sam sigurno u Rijeci ali 21 sam u Karlovcu,ma nema veze na kraju krajeva ispadam u skupini hahahaha .Jedva čekam,turnir pada taman nakon tjedna završnih ispita .Jel tko iz Rijeke još dolazi????
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  12. #72
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Ja ću eventualno doći pogledati kako pravi profići igraju, ionako mi je blizu

    @Fila - finte ti se sada izvode zavisno o finti na desnom i lijevom sticku i čini mi se da su intuitivnije za izvesti nego prije. Samo što treba znati kombinaciju napamet i naučiti kada ju iskoristiti. Ovo o čemu ti pričaš je link feints koji možeš namjestiti po volji i staviti kombinaciju poteza koji se mogu izvesti u jednom šutu, ili samo po jedna.

  13. #73
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Na pc-ju je pes uzas covjece. Demo na ps3 radi tolko fluidnije i bolje se AI krece. Nema gliceva, na pc-ju pliva ekipa jedni kroz druge i gamplay je duplo sporiji. Ekipa se skoro uopce nekrece. Sjebali su skroz ovu igru za pc nebo i zemlja kad usporedis sa konzolom.

    Nisam jos fifu za pc probo al vjerujem da od ovog gore nemoze. Na konzolama su podjenake igre i pes radi vrhunski bas onak kak bi trebo te je igru fakat gust igrat.

  14. #74
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.
    Won't Bow Don't Know How.

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    E kameleon e di je taj tehnomarket plodine??
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  16. #76
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Na Rujevici, znaš onaj trgovački centar kojeg je izgradio slovenski Tuš? Pred par godina Plodine su to kupile od njih i na katu gore je Technomarket. Ako ideš sa Gornje Vege idi sedmicom ili 7A, ne znam koji ti tamo vozi, neka te popelja oko faksića i gore po vukovarskoj. Onda će skrenuti desno na još veću uzbrdicu prema Pehlinu i Rujevici, i nakon tog skretanja odmah ti je prva stanica kod Plodina. Ja sam blizu pa mogu pješke.

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Aha znam znam,te plodine,ma bit ću tamo sigurno .Samo nisam znao da je tamo Tehnomarket pošto u tim plodinama nisam bio odkad sam u bivšem tušu kupio trenerku u lottu xD.Hvala
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  18. #78
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.
    Pa ista je igra ko demo za pc sam kaj je sve odkljucano, nado sam se da ce je ispolirat ko kaj je na konzoli demo ali dosta je losiji gameplay. Odgovorno tvrdim da je puno bolji za ps3. Inace igra je vrhunska ovakvog pes-a nije bilo od 2006.

    IGN dao 9/10 za ps3 i potpuno se slazem. http://ps3.ign.com/articles/112/1124752p1.html

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.
    Pa ista je igra ko demo za pc sam kaj je sve odkljucano, nado sam se da ce je ispolirat ko kaj je na konzoli demo ali dosta je losiji gameplay. Odgovorno tvrdim da je puno bolji za ps3. Inace igra je vrhunska ovakvog pes-a nije bilo od 2006.

    IGN dao 9/10 za ps3 i potpuno se slazem. http://ps3.ign.com/articles/112/1124752p1.html
    Šta imaš full igru već?

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    ništa posebno

  21. #81
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Meni je zabavnija nego ikad,ali pošto imam malo vremena zbog faksa i treninga ne stignem uživat u njoj koliko bi volio.Po meni PES je napokon napravio veliki korak unaprijed .
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Ma meni uvijek živci puknu kad igram PES

  23. #83
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Da, primijetio sam da se to mnogima dešava, dok Fifa uopće nema takav učinak iz nekog razloga. Kako god, ja se ipak držim PES-a, 2011-ica je sve u svemu fenomenalna, možda najbolji PES ikad. Meni bar je mnogo manje frustrirajuća od svih prošlih nastavaka. Ovaj put ako naučite precizno davati pasove, lopta ide u 97% slučajeva upravo tamo kamo ste zamislili. Skoro da ni nema loših dodavanja na kojima se moglo izgubit živce kao prije.

  24. #84
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    može jedna pomoć..instaliram pes i nakon sta ga pokrenem dode mi error pes 2011 has stopped working:


    Problem signature:
    Problem Event Name: APPCRASH
    Application Name: pes2011.exe
    Application Version: 1.1.0.0
    Application Timestamp: 4c889bf7
    Fault Module Name: pes2011.exe
    Fault Module Version: 1.1.0.0
    Fault Module Timestamp: 4c889bf7
    Exception Code: 80000003
    Exception Offset: 0180a687
    OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.48
    Locale ID: 1050
    Additional Information 1: 0a9e
    Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    Additional Information 3: 0a9e
    Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789


    imam win 7....moze se to kako sredit??
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Ja sam čak razmišljao da možda kupim orginal da igram online PES .
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  26. #86
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Polako s tim spikama...

    Enivej, možda dođem na onaj turnir u subotu... vidjet ću.

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    meni najdraze ovo ''stvaranje finti''
    nego jel se moze raditi finte ko prije lili samo ovako??

  28. #88
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Pa da, napisao sam već negdje. Pogledaj si command list u pauzi. Pojedinačno možeš sve to izvest. Onda u trening mod, pa isprobavat.

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Polako s tim spikama...

    Enivej, možda dođem na onaj turnir u subotu... vidjet ću.
    Sad imam para nešto pa imam u planu svašta kupit,na kraju neću ništa...tako to ide kod mene xD.Ja u subotu vrlo vjerovatno dolazim,dok u nedjelju i da prođem nemogu doć jer imam utakmicu...
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  30. #90
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Pro Evolution Soccer 2011

    Samo što sam se malo zajebo, mislim da je to iduću subotu, ne?

Slične teme

  1. Pro Evolution Soccer 2011 recenzija - KOMENTARI
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-10-2010, 08:40
  2. Pro Evolution Soccer 6
    By killer010 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 410
    Posljednji post: 20-04-2007, 22:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •