Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 36 od 36

Tema: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    E pa no, nemoj mi govorit da su me izjebali onda

    Ja se "dajem" onoliko koliko želim Tolerancija je sama po sebi dobra ako znaš mjeru, sutra idem na pregled pa ćemo vidjeti.

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    Okej,vidimo se preksutra...
    Consciousness: that annoying time between naps.

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

    Ukratko, beba se ugušila iako je rođena u potpunosti zdrava, roditeljima su rekli da će je kremirati, a zapravo je dva mjeseca stajala na patološkom odjelu. Zapravo je meni sve to sumnjivo, jer čisto sumnjam da se dijete može samo od sebe ugušiti, čini mi se da je tu zapravo nemar liječnika zbog mojeg iskustva.

    Moja mala nećakinja oko 4 mjeseca starosti, imala je na glavi neki dobroćudni tumor koji su išli operirati u Zagreb. Posjeti su bili dopušteni samo od 15 do 16 sati (ako se dobro sjećam) i ispričali su mi sestra i njezin muž u kakvom su je tamo stanju našli. Mala se baš negdje u to vrijeme naučila kako da se okrene na trbuh, ali je problem u tome što se onda nije mogla natrag okrenuti na leđa. Kad su oni došli tamo, mala je bila okrenuta na trbuh i doslovno je vrištala od boli i žalosti, a sestre koje su to trebale paziti samo hladnokrvne. Tako dugo je bila okrenuta na trbuh da je sva bila crvena u licu te se mogla ugušiti jer tako mala djeca nemaju baš naviku da okreću glavu na lijevu ili desnu stranu.

    Kad je završila operacija i sve to, i kad su krenuli do auta, napipali su nekvu izbočinu na njezinoj nogi. Kad su malo pobliže pogledali, skužili su da su liječnici još od operacije iglu ostavili u nogi. Zovu oni liječnika i pitaju šta da naprave, a liječnik samo kaže da dođu natrag u bolnicu da joj to izvade, bez ikakvih isprika ili ičega sličnog.

    Tako da ono, ne bi me začudilo da ispadne da se dijete ugušilo zbog lječničkog nemara. Kužim ja da je njima teško raditi, stotine pacijenata na dan, ali ako si uzeo takav teški posao, onda ga radi kako treba, a ne da još više riskiraš živote ljudi jer nemaš volje ili snage.

  4. #34

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    Užas.

    Al isto tak ne kužim te starce, wtf, umrlo im dijete, umjesto da organiziraju pokop, ovi su im rekli da je dijete kremirano, a ovi "a dobro"?!

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    Prije pola sata došao doma, odstranili oni šavove i sve to lijepo zaraslo i dobra stvar je što ovaj puta nisu ništa tražili.

    Dakle samo come in and come out, nije čak nikog bilo niti u redu, naravno jedna baba je bila unutra ali je taman izašla kada sam došao

  6. #36

    Re: Hrvatsko zdravstvo - bloody version

    = Citat = Izvorno postao Helena
    Užas.

    Al isto tak ne kužim te starce, wtf, umrlo im dijete, umjesto da organiziraju pokop, ovi su im rekli da je dijete kremirano, a ovi "a dobro"?!
    "...a da su njegove roditelje liječnici uvjeravali da je kremirano i pokopano!"
    Tamo sa linka, trebamo samo pročitati uvod.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

Slične teme

  1. Hrvatsko zdravstvo
    By Feanor in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 04-07-2012, 19:52
  2. Dawn of /bloody magic
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-04-2007, 15:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •