Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 56

Tema: Alergija

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Alergija

    Nakon naočala i zubne proteze treći najveći znak geekovštine, da dečki proljeće je stiglo u grad. Nek šmrcanje i suze u očima započnu. P.... im materina...



    Ambrozija
    Zabavna je samo kad je u kanistru i kad je cjepivo/bakterija koju moraš otet od ''terorista''



    Čempres
    Nije zabavan nikako...

    And what's your dysfunction???
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Alergija

    Ja nemam pojma na sta sam alergican..dobivam alergije i po zimi a kad odem kod doktorice samo mi da neke tablete pa prodje nakon tjedan dva..a ovo ljetosam bio u totalnoj banani..zabavno kihnuti 10 puta za redom i trositi 5 rola papira dnevno -.-

  3. #3

    Re: Alergija

    Moja vam je preporuka molitva i Flonidan prije spavanja. Ponekada pomaže, ponekad ne.
    @sickpeteyrašina 100%. Ja sam na prašinu i na polen. Bilo je i čudnih problema kada bih pojeo stariji kruh... jednom zamalo nisam umro xD

  4. #4
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Alergija

    Moj neprijatelj je kamena prašina, između ostalog. Dakle, šljunak, cement itd. Alergičan sam na cijeli grad.
    Beat that.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Ambrozija
    Zabavna je samo kad je u kanistru i kad je cjepivo/bakterija koju moraš otet od ''terorista''
    Može.

    *ode reinstalirat
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #6
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Moj neprijatelj je kamena prašina, između ostalog. Dakle, šljunak, cement itd. Alergičan sam na cijeli grad.
    Beat that.
    Sure thing.




    Od ovoga sa slike nisam alergičan na čemprese, jasen, hrast, koprive i kesten. Ali jesam na kiselicu. Plus, jel, prašina.




    Inače, ako po gradovima vidite jako puno bijelog govna koje leti uokolo i prekriva zemlju kao snijeg na nekim mjestima... To je cvat topole. Ja sam na to alergičan.

    Imam problema sa dišnim putevima dok god cvatu one gore stvari. Od prvog do desetog mjeseca. A onda dođu prehlade. Efektivno, dišem 2 dana godišnje na obje nosnice u isto vrijeme
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Alergija

    Meni je od proklete alergije stalno začepljen nos, već 4 godine. Pa krajem ove ili iduće godine moram na operaciju.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Alergija

    Ja neman nikakvih problema sa alergijama..je da se ponekad koza zacrveni od nečega ali nista strasno.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Alergija

    Kućna prašina , grinje , perje ( od lijekova penicilin )...perja sam se riješio ostalog se gotovo nemoguće riješiti tako da cijelu godinu imam ploluzačepljen nos. I tako već dvadesetak godina .

  10. #10

    Re: Alergija

    Ja sam alergična na sunce. Tu u Samoboru ili Zagrebu mi niš nije, ali na more ne smijem bez SPF 50 i barem 3-4 odlaska u solarij. Da ne velim kak već od 4. mjeseca pijem beta karoten tablete. -.- A ne pocrnim niš, bijela sam ko sir.

    Prošle godine sam išla prije mora u solarij, malo potamnila, na moru se mazala s spf 50, nisam dobila alergiju, ramena i ruke mi potamnile malo, a noge ostale bijele totalno.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Alergija

    Ako imate jake alergije nabavite se iz nasih susjednih zemalja Efedrin tablete. Naime tablete su primarno za davanje energije ali i za mrsavljene, no mogu sluzit posto su dosta jake za alergije, u roku 2 minute necete je vise osjecati
    no kod nas su zabranjene
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Alergija

    Alergija te cini posebnim ^^

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    To je cvat topole. Ja sam na to alergičan.
    Također

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Alergija

    Nemam nekih problema sa alergijama, osim osjetljivosti na prašinu. Kad čistim komp, kišem ko blesav
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Alergija

    Isto non-stop problema s time. Nos mi valjda 90% godine pusta vodu pa potrosim pola slovenskih zalila Palominih maramica, a dok dode proljece, jos mi oci pocnu kisit.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Guest

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Isto non-stop problema s time. Nos mi valjda 90% godine pusta vodu pa potrosim pola slovenskih zalila Palominih maramica, a dok dode proljece, jos mi oci pocnu kisit.

    hah tak je i meni!!!!!!!!

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Meni je od proklete alergije stalno začepljen nos, već 4 godine. Pa krajem ove ili iduće godine moram na operaciju.

    Done that.

    Jel te tješi to da u 85% slucajeva nema poboljšanja nakon operacije???


    Žali Bože muke i vremena

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Alergija

    Alergičan sam samo na Pingvina. Crveno tokom cijele godine.

    Inače, purgersko-tovarski geni od mene su napravili antialergično biće na bilo što.

  19. #19
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Alergija

    Osim na hranu. I sunce. I stvari koje nemaju jabuku.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Alergija

    I kulnes.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Alergija

    Ja sam samo opako alergična na neke ljekove...
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  22. #22
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    purgersko
    Zaprešić=/= Zagreb.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Meni je od proklete alergije stalno začepljen nos, već 4 godine. Pa krajem ove ili iduće godine moram na operaciju.

    Done that.

    Jel te tješi to da u 85% slucajeva nema poboljšanja nakon operacije???


    Žali Bože muke i vremena
    Poznam ljude koji su imali iste probleme i operacija im nije pomogla, znači uzimati ću sprejeve dok ide ide..............

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Alergija

    Neznam ako to šta pomaže, ali profa iz srednje mi je rekla : "pojedi šaku kikirikija (u ljusci) svaki dan (što češće) alergije će nestati"... nek netko proba jest, pa nek javi za mjesec dana xD
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Alergija

    Ja sam čisti bodul (Otok Ugljan), živio na otoku do 10 godine života, praktički sam poi cijele dane bio u šumi s frendovima, a ipak mi se pocele alergije javljat oko 8 godine života. Kaze doktor da velika promjena u imunološkom sistemu moze izazvati alergijske reakcije na neke određene stvari, jer genetski nisam predisponiciziran za alergiju, tako da je vađenje trećih krajnika sa 7 godina najvjerovatniji uzrok sto sam 3 mjeseca u godini totalno nesposoban za bilosto sto ne ukljucuje kihanje i smrcanje.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao angel eye
    Neznam ako to šta pomaže, ali profa iz srednje mi je rekla : "pojedi šaku kikirikija (u ljusci) svaki dan (što češće) alergije će nestati"... nek netko proba jest, pa nek javi za mjesec dana xD
    Inace bila je statistika di je dokazano da je najvise ljudi na svijetu alergicno bas na kikiriki, zato ga i zovu drugim nazivom alergen. Tako da se pazi da nisi i na to alergicna
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Meni je od proklete alergije stalno začepljen nos, već 4 godine. Pa krajem ove ili iduće godine moram na operaciju.

    Done that.

    Jel te tješi to da u 85% slucajeva nema poboljšanja nakon operacije???


    Žali Bože muke i vremena

    Meni su predložili tu operaciju prije 15 godina...od tada nisam više posjetio ni jednog doktora zbog tog problema .

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Alergija

    Sto je najgore ja od svoje 10-te godine prakticki nisam disao na obje nosnice kako spada...gotovo uvijek je barem jedna zacepljena...

    A jel sam spomenuo gotovo svakodnevne glavobolje zbog toga??

    Uzas...cesto pozelim da se rade nisam ni rodio...koliko je iritantno buditi se sa glavoboljama koje te prate cijelog dana...a ne mozes se ni tabletama uvijek filat...

    Osjecam se ko DR.House

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Alergija

    Eh... Stara mi je alergična na pelud, stari na penicilin, a ja... Nemam pojma. Istina je da lagano kišem i da mi je nos svako malo zaštopan... Ali tako je bilo i cijelu zimu.
    Uglavnom, ako i jesam alergičan na nešto, to se ne iskazuje u zabrinjavajućim razmjerima, tako da- ne brinem.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Alergija

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Sto je najgore ja od svoje 10-te godine prakticki nisam disao na obje nosnice kako spada...gotovo uvijek je barem jedna zacepljena...

    A jel sam spomenuo gotovo svakodnevne glavobolje zbog toga??

    Uzas...cesto pozelim da se rade nisam ni rodio...koliko je iritantno buditi se sa glavoboljama koje te prate cijelog dana...a ne mozes se ni tabletama uvijek filat...

    Osjecam se ko DR.House
    E da i glava stalno boli, skoro svaki dan, isto poželim da se nisam rodio.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •