Stranica 2 od 44 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1304

Tema: 1. Forumski roleplaying - rasprava - GOTOVO

  1. #31
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Forumski roleplaying?

    Nah, užitak je baciti spell od kojeg bi mu tijelo implodiralo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #32
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Forumski roleplaying?

    Mislim da je ok ako prema onoj pretpostavci gore koristimo 1 d6 kockicu. Samo da ne kompliciramo previše.

  3. #33
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Ja moram nauciti kak se to uopce igra totalni sam noob sa tim RPom >.<

  4. #34
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Forumski roleplaying?

    A da igra ne bude PvP već Party Vs Enviroment...

    Čak se moze lijepo u pricu ubacit ako se netko novi pridruzi(nasli smo ga na putu), ili ako netko ode ili mu dosadi (umro je u najgorim mukama)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #35
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Me likes that..mozda ako zapocnemo mozemo napraviti jedan topic za PvE a jedan PvP?

  6. #36
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Forumski roleplaying?

    Al treba prvo pravila sredit.

  7. #37
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Forumski roleplaying?

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Me likes that..mozda ako zapocnemo mozemo napraviti jedan topic za PvE a jedan PvP?
    I onda jedan topic za dogovore izvan igre, tipa ako se netko zeli pridruzit ili ima neku ideju i te spike...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  8. #38

    Re: Forumski roleplaying?

    Ja bih rado predstavljao pricu,znam posao,i imam gomilu RP knjiga, i mnoogo slobodnog vremena,plus ne fali mi ni maste.(ne bih ja oko pravila vec oko settinga,kratki tekstici,da vas samo uvedu u pricu,a potom Gm preuzima s pravilima,quest,itd itd..Pa,ja mislim da ovu stvar ceka jedna lepa buducnost

  9. #39
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Dont jinx it nevjerujem da cemo jos uskoro poceti ali dobro sta ima zainteresiranih

  10. #40

    Re: Forumski roleplaying?

    Gledaj na to ovako,-sto se vise prica o tome,spekulise,dogovara,to ce vise ljudi cuti za to.Znam da to necemo skoro igrati,ali ako je tema otvorena entuzijasticni clanovi mogu malo planirate zar ne .Nego,sta mislis o sci-fi fantastici?

  11. #41
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Igram DoW2 i pokusavam nabaviti knjige o njemu znaci sci-fi fantastika
    (3 puta pao explorer dok sam pokusavao postat e bogte)

  12. #42

    Re: Forumski roleplaying?

    DoW2 je odlican,konacno su marince predstavili onakve kakvi jesu,visoki veliki kao dva coveka i teski kao 1000,+ exo sceleton.+ne moze neki pijani orc ubiti heroja imperiuma,sada su konacno stavili sustinu=marinci-one man armys,ne obicni vojnici.(bude mi smesno kad ljudi porede starcraft marince i wh40k marince ,)

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Forumski roleplaying?

    Zvuci zanimljivo. Racunajte i mene. Samo moram da naucim kako se igra XD

    Za setting: Pa sto ne stavite poll.

  14. #44
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Forumski roleplaying?

    Nisam previše optimističan šta se ovoga tiče, jer nismo se za ništa još ni dogovorili. Prvo i prvo, ajmo jednu za - protiv diskusiju što se tiče PvP/PvE -a.

    Osobno svejedno mi je, s tim da se obično u ovakvim stvarima igra isključivo PvE, zar ne? Međutim, ako je moguće, zašto ne bismo stavili i malo PvP-anja? Novi igrači se uvijek mogu priključiti, zašto ne? Ako je problem level razlika, onda ako ništa drugo možemo dopustiti da počnu kao viši level.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Forumski roleplaying?

    Ne kužim čemu diskusije i sve to, ako vam se igra otvorite temu, kome se svidi ideja i igra igrat će, kome ne neće, mislim da je stvarno svejedno.Osim toga većina RP-ova je PvE jer je PvP nešto teže i kompliciranije izvesti kako treba, dok se u PvE pravila većinom smišljaju kako igra ide.
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  16. #46
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Forumski roleplaying?

    Dosta diskusija više, ovakve stvari uvijek propadnu zbog diskusija koje ne vode ničemu. Idemo se dogovoriti za setting i početi pripreme. Ja bih najrađe nekakav fantasy, malo mračniji, ali štagod, glavno da se igra. Vidim da tu ima dosta SF lovera.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #47
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Forumski roleplaying?

    Osobno najviše volim SW, ali ako to ne, megamože neki fantasy setting. DoW setting nemam pojma kakav je, to nikad nisam igrao. Možda najbolje da bude neki najviše mainstream fantasy setting da svi budu zadovoljni.


    A sad mi je palo na pamet da možemo smisliti i svoj. Šta kažete na neki hardcore staroslavenski okoliš i staroslavensku mitologiju? Mislim da smo i temu imali negdje...

  18. #48
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Forumski roleplaying?

    Zvuči kao super ideja. Ali definitivno ne za prvi put, dude.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Forumski roleplaying?

    dark fantasy zvuči awsome.. moglo bi nešto bizarnije.. i što morbidnije to bolje

    što se uspeha poduhvata tiče, treba da se ubaci neko ko je vođa i ko će uzeti stvar u svoje ruke.. normally, ja bih bio pravi čovek za to, ali me mrzi da smišljam i proučavam pravila. kameleon mi deluje kao lik sa najviše entuzijazma, pa je moj savet da smisli (iskopira, svejedno) neka pravila, setting, otvori novu temu i kaže "to su pravila, to je setting, ko oće da se igra nek se javi".. i biće sigurno odziva. e sad, stvar je u tome što bi kameleon onda morao da bude gm.. e sad, druga varijanta je da se izglasa setting i pravila, pa da se nađe poseban gm, ali taj gm treba da bude neko sa entuzijazmom, ako on game masteruje preko kurca, neće bit zabavno pretpostavljam. over and out
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  20. #50
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Forumski roleplaying?

    Mogao bih probati, ali pošto nemam apsolutno nikakvog iskustva, bojim se da bih u nekom momentu suxao kao GM, tako da...

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Forumski roleplaying?

    meni se sviđa ono s dark fantasy, staroslavenska mitologija... možda i malo the sanctuarya :>

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Forumski roleplaying?

    DnD, kazem ja. Ili sw, ako se mora bas. Makar sam spreman cuti alternative.

  23. #53

    Re: Forumski roleplaying?

    DnD ne,jer je prekomplikovano za forum,(nije predvidjeno za dosta igraca).Sw s druge strane mozda,ali je to cist hard core sf.Ne bas morbidno i mracno huh?Ja predlazem=Inkvizicija-inkvizitor+njegova svita-max 10 igraca,seting u mracnom,demonima zatrovanom,svetu humh,dakle-glavni lik,inkvizitor,2 sporedna,psyker,personal guard-RAMBO,1 elitist helper-assasin,1 newguy-mali od palube svemirske krstarice.Da li se predlog usvaja?

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Forumski roleplaying?

    Naravno, ako sam ja glavni lik.

  25. #55

    Re: Forumski roleplaying?

    Pa,zavisi,predlazem glasanje.(nisam za dark fanthasy,jer je do podataka o istom,tesko doci,a da su ispravni.Prim kakvim bozanstvima se likovi mole?Obicaji starih slovena pre dolaska na jug nisu mnogo poznati.)
    @geraltofsmeg
    Zavisi,treba ispostovati glasanje.
    Malo sam skrabao,i smilsi koncep celokupne price.Ko je zainteresovan,PM.

  26. #56
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Darky fantasy i slavenska mitologija mi se svidja dobra ideja ali bih volio i sf =/..daj napravite poll pa da odlucimo

  27. #57

    Re: Forumski roleplaying?

    Slovenska mitologiija je komplikovana ali zanimljiva tema,s druge strane sf moze igrati svako.Predlazem!-dark mythology sci-fi,neka mjesavina sci-fi sveta,-roboti,(veoma prosti),crna industrija,steam punk svet+srednji vek.Mehanicki konji+vitezovi sa power oruzijem,steam punk okruzenje-misticizam,prim-dragon age+gears of war,primer-sta ako je covecanstvo ostalo u mracnom srednjem veku,feudalizam,kraljevi,ali je covecanstvo ujedno napredovalo u mehanickom pogledu ,dakle,steam punk srednji vek.Sta mislite?

  28. #58
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Forumski roleplaying?

    Misliš nešto slično kao da za 50 god pocne nuklearni rat i svi smo u banani,nema vlasti itd itd koljemo se a fantasy okruzenje su mutirane gljive i gamad XD

    Ako mislis bas medieval cemu mehanicki konjevi XD

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Forumski roleplaying?

    Hocu samotnu borbu protiv religioznih opresora, borbu za duhovnu slobodu u mracnoj buducnost gdje postoji samo poniznost.

  30. #60
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Forumski roleplaying?

    I Miletić.

    Nego, koga su sve stari slaveni štovali, ima se tu što za reći. Imali su božanstva vrlo slična onima iz grčke/rimske mitologije. Plus cijeli arsenal mističnih bića dobrih i loših. A sad kad ste još spomenuli i steampunk, zašto u cijelu priču sa nekakvim primitivnim poganskim slavenima ne bismo ubacili okupatorsko carstvo koje naspram slavenskih seljandura ima fine uniforme, parne strojeve i mehanizaciju? Također koriste puške ili samostrele, što vam je po volji, dok su slaveni više orijentirani na vradžbinu.

Slične teme

  1. Forumski nogomet ZG
    By Death By Sexy in forum Alt-F4
    Odgovora: 129
    Posljednji post: 12-05-2013, 08:43
  2. 1. Role-Play - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 161
    Posljednji post: 21-05-2010, 12:30
  3. 1. PcP Role-Play likovi! - GOTOVO
    By Forengner in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 11-05-2010, 18:55
  4. roleplaying natječaj
    By Fencing_LORD in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 30-06-2006, 22:12
  5. Forumski roleplaying?
    By cham3leon in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 399
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •