Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Novi hit među vodećim gildama

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Novi hit među vodećim gildama

    Dakle, o cemu je ovdje rijec?

    Jucer sam vidio u Trade chanellu, jednu jako zanimljivu poslovnu ponudu. Vodeca gilda Aggramar servera <Deeprun Pest Control>S, nudi "the Kingslayer" title (naslov koji dobijes kad ubijes 10 man Lich Kinga) igracu koji uplati 1000G GM-u gilde!


    Meni se to cini kao odlicna ideja, i mislim da ce podosta zaradit na tome, a kupac te usluge ce dobiti fini loot, nesto iskustva, i title...

    Kakva su vasa razmisljanja o ovakvom pothvatu?

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  2. #2
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    moje osobno mišljenje je da je to bezveze, igram WoW potpuno casual, i kad nešto dobijem ili napravim veselim se tome samo zato kaj znam da sam pun klinac truda u to uložil, a ovako platit nekome i da poberem sve i kasnije se hvalisam kak sam ubil LK-a bezveze nije mi neš, onda radije odem khm server i tamo se iživim

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    Da, slazem se sa tobom...Ja takodjer volim zasluzeno dobit title i gear, ali ne mozes reci da ovo nije dobra ideja, jer kako stvari stoje, sve se vrti oko GearScorea i vecina ljudi raida samo kako bi dobila bolji gear, a ovo je idealna prilika za takve...

    Zato i kazem da ce ovo odlicno proci, bar na mome serveru...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    ma to ce klinci kupovat, da budu cool

    al opet velim ako neam taj famozni GS boli me klinac ak nemrem u raid, uvijek se nađe grupa koja ne ferma taj GS ni 5%

    sve mi to bezveze, prvo su tražili AP i SP, pa su onda tražili Hit rating sad traže taj GS,pa onda achivmente, kaj je sljedeće, igrači staž WoW-a ??

    stalno nešto novo izmišljaju, to mi tak i onak niš ne vrijedi ako lik koji ima sve achive i 7k gs-a nezna igrat

    pa ja sam osobnodobio Naxx achiv a da nisam ni prstom mrdnuo, dobio gank odma u startu kod bossa ali imam achivment i mogu se hvalit kak sam ubil Kel'Thuzada

    tak da ovo platiš pa dobiš nije mi ćar WoW-a

  5. #5

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    Trenutna fora koja će izgubiti na težini i vrijednosti kad svi dobiju taj title, ništa posebno. Bar je dobra prilika za pošteno okrenuti koju kintu.

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    Al nije to nista novo, glory of the ulduar raider sam vidia da se u nas prodaje, onda togc insanity runovi, kingslayer runovi itd. dobro je to, lipo zaradit, ja bi uzea glory run jer pretesko je skupiti ekipu kojoj se to da raditi ovih dana, a bome sam u ulduaru izgubia vrimena i vrimena na tome i fale mi 3 achia, ni to lose
    Well, as long as it's interesting.

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    To je ekipa radila i u TBC-u s ZA mountom. Bio sam u guildu koji je ostalim scrubovima prodavala mount, dobivali smo 5-6k golda koji bi onda podjelili medusobno. Prolazilo je gotovo uvijek, jedino smo jednom failali kad smo nekog retard tanka vodili kao off-tanka i nije uspjevao tankati trash...
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    At work
    Postova
    84

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Dakle, o cemu je ovdje rijec?

    Jucer sam vidio u Trade chanellu, jednu jako zanimljivu poslovnu ponudu. Vodeca gilda Aggramar servera <Deeprun Pest Control>S, nudi "the Kingslayer" title (naslov koji dobijes kad ubijes 10 man Lich Kinga) igracu koji uplati 1000G GM-u gilde!


    Meni se to cini kao odlicna ideja, i mislim da ce podosta zaradit na tome, a kupac te usluge ce dobiti fini loot, nesto iskustva, i title...

    Kakva su vasa razmisljanja o ovakvom pothvatu?
    Kako ti se zove main I ja sam isto igro prije na aggramaru
    'Bad troll is bad'

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    Lóni

    Trenutno sam na kratkoj pauzi, kao sto se i vidi iz armorija...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: Novi hit među vodećim gildama

    = Citat = Izvorno postao flander
    moje osobno mišljenje je da je to bezveze, igram WoW potpuno casual, i kad nešto dobijem ili napravim veselim se tome samo zato kaj znam da sam pun klinac truda u to uložil, a ovako platit nekome i da poberem sve i kasnije se hvalisam kak sam ubil LK-a bezveze nije mi neš, onda radije odem khm server i tamo se iživim
    slazem se igram iz zabave a ne na takav nacin jer to nie tvoj trud igra nije vise postala teska kao prije tako da
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

Slične teme

  1. Novi CPU
    By josip_kraš in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 13-07-2010, 16:47
  2. Zeus među 5 najgorih transfera godine
    By omgfz in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-03-2009, 23:08
  3. kako cd(dvd) vratit među "žive"
    By la50 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 21-09-2008, 10:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •