Vidi rezultate ankete: Što je bolje?

Glasači
64. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • MMORPG

    11 17,19%
  • RPG

    53 82,81%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 89

Tema: RPG vs. MMORPG

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    RPG vs. MMORPG

    U ulici smo se ja i još dva prijatelja posvađali koji je žanr bolji: MMORPG ili RPG. Ja sam na strani RPG-a.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  2. #2
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: RPG vs. MMORPG

    U globalu rpg dakako. Ionak je 80% mmo-a nezanimljivo i u principu zatupljuje konstantnim grindom i pvp-om.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: RPG vs. MMORPG

    MMO je za pedere.

    SP RPG je nešto najbolje ikad. Daleko se više truda ulagalo u to. Da ne govorim kako MMO ne može nikad imat jednu priču i imerzivnost jednog SP RPG-a te karakterizaciju likova.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4

    Re: RPG vs. MMORPG

    RPG. Kvalitetniji RPG-evi poput DA:O-a sa odličnim sistemom borbe i takticiranjem su pravi odmor za dušu. Igrao sam i MMORPG (WoW i GW) i mogu reći da mi je to bila jedna od najgorih odluka (vezanih za gaming jelte).
    P.S. Anketa?

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: RPG vs. MMORPG

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    MMO ne može nikad imat jednu priču i imerzivnost jednog SP RPG-a te karakterizaciju likova.
    Ovo.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: RPG vs. MMORPG

    I MMO0 i RPG ima svojih prednosti, ali RPG je daleko veći užitak.

    P.S. Anketa je must-have
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: RPG vs. MMORPG

    MMORPG ne igrah, pa glas ide SP RPG-u.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  8. #8

    Re: RPG vs. MMORPG

    Rpg je definitivno bolji..it just is.

  9. #9
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: RPG vs. MMORPG

    RPG >>>>>>>>>>> MMORPG

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: RPG vs. MMORPG

    Pa rpgi je bolji, kakav momomororopg.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: RPG vs. MMORPG

    po meni nije baš za direktnu usporedbu, al ono najdraža sp igra mi je rpg, a najdraža online mmorpg, a koji mi je od ta dva žanra draži nemogu baš reč :/

    RPG je bolji doživljaj, al nema velik replay value po meni, dok dobar mmorpg mogu igrat pun qrc sati da mi ne dojadi...

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: RPG vs. MMORPG

    Dobara primjedba Rang€r .Meni su rijetke čistokrvne rpg igre zanimljive...većinom su mi dosadne .Meni je zadnji dobar rpg bio Summoner i Titan Quest .Više volim neke hibridne igre sa rpg elementima.A što se MMORPG-a tiče ...recimo kada bi to bio jedini žanr na PC-u ja bih se prestao igrati ili bih prešao na konzolu .

  13. #13
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: RPG vs. MMORPG

    RPG zato jer MMO nakon nekog vremena postane obaveza, pogotovo kad se pridružiš guildu.
    A ne volim kad mi gaming postane obaveza.

    Ali znam da ću jedan MMO definitivno igrati kad izađe, a to je - The Old Republic.

    @bezimeni - h'n's nije rpg.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: RPG vs. MMORPG

    Ma znam da nije rpg ali se vodi tako...zaboravio sam dodati i izvrsni KOTOR .Ta je igra bila čisti gušt .

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: RPG vs. MMORPG

    A normalno da RPG. Od MMO-a sam isprobao jedino WoW i nikako mi se nije dopao. Ne vidim smisao pukok nabijanja levela te grindanja. Volim dobar story i kvalitetnu karakterizaciju likova. Nesto tipa The Witcher, Kotor, Dragon Age.
    I da, zeljno iscekujem The Old Republic. Ako dobro spoje story te mmo elemente ja cu se zakljucati u sobu, osigurati dostavu hrane i sokova i pauzirat faks na godinu dana. Posebice ako se uzme u obzir cinjenica da sam SW fanatik.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16

    Re: RPG vs. MMORPG

    MMORPG-e se davno udaljio od RPG-a u tolikoj mjeri da bi se moglo reći da su sada u osnovi različiti i da ih jedino statsi povezuju.
    Zapravo, uvijek su i bili u osnovi drugačiji tako da sam sada sam sebe donekle pobio (RPG - ti si jedini junak u igri, MMORPG - jedan si od mnogih).


  17. #17
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: RPG vs. MMORPG

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    RPG zato jer MMO nakon nekog vremena postane obaveza, pogotovo kad se pridružiš guildu.
    A ne volim kad mi gaming postane obaveza.

    Ali znam da ću jedan MMO definitivno igrati kad izađe, a to je - The Old Republic.

    @bezimeni - h'n's nije rpg.
    E baš to. Nebrojeno mi se puta desilo dok sam igrao wow da jednostavnopoželim izzaći iz raida jer mi se više ne da, dosadno mi je i sjetio sam se jedno 20-ak stvari koje bih radije radio. Ali ne možeš baš ekipu ostavit na cjedilu, pa moraš ostat. Tak je bilo jedno par puta nakon čega sam jednostavno prestao, jer to MENI više nije bilo zabavno.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: RPG vs. MMORPG

    Ja sam igrao Guild Wars pa sam kasnije, nakon što sam došao u jedan guild, morao stalno u određeno vrijeme dolaziti na treninge.
    U početku mi i nije smetalo toliko ali fućkaš ti to kad ne mogu igrat kad ja to želim.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: RPG vs. MMORPG

    dva drugačija žanra, ne mogu se poredit.. meni više leže rpg-ovi, ali ne mogu se poredit
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    h'n's nije rpg.
    jok, ti si
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Da ne govorim kako MMO ne može nikad imat imerzivnost jednog SP RPG-a
    kako ne može? u mmo-u ti sam stvaraš svoju priču, te je i sam svet koji populišu živu igrači (koji su mnogo životniji od npc-eva) imerzivniji. postoji živa ekonomija, živa hijerarhija, sve je to bolje od one veštače, koju programeri prave. jedan eve online je milion puta imerzivnije od bilo kojeg sp rpg-a
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  20. #20
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: RPG vs. MMORPG

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    jok, ti si
    Ni ja nisam RPG.

  21. #21

    Re: RPG vs. MMORPG

    .Umh..nvm*,rpg je po meni bolji jer nema nekih ludaka/malezledece/zlih ljudi/noob-ova koji cini budimo realni 35posto igraca vecine mmo-ova ako ne i vise (ispravite me).Zbog toga bih ja radije odigrao fallout 2 1h no guildwars/wow/wo/lotro ceo dan.A i danas,mmo-ove prave za mlade,prim.wow,dok u wow-u nema krvi vec varnica,u falloutu mozes postati takav anti heroj da ce te ceo grad juriti,u wow-u ce te svi npc-ovi tretirati isto..u falloutu budes li grave digger ili slaver niko te nece gledati kao 'onog hrabrog jukana' vec kao zlog negativca,i neki questovi nece biti dostupni.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: RPG vs. MMORPG

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    dva drugačija žanra, ne mogu se poredit.. meni više leže rpg-ovi, ali ne mogu se poredit
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    h'n's nije rpg.
    jok, ti si
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Da ne govorim kako MMO ne može nikad imat imerzivnost jednog SP RPG-a
    kako ne može? u mmo-u ti sam stvaraš svoju priču, te je i sam svet koji populišu živu igrači (koji su mnogo životniji od npc-eva) imerzivniji. postoji živa ekonomija, živa hijerarhija, sve je to bolje od one veštače, koju programeri prave. jedan eve online je milion puta imerzivnije od bilo kojeg sp rpg-a
    Da mi je zabavnija vlastita mašta, ležao bih u krevetu i sanjario danonoćno. Volim kad mi netko izmisli likove i priču u koje se mogu uživjeti, s kojima se mogu poistovjetiti, koji mi mogu prirasti srcu, koje mogu mrziti, itd. U MMO-u ne stvaraš nikakvu priču, već si malen dio veće cjeline i svejedno dalje igraš kako su programeri to zamislili. Činjenica da igru pogone živi igrači nije ništa dobro jer su ti igrači retardirani do neba. Da ne govorim o maloprije spomenutim obvezama koje jedan MMO traži. Da ne spominjem još grindfest, beskonačno prelaženje jednih te istih instanci za item koji ima drop rate 4% i žele ga svih 25 ljudi u tvojoj ekipi. Da ne govorim o onom "igra tek počinje kad doguraš na max level". U RPG-u me privlači napredovanje i jednom dok ne mogu više napredovati, igra gubi čar. To nije imerzivnost, to je monotonija i smeće. To je posao koji moraš plaćati. Možda sam samo to ja, no ne vidim ništa privlačno u tome. Da, igrao sam WoW. Precjenjen je, ništa posebno i pun retarda na sve strane.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #23
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: RPG vs. MMORPG

    MUD.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: RPG vs. MMORPG

    Kako volim kad moram guglat gikovske izraze.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: RPG vs. MMORPG

    To je jednako gikovski kao RPG i MMORPG, samo što nije poznato. Jej.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #26
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: RPG vs. MMORPG

    Ako nije poznato onda znači da je više geekovski.
    Geeku.

  27. #27
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: RPG vs. MMORPG

    Kakogod, ako tražite nevjerojatno imerzivno RPG iskustvo online, igrajte MUD-ove.

    *besplatna promocija*
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #28
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    the middle of nowhere
    Postova
    20

    Re: RPG vs. MMORPG

    RPG, definitvno. Meni najdraže igre su RPGovi. Skoro niti jedan drugi žanr, a kamoli mmo nemože, ili barem do sada u najvećem broju sluačajeva nije uspio nadmašiti RPG u onome što je emni u igrama najbitnije, a to je dobra priča. Možee misliti kakav me polu-infarkt strefio kad sam saznao da ne rade novi KotOR (najbolja igra ikada, dobro, jedna od) nego su ga zamjenili vražjim mmo-om. Nebi išlo. Jednostavno ne.

    Malo pomalo sve postaje mmo. Hvala Isusu na Witcheru i takvima.

    (i da, RPG pišem velikim a mmo malim slovima s razlogom)
    -What are you doing in my waters?
    -Oh you know... just taking some air.. not fishing...
    -Then how come this hook is in my fair fool
    -Its got nothing do with me sir
    -It's attached to your rod motherlicker!

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: RPG vs. MMORPG

    Glasah za mmorpg zato sto se sigurno i prica i sve drugo moze razraditi i na mmorgpu te da bude isto dobra kao ona u dragon age-u... Mortal Online je na dobrom putu ali nece daleko pretpostavljam... Igrač u njem pise sovju zivotnu pricu i to mi se svidja, jedino je malo negativno sto je veoma veoma harkor. Iako zabave bez harkora nema...

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Some were in the sky...
    Postova
    54

    Re: RPG vs. MMORPG

    Ovdje ne bi trebalo uopće biti rasparve.RPG je puno bolji od MMORPG-a,zato jer RPG daje grafiku i priču pa nema šanse da se uopće može MMORPG uspoređivat sa njim!!!

Slične teme

  1. best MMORPG
    By Viper33 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2009, 21:41
  2. Idealan MMORPG
    By Anonimni in forum MMOG
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 17-07-2007, 21:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •