Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 76

Tema: Linux

  1. #31
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    E da je linux dosao prije windowsa...

  2. #32
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    E da je linux dosao prije windowsa...
    SI sve bi onda bilo riješeno ... ili nebi ? Linux je za poslovne i first-time usere preopširan ... zato bi željeli Win
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  3. #33
    Ne bi,jer ako bi windows opet došao,opet bi iznova privukao sve kučne korisnike,odnosno one koji vole komfor i šarenilo!

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Ima skinova za Linux ako ti se nesviša GUI ali komfort u Windwosima ja baš ne primječujem ... jedino u jednostavnosti ... prevelikoj jednostavnosti. Ja ne koristim niti jedan u Windowse ugrađeni program nego alternative jer programi u Winu nemaju opcija, samo neke gluposti ... osim Notepada ... to je najbolji program u Windowsima. Nema opcija i zato je upravo ono što nekima (meni) treba kad trebaš samo copy-paste-save
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    E da je linux dosao prije windowsa...
    SI sve bi onda bilo riješeno ... ili nebi ? Linux je za poslovne i first-time usere preopširan ... zato bi željeli Win
    Mislim da me niste shvatili... Da je linux dosao prije kao besplatna (i bolja od Windowsa) platforma, vecina igara pocela bi izlaiti i u obliku za linux...

  6. #36
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    potpisujem D.E.M.O., to bi bilo dobro
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #37
    Da je bio besplatan (kad bi došao prije),vjerojatno bi postigao veću popularnost među korisnicima,a onda i među proizvođaćima igara!
    A,što se tiče komfora,tu sam mislio na jednostavnost,ali iskreno,tko koristi one programe po defaultu?! Pa zato i služe te razne freeware i shareware programi koji i spašavju windowse,da njih nije...

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    tako je tako je
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #39
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Anthrax-u krivu si,jer koliko soft modema ti neće proraditi na Linuxu da rak raka jebe,dok će kod windowsa biti već integrirana podrška ili će ih naći na cd-u,a kod linuxa ni to ne pomaže!
    A što se tiče virusa,je,to je glavni razlog,zašto nem apuno virusa na linuxu,malo korisnika!!!!
    mislim covjece daj se informiraj prije nego ovakve gluposti pise...koristi google ako nista..

    1.Sve winmodeme integrirane i neintegrirane i cak one na laptopima sam natjerao da rade na linuxu. Jest trebalo je malo vise truda i trazenja drivera, kompajliranja i konfiguriranja ali na kraju krajeva je sve radilo.

    2.nema virusa jer ima malo korisnika? looool daj se educiraj malo da vise ne pises ovakve gluposti

  10. #40
    Anthrax-neželim ovu temu pretvoriti u međusobna pametovanja,zato fu.. of!!
    Ja još uvijek stojim pri tome da nem avirusa zbog malog broja korisnika!!
    A što se tiče drivera,kao da se nekom običnom korisniku (90% ljudi na ovom forumu) da zajebavati sa glupostima,tipa dano-nočnog traženja drivera po netu,onda kompajlirati te drivere i šta ti ja znem šta sve ne!Ne da im se,i upravo zbogt oga ima tako malo korisnika,a i virusa

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    agree

  12. #42
    Pa mislim,aj kad si već tu,aj reci da li bi ti radije 10 sati prčkao po driveriman alinuxu,ili ih za 5 minuta sve kompletno riješio,jer većina uređaja ima već pripadajuće drivere na cd-u!

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    to drugo naravno

  14. #44
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    poptpisujem miro
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  15. #45
    Otkrit ću vam jednu veliku tajnu:
    JA SE ZOVEM MARKO (BAREM TAKO PIŠE U OSOBNOJ),ALI MIRO MI JE UMJETNIČKO IME!

  16. #46
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    ok, samo nećemo sad stvarati offtopic
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  17. #47
    Luka,malo si previše zabrijao na ulogu moderatora!!!

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Miro, ovo mi je prvi put da sam mod na nekom većem forumu pa mi nemoj zamjerit ! A sad malo o temi : Vi koji imate Linux, imate koji ? Ja imam Debian koji još nisam pokrenuo jer imam probleme, malo je zeznuta instlacija no sada sam vidio rješenje. A mene sada zanima što Vi koristite (ako ga koristite) ??
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  19. #49
    Ja sam probao onaj Slackware,ali je prezajebano instalirati,ono grafičko sučelje i to,tako da sam brzo odustao!!!
    Nisam htjeo ništa loše reći u tome što si moderator,nego mi je čak i drago,ako budeš trebao bilo kakvu pomoć,javi!

  20. #50
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Anthrax-neželim ovu temu pretvoriti u međusobna pametovanja,zato fu.. of!!
    Ja još uvijek stojim pri tome da nem avirusa zbog malog broja korisnika!!
    A što se tiče drivera,kao da se nekom običnom korisniku (90% ljudi na ovom forumu) da zajebavati sa glupostima,tipa dano-nočnog traženja drivera po netu,onda kompajlirati te drivere i šta ti ja znem šta sve ne!Ne da im se,i upravo zbogt oga ima tako malo korisnika,a i virusa
    gle care necu se ja sa tobom prepucavat ali kad se budes bavio linuxom par godina(ako) onda ces znat da nisi u pravu... BTW-zato za pocetnike i postoje distre tipa mandrake, suse, mandriva koje imaju na sebi tonu drivera a ono sto fali dolazi preko rpm paketa koji se automatski instaliraju prilikom update-anja koje se po nicemu ne razlikuje onom windows update-u

  21. #51
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    našao sam rješenje za svoj Lin, u PCChipu !! Ako nekome treba rješenje jer mu Debian ne radi kako treba neka stavi zanji DVD Chipa i ide : Start+R, copy-paste file:///E:/HTML/prog_2374.html i enter. Skrolajte onda malo dolje i sve je objašnjeno. Čini mi se da je netko ovo spomenuo pa evo rješenja. To su naredbe gdm, kdm, xdm kojima se pokreče GUI a za default možete ući u reconfigure pa onda ime GUI-a. Za start X-a upišite startx i viola :d !
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  22. #52
    Anthrax,jesam rekao da s tobom više ne vodim tu temu!!!???

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    anthrax je u pravu a ti si u krivu

  24. #54
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Upozorio sam 2 puta i neću više, sva svoja prepiranja vodite u ALT+F4 ili kojem god specializiranom forumu, ne ovdje. Svaki topic u kojem nađem svađu će biti zaključan, počevši od ovog. Stoga, Anthrax prestani voditi offtopic ovdje. dFixxx3r - ovo nije mjesto za potvrđivanje offtopica. Dakle, sljedeći post ovakav i lock (mislim da znate da ovo nije zolupotrebljavanje mjesta moderatora, ja ne želim offtopic pa makar morao i zaključati temu. Otpor je uzaludan).
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Luka,malo si previše zabrijao na ulogu moderatora!!!
    i previše

  26. #56
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao Luka
    Upozorio sam 2 puta i neću više, sva svoja prepiranja vodite u ALT+F4 ili kojem god specializiranom forumu, ne ovdje.
    ja se ne prepirem samo argumentiram...i nije offtopic jer je tema linux..mozda ipak trebas jos malo iskustva kao moderator jer sada nisi u pravu

  27. #57
    Da Luka ovo nije offtopic,jer samo svatko argumentira svoje stajalište na Linux!
    Iako nemogu reći da sam se bavio njime,ali sam dosta pročitao o njema i u časopisima i na net-u,i vjeruj taj podatak o virusima nisam izmislio,nego sam ga negdje pročitao,i čim ga nađem budem ti pokazao!!!

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    ok, i jos jednom, bez locka heh, ali ovako : Prince-Artas-ov I SL. jesu offtopic kojih na ovoj temi ima previše. OK, treči put nastavljam bez locka ali sljedeći put (više nema šale) kad vidim ovdje ijedan takav post (koji nije vezan uz Lin) ova tema je u locku. Optpor je (ne)uzaludan. Miro, vjerujem ti što si rekao, nisam rekao da ne. Pa da i ne vjerujem, neću ispasti glup da to kažem, zar ne ? Ovo ste pročtali a sljedeći post koji se neće baviti temom Linuxa će biti izbrisan (no to sam već rekao)
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Ja imam nekolko verzija na 2dvd-a i 1 cd-u kaj se boota sa cd-a...malo je sjebano i tak al je fora ...
    Inače koristim windows

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    ako ti je dobro, zašto ne koristiš Linux ?
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Linux na PS3
    By spidEY in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-10-2009, 10:58
  2. Linux
    By Black Hawk Down in forum Software
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 07-07-2007, 18:38
  3. Linux
    By TheBorg in forum Software
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-03-2007, 21:37
  4. Linux
    By Fenrir in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-02-2007, 19:50
  5. Linux
    By streetrace777 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-11-2006, 18:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •