Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 80 od 80

Tema: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Znao sam da ce biti losija i poglupljena u odnosu na starije PC naslove jer ide na konzolu al da ce biti nakon pola sata izuzetno dosadna igra nisam mogao ocekivati. Pokusavao sam i da je dozivim kao zabavni TPS sa konzole jer ih ima ako se fino portaju pa se mogu igrati da se ubije dosada al ova igra izaziva depresiju,ne dosadu
    Nisam HC PC gamer,imam PS2 na kom sam se naigrao odlicnih igara iz treceg lica,uglavnom Hack and slash igara,ili stari Splinter cell gdje se igralo polako pa nije bilo potrebe za nekim reflexima i brzim nisanjenjem. Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo. Btw jel taj lik ziv?

  2. #62
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo.
    Killzone govori nešto drugačije. Platforma nema veze s kvalitetom igre.
    FPS naslovi postali su hodnik-skriptirana iskustva zbog pristupačnosti igre ljudima koji baš ne igraju, odnosno zbog približavanja medija nekakvom filmskom iskustvu u svrhu onoga zbog čega postoji svaka poslovna institucija na ovoj planeti - zarada. I to opet ne mora biti uvijek nužno loše, ovisi sve dakako o iskustvu na koje cilja igra. U Max Payneu 3 to fantastično funkcionira, u Call of Dutyu umreš od dosade.
    Btw, oduvijek mi je bila smiješna ta pro PC Battlefield ekipa koja brije na svoj skill i lijepi si u potpise kill/death omjere i pljuje po "konzolaškim pucačinama". Koje leglo retarda.
    Oko kontrola se djelomično slažem - naravno da je miš precizniji alat i uvijek će biti bolje oruđe za pucačine, no uglavnom se sve svodi na navike.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo.
    Killzone govori nešto drugačije. Platforma nema veze s kvalitetom igre.
    FPS naslovi postali su hodnik-skriptirana iskustva zbog pristupačnosti igre ljudima koji baš ne igraju, odnosno zbog približavanja medija nekakvom filmskom iskustvu u svrhu onoga zbog čega postoji svaka poslovna institucija na ovoj planeti - zarada. I to opet ne mora biti uvijek nužno loše, ovisi sve dakako o iskustvu na koje cilja igra. U Max Payneu 3 to fantastično funkcionira, u Call of Dutyu umreš od dosade.
    Btw, oduvijek mi je bila smiješna ta pro PC Battlefield ekipa koja brije na svoj skill i lijepi si u potpise kill/death omjere i pljuje po "konzolaškim pucačinama". Koje leglo retarda.
    Oko kontrola se djelomično slažem - naravno da je miš precizniji alat i uvijek će biti bolje oruđe za pucačine, no uglavnom se sve svodi na navike.
    Istina je da se sa hodnik-skriptiranim igrama lakse isprica prica i gradi neka napetost itd ali kad si zadnji puta odigrao FPS takvog tipa da je ta formula uspjela? (Nemoj Killzone spominjati jer sam ga igrao i tipicna je konzola od igre) To se radi na taj nacin jer je lakse i brze sklepati suter za konzolu i nahajpati ga do zeljene zarade nego se malo potruditi oko nekih elemata koji su FPS cinili tehnicki najzahtjevnijim zanorm za izradu a danas najlaksim. Prica je uvijek nekako bila sporedna u FPS zanru jer se islo na tehnikalije i FPS dozivljaj. Danasnji suteri nemaju ni pricu ni tehnikalije. Zato je taj zanr mrtav. FPS-ovi su ubjedljivo najlosije igre koje izlaze na trziste.FPS moze samo donekle cupati MP nekih igara poput Bf3. Koji je ipak u blagoj prednosti u odnosu na konzolu radi veceg broja igraca koji odjednom mogu biti oline na nekom serveru. Velika je razlika kada je na mapi 64 igraca umjesto 32,duplo veca

  4. #64
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Zar je bitno koja je igra meni zadnja odgovarala s takvom formulom?
    Samo cijelo vrijeme ističem kako kvaliteta igre nema veze s platformom pošto je tvoj default stav kako su generalno sve igre s konzole smeće. Generaliziraš toliko da se uopće pitam zašto ovdje trošim električne impulse svoje tipkovnice.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #65
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Da ciljanje sa mišem je gotovo pa kao u stvarnost
    Moje prvo iskustvo sa igranjem fps-ova je bilo sa playstationa 1 i igretine medal of honor,tako da pričanje da igranje sa gamepadom nevalja može reči samo onaj koji nema pojma.
    S tim da najbolja optimizacija gamepada i fps-a sam doživio na XBOX prvom i igretine HALO .

    Kada bi gledali u odnosu na stvarnost,ciljanje sa gamepadom je teže nego sa mišem ali je i to realnije.Jer u stvarnosti stres i druga psihofizička ogranjičenja uzimaju svoj danak,tako da to otežava ciljanje,a naročito spoznaja da i meta uzvraća bojevo streljivo što znači da nema quick save/load.
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  6. #66

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Ciljanje mišom ili gamepadom nema nikakve veze sa stvarnošću .Ni jedno ne može dočarati ni 1% adrenalina ili težine nišanjenja pucanja sa vatrenim oružjem.Ni jedno ne može dočarati miris baruta , udarac u rame , trzaj u ruci , zvonjavu u uhu poput stvarne situacije .
    Ciljanje mišom je jednostavno lakše i prirodnije .Pucanje iz gamepada je teže i spetljanije ali donekle intezivnije zbog trigera i force feedbacka .Jedno i drugo ima svoje prednosti i mane ali debala je istina da konzolitis šteti FPS žanru .Igrivost se sveo na tobogan .S druge strane istinski FPS biseri poput ARMA-e imaju relativno malobrojnu publiku.

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Zar je bitno koja je igra meni zadnja odgovarala s takvom formulom?
    Samo cijelo vrijeme ističem kako kvaliteta igre nema veze s platformom pošto je tvoj default stav kako su generalno sve igre s konzole smeće. Generaliziraš toliko da se uopće pitam zašto ovdje trošim električne impulse svoje tipkovnice.
    Kvaliteta igre ima debele veze sa platfomom ako je rijec o FPS-u koji je primarno radjen za istu. Bar 700 puta sam ti to rekao. Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu i moze se ocekivati od lose do fenomenalne igre,dok se kod FPS-a moze ocekivati vece ili manje sranje. To nije generaliziranje vec cinjenica. Ne znam nikoga da mu to nije poznato a da je u gamingu bar neko vrijeme. A cinjenica da je ovaj Ghost recon losiji od prethodnih i da je debelo pojednostavljen i poglupljen govori jos nesto,a meni nikako ne ide glavu kako ti to ne uvidjas. Pogotovo kad uzmem u obzir da volis recimo STALKERA i da si isticao kako te strah sta ce biti sa tog serijala ako ode na konzolu. STALKER je druga dimenzija FPS kvalitete uporedjenju sa Killzone ili Halo i sta ja znam kakva jos sranja istices kao kvalitetne FPS-ove. Necu se praviti glupim i tvrditi da ne bi volio zaigrati Killzone 3 na PC-u jer igra ima zestoku akciju,i debelo sisa Crysis 2 npr. Ali da bi ga smatrao kvalitenim FPS-om i poredio sa STALKEROM,to ne bi ni pomislio.

    = Citat = Izvorno postao GODSKILLER
    Da ciljanje sa mišem je gotovo pa kao u stvarnost
    Moje prvo iskustvo sa igranjem fps-ova je bilo sa playstationa 1 i igretine medal of honor,tako da pričanje da igranje sa gamepadom nevalja može reči samo onaj koji nema pojma.
    S tim da najbolja optimizacija gamepada i fps-a sam doživio na XBOX prvom i igretine HALO .

    Kada bi gledali u odnosu na stvarnost,ciljanje sa gamepadom je teže nego sa mišem ali je i to realnije.Jer u stvarnosti stres i druga psihofizička ogranjičenja uzimaju svoj danak,tako da to otežava ciljanje,a naročito spoznaja da i meta uzvraća bojevo streljivo što znači da nema quick save/load.
    Vrlo smijesan post.

  8. #68
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Sranje iz tvoje perspektive, ne činjenica
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Ti si grozna osoba.

  10. #70
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Totalno.
    Baš sam zločest što negiram mišljenje jedne osobe kao činjenicu
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #71

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu .
    Rtsovi ne mogu .Zato i žanr umire jer konzole sa gamepadom nemaju što tražiti u tom žanru .Čak su pokušali i neke glasovne kontrole koje bi tome doskočile pa je sve neslavno završilo .

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Totalno.
    Baš sam zločest što negiram mišljenje jedne osobe kao činjenicu
    Negiras cinjenice,ne misljenje.

    [quote=šcer od SAVE BAĆIĆA]
    = Citat = Izvorno postao "Marvin OCX":2mnl0v7p
    Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu .
    Rtsovi ne mogu .Zato i žanr umire jer konzole sa gamepadom nemaju što tražiti u tom žanru .Čak su pokušali i neke glasovne kontrole koje bi tome doskočile pa je sve neslavno završilo .[/quote:2mnl0v7p]

    Ma ne umire,sad ce ti Deadwalker nabrojati desetine vrhunskih naslova sa gljivom koji su izasli u zadnjih 5 godina
    Salu na stranu,neka Rtsova i svega ostaloga jer tu tamo izleti nesto dobro i igrivo al FPS je definitvno mrtav zanr radi konzole. Mozemo produbiti raspravu oko toga da li citav gaming umire radi konzole ili toga sto gameri,mahom djeca,vole sva sranja koja im se ponude. Od ovog zadnjeg ghost recona sam ocekivao da cu morati pruziti minumum neke strategije i razmisljanja dok igram,medjutim nula. Zanima me samo na sta ce gaming liciti za 10 godina ako se nastavi sa masovnim poglupljivanjem svih segmenata gaminga. Gledam gameplay Alien Colonial marines,igre koja ce izaci naredne godine i vidim igru koja bi bila prosjek da je izasla prije deceniju i vise. A imas gamere koji nesto ocekuju od nje. Ali kad cijela planeta ide u qurac na svim pojima zasto ne bi i gaming
    Upravo si instaliram prvi Far cry sa nostalgijom. Treba cuvati stare igre ovog tipa i stare operativne sisteme na neizgrebanim dvd-ovima kad nastupi kataklizma

  13. #73
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Marvin OCX

    Toliku količinu gluposti nisam u životu pročitao.
    A inače sam ja taj koji piše puno gluposti.
    Nadmašuješ me naveliko.

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Moram se sloziti. Napisao si glupost tvrdnjom da sam napisao nesto glupo

  15. #75
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier


  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Nije tako tesko za shvatiti,nemoj dramiti.

  17. #77
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    S Negiras cinjenice,ne misljenje.
    Kako god ti kazes
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #78
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Ak se ekipa uživljava, onda je valjda sharp shooter najbliži stvarnosti. Niti jedna puška nema miš umjesto okidača.

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    Nintendo wii na mjesec dana i pravac arena kao gladijator.

  20. #80

    Re: Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

    evo kako future soldier radi na kompu koji sada vrijedi dvije šibice
    intel dual core 2.6, nvidia 9800gt, 3gb ddr2, IDE hard disk, chieftec napajanje, gigabyte miniatx ploca

    (fraps mi pojede skoro pola performansi, inace vrti oko 50ak fpsa). Naravno, igram na manjim detaljima svejedno, jer zatrza u vecim akcijama, , ali onda stavim 1280x1080 rezu. Ovo je smao za pokazat, na kraju filmica se mogu vidjeti postavke, sve u iberu

Slične teme

  1. Tom Clancy's Ghost Recon Online
    By DJ Not Nice in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 18-04-2012, 20:56
  2. E3 2010: Trailer za Ghost Recon: Future Soldier
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-06-2010, 08:27
  3. Ubisoft priprema Ghost Recon: Future Soldier
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-03-2010, 10:48
  4. Ghost Recon: Future Soldier prvi trailer
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-02-2010, 16:15
  5. Ghost Recon 3!
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 13-01-2007, 11:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •