Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: Posao u Hrvatskoj...

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Posao u Hrvatskoj...

    Evo zanima me kako ste zadovoljni sa svojim poslom i/ili što bi voljeli raditi u budućnosti, te kolike su po vama realne šanse da to i ostvarite? Poznajete li ljude kojima je ispod časti raditi neke poslove koji im se nude, ali nije im ispod časti kukati da nemaju para i sprdati druge što rade "normalne" poslove za "normalnu" plaću? Što mislite koliko bi vam novca bilo dovoljno da budete samostalni, te da li je tako nešto moguće ostvariti uz vaša znanja i sposobnosti?

    Budimo realni...


  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Poslom sam i vise nego zadovoljan..

    A koliko bi mi trebalo za samostalnost, hmm, neznam, mislim oko 5k za fini zivot..
    #paperplatoongoonz

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    trenutno nemam posla, (vratio se prosli tjedan iz ZGa). pokusavam si sredit posao u eurohercu , pa cemo vidjet ako to uspije, a nadam se jer je placa bolesna, + mobitel + auto + cijeli dan u uredu....
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Radija sam jedan od najgorih i najslabije placenih poslova skoro 2 god. Skupija nešto para, da otkaz i sad ne radim ništa dok god ima zaliha ili dok ne nađem neki "bolji" posal dok ne isteknu zalihe. Kad isteknu onda vjerojatno povratak nekom usranom poslu jer pravi posal bez jake veze je skoro nemoguce naci. Manje više sjebana situacija al gura se

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Nešto mi je tu nejasno. Kažeš da si radio jedan od najgore plaćenih poslova, a uštedio si zalihu? To mi je malo čudno i kontradiktorno.


  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    pokusavam si sredit posao u eurohercu , pa cemo vidjet ako to uspije, a nadam se jer je placa bolesna, + mobitel + auto + cijeli dan u uredu....
    ja radim za Croatia osiguranje.

    Ako mislis biti cijeli dan u uredu, prekrizi si visoku placu

    Morat ces ici po terenu, pogotovo sad u ovo doba recesije, nije lako naci nove osiguranike.

    + morat ces polagat ispit za zastupnika koji dodje 1000kn po pokusaju ^^

    makar ae, ako brijes raditi za herc u metropoli, trebalo bi ti biti dosta lakse naci neke osiguranike nego meni tu u Bjelovaru..

    Sve u svemu, to je odlican posao

    btw nemoram napomenuti da zastupnici nemaju radno vrijeme, mozes radit 1sat na dan ako hoces ^^

    ako si ugrabis dovoljno osiguranika, bit ce ti jebeno u svakom slucaju.

    gl
    #paperplatoongoonz

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Jel vi što prodajete osiguranje morate furat odijela i kravate?


  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Nešto mi je tu nejasno. Kažeš da si radio jedan od najgore plaćenih poslova, a uštedio si zalihu? To mi je malo čudno i kontradiktorno.

    Kroz 2 godine se da uštedit kad živiš kod staraca koji rade. Sad jasnije? Dalo se naslutit nijeli..

  9. #9
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Onda si ti očito trošio jako malo...


  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Jel vi što prodajete osiguranje morate furat odijela i kravate?
    Ne.

    Ali nemozemo ni ko klosari biti..
    #paperplatoongoonz

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Ja bi dobrovoljno, makar 1. par tjedana.
    vaik ludlo

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Evo zanima me kako ste zadovoljni sa svojim poslom i/ili što bi voljeli raditi u budućnosti, te kolike su po vama realne šanse da to i ostvarite?
    Iznimno sam zadovoljan. U budućnosti se mislim baviti istim poslom, ali u drugim firmama. Šanse su neupitne.

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Poznajete li ljude kojima je ispod časti raditi neke poslove koji im se nude, ali nije im ispod časti kukati da nemaju para i sprdati druge što rade "normalne" poslove za "normalnu" plaću?
    Naravno da znam. Nemam nikakvo mišljenje o njima.

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Što mislite koliko bi vam novca bilo dovoljno da budete samostalni, te da li je tako nešto moguće ostvariti uz vaša znanja i sposobnosti?
    Netko bi rekao da imam iznadprosječna primanja, no ništa mi nije dovoljno. Kad ti je dovoljno, gotovo da je umrla svaka nada.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Onda si ti očito trošio jako malo...
    Ne razbacujem pare na nepotrebne stvari koje svak drugi kupuje pa na kraju nemaju za pivu i konstantno kukaju kako im je loše.. Možda zato. Nisam materijalist, šta manje i jednostavnije bez kompliciranja to bolje. Al normalno, težim šta boljem i zanimljivijem poslu.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Ja bi radio igre kao GTA San Andreas.

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Netko bi rekao da imam iznadprosječna primanja, no ništa mi nije dovoljno. Kad ti je dovoljno, gotovo da je umrla svaka nada.
    Nisam pod dovoljno mislio na luksuz nego na to koliko mislite da je dovoljno zarađivati da bi normalno živjeli i preživjeli bez fosilnih donacija. Oduvijek me zanima koliko je para dovoljno da pojedina jedinka preživi na ovom surovom svijetu bez da tjera luksuz. Znači, čisto da životari...

    Po meni ta cifra je 1 som eura. Bez auta.


  16. #16

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Wedran ima harem ljubavnica i tako to pa mu nikad dosta para. I faks. Privatni.

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    A što kada ljubavnice krenu bušiti kurtone? Odoše sve pare na alimentaciju...


  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Netko bi rekao da imam iznadprosječna primanja, no ništa mi nije dovoljno. Kad ti je dovoljno, gotovo da je umrla svaka nada.
    Nisam pod dovoljno mislio na luksuz nego na to koliko mislite da je dovoljno zarađivati da bi normalno živjeli i preživjeli bez fosilnih donacija. Oduvijek me zanima koliko je para dovoljno da pojedina jedinka preživi na ovom surovom svijetu bez da tjera luksuz. Znači, čisto da životari...

    Po meni ta cifra je 1 som eura. Bez auta.

    Moj deda je živio godinama od 2.500 kn penzije .I nije umro od gladi .Čak je i pušio i ostavio solidnu ušteđevinu iza sebe .Sve je relativno pa tako i luksuz.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Kad mi zagusti, mogu i sa 2000 na mjesec preživjeti, s tim da oko 1200-1300 ode na stan.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Gdje to imaš stan i režije za 1200 - 1300 kuna?


  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Ljeti će biti 1200 tops.

    Na Vrbiku. Zašto?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Netko bi rekao da imam iznadprosječna primanja, no ništa mi nije dovoljno. Kad ti je dovoljno, gotovo da je umrla svaka nada.
    Nisam pod dovoljno mislio na luksuz nego na to koliko mislite da je dovoljno zarađivati da bi normalno živjeli i preživjeli bez fosilnih donacija. Oduvijek me zanima koliko je para dovoljno da pojedina jedinka preživi na ovom surovom svijetu bez da tjera luksuz. Znači, čisto da životari...

    Po meni ta cifra je 1 som eura. Bez auta.
    Ja bih rekao da treba 5-6 somova. Sa 7 bi mogao kredit na auto neki uzeti, naravno ako nemas vec neku drugu kredu.

    Jesam li zadovoljan sa poslom? Nisam.
    Placa je ok dok sam jos sa starom. Da zivim solo. Brijem da bi radio za puko prezivljavanje.
    Budem poslje jos pisao odoh malo halat.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Kad mi zagusti, mogu i sa 2000 na mjesec preživjeti, s tim da oko 1200-1300 ode na stan.
    Oh, nesretni jadnice Vrijeme je da empatični članovi ovog foruma otvore nekakvu zakladu za nesretnog kolegu.

  24. #24

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Ja bih rekao da treba 5-6 somova. Sa 7 bi mogao kredit na auto neki uzeti, naravno ako nemas vec neku drugu kredu.
    Problem je u tome što većina ljudi ima naviku povećavati i trošenja (često na gluposti neke) kako im se poveća zarada (Wedranu nikada dosta para jer ih uvijek sve spizdi, ili bi ih spizdio da ima love, na najnoviji modela iBlokete ili čega već, npr). I ne, ne pričam o boljem standardu života uslijed većih primanja, nego čisto rasipanje love na nepotrebne stvari.

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Osvrni se oko sebe. Cilj cijelog svijeta je da te 24/7 bombardira s reklamama u cilju da kupiš baš njihov proizvod, jer TI GA MORAŠ IMATI zato što ti to zaslužuješ, a najviše beskorisnih sranja inače se prodaje ženama.


  26. #26

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Osvrni se oko sebe. Cilj cijelog svijeta je da te 24/7 bombardira s reklamama u cilju da kupiš baš njihov proizvod, jer TI GA MORAŠ IMATI zato što ti to zaslužuješ, a najviše beskorisnih sranja inače se prodaje ženama.
    Kaže čovjek i ode u Vemil.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Osvrni se oko sebe. Cilj cijelog svijeta je da te 24/7 bombardira s reklamama u cilju da kupiš baš njihov proizvod, jer TI GA MORAŠ IMATI zato što ti to zaslužuješ, a najviše beskorisnih sranja inače se prodaje ženama.
    To što te obasipaju reklamama ne znači da moraš biti idiot i provesti dan na telefonu prazneći karticu na narudžbe iz top shopa.
    Ja sa 3500-4000kn mogu skroz lagodno živjeti. Platit stan, režije, jesti normalno, kupiti "lakši" komad hardvera i staviti nešto na stranu.

    Ako se želiš bogatiti, živi u rangu sa svojim standardom, ili ispod njega. Zbilja ništa ne gubiš ako ne kupiš iPhone, već neki 2000kn jeftiniji mobitel koji ti služi za identične svrhe.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Ljeti će biti 1200 tops.

    Na Vrbiku. Zašto?
    Ček, to ti je stanarina + režije (ak studiraš) ili samo režije (ak je stan tvoj)?

    Osim toga, ak si student, onda se sa 600kn na iksici može mjesec prebroditi dosta dobro. Ako međutim imaš na raspolaganju 600-700 kn ovak, a i još si u zagrebu, rastezanje tog novca je stvarno i novčano osvještenom već pomalo umjetnost.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    Jedem tjesteninu iz konzuma koja košta manje od 3kn. + zobene i mlijeko + razna sranja koja znam dofurat iz konjščine jednom mjesečno. + menza

    Da, to su renta i režije zajedno.

    Mjesečno mi je dosta 500kn za hranu ako se ne častim burecima svako malo. Ali ja sam slab na bureke.

    Point je da se sve može kad si prisiljen.

    edit
    Nisam student.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Posao u Hrvatskoj...

    u da samo vidite sta se sve moze kada vas stisne

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

Slične teme

  1. Posao za gamere
    By Wespen in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-07-2010, 11:57
  2. WoW natjecanja u Hrvatskoj
    By mog in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-06-2009, 15:47
  3. nVidia serija 9 u Hrvatskoj
    By Tegla Ajvara in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 22-03-2008, 13:35
  4. Oblivion u Hrvatskoj
    By Fencing_LORD in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 12-07-2006, 20:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •