Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 203

Tema: Patchevi i Ostalo - postajte i čitajte

  1. #1

    Post Patchevi i Ostalo - postajte i čitajte

    Ovdje postajte i raspravljajte o patchevima, trenutnim i nadolazećim. Mislim da je ovako bolje nego da otvaramo temu za svaki patch zasebno (citirao sam postove iz prijašnjih patch tema tako da su lako dostupni).

    1.04
    1.05

  2. #2

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Patch notes o nadolazećem 1.0.4bSpatchu:
    http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=439

  3. #3

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima


  4. #4

  5. #5

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima


  6. #6

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima


  7. #7

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima


  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    5) Items: Itemization improvements and fixes for Gunbad, Bastion Stair, Lost Vale, Fortress Raid Rewards, City Invasion Rewards, and more!

    7) Public Quests: Easy PQs for Tiers two, three, and four! This completes our first pass at the Easy PQ system and we will continue to review and tweak the system as necessary. As we have already done for Tier One, we have gone through the PQs in each Tier and made sure that at least one per chapter can be completed by 1-3 people.
    New Live Event: The Bitter Rivals event will be launching with this version as the official kick off for the anticipated introduction of the Slayer and Choppa!

    11) Mail: Send multiple items attached to each mail! Easily one of our most requested features by the players.

    ove me stvari najviše vesele još do ponedjeljka igram onda bržebolje preč witcher pa povratak )

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Mene veseli dolazak novih klasa i bug fixevi klasa...naravno..pve fixevi..ma vracam se kad to bude

  10. #10

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    To te ja pitam - GIGANTSKI patch note za patch 1.2... obavezno bar pogledajte (premda nije moj forte, drago mi je da su poradili na craftingu).
    http://herald.warhammeronline.com/pa...?id=2009_1-1-2

    SPlayer Mounts
    * Many mounts have been renamed. Existing mounts will have their names updated.
    * We have added two additional mount variants for each race. These have been added to the Stable masters in the capital cities.
    * We have added three additional mount variants exclusive to guilds only. These can be purchased by visiting the Guild Quartermaster once your guild reaches Guild Rank 25.
    * We have added three new improved mounts (Faster & Lower dismount chance) exclusive to guilds only. These can be purchased by visiting the Guild Quartermaster once your guild reaches Guild Rank 37.
    Odlično, konačno jedan money sink i uz to potiče igrače da se pridruže guildama te da pomažu njhovom napretku.... nice.

  11. #11
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Da, jako zanimljiv patch

  12. #12

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Nerfali WE i WH...WE su vise stvari nerfali...
    Ne igram neko vrijeme pa ne znam kako je poslije ovoga točno,any1?

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    taj patch nije još izašo kolko kužim... al ak je to istina, onda swa prebacujem u assault stance i path i idem klat welfice

  14. #14

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    nerfali ih jako
    Ja obnovio subscription za 2 mjeseca...
    Uživam,r9 WH na Eltharionu
    T1 samo igram

  15. #15
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Kog nerfali? Cujem da se WE smiju na ovaj nerf xD

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    lol... ja se nebi smijo... probo sam ih slabe su i ovak i onak, a order je ovak dost često organiziran pa crknu bez jbg, al u sc ak se ignoriraju to bude takav /kolj....

  17. #17
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Slabe? Mogu ubit healera u 2 sekunde : ))

  18. #18

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Ja sam samo načuo neke pritužbe Destro zerg igrača zbog novih promjena... vaša mišljenja?

    Iskreno, bilo je i vrijeme da WE dobiju nerf, posebno jer su sad izgubile armor debuffse koje su imale do sada, da ne spominjem općenito smanjenje štete. Uglavnom, za nerf sam, njihov i WH, jer će ih sada to, da citiram jednog forumaša, "natjerati da igraju kao članovi ekipe, a ne kao solo igrači koji se moždaSprikrpaju za heal".

  19. #19

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Onak,kako da pobogu WH i WE budu članovi ekipe?Klase kojima je temelj da nisu članovi ekipe.Klase koje trebaju biti skrivene i izletjeti da prikolju healera.Inače ja heal nikada ne dobivam,jer moja uloga je takva...

  20. #20

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Patch 1.2 je u procesu stavljanja na EU servere, zajedno sa još nekim promjenama:
    The first phase of these City siege improvements includes the following changes:

    - We have reduced the amount of time that a Capital City will remain in the Contested state from 6 hours down to 2 hours.
    - Capturing Battlefield Objectives in the Cities will now contribute more Victory Points towards City capture.
    - Killing players in the Cities will now contribute more Victory Points towards City Capture.
    - In order to give players more time to collect their rewards from the City Public Quests, we are increasing the loot timers from 2 minutes to 4 minutes.

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Evo, prvi put sam probao knighta sa ovim patchem i mogu reći samo da sam ostao iznenađen koliko je klasa popravljena. Conquest sam do sada probao i dps je povećan za 40% dok je twistanje aura sada puno praktičnije pošto nemaju AP cost više. Sve u sveme zadovoljan sam sa dosta promjena o.o

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Magusima (po običaju) ostaje čekanje slijedećeg patcha

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Ja ne znam što se magusi toliko žale da im treba neki žešći boost. Baš da vidim što je to s klasom napravio sam magusa prije mjesec i pol na eltharionu, digo ga na 40 i vidio da kao havoc (kakti najgori mastery tree) možeš doslovno izownat svaku budaletinu koja te zaskoči. Fakat mi nije jasno kaj je tolko "sjebano" sa tom klasom. Sve klase su u banani malo ali toliko plača nisam vidio nigdje nego kod magus communitija. Btw, ssal, ne gledam tebe kao plačljivca nego nije mi jasno kako klasa može biti slaba i pokvarena a u isto vrijeme owna sve živo i neživo.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    magus je mirror SWa right? ak je tako može dilat dost više dmga od SWa po onom što sam ja vidio, ima one glupe DoTove...

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Mirrow SW-a? O_O
    Magus je mirror engija po meni o.o

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Ja ne znam što se magusi toliko žale da im treba neki žešći boost. Baš da vidim što je to s klasom napravio sam magusa prije mjesec i pol na eltharionu, digo ga na 40 i vidio da kao havoc (kakti najgori mastery tree) možeš doslovno izownat svaku budaletinu koja te zaskoči. Fakat mi nije jasno kaj je tolko "sjebano" sa tom klasom. Sve klase su u banani malo ali toliko plača nisam vidio nigdje nego kod magus communitija. Btw, ssal, ne gledam tebe kao plačljivca nego nije mi jasno kako klasa može biti slaba i pokvarena a u isto vrijeme owna sve živo i neživo.
    Nekog ludog Magusa si ti to igrao ako možeš sa Havoc buildom izownat svakoga tko te zaskoči s obzirom da je to mastery tree čiji spellovi imaju najduži casting time.
    Sjebano je slijedeće:
    ODVRATNO loše taktike (prije će ti nestati dobrih taktika nego slotova za njih), daemoni, loši lvl. 4 morali, cijeli Daemonology tree (čak i Rift sa 1.2), nepouzdanost određenih skillova (Resummon, Daemonic Infestation), loš 1 KB koji imamo (Engineer ih ima 3), nedostatak prave uloge u borbi, činjenica da 1-2 HoT-a mogu u potpunosti mogu negirati njegove DoT-ove, 65 ft. domet u Changing tree (Engineer sa taktikom ima 98 ft.), ranged auto attack (bolje reći njegov nedostatak), disk koji služi samo da ga lakše uoče u borbi, to što su sa 1.2 svi dobili nove mountove osim Magusa...itd.

  27. #27

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    MMORPG.com donosi svoje mišljenje o pathu 1.2. Mišljenja o klasama prebacite dolje u temu, ovo je za patcheve.
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... Calls.html

    I još nekoliko stvari:
    Zone Control and You! - Q&A
    Transferi su opet aktivni!

    Također, nemam sada link, pročitao sam neslužbenu informaciju od devsa da rade na emotesima (/sit, itd) tako da će i to doći u dogledno vrijeme.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    neznam jesam li dobro pročito, ono o transferima servera, dole u noteu piše da karak hirn i dragonback mountains imaju najveći community i da se mogu smatrat sretnima?

    jedva čekam da sredim to st(r)anje u školi pa da kupim gamecard... stvarno iritira kad skupiš pare i smiješ samo 2h ako i tolko na komp...

  29. #29

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Još informacija sa fronta, ovaj put o Trade skillsima:
    Tradeskills Feature: Part 1

  30. #30

    Re: Patch information - postajte i čitajte o patchevima

    Čika Jacobs govori o trenutnom stanju igre i koje ćemo novitete imati priliku vidjeti kroz dogledno vrijeme. Ako ne pratite scenu pročitajte da budete u toku sa WAR vijestima.

    http://www.war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en395

    Neke od zanimljivih stvari:
    - We are also looking at implementing a "Nemesis" system which tracks the top 20 enemy players that kill you and which will give you rewards for hunting them down.

    - Our current plans include putting in a Keep Upgrade system that encourages guilds to claim and upgrade Keeps. These upgrades would be usage upgrades, not just visual upgrades. We are looking at giving interesting and useful things to guilds who upgrade Keeps; defence improvements, guilds rewards, etc. We also want to put in more attacker options, more attacker abilities, and experiment with new types of siege warfare. Down the ramp (a pun a day and all that) a bit, we are also working on putting in an additional ramp to the Keep Lord room in every Keep and Fortress in the game.

    - Zone Capturing more straightforward and understandable, improving the Zone Control UI to give more information about Victory Points and where they are going, and the new Zone Domination System. We will continue to tweak and improve Zone Capture through the current patch cycle and beyond.

Slične teme

  1. Patchevi za PES 2010..
    By blood4me in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-04-2010, 11:56
  2. Patchevi
    By SkunK in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-01-2008, 22:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •