Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 110

Tema: Lice, akne i tako to

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Lice, akne i tako to

    ako mislite roaccutane koristit, prvo ozbiljno razmislite, lijek ima masu neuspojava (na nekim stranim forumima javljaju se ljudi koji su ga koristili prije 10-15godina te sada imaju problema). Uglavnom ne zelim radit bauk niti sta, samo kazem da medalja ima dve strane.

    e da, poslije njega vam znaju ostat rupe u licu.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  2. #32
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Lice, akne i tako to

    Da, sad ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    ispiranje. i to je to. umivanje nakon svakog izlaska, ujutro i navece. i samokontrola sto se tice istiskivanja i diranja lica opcenito. Uz to mogu i jos one vodice i stajaznam sta, nelose je to.
    Što su to izlasci?

    Inače, prvi put čujem ovo za kosu i prište.
    Zanimljivo...
    Da ja sam imao tih problema dok sam imao dugu kosu.


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Da, sad ^^

    neznam sta oces rec s tom diverzijom..
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Lice, akne i tako to

    Nisam nikad imala baš nekih problema, ono tu i tamo se znao koji šit stvorit (zbog čokolade :> ) makneš ga pa bok. Nije dobro da stalno ruješ... ali zanimljivo je jednom sam probala piti (svaki dan po 3 šalice, mjesec i pol) čaj od koprive i stolisnika (bez šećera) -kao to je za čistu kožu... čovječe nemo'š vjerovat' kako čisto lice...predobro...

    Inače se ima u ljekarni za kupiti nešto na bazi alkohola za akne, isto dosta dobro, ali isušuje kožu...
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  6. #36

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    = Citat = Izvorno postao osvetnik_sch3l3
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    ispiranje. i to je to. umivanje nakon svakog izlaska, ujutro i navece. i samokontrola sto se tice istiskivanja i diranja lica opcenito. Uz to mogu i jos one vodice i stajaznam sta, nelose je to.
    eto vam je covjek sve napisao, nekada sam i ja imao nekih sitnih problema s tim sranjima...
    uglavnom, stari narodni recept je bilo umivanje u studenoj (hladnoj) vodi svako jutro i tokom dana sto omogucava kozi kvalitetno disanje.
    nekada su najjednostavnija rjesenja i najbolja, nije uvijek sve istinito sto farmaceutska industrija kaze
    ja se umivam svakih sat vremena i opet imam akne
    jebi ga stari, proci ce kad ostaris, a kada se budes zenio neces se ni sjecati.
    znam sto je meni pomoglo, nadam se da ce te rijesiti probleme na ovaj ili onaj nacin

  7. #37
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    = Citat = Izvorno postao osvetnik_sch3l3
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    ispiranje. i to je to. umivanje nakon svakog izlaska, ujutro i navece. i samokontrola sto se tice istiskivanja i diranja lica opcenito. Uz to mogu i jos one vodice i stajaznam sta, nelose je to.
    eto vam je covjek sve napisao, nekada sam i ja imao nekih sitnih problema s tim sranjima...
    uglavnom, stari narodni recept je bilo umivanje u studenoj (hladnoj) vodi svako jutro i tokom dana sto omogucava kozi kvalitetno disanje.
    nekada su najjednostavnija rjesenja i najbolja, nije uvijek sve istinito sto farmaceutska industrija kaze
    ja se umivam svakih sat vremena i opet imam akne
    a znam, masna koza, retajno ful, al ionako stoposto ekipa oko tebe nije nesto drugacija pa kuze foru. znam da je ono najgore od sveg kad imas prist iznad usnice drito. to je ono totalni kurac i umislis si da si pregadan al prodje za sedmicu i boli te kurac.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Lice, akne i tako to

    ali dobro,sad mi lice nije lose,imam samo dosta tih sitnih pristica koji se ni nevide i nekad crvenilo na kozi,ali prije sam imao jedanput prist na nosu toliko velik da mi je nos imao nos

  9. #39

    Re: Lice, akne i tako to

    Možda nisi imao prišt na unutrašnjoj strani nosnice, pa kad ideš kopati po nosu, a ono boli da ti zasuze oči odmah.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Lice, akne i tako to

    meni zasuze oci pri pomisli da ti zasuze oci dok kopas po nosu zbog unutarnjeg prista.

    ok.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  11. #41

    Re: Lice, akne i tako to

    najgora bol kada iskoci mali smrad na pola kraljeznice

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Možda nisi imao prišt na unutrašnjoj strani nosnice, pa kad ideš kopati po nosu, a ono boli da ti zasuze oči odmah.
    ne,imao sam prist na samom vrhu nosa,ali ono ogroman,ko da sam jebeni klaun

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lice, akne i tako to

    Hmmm, dunno u srednjoj je doslovno cijeli razred imao akne i slično, a meni je oduvijek lice full čisto bit će genetika i sve to usprkos tome da sam jeo svakakav šit koji bi trebao "potaknuti" pojavu akni.

    E sad, jedan prijatelj ali i prijateljica su to rješili jedino i isključivo kod dermatologa. Nikakve travurine bake kapte i čudesno mljeko dida Jure, moj savjet ti je da odeš kod dermatologa pa neka učeni čovjek to pogleda i sigurno će ti pomoći.

    Što se hrane tiče - nisam siguran, kako kažem - jeo sam svakakvog smeća kao i ostali a lice čisto ko bebina guza. Čuo jesam da bi slatko trebalo potaknuti stvaranje akni i slično no ne vjerujem u tolikoj mjeri da te zabrinjava.

    Ako je već slučaj za dermatologa nema straha jer koliko znam procedura je bezbolna no nemogu ti sa sigurnošću reći što točno rade (istiskivanje i dezinfekcija? dunno).

    Moja preporuka je da se ides zezati sa time jedino ako je stvarro bolno, a uvkoliko nije vjerovatno ce brzo proci samo strpljenja

    U svakom slučaju - sretno

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Lice, akne i tako to

    Jednom davno sam čitao da je povezanost čokolade s prištevima običan mit. Da nije, ja bih se pretvorio u jedan ogroman prišt.

    Umjesto toga, jedan sam ogroman herpes.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Jednom davno sam čitao da je povezanost čokolade s prištevima običan mit. Da nije, ja bih se pretvorio u jedan ogroman prišt.

    Umjesto toga, jedan sam ogroman herpes.
    Slažem se, ali isto tako vidim pun kufer ljudi koji nakon što pojedu malo cokolade odmah dobiju prištine epskih razmjera

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Lice, akne i tako to

    Jebi ga, najjača zaštita od prišteva je genetika.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Lice, akne i tako to

    neznam dali je vec bilo receno ali za akne ne pomazu nikakve kreme niti preparati, to su jaki upalni procesi i pomazu samo antibiotici, znaci dermatologu. Za mitasere i pristeve(osim ako nisu oni u razmjeru cireva XD) neki piling preparati od Eucerina su djelotvorni i kreme od vichy-a koje se vecinom kupe u ljekarnama. Zasto sam bas naveo Eucerin i Vichy, zbog toga sto su dermatoloski testirani, a i sam sam isprobao =), samo je meni bio problem s bilo kojom kremom da mi je djelovala nekih 1-2 mjeseca a onda prestala.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Lice, akne i tako to

    Ja imam problema, al ajd to je normalno ja imam 14 godina idem u 8 razred pa je to "normalno" i mene jedino muči pitanje jel to čišćenje lica kolko to košta i jel to zbilja pomaže
    F.T.I - Fuck The Industry

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Lice, akne i tako to

    pomaze kratkotrajno,kad bi isao na to svakih 1-2 mjeseca lice bi ti stalno bilo uredu.
    Kosta 160kn tamo gdje ja idem ali mislim da mozes ici besplatno na dermatoloskom odjelu bolnice.

  20. #50
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Lice, akne i tako to

    Ja sam valjda jedan od onih koji imaju prišteve po svemu, samo ne po licu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #51
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Lice, akne i tako to

    i tamo?

  22. #52
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Lice, akne i tako to

    Ja, hvala nepostojećem bogu, nemam problema s tim.

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Lice, akne i tako to

    [quote=serijski samoubojica]
    = Citat = Izvorno postao "Dreamer Deceiver":2lye6efb
    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Lol, kreme, kako se nekome dade svaki božji dan time mazati.
    Uglavnom, odeš dermatologu, a on će ti najvjerojatnije prepisati RaoccutaneSili neš.
    istina je da nisam smio pit pivu tih nekih 6 mjeseci, ali nakon toga više nikada nisam dobivao akne kao u onom broju prije. Šta je je, isplati se
    6 mjeseci bez pive?? 6 mjeseci???? Au šit ja idem kod dermatologa sljedeći tjedan [/quote:2lye6efb]

    čuj, ako sam JA uspio bez pive 6 mjeseci, onda može velika većina

  24. #54
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Lice, akne i tako to

    a što bi bilo da si pio pivu? jedan frend isto tako nije pio 6 mjeseci, mada on puno ne pije
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Ja, hvala nepostojećem bogu, nemam problema s tim.
    Nit ja.. zapravo imam ali rastu mi skroz gore na čelu ispod kose tak da se uopce ne vidi..

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao blood4me
    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Ja, hvala nepostojećem bogu, nemam problema s tim.
    Nit ja.. zapravo imam ali rastu mi skroz gore na čelu ispod kose tak da se uopce ne vidi..
    isto osim sto san na celu imo jedno 2 mjeseca onako ne prist neko kvrzicu crvenu(doslo od istiskivanja) a to mi nastalo jer sam prije furo dugu kosu jedno pola godine osim toga nikakvih problema nisam imo

  27. #57
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Lice, akne i tako to

    Sto se tice umivanja...jel sa sapunom ili samo vodom?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #58
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Lice, akne i tako to

    Takve stvari se iskljucivo rjesavaju kod dermatologa. Piju se antibiotici pod ljecnickim nadzorom sa stalnom kontrolom krvi te svakodnevna terapija. Imao sam problema s time, i jedino doktor tu moze pomoci. Zaboravite na one sve siline krema, stare "narodne" recepte te razne druge stvari koji imaju vise/manje doticaja s time. Akne su upalni procesi te se moraju lijeciti antibioticima. Kreme su vise preventivnog karaktera tj. sluze za odrzavanje ciste koze. Jednom kada se akne lijekovima izljece te se koza redovno cisti, nema vise problema s time

    Umivanje sa sapunom ili sa onim gelovima specijaliziranim za ciscenje lica
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Lice, akne i tako to

    = Citat = Izvorno postao flander
    tako da moj savijet je da odjebte te kreme i da ne koristite previše gel za kosu, naravno kratka kosa je jako poželjna, prat kosu svaki dan, jest da je za popizdit al štaš, bolje nega da boli
    Ne, ne i ne. Samo neka kosa ne dira lice. Primjetio sam da nakon pranja kose bilo kakvim šamponom, lice sljedeći dan bude strahovito masno (ili je to zbog dužeg namakanja jako vrućom vodom, iako ovo vjerojatno samo pogoduje). Također, apsolutno prestani koristiti bilo kakve sapune, preparate i slično. Umivanje s čistom hladnom/mlakom vodom. Jedi manje mliječnih proizvoda (da, to je i burek s jogurtom). Nemoj uopće dirati lice (pogotovo ne prstima) osim kada rešavaš čvimbe. Kada to radiš, isplaniraj i uradi brzo.

    Nikada nisam imao pretjeranih problema sa čvimbama, ali bio sam strahovito gadljiv na ovo što sam imao u pubertetskom razdoblju tako da sam mnogo toga isprobao Onaj vrag žena koja čisti lice pomogne (iako sljedeća dva dana budeš u modricama ako imaš osjetljiviju kožu), ali na kratko i morao bi ići redovito. Izbjegavaj.

    edit. - sve navedeno neće pretjerano pomoći s mitisterima, ali mislim da su oni manji problem.

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  30. #60
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Lice, akne i tako to

    Jos jedna stvar koju sam primjetio.....nakon sexa recimo, u iducih dan-dva uvek mi se javi bar jedna-dve potkozne akne na licu(one najpodmuklije koje ti kao da kozu zategnu) i ne preostaje mi nista drugo nego cekati da prodje.Mislite da su te dve stvari povezane s nekim hemijskim reakcijama u organizmu ili tako nesto....ono ne znam, lupam samo.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. Jel tako...
    By Interceptor in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-11-2010, 19:48
  2. Banlist i tako to....
    By Frky in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-04-2009, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •