Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 39

Tema: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Koliko cesto vam se desava da vam pukne zica u slusalicama? Ovo vrijedi vecinom za mobitele i MP3 posto tamo najcesce pucaju.
    Inace nosim samo jednu slusalicu na desnom uhu, dok ljeva visi. (Jednom me skoro auto pregazio dok sam furao dvije, pa sam rekao zahebi necemo se igrati sa zivotom ostala mi samo 3 od 9. ).

    Prvi MP3 - nakon 2 mj. otisla lijeva slusalica, mjesec dana poslje pukla je iznutra zica i vise nije bilo kontakta.
    Drugi MP3 - isto nakon par mj pukla zica
    Prvi mob - Nokia 3310 - nema utor za slusalice
    Drugi mob - Sony Ericsson W200i - slusalice otisle nakon par mjeseci.
    Onda sam nabavio adapter za slusalice. (Stavim adapter i onda na njega one slusalice koje idu u MP3.)
    Mislio sam da nakon sto kupim adapter, da cu onda samo kupovati one jeftine slusalice za 20-ak kuna i mjenjati ih. Nije islo tako lako posto mi je za 2 tjedna pukla zica u adapteru koji dode malo manje od 100 kn.
    Treci mob - Sony Ericsson W302 - nakon tri mjeseca prijecujem da zvuk slabi i zicu moram stisnuti ili namjestiti na odreden nacin kako bi zvuk bio normalan, uglavnom nece jos dugo...
    Uglavnom ona bakrena zica je u totalnoj banani, lako puca. Sa MP3 cak i nije veliki problem posto se slusalice mogu nabaviti za 20 kuna, ali one za mobitel su po 100 kn.
    Primjetio sam kako neka ekipa drzi mobitele u rukama (ili zbog pucanja zice ili zato sto im mob jednostavno ne stane u hlace ).
    E sad....da cu mobitel drzat u rukama cijelo vrijeme dok hodam gradom...ne bi islo...
    Ili bi najpametnije bilo nekakve bluetooth slusalice nabaviti pa da sam miran.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Imam slušalice koje sam dobio s nokijom pred skoro pa dvije godine. Još uvijek rade. Mobitel stavljam naravno u džep pošto mi ga se ne neda naokolo nosit u ruci.
    Slušalice od prvog mp3-a radile su nekih 2 godine, dok mi ih frend nije izgubio te mi je za kompenzaciju dao neke koje, naravno, nisu radile.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Meni nekako sve žice pucaju za sve takve stvari. Headset mi je odmah otišao, kontakt za mikrofon. I onda mi to đeda zalemio, ali je opet nakon par mjeseci puklo opet, pa sam ga od zid.
    Nekako imam osjećaj da se baš zbog toga ne isplati kupovat mp3-eve ljeve marke. iPod rula. Dizajn i kvaliteta na vrhuncu. Jest da je Apple opcenito skup, ali jbga, isplati se.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Jel savijas zicu dok stavljas mob u džep? Zica je poprilicno dugacka kod slusalica tako da ces je ili namotati oko moba ili strpati jedan dio u džep. U svakom slucaju ce se savijati i (barem u mom slucaju) nakon nekog vremena puknuti. Nema sanse da mi traje vise od par mjeseci kamoli 2 godine.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #5
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Imaš po tržnicama slušalice za mobitele po 20 kuna

    Meni ne pucaju takve stvari. Od prvog mobitela (Motorla V2288 <3) još imam negdje slušalice, mislim da je lijeva strgana jer sam stao na nju slučajno
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Još mi nikada nije pukla niti jedna žica... Nije žvaka za seljaka Morati ću i ja izvaditi jednu slušalicu iz uha dok sam u gradu, pazim na aute ali bolje se osloniti i na sluh, ne samo na periferni vid.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Jel savijas zicu dok stavljas mob u džep? Zica je poprilicno dugacka kod slusalica tako da ces je ili namotati oko moba ili strpati jedan dio u džep. U svakom slucaju ce se savijati i (barem u mom slucaju) nakon nekog vremena puknuti. Nema sanse da mi traje vise od par mjeseci kamoli 2 godine.
    Ja neam iPod, ali znam ljude koji imaju takve stvari po više od 3-4 godine bez da je išta slomljeno, puknuto ili razbijeno. I ne kontam zašto moraš savijat žicu ako imaš ono govno koje zakvačiš za majicu (bilo od ispod ili iznad majice da pokazuješ da imaš iPod elitu.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Jedno 90% kontakata na elektroničkim uređajima je kriminalno loše napravljeno, a pogotovo dolazi do izražaja kod slušalica kad se stalno koriste. Mene ni jedne nisu služile preko 2-3 mjeseca.
    vaik ludlo

  9. #9
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Slušalice za sony ericsson mi traju oko 6 mjeseci, promijenio zasad dvoje.

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Meni su otisle samo jedne brijem (na taj nacin)

    inace, kupis si neke malo kvalitetnije slusalice, pa ti je finije slusat muziku, i manje se bojis pucanja
    #paperplatoongoonz

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    I više poludiš kad konačno puknu...
    vaik ludlo

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Ne, nego se dostojanstveno oprostiš s njima. I napraviš taktički uzmak.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Jucer otissla zica od punjaca za laptop
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Meni se uvijek nakon par mjeseci na SE mobitelima na slušalicama nekak potrgao onaj priključak i uvijek sam morao rukom pridržavati da bi zvuk bio dobar

  15. #15

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Jedan headset ošo u vješna lovišta (iznutra je žica nekaj pukla ili kaj već bilo..).
    Sad kad imam Fatality headset sad več malo pazim ali svako malo se desi kad mi nekaj padne na pod, sagnem se da pokupim i žica od slušalica dojde taman do poda i zakači se ispod za rub stola. Kad dignem glavu onda nastupa veselje i molim se da je sve u redu s žicom.
    Več mi se to tolko put desilo da je čudo da nisam još iščupal žicu van iz slušalica.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    ja dobio jedne fora slušalice za mp3 za božić, dobro me služile 4 mjeseca, i onda u avionu otišle obje, jedna na odlasku, druga na povratku
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  17. #17
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    2 put su mi se sfuckalo slusalice...
    prve su prve najteza jeftinjara, pa su radile jos par mjeseci tako sto sam morao namjestat zicu da bude normalan sound..

    druge su bile malo veca jeftinjara... nekakav MS headset za 100njak čuna... zurio sam se nekud, i imao sam ih na usima... zazvonio je telefon, ja zaboravio da ih imam na usima - i tako sam sfuckal jednu slusalicu...

    imao sam/imam desetak slucalica... ja ih prije izgubim nego strgam...

  18. #18
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Sve sluške prežive max. mjesec, dva. Tužno. Loše.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    sjebala mi se zica kojom spajam gitaru u pojacalo, crkla mi jedna slusalica u starim slusalicama za mp3, da bi mi sad crko cijeli mp3, i od starih slusalica za komp mi se nekim cudom precvikala zica za mic(kod novih isti slucaj). usput mi je cijela soba u zicama i stalno stajem po njima, a mrzim ih.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Sve sluške prežive max. mjesec, dva. Tužno. Loše.
    Yep. To i ja kazem. Sta mislite jel se da slusat na bluetooth slusalicama? Koliko baterije traju?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #21
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    I više poludiš kad konačno puknu...
    jeje, zato je meni zica pukla jednom u zivotu, a ovima koji kupuju losine pukne svakih mjesec dana
    #paperplatoongoonz

  22. #22
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Imam neke Samsung slušalice koje koristim već cca 2 godine! Predobre!
    Prijašnje su pucale za par mjeseci redovno!

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Koliko cesto vam se desava da vam pukne zica u slusalicama? Ovo vrijedi vecinom za mobitele i MP3 posto tamo najcesce pucaju.
    Inace nosim samo jednu slusalicu na desnom uhu, dok ljeva visi. (Jednom me skoro auto pregazio dok sam furao dvije, pa sam rekao zahebi necemo se igrati sa zivotom ostala mi samo 3 od 9. ).

    Prvi MP3 - nakon 2 mj. otisla lijeva slusalica, mjesec dana poslje pukla je iznutra zica i vise nije bilo kontakta.
    Drugi MP3 - isto nakon par mj pukla zica
    Prvi mob - Nokia 3310 - nema utor za slusalice
    Drugi mob - Sony Ericsson W200i - slusalice otisle nakon par mjeseci.
    Onda sam nabavio adapter za slusalice. (Stavim adapter i onda na njega one slusalice koje idu u MP3.)
    Mislio sam da nakon sto kupim adapter, da cu onda samo kupovati one jeftine slusalice za 20-ak kuna i mjenjati ih. Nije islo tako lako posto mi je za 2 tjedna pukla zica u adapteru koji dode malo manje od 100 kn.
    Treci mob - Sony Ericsson W302 - nakon tri mjeseca prijecujem da zvuk slabi i zicu moram stisnuti ili namjestiti na odreden nacin kako bi zvuk bio normalan, uglavnom nece jos dugo...
    Uglavnom ona bakrena zica je u totalnoj banani, lako puca. Sa MP3 cak i nije veliki problem posto se slusalice mogu nabaviti za 20 kuna, ali one za mobitel su po 100 kn.
    Primjetio sam kako neka ekipa drzi mobitele u rukama (ili zbog pucanja zice ili zato sto im mob jednostavno ne stane u hlace ).
    E sad....da cu mobitel drzat u rukama cijelo vrijeme dok hodam gradom...ne bi islo...
    Ili bi najpametnije bilo nekakve bluetooth slusalice nabaviti pa da sam miran.
    viewtopic.php?f=4&t=33226

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  24. #24
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    A vec ima tema? Goddammit. Gdje je moderator kad ga trebas? Nek samo doda sve ove postove u tu temu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Te slušalice jeftinih no-name, Coby, Vivax, Quadro i inih mp3-eva su za kurac.
    Inače ne volim male slušalice a baš i ne slušam muziku na mobitelu.

    Prijašnje Philipsove slušalice sam sjebao jer su bile ukopčane u prednje audio portove pa mi se 2-3m kabla motalo ispod noga i stolice.A i u žaru borbe sam nekad grizao kabel.
    Sadašnje Canyonove su ukopčane straga zajedno sa zvučnicima.

    Probleme s kablovima ako dođe do njih riješim za par minuta lemilicom, jest malo pipav posao jer su kabeli tanki ali svejedno jeftinije nego kupnja novih.Ovim starim Philipsovim sam stavio novi kabel (od crknutog miša), sad mi služe sa laptop.

    Let the good times roll...

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    meni više crkavaju konektori a nego kablovi :-S

    prvo mi crkila 2 mp3 playera(ulazi za slušalice) a onda i onaj mutavi pop port na mojoj dragoj N70, sad me na SEP1 isto lagano počinje sekirat utor za sluške.

    al krepavale su mi tu i tam i slušalice za komp dok si nisam uzeo ove creativeove... sliske prelude! gabal mi se petlja pod kotačiće od stolice, sad ih stalno nošam u torbi od laptopa, spavo sam s njima na ušima više desetaka puta, jednom sam sjeo na njih pa mi puko nosač lijeve slušalice, ja ga zaljepio selotejpom i šljaka( bilo to prije više od godinu dana). par puta sam si napravio šljivu pod okom sa tim slušalicama. zapeo kabel pod točak od stolice, ja išo sluške stavit na glavu i kak mi kabel prekratak ja se puknem pod oko -.-
    model slušalica ovaj:http://www.pleer.ru/i/p/11176/11176.jpgS
    a što je najjače dao sam za njih 111 Kn prije više od 2 godine
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  27. #27
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    oprosti, procitao sam 2 puta ali meni i dalje nije jasno kako si ti sebi uspio sljivu u oku napravit dok si stavljao slusalice...

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    Obično mi traju par mjeseci pa puknu, doduše nisu nikad preko 20km tako da mi i nije strašno toliko, više me brine mp3 koji je na izmaku snage, također sam sad od frenda kupio jedne sennheiserove, vrlo kvalitetne tako da ću se prema njima nešto bolje odnositi
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    par puta sam si napravio šljivu pod okom sa tim slušalicama.
    damn nigga!? :d
    #paperplatoongoonz

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Pucanje zice kod slusalica (mobiteli, MP3)

    [quote=Systematic Reverse]
    = Citat = Izvorno postao "Ogg The Dogg":si5wd0je
    par puta sam si napravio šljivu pod okom sa tim slušalicama.
    damn nigga!? :d[/quote:si5wd0je]
    Mazohist, sta ces... .
    Meni ove slusalice na kompu nisu nikad pukle, jer zicu ne savijam previse.
    Ali spavanje sa slusalicama? LOL. Brijem da bi iduce jutro dobio zulj na uhu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

Slične teme

  1. Pucanje ADSL internet veze
    By croking1994 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-12-2010, 19:21
  2. pomoc oko slusalica
    By Dito in forum Komponente
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-10-2009, 11:37
  3. Preporuka slusalica
    By Blacky_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-04-2009, 16:51
  4. Pucanje veze..... :s
    By Flippy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2008, 17:52
  5. Kupnja slusalica!
    By Blacky_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 15-08-2008, 20:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •