Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Bizaran Guild Wars: Factions problem

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    Bizaran Guild Wars: Factions problem

    Imam jedan iznimno bizaran problem vezan uz ovu igru.
    Problem nije u instalaciji, niti u igru već tome da nemogu igru izvaditi iz kutije.
    Naime naručio sam GW: F(običnu verziju, znači poster, igru, activation card i manual) iz Crovortexs i Cd-i su postavljeni direktno jedan iznad drugoga a da bi se izvadili treba pritisnuti jače ono "dugme" u sredinu(znate onu plastičnu izbočinu od kutije u sredinu Cd-a) ali ako pritisne to "dugme" jače lomim cd-i koji se nalazi ispod a krivi mi se ovaj cd koji pokušavam izvaditi.
    Plz ako je tko još ima ovakvu kutiju neka mi pomogne jer žao mi je uništiti kutiju.

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load Spookshow baby's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    čečenija
    Postova
    125
    i meni je to bio problem kod neke druge igre al nazalost sam unistio kutiju
    tuto mundo e una vukojebina
    http://www.youtube.com/watch?v=Q6lw9yFrH

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja bi probao samo onako, skalpel i ko pod kozu lagano, AL NE POD CD
    trebas sa strane otvoriti jedan "prolaz" tj oguliti ga sa svake strane...e

    sad da ti bolje objasnim, SI GLEDAO AMERICKI PSIHO?

    mislim da je jedino rjesenje tome (tvornicka greska jer se CD ne moze izvaditi iz kutije) skalpel u ruke i napraviti si jos jedna "vrata", dakle, otvoriti i unistiti kutiju

    sry sto nema boljeg rijesenja...

    javi kako je proslo
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Vrati igru u trgovinu, i nek ti daju drugu ili izvade iz kutije. Ako oni unište, dužni su ti dati drugi primjerak.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ovo jos nisam cuo da neko nemoze izvaditi igru no nema veze sto kaze wedran vrati u trgovinu jer to nije normalkno da se ne moze izvaditi iz kutije znaci jos trebam razmisliti o kupnji factionsa



  6. #6
    sjecam se da sam imal isti prob s jednom igrom,ne sjecam se kojom.uglavnom,malo sam cupal,trgal,koristil zube i evo CD-a van!

    ali ako je stvarno tak opasno zaglavljen,rađe idi u ducan da poslije nebi bilo suza

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Mada, s druge strane, možda i ja imam taj problem, ali ne znam, jer nikad nisam vadio diskove iz kutije. Naime, jedino šta trebaš za igranje je CD-key. Ukoliko ne instaliraš igru, s vremenom će GuildWars pojesti 200-300 MB više prometa. Ništa strašno.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Mada, s druge strane, možda i ja imam taj problem, ali ne znam, jer nikad nisam vadio diskove iz kutije. Naime, jedino šta trebaš za igranje je CD-key. Ukoliko ne instaliraš igru, s vremenom će GuildWars pojesti 200-300 MB više prometa. Ništa strašno.
    LOL e ..kad ga instaliras iz kutije ima 1.2gb a kad otrkis 90%mape imas 2.5gb...da 200-300mb

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ne, tu su svi potrebni i nepotrebni updatei, eventovi, razne glupost... uglavnom, dobar dio toga nije potreban i neće nanovo skidati. Znam tipa koji je u GW-u još od prve bete i gw.dat mu ima oko 3GB. Svejedno, i njemu se dogodi da downloada neko područje s vremena na vrijeme.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •