Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 52

Tema: Nintendo 3DS

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Nintendo 3DS

    Iako je izjavio kako Wii platformi tehnologija 3D prikaza slike uopće nije potrebna, Nintendo je pametno šutio o budućnosti svoje druge platforme - prijenosne DS konzole. Šutio je sve do danas, i baš u tom grmu leži zec. Naime, otkriveno nam je da će se na ovogodišnjem E3 sajmu svijetu po prvi puta predstaviti Nintendo 3DS – nasljednik popularne DS platforme koja je proteklih godina doživjela više izdanja (DS Lite, DSi, DSi XL). No 3DS nije sljedeći redizajn, već potpuno nova handheld konzola. I to s podrškom za 3D prikaz, baš kao što joj to ime sugerira.
    Službena prezentacija sprema se, kao što je već spomenuto, za E3 u lipnju, no nekoliko detalja poznato je već sada. Vjerojatno najzanimljivija činjenica je ta da vam za 3D doživljaj na 3DS konzoli neće biti potrebne nikakve specijalizirane naočale, što pak nameće pitanje radi li se tu uopće o pravom stereoskopskom 3D-u. Tehnologija 3D prikaza bez naočala uistinu postoji, no uređaji koji podržavaju takvo što trenutno su jako skupi. S obzirom na to da je Nintendu cilj prodati što više primjeraka konzole, ostaje nam za što 3DS zapravo donosi. Valja napomenuti informaciju da će sve DS i DSi igre biti povratno kompatibilne s 3DS-om, što znači da ćemo moći ponovno uživati u njima, možda čak i na nešto većem ekranu, odnosno ekranima. Datum izlaska nije otkriven, no Nintendo vjeruje kako će se njegova nova konzola u prodaji naći do travnja iduće godine.


    Onda vaša mišljenja?


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  2. #2

    Re: Nintendo 3DS

    O smeg, it's Virtual Boy all over again.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    Gledo si AVGN, jelda?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: Nintendo 3DS

    Ajde baš me zanima kako če to ispasti..Nadam se dobro

  5. #5

    Re: Nintendo 3DS

    Konačno informacije i to release date zajedno sa cijenom.
    http://www.slashgear.com/nintendo-3ds-e ... -19127197/
    Nintendo has already confirmed that the 3DS will land in the US on March 27 2011; now the company has revealed European pricing and availability. The 3DS will hit Europe on March 25 2011, two days ahead of the US; the street price will be determined by retailers, however, which is currently hovering around £249.99 in the UK.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: Nintendo 3DS

    ne kupujte to, iskvaričevam OČI
    EDIT: neznam kako će funkcionirati touch screen ako je 3D igra?
    bilo bi također retardirano da prestaju izdavat igre za obični DS (iako mi ih nije ni potrebno više, al bilo bi svejedno retardirano)

    Smrtni Kralju aj se i ti ubaci u topic
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    Zašto? Nije me briga za 3DS jer sam jedno 15 godina stariji od njihove ciljane demografske skupine. Bit će sigurno nekih igara koje bi me mogle interesirat, al ne mislim ga kupovat, naročito ne sad u startu kad će mu nabit vrtoglavu cijenu. Eventualno ak me hcl sponzorira il neš takvo.

    Nije retardno da prestanu izdavat igre za DS; zapravo je jedino logično da to učine. Ljudi će trebat kupit 3DS. Jej.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: Nintendo 3DS

    A i to isto, neznam koji RPG/avanturu bi mogli napraviti a da ga 3D čini boljim.

    EDIT:
    Jel ovo in-game ili šta? Ne vjerujem da će ovakvu grafkiku pokretati
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    A dobro, taj 3d se da isključit jednom tipkom kolko sam čuo. Ak bi već imao tu konzolu, sigurno ne bih palio 3d. Bezveze bi mi žderalo bateriju i živcirao bi se lošoj implementaciji ionako loše tehnologije.

    3d nije nikad ništa učinio boljim, tak da neće ni ovo. Meni bi novi golden sun i hotel dusk bili gg kakvi su dosad bili - 2d.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: Nintendo 3DS

    ima jos nekih dodataka ima onu gljivu ko PSP koliko sam zapamtio...
    ako je ovo s videda in-game grafika moglo bi to izgledat zakon, no svejedno cu pricekat dvije-tri godine dok ne padne cijena, jer se neisplati za toe pare mogu PS3 uzet
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    I tako je ingeniozno pozicioniran da samo moli i preklinje da usput slučajno mazneš d-pad koji je odmah ispod...
    Osim toga ima žiroskop. Koji će mi kurac žiroskop
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #12

    Re: Nintendo 3DS

    3DS ima suludu početnu postavu igara, sve redom remajkovi i nastavci starih Nintendo serijala = instant prodaja.
    Jedina je fora to da nitko osim ekipa koja je u živo vidjela 3DS ne zna kakve su mu zapravo 3D mogućnosti jer se ne mogu vidjeti preko videa.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    Da, to je malo sjebano za marketing.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nintendo 3DS

    Interesantna konzola, ali je sada na početku ne mislim nikako kupovat, cijena je stvarno prenapuhana. Isto kao i Babic, jedino ak me firma sponzorira
    Also, lijepo je sto ce obuhvatiti i retro naslove iz Gameboya^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Nintendo 3DS

    Svi cemo dobiti 3DS lol

  16. #16

    Re: Nintendo 3DS

    Čuo sam svakakve gluposti, ali ovo je ludo.
    http://dvice.com/archives/2011/06/capcom-tries-to.php
    Buying used video games is great for gamers who don't want to pay full price for the latest hits. You know who doesn't like used video games? Game publishers. In a very sad twist, Capcom's fighting back against the second-hand game market with a game that can only support one save file — for life.

  17. #17
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Nintendo 3DS

    Kakva je ovo glupost jebote?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #18
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nintendo 3DS

    Bože mili. Da se autoindustrija tako bori protiv rabljenih automobila gdje isto tako gube pare izmislili bi auto koji možeš upaliti samo jednom?

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo 3DS

    Rofl.
    S druge strane, smijali smo se i Bethesdinim oklopima za konje.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nintendo 3DS

    Danas se više igre ne kupuju, one se iznajmljuju.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #21
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Nintendo 3DS

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Čuo sam svakakve gluposti, ali ovo je ludo.
    http://dvice.com/archives/2011/06/capcom-tries-to.php
    Buying used video games is great for gamers who don't want to pay full price for the latest hits. You know who doesn't like used video games? Game publishers. In a very sad twist, Capcom's fighting back against the second-hand game market with a game that can only support one save file — for life.
    http://mynintendonews.com/2011/07/04/ni ... a-feature/
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #22

    Re: Nintendo 3DS

    Attachment za 3DS potvrđen.
    http://www.mcvuk.com/news/read/3ds-pad- ... eal/084335
    The device, pictured, effectively cradles the entire unit and adds a second analogue control stick on the far right of the device. It also adds some quite substantial bulk to the unit.

    Andrasang reports that it is called the ‘Expansion Slide Pad’. The second stick is actually smaller than the one already found on the unit.

  23. #23

    Re: Nintendo 3DS

    Nintendo 3DS XL najavljen. Nije im dugo trebalo.
    http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... unced.aspx
    The top screen measures 4.88 inches and the lower screen is now 4.18 inches. It also offers longer battery life. The memory card is also being increased to 4 GB. The 3DS XL will include an AC adapter in North American but not in Japan. It will have to be purchased separately, but you can still use other adapters from other Nintendo devices.

    The new handheld is coming in Black, Black x Blue, and Black x Red on August 19 in North America for $199. It releases on July 28 in Japan and Europe.

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nintendo 3DS

    Smiješan je taj Nintendo postao - 3DS prodaju ispod proizvodne cijene, sada si povećavaju troškove proizvodnje jedne jedinice konzole, a kako bi bi smanjili tržišnu cijenu proizvoda, ne daju ti adapter očekujući valjda kako će svi postojeći korisnici zamijeniti trenutnu verziju 3DS-a s novom?



    Još se sjećam kada su govorili kako ne misle prodavati DLC-ove jer igre trebaju doći cjelovite na tržište (ne fragmentirane), no eto, debeli minus na računu i sljedeći Super Mario na 3DS-u imat će paid DLC-ove.

    GG
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #25
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Nintendo 3DS

    Razmisljam da si poslije nove godine uzmem 3ds xl. Ak cu ga uzimat uzeo bi ga iz USA jer je bundle sa igrom 200 dolara (ima i jetinije) + koji dolar za charger.
    Ali 3ds ima region lock, pa prestpostavljam da bi i igre trebao narucivat iz amerike?

  26. #26

    Re: Nintendo 3DS

    Yup. Možeš pogledati preko Njuškala u nas, možda netko prodaje povoljno.

  27. #27
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Nintendo 3DS

    http://www.njuskalo.hr/nintendo/nintend ... as-6680952
    FFS nekak sumnjam da ce ovo ostat dok ne skupim pare

  28. #28
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Nintendo 3DS

    Za koliko se mogu naći povoljni, vidim da opada cijena? Razmišljam da uzmem neki handheld, Nintendo mi prednjači zasad.
    A može i DS, neznam.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Nintendo 3DS

    Ovo ima jednu jedinu igru zbog koje sam razmišljao da kupim - RE: Revelations.
    Problem je što nema niti jednu drugu imalo zanimljivu igru (govorim o ekskluzivama, jer normalnih igara ima i za PS3).

    Onda sam čuo trač da bi RE: Revelations mogao na PS3 i X360 i sad se molim Kratosu da se to obistini.

  30. #30
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Nintendo 3DS

    Uzeo bundle 3ds xl sa mario kart 7, i posto sam se registriro na club nintendo moci cu besplatno skinut super mario 3d land

Slične teme

  1. Nintendo Wii U
    By bezimeni in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 31-10-2013, 20:31
  2. Nintendo Wii
    By goGAMERo in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 228
    Posljednji post: 16-11-2011, 11:07
  3. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •