Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Sepultura & SoulFly

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas L3VI4TH's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    416

    Sepultura & SoulFly

    MAX CAVALERA sto drugo reći o toj legendi metala,kad samo ime sve govori...

    Slusate li mozda Sepulturu ili Soulfly?

    Meni se u pocetku nije svidao soulfly ali sad ga obozavam
    "Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove." Albert Einstein

  2. #2
    ne volim soulfly ali sepultura mi je odlicna(i to ona stara sa maxom)

    max je hebena legenda,steta kaj mu se dogodila ona tragedija pa si je dredlice napravil i poceli cisto drugu mjuzu raditi...btw. jedan tip kojeg znam ide na svaki hebeni konc soulflya u ako je u ovom djelu europe(hrvatska,slivenija,austrija,njemacka,srbija cak i norveska),skompal se s maxovom zenom,par puta je razgovaral s maxom (uvjek je u backstageu).isto tak s machine headom...tip je lud,a na koncerte ide stopiranjem i ja ga pitam "kaj uzmes kad ides na put?",a on veli - Kekec paštetu

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    iskreno, u mojim mladim danima slusao sam soulfly...sada vise ne
    to mi je bilo ono, mrak, no danas ih ne slusam tako cesto, sada sam "u prolazu" no i dalje su jako dobri...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas L3VI4TH's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    416
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ne volim soulfly ali sepultura mi je odlicna(i to ona stara sa maxom)

    max je hebena legenda,steta kaj mu se dogodila ona tragedija pa si je dredlice napravil i poceli cisto drugu mjuzu raditi...btw. jedan tip kojeg znam ide na svaki hebeni konc soulflya u ako je u ovom djelu europe(hrvatska,slivenija,austrija,njemacka,srbija cak i norveska),skompal se s maxovom zenom,par puta je razgovaral s maxom (uvjek je u backstageu).isto tak s machine headom...tip je lud,a na koncerte ide stopiranjem i ja ga pitam "kaj uzmes kad ides na put?",a on veli - Kekec paštetu

    Sepultura i machinehead
    "Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove." Albert Einstein

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: Sepultura & SoulFly

    = Citat = Izvorno postao L3VI4TH
    MAX CAVALERA sto drugo reći o toj legendi metala,kad samo ime sve govori...

    Slusate li mozda Sepulturu ili Soulfly?

    Meni se u pocetku nije svidao soulfly ali sad ga obozavam
    Od Soulflya plaho volim ovaj zadnji, Dark Ages, a od Sepulture Beneath The Remains, Arise i Schizophreniu... Al moram rec da mi je Dark Ages bolji od bilo cega sto je Sepultura napravila!
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •