Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Preporuka za daljnji invest!

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Preporuka za daljnji invest!

    Konfa je ta iz siga kao sto vidite a sad mi recite, jeli to dole vrijedno mjenjanja citave konfe ili smao mozda graficke, iako mi je i procesor malo slab?

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    Probaj kupiti polovno neku HD 4850/GTS 250 grafu i još 2 GB memorije, a da su još pod garancijom. Novo je preskupo i samo to dvoje bi te došlo cca 300 KM, pa ako baš budeš išao na novo radije sve prodaj i složi si novi komp.

    http://www.genelec.ba/cart.php?sta=view&sid=8&cid=13744
    http://www.genelec.ba/cart.php?sta=view ... &cid=15488


  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    Clockaj taj proc...
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    Koju matičnu imaš?


  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Koju matičnu imaš?
    Asus PB5
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  6. #6
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    nova grafa i klokaj proc, kao što su ti već i rekli... grafu kupiš ovisno o tome kakav monitor imaš i da li patiš na high detalje itd... ali mislim da ti nema smisla ići iznad hd4870, hd5770 ili gtx260

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #7
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    metni jos 2gb RAMa, stavi neku bolju grafu (hd4850, hd4870 i slicno) i OCni proc (ili jos bolje uhvati negdje na oglasniku Q8200 ili Q6600 G0)...

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    ova grafa iako "stara" kupljena je prije mjesec dana (zbog toga sto mi je hitno trebala jedna, stara izgorila, a samo je ova bila odmah dostupna) pa ne bih bas odmah nju mjenjao... Sto se tice procesora, procitao sam mnogo clanaka o ocanju istog ali nigdje nisam nasao tocno sigurnu temperaturu rada (na full opterecenju), stoga molim nekog od vas da me prosvjetli. +2GB rama 100% uzimam pitanje je vremena.

    E da jos samo mi potvrdite koja je max sigurna temp za graficku da znam kolko oc potegnuti i za nju...

    Te jos jedan mali problem koji nema veze s temom ali stvarno me iritira. Naime dok igram cs1.6 stalno se dogadja nekakvo stekanje, ali fpsovi su UVIJEK na 60, znaci da softwer to ne prepoznaje. Prije su mi se pojavljivale i error poruke kao cl_flush_entity u gornjem desnom kutu ali vise ne... na netu sam vidio da je rjesenje postavljanja cl_ratea na 9999 ali ni to pomoglo nije... halp pl0x!

  9. #9
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Preporuka za daljnji invest!

    Probaj malo prozujati po forumima. Ima HRPA ljudi koja je OC-ala tu grafu i taj proc. Za proc bi ti trebalo pisati na Intelovoj stranici pod support od tog modela maksimalna temperatura, ali kažem ti bolje malo istražuj i gledaj kakve ljudi imaju ploče u kombinaciji s tim procom, a kod grafe pazi da se radi o istom modelu kao što je i tvoj, jer različiti proizvođači koriste različiti PCB, stavljaju ili ne stavljaju dodatne hladnjake na memoriju i sam GPU, pa je eto moguće da netko s "istom" karticom ima puno bolji ili lošiji OC rezultat. Puno sreće ti želim i primi se malo guglanja, pošto na netu već sve piše nadugačko i naširoko uz bezbroj raznih primjera, slika i grafova...

    Bilo bi zgodno da nabaviš i ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev.2, jer za nekih 200-tinjak kuna ili 50-ak konvertibilnih maraka daje uistinu puno, a možeš ga bez beda prenijeti i na novi proc kada ga jednog dana kupiš...

    Pozdrav


Slične teme

  1. Preporuka za TV
    By Izgubljeni in forum Komponente
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 21-08-2013, 12:51
  2. Preporuka
    By Carp in forum Komponente
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 11-07-2013, 21:01
  3. Preporuka za cpu
    By kikl0p in forum Komponente
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-03-2010, 18:18
  4. Preporuka
    By SkunK in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 19-03-2007, 23:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •