Prikazujem rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Lažni mailovi

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Lažni mailovi

    Nekidan je neki tip na Ebayu pokušao prodati The Legend of Zelda (običnu) za 10.000$ pa su mu ljudi slali razne mailove gdje ga ismijavaju i slično.
    Nabasao sam na par mailova koji nemaju veze sa time ali idu na istu foru pa eto, ja sam se valjao od smjeha, nadam se da ćete i vi:

    http://www.27bslash6.com/overdue.html
    http://dontevenreply.com/view.php?post=76
    http://dontevenreply.com/view.php?post=71
    http://dontevenreply.com/view.php?post=62
    http://dontevenreply.com/view.php?post=70

    Enjoy

    Inače sve sa http://dontevenreply.com/Smi je predobro. Nemogu se prestat smijati kakav je lik car

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Lažni mailovi

    Suspicious Carpet Buyer

    From Me to ***********@*************.org:

    Hey,

    Do you still need rolls of carpet? I have a deal worked out with a carpet wholesaler and can get you as many carpets as you need.

    Thanks,

    Mike

    From *********@comcast.net to Me:

    yeah I just need one how much do you want for it

    From Me to *********@comcast.net:

    I am asking $50 for the roll of carpet. It sounds like you also need some cleaning supplies. Luckily, I also sell gloves, mops, buckets, spray bottles, garbage bags, as well as disinfectants, odor removal chemicals, and enzyme solvents, in case you are interested in any of that.

    Mike

    From *********@comcast.net to Me:

    what? I dont need any of that just the rug

    From Me to *********@comcast.net:

    Are you sure? It sounds like you need this rug to take care of a "problem", and you might want the cleaning supplies to clean up the rest of that problem.

    Mike

    From *********@comcast.net to Me:

    my only problem is that i need this carpet and you are trying to sell me cleaning stuff

    From Me to *********@comcast.net:

    Look, you don't have to fool me. There is only one reason to urgently need a rug. It is pretty clear that you killed someone and need to get rid of them.

    I've been there, man...whether it is a friend who overdosed on drugs, or a dead hooker, it is important that you clean everything up. You can't just roll them up in a carpet and forget about them. Don't worry, I can help you.

    Mike

    From *********@comcast.net to Me:

    i didnt kill a hooker what the hell is wrong with you? i need the carpet for my apartment to replace my old stained carpet so i dont get screwed on my security deposit which is why i need it fast

    From Me to *********@comcast.net:

    Hey man, I'm not one to judge you. I understand that accidents happen. Maybe she didn't tell you when to stop choking her, or maybe you didn't realize that roofie you slipped in her Cosmo was actually cyanide. Either way, a dead hooker isn't the end of the world. Hookers die all the time; it comes with their line of work. The important thing is to stay calm and make sure that you clean everything up.

    You have a good cover story with the security deposit. You are smart to get rid of the old blood-stained carpet, but you still will need my cleaning supplies. A small blood stain on the top of the rug is usually a much larger stain underneath the rug, and you can't simply put a new rug on top of it. With my dead hooker cleanup package, it comes with everything you need to clean up the "accident" and make it look like it never happened. The entire package, including the rug, will only cost you $100.

    You should act soon before it is too late!

    Mike

    From *********@comcast.net to Me:

    is everyone on craigslist this crazy or is it just you? all i want is the carpet and you are being a huge pain in my ass. ill find one from someone who isnt a goddamn psycho
    Odvalil sam se na ovo

    I ono, pola pet? Opet besana noc?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    /cut

    Odvalil sam se na ovo

    I ono, pola pet? Opet besana noc?
    Ye

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@hotmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 10:02 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by gmail.com

    Dobar dan, vidio sam vašu ponudu na Njuškalu, preciznije radi se o Panasonic Viera G10 plazmi. Stvarno bi htio sve svoje filmove gledati u 1080p rezoluciji pa sam spreman ponuditi iznos ako je još za prodaju TV jer sam vidio da imate dosta ponuda.

    Hvala.

    From Balzajevic<******@hotmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 11:01 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by hotmail.com

    Nema problema, kažite Vašu pondu pa ćemo se dogovoriti.

    Hvala, nadam se da se čujemo uskoro.



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@hotmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 11:10 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by gmail.com

    Pa OK, no trenutno nisam u najboljem financijskom stanju pa bi predložio sljedeće: Možete li vi tu plazmu prepoloviti i onda mi prodati polovicu za pola cjene pa kad skupim koju kintu onda kupim i drug dio? Jel mogu spojit ona internet na nju? A onaj ekran šta imaju na kompjutorima? Ili pak onaj kompjuter koji možeš nosit okolo a da ti netreba struje. Još jedna od ponuda je da dam pola cjene za cijeli televizor, a pošto uzgajam piliće mogu vam dati uz novce jedno deset komada.

    Hvala.


    From Balzajevic<******@hotmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 11:21 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by hotmail.com

    ??. Dali vi gospodine znate o čemu pričate? Prepoloviti TV? Ja vam mogu samo ponuditi nekakvo plaćanje u ratama no PILIĆI i ostale smijurije koje ste naveli NE DOLAZE u obzir.

    Hvala vam lijepo.


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@hotmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 11:25 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by gmail.com

    Ne, krivo ste me shvatili. Ja tako želim gledati Gladijatora i onog koji glumi u njemu - Rusel Krov. A volio bi i pogledati i Patrijota u high definiciji, Mel Gipson je zakon tamo. Jeste li gledali te filmove? Mora da su zakon u HD-u. Što se tiče ponude - kako kažem nemam puno novaca, treba jest a ni renta nije mala. Ali tako bi volio gledati te filmove.
    Mogu vam ponuditi još u zamjenu stari novac (Talijanske lire) ali u tom slučaju morate sa cijelom televizijom dostaviti i Soni Plejstejšon 3 da mogu gledati Blu Rey filmove. Može tako?

    Hvala.

    From Balzajevic<******@hotmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 3, 2010 at 11:46 PM
    subject U vezi ponude
    mailed-by hotmail.com

    Vi niste normalni. Ova diskusija je GOTOVA. Hvala lijepa!!

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ********@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 09:02 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Pozdrav, koliko tražite za taj PS3 i PC igre sve skupa? Dali treba doći po to ili šaljete poštom (HP Express itd.?)? Zašto prodajte PS3?

    Lijepi pozdrav!



    From Bananko212<********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 10:40 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Hej prijatelju! Pa neznam točno, ajde daj ponudu pa krećemo od tuda. Spreman sam ti dati popust ukoliko uzmeš sve odjednom. Od kud si ti? Ja sam iz *******. Ako si blizu možeš doći po to ak o ti je tako lakše.

    Pozz.


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ********@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 10:46 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Ja sam ti iz Babine Grede. Imamo jako malo konzola tu a i htio bi zabaviti pučanstvo. Htio bi otvoriti igraonu u kojoj bi igrali svi taj Plejstejšn, staro i mlado. Radili bi čak ineke turnire. Ima jedna baba koja rula u video igrama. Ona je moj favorit. No otom potom. Igre mi trebaju radi kolekcije. Taj Doom 3 ja procjenjujem na nekih 10 KN max za njega (stric iz Švicarske mi ga donese za toliko al mi se neda čekati) a za SIMS 2 može samo razmjena i to Duck Tales za NES konzolu (igra je iz 1990 al još radi kao da je jučer pločica tiskana). Za Plejstešn 3 ti dajem 200KN, baksu pive i možeš doći kod nas u Gredu na janjetinu.

    Čujemo se.


    From Bananko212<********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 11:01 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Gle tip, mene ne zanima što bi ti radio sa Playstationom 3, to je tvoja stvar no tvoje ponude su smješne. Kakvih 200 KN, pa ovo je nova novcata konzola. Za igre znam da nisu nove ali 10 KN ma daj...

    Nadam se da me ne zajebavaš...

    Poz.



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ********@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 11:22 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Ovo ti je super ponuda. Svako normalan bi ovo primio. No ajde pošto se bliži Uskrs biti ću dobre ruke pa sam spreman za Plejstejšon dati jednu kozu ili prasca, a i imam jednu tenkovsku minu koja je ostala iz Domovinskog.

    Ovo moraš prihvatiti vidiš da je pravi bargin.

    Pozdrav.


    From Bananko212<********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 7, 2010 at 11:50 PM
    subject PS3 i igre za PC
    mailed-by gmail.com

    Hvala što si mi potrošio vrijeme debilu. Nemoj mi se više javljati.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ******@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 10:14 PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com

    Pozz, možete li mi reći dali je još ovaj Joystick i pržilica na prodaju? Dali šaljete izvan granica Srbije pošto sam iz Republike Hrvatske?

    Hvala!


    From dsmalic<******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 11:00 PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com


    Alo, da naravno još je na prodaju. Mogu da pošaljem u Hrvatsku samo neznam jesi spreman da platiš tolku poštarinu.

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ******@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 11:05 PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com

    Poštarinu plaćaš ti frende može? Ajd nebudi pizda, vidiš da sam dobar kupac. Netrebaš poslat poštom, želim ti olakšati pa ajmo ovako. Kupi kartu za bus, zapaketiraj to sve i vozi se u Hrvatsku, tamo do Osijeka bi mi bilo super. Stani na glavnom kolodvoru i čekaj goluba pismonošu koji će na nogici imati zavezane daljnje instrukcije gdje sam lociran (na papiriću) kad to pročitaš čujemo se.

    From dsmalic<******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 11:21 PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com

    Jel ti to bre mene malo jebeš u mozak a? Nemoj da mi gubiš vreme nego reci šta ćeš da ponudiš.

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ******@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 11:24PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com

    Aha da, ponuda. Ok, pa čuj za taj Joystick ja bi ti dao dvije čaše izvrsne Hrvatske vode (bolje od Jane, sigurno si čuo za nju) a za ovu pržilicu pošto je LG a Koreanci znaju dobro napraviti stvar dao bi ti jedan zlatni broš, aj i platio bi ti pivu i ćevape izvorne auktoktone Hrvatske.

    Nadam se brzom odgovoru.

    Lijepi pozdrav.


    From dsmalic<******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 8, 2010 at 11:31 PM
    subject Joystick i pržilica
    mailed-by gmail.com

    Pročitao sam ovo dva puta i nemogu da verujem. Šta si ti neki ludara bre? Jebem ti mater ustašku da ti jebem mene si našao da zajebavaš. NE, neću ti ništa prodat.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Lažni mailovi

    Umirem , čaša vode
    booyaka



  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ***********@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 04:24 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com

    Heyo, vidio sam vaš oglas da trebate prijevoz svaki dan sljedećih 2 mjeseca radi studiranja. Evo ja mogu pomoći. Javite mi se ako ste zainteresirani pa ćemo dogovoriti cijenu.

    THX.

    From vesotic<***********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 05:06 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com

    Naravno da jesam. Trenutno živim u ******* a pošto ****** nije toliko daleko nadam se da vožnja nije skupa. Jedan dan bi otišla na fakultet ujutro ostala i onda se vratila nazad pošto stvarno nemogu bez dečka. Nadam se da razumijete jer pošto nije toliko daleko onda i nije teško dati neki novac da održimo kontakt a nemogu propustiti priliku za fakultet. Kako vam se čini 30 kuna po vožnji? Možete li mi reći kakav auto imate i koliko se dugo bavite taksi uslugama?

    Nadam se brzom odgovoru!


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ***********@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 05:20 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com

    Dakle, imam 20 godina radnog iskustva. Prvi puta sam osjeti poziv taksiste kada sam gledao film "Taksist" kojeg je režirao Martin Scorsese i tamo glumi onaj polu irac polu talijan Robert De Niro. No ipak presudno je bilo to što sam u ratu eliminirao neprijatelje tako da da bi pitao neprijateljsku vojsku ako ih treba "odbaciti" negdje i onda bi ih u 2-3 poteza usmrtio. HA -CA! Imam dozvolu za oružje i kad idete samnom netrebate se bojati ičega sve ja to lako eliminiram. Volim klasičnu muziku i onaj tekno što mladi vole slušat. I pičke se pale na moj auto. Dodge iz 1977.

    Čujemo se.

    From vesotic<***********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 05:36 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com


    Umm... vi to mene zezate? Pa tko bi ušao u auto sa čovjekom takvog profila i u tako starom auto??! Dodge u Hrvatskoj... mora da se zezate.
    Mislim da od ovog nema ništa, ugodan dan.


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ***********@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 05:55 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com

    Ma čuj malo sam se zejbavao sorry jebiga. Istina je da mogu ubiti čovjeka u dva poteza, u jednom ako mi je sretan dan...mogu ti pokazati. A pičke se stvarno pale na ovaj auto. Dao mi ga je Al Bundy iz serije "Bračne vode". Osim toga osjećam da bi napustila tog kretena i otišla sa nekim pravim mačo muškarcem. Vidiš da je pizdek, umjesto da juri za tobom kao pravi muški vjerovatno tamo izigrava modnog mačka i drma muške. Ajde javi mi se ako hoces prijevoz, besplatno ti ga dam jer ima tu neka kemija izmedju nas.



    From vesotic<***********@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 06:31 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com


    Ako mi se još jednom javite zvati ću policiju i obavjestiti ih o vašim glupostima i perverzijama. Osim toga volim svog dečka i ne namjeravam ga napustiti, a ti se nakazo goni u kurac ako baš hoćeš dođi upoznat ***** pa će te prebit.


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to ***********@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 06:35 PM
    subject Prijevoz
    mailed-by gmail.com

    Draga *****,

    Kao prvo, tvoj dečko može doći ili ću ja doći kod njega. Kao što sam ti već rekao, imam dozvolu za oružje a i mogu usmrtiti čovjeka u dva poteza, ajd nekad jednim. Ne da bi ga prebio kao vola u kupusu nego bi ga odera i nahranio njegovim ostacima svinje. Tako si me razljutila da ću sada uzeti taksi, zabiti se u stup i ako poginem ti si kriva. Ako ne onda idem u onaj grend teft auto i oteti ću ljudima auto pa tko pogine pogine. Tko je jamrio je jamrio.

    Kao što sam ti rekao, mačke se ljepe za moj auto i ja sam prava faca zato mi je žao što zbog tvojeg bezobrazluka moram napraviti seppuku no tu je moja ponuda i ona još stoji. Ako baš želiš mogu ti umjesto besplatnog naplatiti 30 kuna ako si ona kuja koja brije na te fetiše.

    Pozdrav, nadam se da ćemo se još čuti.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 07:10 PM
    subject Čuvanje djece u *******
    mailed-by gmail.com


    Imam iskustva u čuvanju djece od 2 do 7 godina. Radio sam u jednoj firmi sličan posao. Zanima me vaš oglas. Ako ponuda još stoji, molim Vas, javite mi se.



    From tkolgeraj<*****@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 08:02 PM
    subject Čuvanje djece u *******
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Gdje ste točno radili i koliko dugo? Koliko je vaša rata po satu? Smeta li vas ako ima više od troje djece ukoliko dođu prijatelji mojoj djeci?

    Hvala Vam,

    Lijepi pozdrav!

    *******



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 08:15 PM
    subject Čuvanje djece u *******
    mailed-by gmail.com

    Pa kao što sam rekao, radio sam sličan posao. Radio sam u Lepoglavi. Brinuo sam se za kriminalce a ako nisu bili dobri bi ih mlatio kao stoku. Ne brinite, neću to raditi sa vašom djecom no ako zatražite mogu postat veoma zločest i kad upoznaju tu stranu mene onda im više neće nikad pasti na pamet da nešto seru. Inače sam mirna i staložena osoba, volim slušati Bon Jovija, Led Cepeline, Kotrljajuće Kamenje i igrati kamen škare papir.

    Volim djecu učiti raznim igrama. Mislio sam na ruski rulet, verzija sa izlećivanjem pred aute na otvorenoj cesti uz pomoć bicikla ili da upotrijebimo obični pištolj. Imam jednog Colta i Lugera doma pa svaki može igrati u isto vrijeme jer znate, djeca su nestrpljiva. Ako želite još nešto znati o meni recite, inače imam 2 metra i težak sam 140kg. Ali to ti je sve mišić bejbi, to mi je kad sam mezomorf pa sve ide u bicepse i tricepse, jebiga no nemam iskustva u kuhanju no mislim da se vašoj djeci živo jebe za to.

    Javite mi kada da dođem.

    Pozdrav.

    From tkolgeraj<*****@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 08:34 PM
    subject Čuvanje djece u *******
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Ovo nemože biti za stvarno. Ne da nebi dala svoju djecu ni blizu spodobama kao što ste Vi nego bi Vas i najrađe prijavila. Ako ne prestanete sa javljanjem onda možete smatrati da već zovem službu reda da vas primiri.

    Hvala na ponudi no NE HVALA.





    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 6, 2010 at 08:46 PM
    subject Čuvanje djece u *******
    mailed-by gmail.com

    Pozdrav babo,

    Slušaj, nitko bolje ne čuva djecu od mene. Niti jedno mi nije do sada pobjeglo. Znam da nisam baš inteligentan no da tek znaš kako čagam eeee to nemožeš zamisliti, ni Madonna mi nije ravna iako volim njezinu ziku kuzis jel? Ova mi se sviđa V-iWrIBaq3YS. Nedo Bog da mi netko prekine dok slušam ubio bi ga. Ali vaša djeca bi bila pod mojim protektorijatom. Zašto mi nedate posao? Gdje sam pogriješio? Šta misliš ako si službena i uglancana kao neki buržuj da imaš sve povlastice?

    No nemaš, meni se čini da ti babo moja samo drpaš neke informacije napamet kao da si sven of nine ili onaj data iz STAR TREKA. Tako da ono bolje meni bez tvojih klinaca, nisu djeca kriva što nemaju pravu zaštitu. Ako se predomisliš onda se javi.

    Jebiga možda sa tobom treba grubo pričati jer voliš tako. Voliš grubi seks možda? Ako DA onda se nemoj meni javljati jer ga ja volim ali ne volim kad je krmača debela. Jebiga.


    Pičko.

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Lažni mailovi

    meh, neznam otkud vadis ove hrv edicije, ali bas i nisu pretjerano smjesne (a nisu ni one na pocetku nes posebno)

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    meh, neznam otkud vadis ove hrv edicije, ali bas i nisu pretjerano smjesne (a nisu ni one na pocetku nes posebno)

    To samo kažeš jer si rasist.

  12. #12
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: Lažni mailovi

    na ovu zadnju o čuvanju djece sam umro xD ahhahahahahha
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Lažni mailovi

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    meh, neznam otkud vadis ove hrv edicije, ali bas i nisu pretjerano smjesne (a nisu ni one na pocetku nes posebno)

    To samo kažeš jer si rasist.
    nisam, ja samo smatram da crnce treba vratiti u lance. nist osobno...

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Lažni mailovi

    [quote=Lord Ragnarok]
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":2fozdps6
    meh, neznam otkud vadis ove hrv edicije, ali bas i nisu pretjerano smjesne (a nisu ni one na pocetku nes posebno)

    To samo kažeš jer si rasist.
    nisam, ja samo smatram da crnce treba vratiti u lance. nist osobno...[/quote:2fozdps6]

    traktore
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Lažni mailovi

    Hahahaa!! Predobro je to sa dadiljom, ali ona plazma na pola za piliće
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 01:20 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Ej pozdrav prika di si šta ima? Ovaj vidio sam da prodaješ piratiju pa daj ako imaš za utržit koji komad Dijabla 2, Simse 3 a može i onaj Starkraft 2: Vings of liberti o kojem svi sada pričaju.

    Koliko ti dođe to, el' primaš čekove ili razmjenu dobara?

    Aj pozz.




    From ****<*****@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 03:02 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Pozdrav prijatelju,

    Čuj imam ti Diablo 2 ako te zanima ima i ekspanzija bez koje je bezveze igrati pošto donsi dosta novog. Simse 3 isto imam. StarCraft 2 još nije izašao, postoji beta a imam ti to samo možeš igrati protiv računala. No đoći će to ubrzo pa mi se onda javi za StarCraft 2.

    Svaka je igra 40 komada. Dakle 80 kn + nekih 20 kn poštarine = 100kn.

    Pozdrav.




    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 03:45 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Oj rođo. Di si ćo? Kenova? Evo pržim sad ćevape i mislim se kad će mi se javiti taj gusar da više igram to.

    No kad sam vidio da nemaš Starkraft 2: Krila slobode popizdio sam. Pa kako to nemaš jebem ti sve živo, ti nazivaš sebe gusarom kopijo bjedna? Moja baba na štakama može bolje igretine nabaviti nego ti i spržiti i napravila bi to besplatno.

    Okej, Dijablo 2 i Sims 3 je ok. 80 KUNA? Ajde u kurac kretenu, osim što si kriminalac još si i takav lihvar jebote nebi te se ni najgori židov posramio. Kretenu. Ja odem na onaj warez i to sve skinem sam no htio sam ti zaraditi koju kinut.

    Parazitu jedan. Ovako ćemo: ti meni pošalji Diablo 2 i Simse 3 da ja mogu trpiti i igrati Diablo 2 dok mi ne dođe Starkraft 2 a da cura može halati Simse 3 pa da mi ne stigne drviti po glavi sa ostalim sranjima.

    I ti plaćaš poštarinu.

    POZDRAV.





    From ****<*****@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 04:10 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Ma kako da ne, kao prvo StarCraft 2 nije još izašao rekao sam ti da je još u beti. Imam samo to, da možeš igrati piratku protiv AI-a. Koji kurac oćeš i šta si tako nadrkan jebote. Ovo za Diablo 2 i Simse neću komentirati.

    Ako želiš nešto kupiti reci pa ćemo se dogovoriti. Ako ne onda odjebi u troskoku od mene.

    Debilu.





    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *****@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 04:31 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Kao prvo slušaj vamo kretenčino, debil ti je na mami. Kad je taj debil otišao (tvoj stari) ja sam došao i pokazao tvojoj stari što je pravi muškarac. Jebiga, ostale su mi bokserice na kauču pa daj plz. ako možeš vrati mi ih može?

    Drugo, Starkraft 2: Vings of liberti je već vani no to ti neznaš jer nemožeš biti niti kvalitetan gusar nisi sposoban ni za to. Debilu ni to neznaš. Diablo 2 i Simse 3 ćeš poslati jer ti sad istog momenta zovem policiju i ideš u gajbu na više godina.

    Moli Boga da ti imaju tekući sapun u lokotu jer će te sjebat baš kao što sam ti ja staru.

    Ako mi se ispričaš i pošalješ Dijablo 2 i Simse 3 onda te neću prijaviti i dobri smo si. Možda te čak i pozovem na dobru janjetinu.

    Dobro razmisli samnom se nitko ne zejbava.






    From ****<*****@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 11, 2010 at 04:52 PM
    subject Igre
    mailed-by gmail.com

    Da samo probaj kretenčino. Ne želim te više čuti. Odjebi od mene.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Lažni mailovi

    Omg!!
    Umrla sam od smijeha!! Ovaj je full jak xD
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  18. #18
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Lažni mailovi

    Gdje si našao ove na hrvatskom?

  19. #19
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Lažni mailovi

    Ove na hrvatskom su bezveze.
    Nije nimalo smješno i ispadaju debili.

    Oni strani su bar profinjeni i odgovaraju bez vrijeđanja i da se ne vidi da trollaju toliko.
    Ovi su samo nezreli jadnici.

  20. #20
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Lažni mailovi

    Iskreno... ovo mi je više materijal za gmk. No dobro, ReiKo valjda zna što radi.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Iskreno... ovo mi je više materijal za gmk. No dobro, ReiKo valjda zna što radi.
    Da je spam onda da. Ovako mislim da je OK ALT+F4 jer se radi o ljudskoj gluposti.

    Mislim da su ovi na Američkom profinjeniji jer postoji i knjiga koju lik prodaje: "E-Mail from an Asshole" tako da mora ovo. No "Pohotni taksist", "Telka i pilići" i "Šalji preko granice" su moji favoriti.

    Jbg. čitajte se i smijte. Uživajte, ne vrijedi previše analizirati

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 01:40 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Vidio sam Vaš oglas u vezi zajendičkog rada na novom "Rječniku stranih rječi". Veoma sam zainteresiran za rad na ovom projektu. Koliko sam shvatio, nudite 50% ukupne zarade nakon izdavanja knjige ili 30% ukoliko radim samo pola godine na projektu - bez predhodnog izdavanja?

    Hvala,

    Lijepi pozdrav!

    From bmiric2<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 02:21 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Da, tako je - dobro ste shvatili u vezi plaćanja. Volio bi samo znati koju ste školu završili i dali ste kompetentni za pisanje rječnika ovakvog kalibra? Iskustvo? Inače, nitko mi se još nije javio u vezi suradnje na ovom projektu - ljudi se čine dosta distanciranima ili barem ne toliko entuzijastičnima.

    Hvala.

    Pozdrav.

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 02:50 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Imam završenu gimnaziju i zatim sam krenuo studirati za profesora Hrvatskog jezika. Kao što vidite veoma fluentno pišem (a i govorim) materinji nam jezik. Mater i otac su mi bili tako ponosni da nemorete virovat. Kad san došal doma svuka san kanotjeru i odma se šal van zluftat koliko san se uzbudil. Stari je bil ponosan previše pa se nalil malo, zaboravil je cigareti pa sam mu ih vazel i pofumal dvi-tri i legal. E sada, lipo san ti ja šal va tu školu da me prime kako profesora. Vazeli su me i bil san tamo nekih misec dan onda su me hitili van jer bo da "neznan učit dicu govorit i pisat Hrvatski". Unda sam ti ja ćo šal čuvat ovce i koze va kanat da pomognen materi i ocu no dica me baš nisu volila pa su me gađali stenamin. No dobro, če ćeš - doša san doma, niman ča za čin pa san provjeril onaj fejsbuk ča svi imamo vamo (imaš ti fejsbuk ćo? Ako hoćeš bit ću ti kumpanjon) i vidil sam malo mail (onaj od Gugla i od Mikrosofta) i vidim tvoj mail.

    Pa eto to ti je tako ukratko.

    Ala bog. Adio.



    From bmiric2<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 4:02 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Koliko sam shvatio vi ste tek diplomirali prije par mjeseci, zaposlili se i onda dobili otkaz? Nije da imam neke predrasude no volio bi imati kvalitetne suradnike. Vidim da ste u drugom dijelu teksta pisali nativnim izričajem svojeg podneblja - što je ok no volio bi da se u komunikaciji samnom izražavate na književnom Hrvatskom jeziku jer Vas ne mogu baš pretjerano dobro shvatiti. Ipak, ovo je u jednu ruku dobro jer bi mi mogli pomoći sa djelom čakavštine u mojem rječniku. Možete li mi reći dodatno koji vas dio (spektar, segment?) Hrvatskog jezika najviše zanima i najviše poznate/imate iskustva sa njim.

    Hvala Vam,

    Lijepi pozdrav!



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 04:33 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Ej ćo, ča ima? Ovako - ja ti obožavam ovi bajke u kima glume samo životinje (medvidi, kunjile, pantagane itd.) pa znan puno o tome. Jedno vrime sam sa svujin kumpanjoniman htil osnovat pokret potpora i srušit vlast da bi napravil grad-državu "Siverni Jadran" va kome bi ja bil predsjednik. Svih bi vas poštoval ne brini ćo. Osim toga Hrvatski san tumačil ribarima kad bi šli na Mola, Lokardu ili ligne (a potrefil bi se i ki Štokalj). Zanima me u Hrvatskom tamo kad se kolju Turci i Hrvati, a ni loše niti drugi svitski rat kadi smo se isto dobro pobijali.

    Ala pa se čujemo.

    P.S. Iman friške ribe i domaćega crnog kruha pečenoga pa ako hoćeš hiti ćemo gradele i poć popit nešto, poist i zapivat. Triba uživat ćo.


    From bmiric2<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 4:56 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Koliko vidim Vi mene ili zezate ili stvarno... Želite li Vi raditi na ovom projektu ili ne? Koliko Vam je godina? Molim Vas počmite pisati na književnom Hrvatskom jeziku koristeći pravopis jer Vas ja ništa "ne razumin". Imate li preporuke? Možete li mi dati broj mobitela jer bi se moždta tako lakše sporazumjeli?

    Hvala.

    Lijepi pozdrav.



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Mar 17, 2010 at 05:21 PM
    subject Rad na riečniku stranih riječi
    mailed-by gmail.com

    Ej, ma ki pravopis? Nemoj mislit da san ja glup znan ja ča su interpukcijski znakovi i oni... oni kako ono znaš oni e,i, o... a? samoglasnici? Ma dobro ni važno... malo me previše ispićuješ mogal san već okopat pol njive. Oćemo radit skupa ili ne? Ali prvo moramo prije rada poist dobro i napit se. Ja moren donest mih, ti donesi gitaru pa ću ja zvat kumpanjone pa ćemo zakantat jednu. Ženske ti to vole znaš, možda ti i nađemo jednu pa ćeš biti PRODUKTIVNIJI. More stari? Ala kad stigneš se javi more?

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Lažni mailovi

    Rofl, sigurno se nije više javio
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Lažni mailovi

    razgovor između zombija i lika uz pomoć e-maila

    "In the not too distant future, the inevitable has come to pass. The Zombie Apocalypse brought mankind to its knees and, since it was already down there, made mankind into a good little bitch. But even amidst the chaos of the new undead world order, the thrill of correspondence lives on…"

    From: Bub
    Date: Wednesday 14 May 2025 14:47
    To: Ian Fortey
    Subject: Cock Bags

    Ian,

    I dunno, man. I don’t think any of these guys care. I’m the go-getter around here. I discovered moaning was a good way to scare the shit out of survivors, I discovered ducking. Before me, everyone was getting shot in the head. Nowadays, one in five duck in time. It’s done a fuckton to boost morale.

    [center:23u97e10]

    Keep on truckin! Or I’ll eat your brains![/center:23u97e10]
    Let me tell you, keeping spirits up is pretty much a 24/7 job. The day my dick rotted off, I just stayed in the backroom of a gas station. Some of you guys came in to look for supplies, but I didn’t give a shit. They could eat their own brains for all I cared.

    I want to just grab some of these guys and shake them, but I think that puts them at risk of falling apart. I saw a dude fall down a flight of stairs a while back and his legs came right off. Just off. We were all really surprised. He sat there stunned for a minute and then looked at me, but really, all I could do is shrug. I mean honestly, it’s off legs. I can’t fix that. Later we brought him a skateboard to sit on but he still seemed awfully pissed. What are you supposed to do in a situation like that?

    Sincerely,

    Bub

    ———————————————— ———————————————— ——

    From: Ian Fortey
    Date: Friday 16 May 2025 05:58
    To: Bub
    Subject: Re: Cock Bags

    Dear Bub,

    I totally know what you mean. And ducking was your idea? Oh man, Asshole and Intimidating Black Guy were so pissed when you guys started ducking, that’s hilarious.
    [center:23u97e10]


    Adorable![/center:23u97e10]

    So the guy who stares at me tried to eat me. Turned right into a zombie in the middle of dinner. And of course he goes for me. I used my last bullet and shot him but it hits his shoulder so Asshole had to save me. That guy’s such an asshole.

    We’re almost out of food again, so now no one knows what to do. Personally, I think it’s time to put the moves on Stupid Girl. If we’re dying soon anyway, I’d like to get laid.

    Do you have any special ladies where you are? Can zombies have sex?

    Your friend,

    Ian

    http://www.cracked.com/blog/why-the-zom ... apocalypse
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    Imena pokrivena sa **** jer se radi o jednoj poznatoj firmi.


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 02:44 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Kenova?

    Evo javljam se ja, imam tih problema sa tim PCijma i konzolama. Imal san prvo ovog Pentijuma pa se pokvaril nešto je štekalo no ni bitno sad imam obični stolni i sve radi kako triba no titra slika na monitoru i zvuk šteka kako da je traktor zapel va njivi. Matere mi.

    No dobro to bi poslal va servis, a drugi problem je iman ti onaj Nintendo WII znaš ono ča moreš držat džojstik va rukamin pa mlatiš okolo. E to. E problem je ča mi je sin prolil koka kolu po tome i sad ne radi baš kako triba. Morete i to popravit?

    Nadam se da ćete mi brzo odgovori.

    Hvala lipa,

    Adio.

    From *****<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 4:22 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Da, nema problema. Živite li blizu neke od naših poslovnica ****** ? Trebali bi odnjeti vaše računalo i konzolu da ih naši serviseri provjere i utvrde kvar.
    Možete li mi točno opisati što Vam se manifestira na PC-u i konzoli? U svakom slučaju bi sve to trebalo odnjeti na detaljniju analizu.

    S štovanjem,

    *.***** voditelj smjene



    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 05:01 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Ej,

    A rekal san ti šteka komp pun k... ono nekad se i ne upali. Krešti va njim kako da je neki hitl kokoš nutra. Nisan niš diral kad sam napravil ono kako zovu, apgrejd? Stavil sam i one Linuxe nutra, Ubuntu, Mandrivu, Debijan i to...ali ne pomaže to triba to vidit da...

    Mali je prolil kolu već san ti reka i očito se sve spržilo nutra. Bit će da je falilo kada su hitali nutra komponenti jerbo to je trebalo biti robustnije da preživi jer znaju oni da dica idu i piju kad se igraju pa samo da kupiš novo, e malo sutra.

    Kupil sam to kod vas ali neću nosit morete vi po to dođi kod mene? Ala,

    Adio


    From *****<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 06:12 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Gospodine, možemo doći po to no niste mi naveli na kojoj ste lokaciji? Isto tako morati ćemo vam naplaititi trošak prijenosa do jedne od naših poslovnica (najbliže - tako da i platite najbliže). Očito se radi o ozbiljnijim kvarovima pa se to svakako mora pregledati i to od strane ovlaštenog servisera.

    Javite mi ako ste zainteresirani pa ćemo napraviti obračun putnih troškova.

    Hvala.

    S štovanjem,

    *.***** voditelj smjene


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 06:34 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    E stari moj da san ja znal da će to ovako završit nebi ni kupoval ovo smeće. Ča ti misliš da šoldi rastu na stupu? Dođite po to ali van ja ne moren dati šolid jerbo NIMAN. E sad, jedino ako baš morate zet moren van dat domaćeg pšuta i vina, a iman i liganj ča san ćapal zimus - zaleđene ali domaće je da se sfrigat i poist na kolutići. Nima ti to masnoći pa nećeš doć kako truhla kurba - popazi mene vitak i mišići sve kako da iman dvajset godin.

    E sada.. dojdite vi po to kada god hocete, niman ja nikog posla gren doli hitin briškulu i trišetu,pa na kafe i tako težak je život ča ćeš. Ala javi kada ćeš doć pa ćemo spremit nešto.

    Ala bog.



    From *****<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 06:52 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Ne ne trebaju mi vaše namirnice ili štogod već idemo uobičajenim protokolom. Dakle iz mjesta ****** pa do vas bi koštalo nekih 164kn za platiti. Javite nam se pa ćemo rado pokupiti PC i konzolu i popraviti je.

    Naravno ukoliko nećete doći nazad po nju možemo je poslati HP expressom, mi donjeti našim privatnim prijevozom ili Overseasom.

    Hvala.

    S štovanjem,

    *.***** voditelj smjene

    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 07:11 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Alo.

    Ma da, nima šanse pa reka san ti da niman šolid. Ja kupe a ti špade, nemore to tako pazi mot, pazi mot! E sad, ala daj po to dodjdi mali mi već pizdi i kuka da nemore niš igrat poludit će me. Moran ti reć da si me naljutil malo, e pa sada ću ti reć mi smo boduli pa smo škrtavi pa da i iman ne bi ti dal. Pozvat ću se na svoja prava pa ćeš morat doć po to i još mi poljubit ruku.

    E sada ča ti ja moren vidiš da izazoveš zvir va čoviku nisan ja takov ali pazi ponudil sam ti dobru ponudu imal bi sve. Platil bi za popravci ali ne i za prijevoz.

    Ala brzo se javi.




    From *****<*******@gmail.com>
    to secure901@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 07:32 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Poštovani,

    Samo se Vi pozovite na svoja prava, slobodno.

    Hvala.


    S štovanjem,

    *.***** voditelj smjene


    From Secure901<secure901@gmail.com>
    to *******@gmail.com
    date Fri, Apr 2, 2010 at 08:02 PM
    subject Servis PC/Konzole
    mailed-by gmail.com

    Ma ti nisi za niš. Ča ću ti reć. Dobit ćeš va glavu parnicu kakovu nećeš zvuć ni sa najačim advokatom. Nemoj mi reći da si Alvin Ailey? Bit će zgoril si i još si peder. A ne, Kwame Anthony Appiah si pa si lipo i filozof i pederčina. Lipo mi daj taj servis kad san ti reka u čem je problem? Ne kužin ne poštuješ me frende ni 2%.

    Ti bi da ja tebi platim? a? pa to je korupcija, prijavit ću te pa ćeš vidit kako ćeš primat mito za ono ča bi tribal imati lišo.

    Samo se pazi.

  26. #26

    Re: Lažni mailovi

    omg xD a David Thorne je legenda xD XD XD XD
    THE GAME - you just lost it

    ...living just isn't hard enough, burn me alive inside...

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Lažni mailovi

    Danas sam dobio 2. put mail u kojem me "NCSoft" trazi da im dam svoje podatke za account Aiona (ako nedam ce me bannat).
    Mislim da je ocito da je to prijevara, ali najbolji dio je to sto ja uopce nemam nikakvu igru od njih pogotovo ne MMORPG Aion
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  28. #28

    Re: Lažni mailovi

    Hohoho, vidim da su se unaprijedili ovi što scammaju za WoW password retrieval... sad su počeli slati mailove i za Battle.net pass.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Lažni mailovi

    Phishing's up!

Slične teme

  1. Oprez: Lažni PS3 kontroleri mogu eksplodirati!
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-09-2010, 23:22
  2. Lažni fanovi
    By conan in forum Multimedia
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 21-06-2006, 23:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •