Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: gaming...discusion

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    gaming...discusion

    YKBRG_QgEAM

    pogledajte vid...

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: video o gamingu prosvjetljuje mlade?

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: video o gamingu prosvjetljuje mlade?

    = Citat = Izvorno postao xtali
    YKBRG_QgEAM

    pogledajte vid...zbilja zanimljiv...
    Ako je takav prosječan gamer, onda ih žalim. Niti sam predebeo, studiram, ne provodim dane igrajući, nego učeći, nisam nikada igrao WOW, niti nešto slično, niti planiram, igre mi služe za (zdravu) zabavu, nisu mi život, internet mi je koristan a ne nazadan, nisam na facebooku, niti mi on treba. Tako da nemam što komentirati o videu. Ako je takav život prosječnog gamera, onda

    Sve je dobro dok je umjereno. Poput nečije zainteresiranosti za aute ili motore. Samo što ovdje možeš posjedovati afto.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: video o gamingu prosvjetljuje mlade?

    = Citat = Izvorno postao xtali
    YKBRG_QgEAM

    pogledajte vid...zbilja zanimljiv...
    lik je naporan ko qrc, ugasio sam nakon 30 s, ono trebaš bit jebeni šerlok da tak šta zaključuješ, igre su krive, nije se sjetio da je njegova samokontrola il jednostavno on kao osoba kriv za tako šta, igraš ak ti je zabavno, a vrijeme provedeno zabavljajući se, nečeš požalit... kako volim te ex gamere kad počnu srat kak bi im bilo bolje da se nisu igrali >.>

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    Good point ali, ja vjerujem da sam ja umjeren . Naravno da sam ovaj vikend što sam igrao 6 sati godfathera mogao provesti čitajuć novo Drvo Znanja koje sam kupio, ali to ću drvo znanja pročitati sljedeći vikend, a 6 sati godfathera predstavilo mi je više zadovoljstva nego sjedenja na kavi 6 sati. Good point too right

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: gaming...discusion

    Kao što je i taj tip rekao. Igre mogu razviti i veliku komunu, a to ti je PCP. Nećeš ovdje naći puno ovisnika o igrama. Istina ja sam potrošio prošli tjedan 21h na igre, ali ne smatram da mi imaju štetnog utjecaja na život.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    Ne računa se to za Korčulanine... To se odnosi na ove građane, jelte...

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Bara
    a 6 sati godfathera predstavilo mi je više zadovoljstva nego sjedenja na kavi 6 sati.
    Mah da, još reci da ti je 6 sati godfathera predstavilo više zadovoljstva nego u krevetu sa ženskom. Dobro je.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    xD

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    Ne stvarno, ne slaže ti se baš kad u istom postu napišeš da si umjeren i to.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    Pazi nije u istom danu, nego u jednom vikendu, to jest, 2 dana. To znači 3 sata igranja na dan, to je i manje nego prosječno. Ustaneš se ujutro u 7, igraš sat i po vremena, izađeš vani. Vratiš se u 12 sati na ručak koji ti je mama spremila , nakon ručka umjesto spavanja igraš još 1 i po do 2 sata, onda izađeš vani ili odeš na sport sa prijateljima (ili možda učiš za školu jelte), i onda navečer vani. Što je u tome neumjereno molim?

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: video o gamingu prosvjetljuje mlade?

    = Citat = Izvorno postao Durin
    = Citat = Izvorno postao xtali
    YKBRG_QgEAM

    pogledajte vid...zbilja zanimljiv...
    Ako je takav prosječan gamer, onda ih žalim. Niti sam predebeo, studiram, ne provodim dane igrajući, nego učeći, nisam nikada igrao WOW, niti nešto slično, niti planiram, igre mi služe za (zdravu) zabavu, nisu mi život, internet mi je koristan a ne nazadan, nisam na facebooku, niti mi on treba. Tako da nemam što komentirati o videu. Ako je takav život prosječnog gamera, onda

    Sve je dobro dok je umjereno. Poput nečije zainteresiranosti za aute ili motore. Samo što ovdje možeš posjedovati afto.
    Slažem se s tobom..jedino što ja imam facebook Ali on mi najčešće služi samo za nekakve dogovore oko izlaska i takvih stvari

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Pazi nije u istom danu, nego u jednom vikendu, to jest, 2 dana. To znači 3 sata igranja na dan, to je i manje nego prosječno. Ustaneš se ujutro u 7, igraš sat i po vremena, izađeš vani. Vratiš se u 12 sati na ručak koji ti je mama spremila , nakon ručka umjesto spavanja igraš još 1 i po do 2 sata, onda izađeš vani ili odeš na sport sa prijateljima (ili možda učiš za školu jelte), i onda navečer vani. Što je u tome neumjereno molim?
    A neznam kako da ti objasnim... Jednostavno nemožeš gejmanje stavljat ispred druženja s prijateljima (iako sam ja danas nešto tako slično napravio, ali trebao sam učit umjesto gejmat ).


    A što se mene tiče, ja igram najviše sat vremena dnevno. A ovaj CirrusEpix, sjećam se da je prije imao dobre videe, a sad je postao moralfag, jebiga.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  14. #14

    Re: gaming...discusion

    Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    Nismo rekli na šta drugo trošimo vrijeme na kompu.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  16. #16
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: gaming...discusion

    Lik je serator. Ako ima boga igrat ću se i sa 60god. Evo mu kifla od mene.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze.
    Upravo tako .

    Samo što je stvar u mene, ja imam neku prirodnu granicu. Nakon što sjedim od 2-3 sata za kompom igrajuć, ovisi o raspoloženju, više ne mogu, moram se dignuti i raditi nešto drugo. To se najviše ogledalo kada sam igrao sa prijateljima 2007 WOW The Burning Crusade. U instanci smo, Black Templeu točnije, tučemo Mother Sharazz (ili tako nešto), health joj je već gadno pao, spuštamo se na 20 %, a meni se neda više igrati, te izađem.

    Ne tipično za čovjeka koji je igrao wow zar ne. Jednostavno imam neku granicu.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Lik je serator. Ako ima boga igrat ću se i sa 60god. Evo mu kifla od mene.
    Pa sa 60 god i treba igrat. Šta češ sa 60 god radit? Ić po Pashama?
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: gaming...discusion

    Ja se igram od svoje desete godine .ZX Spectrum je bio prvi stroj koji sam imao.Ali to igranje je bilo povremeno.U stvari , kao klinac sam po cijele dane provodio vani.Nije se štrebalo kao danas po školama .Učilo se ali ni upola kao danas .Imao si vremena za sve .
    Povremeno igranje se protezalo tijekom odrastanja da bi skroz prestalo kada sam izrastao u klipana .Kao klipan sam Amigu koristio tek povremeno.Dva /tri puta tjedno .Ekipa, izlasci i provodi su mi bili daleko zanimljiviji .
    Intezivno se igram zadnjih 8 godina .Tek nakon što sam navršio tridesetu .Tada sam već bio oženjen , sa djetetom , višegodišnjim stalnim poslom .Izlaziti više nije bilo smisla ...nije bilo ni pristojno .I što mi ostaje ? Nisam tip koji trči za lovom .Nisam tip koji trči za suknjama .Cuganje me odaaaaavno ne zanima.Ostaje igranje do besvjesti .

    Želim reći da nisam propustio ništa bitno u životu .U svakoj životnoj fazi sam radio ono što bi radio svaki prosječni čovjek .Nisam gubio dane ispred kompa kao današnji klinci .Ne mogu si zamisliti da sam propustio djetinjstvo , adolescenciju te sazrijevanje ispred kompa .

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: gaming...discusion

    Majko zamislite se sa 60 godina (ako još budemo živi). Nekima će već biti ugrađen i kateter, osteoporoza u punom mahu, da ne spominjemo arterosklerozu, još moram 5 godina raditi ali what the heck, znamo da nas poslije čeka poštena mirovina od 1034 kn... Zavaliti se ispred računala, direct X 343 je na snazi, i tko zna šta još, i igrati najnovije a i one stare o kojima danas pričamo gamerske hitove.

    Tako sam sentimentalan prema tom razdoblju da je to za nevjerovat

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Avenida de Concha Espina 1, 28036 Madrid
    Postova
    47

    Re: gaming...discusion

    Evo moj stari ima 56 godine i igra se, pa kaj sad? Rec da on nema zivot, kao sto neki ljudi izjave je idiotski. A ovaj s tim videom pretjeruje, pa pobogu igram 1.5 h CoD npr i dosadi mi, odem negdje van. Previse je zasro al u nekim stvarima ima pravo.
    [center:3nxxkusy]Sentimiento MADRIDISTA[/center:3nxxkusy]

  22. #22
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: gaming...discusion

    Malo jebem malo igram.Doduse, vise ovo prvo u zadnje vrijeme zbog high-end igara koje ne mogu pokrenuti.
    Uglavnom,stigne se sve.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: gaming...discusion

    Koji pizdarija od videa
    Ma ono, igranje mi je samo opustanje i omiljeni hobi kojega prakticiram koliko stignem od obveza koje imam. Nekad sam igrao daleko vise, ali sada breme starosti je donijelo odredene obveze Svu u svemu, ne planiram prestati i igrat cu igre dok god ce mi to biti cin za zabavu i opustanje. Kako svugdje, treba i tu biti kontrole, a ovo je rijec o izoliranom slucaju. Vecina ljudi nema problema s takvom "ovisnoscu".
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: gaming...discusion

    lik ima baš kul kolekciju.. primećujem gun, kolko je dobra igra, moram ponovo da je odigram, baš sam je setio danas.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze.
    Ni ja, ali gledaj starije ljude. Njima je komp ĐAVAO!!!
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    11

    Re: gaming...discusion

    I cigareta je samo za opuštanje,guštanje i uživanciju pa izaziva ovisnost.

    Djeco samo si zapamtite. "Pravi ovisnik nikada ne priznaje da je ovisnik jer misli da je to što radi sasvim normalno i da to rade ili bi trebali raditi svi oko njega."

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao Pioneer
    I cigareta je samo za opuštanje,guštanje i uživanciju pa izaziva ovisnost.

    Djeco samo si zapamtite. "Pravi ovisnik nikada ne priznaje da je ovisnik jer misli da je to što radi sasvim normalno i da to rade ili bi trebali raditi svi oko njega."
    Kladim se da si došao iz kluba liječenih alkoholičara.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: gaming...discusion

    Vožnja iz NYC-a do LA-a tri puta je sigurno korisnije od gaminga...

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: gaming...discusion

    razmišljam o tome kako cu za 50 godina razmišljat o jednom krajsisu

    na čem ću ga uopce igrat

    DL-DVD ce onda bit ono na cem ti prabaka slusa ledi gagu (to je neka baba iz prve polovice stoljeca)
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: gaming...discusion

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze.
    Ni ja, ali gledaj starije ljude. Njima je komp ĐAVAO!!!
    to je zato što su glupi, inteligencija (sposobnost učenja) opada posle 25-e, tako da ovi likovi u šezdesetim nisu stanju da nauče išta komplikovanije od menjanja kanala na tv-u.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

Slične teme

  1. mis za gaming
    By Kiklop in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-05-2007, 19:27
  2. Pro gaming
    By BlueFlaME in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 16-09-2006, 12:39
  3. ZG-gaming
    By kamikaza in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-02-2006, 12:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •