Vidi rezultate ankete: Dali je covjek stigao do mjeseca i bio na njemu??

Glasači
174. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Vjerujem da je bio

    61 35,06%
  • Neznam niti me ne zanima

    31 17,82%
  • Nije bio na mjesecu

    82 47,13%
Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 211

Tema: Čovjek nije sletio na mjesec!!!

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    hmmm...pitam se zašto Amere više ne interesira Mjesec...hmmm....

    možda su skužili da previše riskiraju jeftinim forama
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  2. #32
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526
    Ja san odvalija na ovaj filmic
    http://youtube.com/watch?v=94QBDW7ro34S <--- ovaj

  3. #33
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Inače, falsificiranje cijelog događaja je još teže i skuplje nego zapravo sletjeti na Mjesec
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Ok,ja mislim da su bili na mjesecu.
    -zastava se vijori zato sto su je oni micali,tj.dirali,i mice se kad je zabija u mjesec...
    -Ovaj astronaut koji je zivio 60-tih i radio tamo je ljubomoran jer njega nisu uzeli za mjesec...
    -Nisam gledao cijeli filmic,molim objasnjenje kako je onda raketa dosla u svemir i snimala Zemlju...
    -Takoder molim objasnjenje kako su doneseni uzorci sa mjeseca...
    -Ako je sve snimano u pustinji...kako to da se tamo ne vide zvjezde??
    -Ok,pita se kako se tako tesko vidi snimka...pa neznam...mozda samo zato sto je mjesec udaljen oko 350 000 km...a da ne spominjem tehnologiju tog doba...
    -sjene su drugacije jer SE MJESEC SA ZEMLJOM MICE OKO SUNCA(!!!) i mjenja polozaaaj...
    -slike mogu biti lazirane isto kao i brojne slike nlo-a...
    nisam dalje gledao...

    i da,ak covjek nije bio na mjesecu,onda nije bio u svemiru uopce(ajd dokazite da je gargarin bio u svemiru)


    edit:nitko od vas ne vjeruje nakon gledanja filmica...prije ste vjerovali

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Jurij GAGARIN (ne GARGARIN)
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Jurij GAGARIN (ne GARGARIN)
    sorry

  7. #37
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Jurij Gargantua.

    Što se mene tiče, jedina stvar koja ide u korist zavjeri je onaj omotač teškog solarnog zračenja oko Zemlje, iako veliki dio znanstvenika tvrdi da nije zapravo toliko opasan...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #38
    Zašto se ne vide zvijezde?

    Recimo da je kamera bila losa, a i davno je to bilo jel. I bilo je to podosta udaljeno. Ermh.. taman i da su snimali gore u nebo mislim da se nis nebi vidlo, pogotovo ne s mjeseca.

    Uzmite kamkorder, uperite ga u nebo, i snimajte zvijezde..

    Javite rezultate

    a btw. dal su bili il ne, zaboli me.. ko sto je neko reko, ja nisam niti cu ikad biti.. pa ono cemu razbijat glavu

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    Zašto se ne vide zvijezde?

    Recimo da je kamera bila losa, a i davno je to bilo jel. I bilo je to podosta udaljeno. Ermh.. taman i da su snimali gore u nebo mislim da se nis nebi vidlo, pogotovo ne s mjeseca.

    Uzmite kamkorder, uperite ga u nebo, i snimajte zvijezde..

    Javite rezultate

    e da...to dodajte u moj tekst iznad ovo je trebalo pisati

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ma gluposti...
    kao ono da je zemlja ravna ploča

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

  12. #42
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    nisu bili na mesecu (barem ne te godine)
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  13. #43
    Alaj,pa ovo je strasno...
    Samo malo...tu neki na forumu spominju neki vjetar,zvijezde i ostale stvari koje ajmo tako reci ne idu u korist Americi..pa dajte ljudi...da neki tu klinci (od kojih 90% nema blage veze o astronomiji i inim stvarima)sa foruma pokusavaju demantirati neke stvari,to je u najmanje smijesno
    A i da ste to procitali neznam ni ja gdje,pa ljudi Bozji dajte mi i jedan dogadaj koji se tice Amerike,a da taj dogadaj nije sagledavan sa tisuca razlicitih stajalista...tako da su vam ovakve teme bas smijesne

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047
    Ok, jedno je sigurno, Ameri nisu sletjeli na mjesec TE GODINE, ali možda neke druge godine jesu.

    Zašto? E pa, onaj famozni otisak koji je na Mjesecu će ostati zauvijek tamo dok ga netko ne makne zato što NEMA VJETRA NA MJESECU. Ok, to je savršeno logično. Ali što je onda sa Američkom zastavom koja se veselo njiše na vjetru???? Malo bolje pogledajte snimku!!

    I za kraj, citat onog vremešnog astronauta:
    If you can't make it, fake it!
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Gledaj,naravo da se zastava mice dok god je ASTRONAUT pomiceeee!

    Ja sam svoje rekao za vremesnog astronauta...Reci mi ovo: kako osoba koja je zivjela u to doba i radila sa astronautima koji su bili na mjesecu,te ih je dobro poznavala,moze reci da je to laz? To je kao da si ti sudjelovao u izradbi nekog projekta i onda kazes da je to fake...

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    slušajte, da je to zbilja fejkano, zar ne mislite da bi rusi skočili i demantirali to sve?
    btw, probajte mahati zastavom ispod vode, miče se. isto je tako i na mjesecu. ne vidim u čemu je problem s time.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    da i jos jedna stvar....cekic...mislimd a su takoder imali neki cekic koji su bacili u daljinu i oso je u svemir....sad,ili su bili na mjesecu ili cekic moze letjeti na zemlji (ako je put na mjesec fake)...

  18. #48
    Iskreno to da li je ili nije čovjek stao na Mjesec je manje-više nevažno jer sama ta ideja o odlasku čovjeka na Mjesec je doprinjela i to mnogo je doprinjela razvoju tehnologije tako da čak i ako nije stao sigurno će to uraditi u dva-tri sljedeća desetljeća upravo zahvaljujući toj ideji i progresu napravljenom ne bi li se konačno približili tom cilju...

  19. #49
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Osim toga, vele da je u to vrijeme bilo mnogo kompliciranije izvesti takav tip video montaže nego stvarno napraviti taj podvig.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  20. #50
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta
    moguće je bilo... navodno satelitske snimke pokazuju da je takvo stjenje na području area 51 .. što se tiče zastave, ok, možda se viori zbog vuče vakuma i trešnje zastave.. a kako su onda s tom tankom opremicom prošli van allenov prsten radijacije? pogledaj cijeli dokumentarac, ima mnogo zanimljivih dokaza..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  21. #51
    a i što se tiče otiska, kada se shuttle spuštao jačina njegovog motora bi raspuhala svu prašinu, a kod shuttla se prašina nije ni malo pomaknula.
    Zatim svjetla, jasno se vidi kada se astronaut kretao da je svjetlo iza njega a on se opet vidi jasno.
    Onda se ponavlja jedno te isto mjesto, prvo tu stoji jedan astronaut, onda slijedeći dan, oni su rekli da su se kretali 1 km a ono se jedno te isto mjesto pokazuje.

    Ajde dobro mozda ovo jest ovako na mjesecu iako sumnjam, ali kako su onda prošli kroz radijaciju...

  22. #52
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ma joj bounce daj nemoj molim te. Kako ne shvaćaš da dokumentarac eksploatira tvoje neznanje o funkcioniranju svemira.

    This is complete and utter nonsense. The van Allen belts are regions above the Earth's surface where the Earth's magnetic field has trapped particles of the solar wind. An unprotected man would indeed get a lethal dose of radiation, if he stayed there long enough. Actually, the spaceship traveled through the belts pretty quickly, getting past them in an hour or so. There simply wasn't enough time to get a lethal dose, and, as a matter of fact, the metal hull of the spaceship did indeed block most of the radiation. For a detailed explanation of all this, my fellow Mad Scientist William Wheaton has a page with the technical data about the doses received by the astronauts. Another excellent page about this, that also gives a history of NASA radiation testing, is from the Biomedical Results of Apollo site. An interesting read!
    Ja ću ipak vjerovati školovanim astrofizičarima.

    @Tuco:
    When someone driving a car pulls into a parking spot, do they do it at 100 kilometers per hour? Of course not. They slow down first, easing off the accelerator. The astronauts did the same thing. Sure, the rocket on the lander was capable of 10,000 pounds of thrust, but they had a throttle. They fired the rocket hard to deorbit and slow enough to land on the Moon, but they didn't need to thrust that hard as they approached the lunar surface; they throttled down to about 3000 pounds of thrust.
    A da ne govorim o tome kako je prošle godine letjelica ESA-e snimila tragove slijetanja na Mjesec, ffs.

  23. #53
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>

    Ja ću ipak vjerovati školovanim astrofizičarima.

    @Tuco:
    When someone driving a car pulls into a parking spot, do they do it at 100 kilometers per hour? Of course not. They slow down first, easing off the accelerator. The astronauts did the same thing. Sure, the rocket on the lander was capable of 10,000 pounds of thrust, but they had a throttle. They fired the rocket hard to deorbit and slow enough to land on the Moon, but they didn't need to thrust that hard as they approached the lunar surface; they throttled down to about 3000 pounds of thrust.
    Dobro rekao sam da je to možda i točno, ali opet nakon putovanja bi se razboljeli, bilo bi im barem muka, ali oni kada su se vratili kao da su bili na odmoru

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Imam jedno pitanje-gdje je kamera?
    Oprotite ja ne razumijem otkuda je tamo kamera to je prvi put čovjek bio na mjesecu i ono je bio prvi korak a kako to onda da je kamera bila tamo,a meni se ne čini da je bila na letjelici



    PS.ovo je FOX,pa znate nisam baš siguran,ali znate kaj SAD je manipulativan
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  25. #55
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ma joj bounce daj nemoj molim te. Kako ne shvaćaš da dokumentarac eksploatira tvoje neznanje o funkcioniranju svemira.
    možda, ali radije vjerujem svom neznanju nego nekom drugome koji me možda mulja... ja sam ko nevjerni toma - daj mi dokaz i prihvatit ću ga ako smatram da stoji..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    neka nije

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Ako malo pozornije gledate na NITI JEDNOJ snimci iz svemira se ne vide zvijezde. NITI JEDNOJ. Evo bilo je nedavno na svim vjestima ona snimka iz svemira na ISS-u (International Space Station) i zvijezde se ne vide. To ne znači da niti jedna snimka iz svemira nije prava, zvijezde se jednostavno nemogu snimiti kamerom kao što se zvijezde ne vide preko dana.
    Što se tiće zastave i sami će te vidjeti da se vijori na vrlo, vrlo čudan način, može biti od motora letjelice.
    Eeee sada što se tiče motora i kratera ispod njega to neznam.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Ako malo pozornije gledate na NITI JEDNOJ snimci iz svemira se ne vide zvijezde. NITI JEDNOJ. Evo bilo je nedavno na svim vjestima ona snimka iz svemira na ISS-u (International Space Station) i zvijezde se ne vide. To ne znači da niti jedna snimka iz svemira nije prava, zvijezde se jednostavno nemogu snimiti kamerom kao što se zvijezde ne vide preko dana.
    Što se tiće zastave i sami će te vidjeti da se vijori na vrlo, vrlo čudan način, može biti od motora letjelice.
    Eeee sada što se tiče motora i kratera ispod njega to neznam.
    da moš misliti,ako moj digitalac može vidjeti zvijezde zakaj ne bi neki fotić za 20000 dolara
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    jer je to bilo... davno?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #60
    Yo, check it i onda promisli bi li to radilo i na mjesecu (uz još neke faktore):
    http://curious.astro.cornell.edu/que...php?number=174

Slične teme

  1. Čovjek od !MAĐIJANJE!
    By Jopax in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 23-10-2010, 18:58
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-05-2010, 13:58
  3. Čovjek bez prošlosti (JOHN DOE)
    By pHo3nyX in forum Multimedia
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-08-2006, 21:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •