Stranica 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 614

Tema: Nedamo Varsavsku?

  1. #331
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Kultura je u životu itekako potrebna
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    ne žele zapravo ništa konkretno raditi u životu
    Ne stoji. Dapače, sam sebi proturječiš.

  2. #332
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ne proturječim. Kultura je za slobodno vrijeme, gospodarstvo je materijalno korisno. Bilo bi lijepo da nismo materijalisti i možemo živjeti od zraka, ali šta ćeš.

  3. #333
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Nedamo Varsavsku?

    E ljudi, a sta je Varsavska?

    Se to steka u struju? Se to maze na kruh? Se to dobije pod bor?

  4. #334
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Turisti koji osobnim automobilom dođu vidjeti Zagreb, svakako ce se htjeti parkirati negdje blizu trga.
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Gdje 50 metara dalje imaš drugu garažu ?
    Nije 50 metara, ali u krugu od 5 minuta vožnje: Tuškanac, Langov trg, Kaptol Centar, Importane Galerija, Javna garaža - Ilica.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #335
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    I taman još fali garaža Varšavska .Ono , uđeš u centar Varšavska i bolja polovica si kupi nekoliko pari cipela , bundu i šešir + imaš dijete u kolicima i šepavu punicu pa sad ti hodaj sat vremena do prve garaže.

  6. #336
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Onda ideš u neki drugi šoping centar koji ima garažu

  7. #337
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ali želimo usput prošetati po trgu pa nam nije usput .Ovako imamo punu uslugu .Šetnja po trgu i kavica na špici+ šoping .

  8. #338
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I taman još fali garaža Varšavska .Ono , uđeš u centar Varšavska i bolja polovica si kupi nekoliko pari cipela , bundu i šešir + imaš dijete u kolicima i šepavu punicu pa sad ti hodaj sat vremena do prve garaže.
    Isto možeš i u Importane galeriji. Tuškanac je još bolji: Sallon je odmah pored, kao i prekrasna ulica s nekoliko dućana koja vodi do križanja Ilica/ Frankopanska, od koje možeš prema Trgu Republike, Črnomercu ili HNK-u.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #339
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Propustio si dio sa blizancima u kolicima , rukama punim vrećica i šepava punica na štakama koja bi isto popila kavu na špici subotom kada snima Nova TV. Daleko je za pješačiti u takvim okolnostima a siguran sam da situacija nije nemoguća ...čak štoviše , uvjeren sam da ima i daleko kompliciranijih situacija.

  10. #340
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Solucija 1

    Prodaš auto i pare staviš na štednju. Do centra ideš javnim prijevozom, punicu pošalješ u starački dom, a blizance furaš na isti način na koji ih furaju oni koji nemaju auto. Jebali vas auti i parking! Auto je danas teški luksuz za većinu ljudi, a cijenu parkinga u centru neću ni spominjat...


  11. #341
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ma najbolje da se trg opet pretvori u vozačku zonu tak da se bezimeni može lijepo sparkirati pod kipom kad mu žena ide na Dolac.

  12. #342
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Znači, navijaš za korupciju jer ti nije dosta 10 postojećih šopingcentara, nego ti treba neki novi 100m bliže centru da bi ti bilo zgodno za prošetati?

  13. #343
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ja nisam nikada ni tvrdio da mi je bitan javni interes .Isključivo gledam vlastitu guzicu .Onaj tko nije probao popiti kavu u subotnje jutro kada je špica ni ne zna o čemu pričam .Definitivno bi mi dobro došao parking dvadesetak metara od špice .Pogotovo ako pada kiša .

  14. #344
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Kava na špici? Daj nemoj me... Tamo pijem only Velebitsko.

    IMO, bolje mi je skoknut do bratića koji živi u Bogovićevoj (ali ne želi da grade garažu) i popit kod njega doma kavu. Ionako mu prozor gleda na špicu, pa možemo bacat opuške na našu wannabe elitu aka medijske kurve...


  15. #345
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nemam ja ništa protiv kulture ni umjetnosti, dapače. Kultura je u životu itekako potrebna, ali baviti se istom profesionalno nije previše produktivno. Sukladno s time, mnogo ljudi koji upišu studije književnosti, umjetnosti ove ili one upišu to jer ne žele zapravo ništa konkretno raditi u životu. Otud primjedba o hipijima sa filozofskog fakulteta. I to stoji.
    Tek sad vidim ove i prethodne bisere.

    Vjerovao ili ne nemaju svi ljudi iste afinitete u životu pa se možda niti ne žele baviti nečim što ti smatraš "korisnim", niti su ljudi mehanički roboti da se gleda samo koliko i što proizvode. Ljudsko društvo je puno kompleksnije od toga i ne bazira se samo na gomilanju bogatstva i materijalnom.

  16. #346
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Solucija 1

    Prodaš auto i pare staviš na štednju. Do centra ideš javnim prijevozom, punicu pošalješ u starački dom, a blizance furaš na isti način na koji ih furaju oni koji nemaju auto. Jebali vas auti i parking! Auto je danas teški luksuz za većinu ljudi, a cijenu parkinga u centru neću ni spominjat...
    S autom idem na wc a kamoli da neću do grada. A kava na špici...oh my, ubi me odma sad, for luzers.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #347
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Propustio si dio sa blizancima u kolicima , rukama punim vrećica i šepava punica na štakama koja bi isto popila kavu na špici subotom kada snima Nova TV. Daleko je za pješačiti u takvim okolnostima a siguran sam da situacija nije nemoguća ...čak štoviše , uvjeren sam da ima i daleko kompliciranijih situacija.
    Pješačit sat vremena nemaš ni do jedne od nabrojanih garaža.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #348
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Moja mora biti zadnja.

  19. #349
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Imam ja kompromisno rješenje. Nabavit ćemo bezimenom i obitelji Segwaye i gg.

  20. #350
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    I taman još fali garaža Varšavska .Ono , uđeš u centar Varšavska i bolja polovica si kupi nekoliko pari cipela , bundu i šešir + imaš dijete u kolicima i šepavu punicu pa sad ti hodaj sat vremena do prve garaže.

    A kao u Zagrebu nema shoping centara sa garazama.
    BTW i sam se znam presetavati sa klincima u kolicima, te vozikati u tramvaju, je da je pun penzica, ali je za razliku od garaze (za mene) badave.

    Malo setnje nikoga nije ubilo, a smog i zagadjenje od automobila je.
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

  21. #351
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Stari prevazišo sam ja kolica prije desetak godina...ne trebaju ona meni , zajebavam se malo .Može se živjeti i na pustom otoku ako se mora , može se hodati i 20 km ako se mora.Meni osobno garaža bi koristila jer često parkiram tamo zbog posla i imam pune ruke uređaja , laptop , alat i sl. To što su ostale garaže udaljene 5 minuta hoda meni ne znači puno ako moram nositi 20 kila opreme.

  22. #352
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nemam ja ništa protiv kulture ni umjetnosti, dapače. Kultura je u životu itekako potrebna, ali baviti se istom profesionalno nije previše produktivno. Sukladno s time, mnogo ljudi koji upišu studije književnosti, umjetnosti ove ili one upišu to jer ne žele zapravo ništa konkretno raditi u životu. Otud primjedba o hipijima sa filozofskog fakulteta. I to stoji.
    Tek sad vidim ove i prethodne bisere.

    Vjerovao ili ne nemaju svi ljudi iste afinitete u životu pa se možda niti ne žele baviti nečim što ti smatraš "korisnim", niti su ljudi mehanički roboti da se gleda samo koliko i što proizvode. Ljudsko društvo je puno kompleksnije od toga i ne bazira se samo na gomilanju bogatstva i materijalnom.
    Ali ne možeš živjeti od knjige. Od materijalnih dobara možeš. Svi su bar jednim dijelom materijalisti.

    Daleko od toga da ja mislim da kultura ne igra nikakvu ulogu u društvu u svim svojim oblicima, poanta cijele diskusije je da se na filozofskim fakultetima nalazi najviše razmažene bagre.

  23. #353
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Pričaš gluposti, što nije ni čudno jer očito zaključke vadiš iz guzice. Kao da je ekipa ne znam na ekonomskom, prometnom ili nekom privatnom faxu sva radišna i kao da ne provode pol studiranja na kavama i pivama? Jedina razlika je što će ovi sa filozofskog možda biti društveno angažirani kroz neki aktivizam, dok će ovi drugi vjerojatno biti pasivni i samo ispijati kavice. Naravno niti će svi na filozofskom biti alternativci hipiji niti će svi na privatnim faxevima biti mamin i tatini sinovi, takvo zaključivanje je debilno.

  24. #354
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    I prosvjedovati opet protiv školarina na fakultetima jer im nisu omogućili besplatno vječno studiranje .

  25. #355
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Baš gledam kako je vojska na Tajlandu fino riješila prosvjede. Sedamdeset mrtvih, ljudi evakuiraju područje. Imamo mi još štošta naučiti.

  26. #356
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    I prosvjedovati opet protiv školarina na fakultetima jer im nisu omogućili besplatno vječno studiranje .
    Hehe, ajmo sve banalizirati i pojednostaviti tako da možemo pljuvati po tome.

    Baš gledam kako je vojska na Tajlandu fino riješila prosvjede. Sedamdeset mrtvih, ljudi evakuiraju područje. Imamo mi još štošta naučiti.
    E to već može.

  27. #357
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Stari prevazišo sam ja kolica prije desetak godina...ne trebaju ona meni , zajebavam se malo .Može se živjeti i na pustom otoku ako se mora , može se hodati i 20 km ako se mora.Meni osobno garaža bi koristila jer često parkiram tamo zbog posla i imam pune ruke uređaja , laptop , alat i sl. To što su ostale garaže udaljene 5 minuta hoda meni ne znači puno ako moram nositi 20 kila opreme.
    Dostavno vozilo i oznaka "DOSTAVA" kao i za sve ducane koji su u okolici Cvjetnoga.
    Kaj mislis kak oni vrse dostavu robe? Trebaju garazu za dostavna vozila?

    Ili... jednostavno nabildaj ruke
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

  28. #358
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Neven je postao zajeban .Sviđa mi se to .

    mamba...nisam ja nikakva dostava .To što donesem i montiram pa me nema po par sati nazad do auta .

  29. #359
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Baš gledam kako je vojska na Tajlandu fino riješila prosvjede. Sedamdeset mrtvih, ljudi evakuiraju područje. Imamo mi još štošta naučiti.
    E to već može.
    Bas ste uzeli primjer obojca... kao da nam nije bilo dosta jos dok jos niste niti u planu bili...


    bezimeni, i sam sam bio "serviser", radio po centru, pa sam imao "DOSTAVA" i nije bilo frke
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

  30. #360
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Kad , prije rata ? Meni se ne plaća pauk .

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •