Stranica 1 od 21 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 614

Tema: Nedamo Varsavsku?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Nedamo Varsavsku?

    Sto mislite o projektu gradanskog neposluha oko Varsavske ulice u zagrebu?
    Smatrate li da je policija pravilno postupila time sto je uhpsila prosvjednike?

    da vas cujem!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Policija ima pravo.


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: Nedamo Varsavsku?

    nisam dobro upucen bas..sta oni tim prosvjedom( il sta vec) pokusavaju dobit?

  4. #4
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Uputite me,pliz.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nedamo Varsavsku?

    sto zele postici?

    zele postici to da se ne unisti kulturna bastina grada zagreba tako da bi se na tom mjestu mogao napraviti ulaz u garazu

  6. #6
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ja bi Horvatinčiću prepustio kontrolu nad svim pješačkim zonama u gradu Zagrebu, ipak čovjek zna najbolje.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #7
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Uputite me,pliz.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Sve velike metropole su se modernizirale,pa zasto nebi i zagreb ?
    Soping centri su u centru i ostale stvari jedino kod nas van grada...

    Pa prodi tom ulicom iza zgrada pa ces osjetit smrad i vidjet smeca. Di su bili ti prosvjednici kad je trebalo to cistit. Bila su doma jer to nije njihov posao, ali ovo je ?

    A najaca mi je ona riba koja je rekla na telci" Nisam mislila da ce poslat polociju zbog ovoga". A ne poslat ce vam konobare da vam donesu kavu i rucak...
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  9. #9
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Street, Varšavska je uži centar grada. Jako uži centar. Nije problem u tome što se radi šoping centar u centru, na stranu to što on tamo nije potreban, nego to što se pješačka zona zbog jedne vrlo bogate osobe prenamjenila u cestu.

    BTW, ne, nisu samo kod nas šoping centri van grada, svugdje je tako. Jeftino zemljište, više mjesta za parking, ovo ono.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    I usput to predstavljaju kao javni interes.

  11. #11

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Da, zato što u Varšavskoj fakat postoji nešto što se može nazvati kulturnom baštinom.

    Možda Zagrebačka banka?

  12. #12
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ono, neka ekipica se buni a 90% stanara u zgradi jedva čeka da se to napravi, ma koji su ono biseri kaj prosvjeduju, svi bi ih poslao na neku livadicu u slavoniju pa nek uživaju. Kaj se mene tiće neg samo grade po cijelom zg-u, al nek to rade pametno i planski, ne želim gledat one fakin stare zgrade, nek sve poruše. Jučer kad sam gledao otvoreno došlo mi je da puknem onog lika, sigurno je bio sretan kaj je na tv-u.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Slažem se .Hrpa hipija koji vise po drvetu umjesto da se prime lopate i čiste snijeg po gradu .Od muhe rade slona i još imaju vremena visiti tamo cijeli dan . Centar grada sve više postaje mrtva zona i ovakvi mini centri mogu samo pomoći .

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Street, Varšavska je uži centar grada. Jako uži centar. Nije problem u tome što se radi šoping centar u centru, na stranu to što on tamo nije potreban, nego to što se pješačka zona zbog jedne vrlo bogate osobe prenamjenila u cestu.

    BTW, ne, nisu samo kod nas šoping centri van grada, svugdje je tako. Jeftino zemljište, više mjesta za parking, ovo ono.
    U centru ima dosta mjesta za setnje, tako da varsavska nije bas nuzna. I ovo sto govoris za centre vani, istina ima ih van grada ali samo zato jer ih u centru ima dosta. Tamo se krece iznutra prema van
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ma šetanje i tak nije moguće čim malo zatopli .Kafići izbace stolove preko kompletnih pješačkih zona pa se moraš sudarati sa ljudima kako bi oni imali dobru zaradu.Protiv toga se nitko ne buni jer ti isti što se sada bune vole po cijeli dan visiti po takvim stolovima.

  16. #16
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Šetanje po gradu Ak se hoću šetat idem na jarun il u neku prirodu a ne po betonu, prije je i to imalo smisla ako sam išao u neki shopping al uz avenue mall, city centar i westgate to je postalo pointless. Naravno, dobro je nekad otić do grada i malo vidjet, iako mi ne fali pošto sam tam skoro svaki dan.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #17
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ono, neka ekipica se buni a 90% stanara u zgradi jedva čeka da se to napravi, ma koji su ono biseri kaj prosvjeduju, svi bi ih poslao na neku livadicu u slavoniju pa nek uživaju. Kaj se mene tiće neg samo grade po cijelom zg-u, al nek to rade pametno i planski, ne želim gledat one fakin stare zgrade, nek sve poruše. Jučer kad sam gledao otvoreno došlo mi je da puknem onog lika, sigurno je bio sretan kaj je na tv-u.
    +1
    Svakome naplatiti 10 000 kuna odštete, budući da su onemogućili napredak radova za javno dobro.
    Njima više neće pasti na pamet, njihovim kolegama više neće pasti na pamet. Ionako se radi o studentima filozofskog koji su već 10 godina na tom fakultetu i ne vide kraj studiranja. Malograđanski šljam u krinki visokoobrazovnog društva.
    Osobno sam za to da ih policija pošalje na interventne operacije i intenzivne njege od par mjeseci, bez obzira na starost i spol, no kažu da je to zabranjeno u modernoj republici hrvatskoj.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Slažem se. Novčana kazna bi bila najbolje rješenje .Ipak mi svi skupa plaćamo policiju koja se morala baviti sa glupostima umjesto da lovi mafiju po gradu .trebalo je ukloniti i dovežene kontejnere i onog drvenog konja...netko bi to trebao platiti .

  19. #19
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Slažem se. Novčana kazna bi bila najbolje rješenje .Ipak mi svi skupa plaćamo policiju koja se morala baviti sa glupostima umjesto da lovi mafiju po gradu .trebalo je ukloniti i dovežene kontejnere i onog drvenog konja...netko bi to trebao spalitiS.
    fixed
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #20
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Kaj se mene tiće neg samo grade po cijelom zg-u, al nek to rade pametno i planski, ne želim gledat one fakin stare zgrade, nek sve poruše.
    Ne mogu ti reći koliko se slažem... Osim s boldanim dijelom

    Naravno da neke stvari treba urbanizirati, ali rušenje starih zgrada? Čemu?
    Ne želim Zagreb stakleno selo, a tome se sve više naginje

    Inače, najbolji ti primjer neplanske gradnje: neboder na samom početku Ilice. Šaka Zulu u oko.
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    U centru ima dosta mjesta za setnje, tako da varsavska nije bas nuzna. I ovo sto govoris za centre vani, istina ima ih van grada ali samo zato jer ih u centru ima dosta. Tamo se krece iznutra prema van
    Ono, u krajnjem slučaju, kod nas ih nema? Pola Ilice, Radićeve i Tkalčićeve su čiste šoping zone. Problem je u tome što je kod nas centar iovako prenapučen, a kako će to izgledati sa još 1k auta dnevno? Minimum toliko, jel. Naš centar treba izgledati poput centra Beča i Praga
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma šetanje i tak nije moguće čim malo zatopli .Kafići izbace stolove preko kompletnih pješačkih zona pa se moraš sudarati sa ljudima kako bi oni imali dobru zaradu.Protiv toga se nitko ne buni jer ti isti što se sada bune vole po cijeli dan visiti po takvim stolovima.
    Ima dosta mjesta za prolaz kraj terasa, ali naravno da protiv toga nemam ništa kad su te terase ionako prepune. Da zjape prazne bila bi to druga priča
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Šetanje po gradu Ak se hoću šetat idem na jarun il u neku prirodu a ne po betonu, prije je i to imalo smisla ako sam išao u neki shopping al uz avenue mall, city centar i westgate to je postalo pointless. Naravno, dobro je nekad otić do grada i malo vidjet, iako mi ne fali pošto sam tam skoro svaki dan.
    Živim na Jarunu i isto se idem tu šetati, ali obožavam Gornji i Donji grad, pa odem tamo uživati više nego na jezero
    I da, to je ono što me najviše brine - koji kurac će nam još jedan shoping centar kad Westgate i King Cross propadaju?
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    +1
    Svakome naplatiti 10 000 kuna odštete, budući da su onemogućili napredak radova za javno dobro.
    Njima više neće pasti na pamet, njihovim kolegama više neće pasti na pamet. Ionako se radi o studentima filozofskog koji su već 10 godina na tom fakultetu i ne vide kraj studiranja. Malograđanski šljam u krinki visokoobrazovnog društva.
    Osobno sam za to da ih policija pošalje na interventne operacije i intenzivne njege od par mjeseci, bez obzira na starost i spol, no kažu da je to zabranjeno u modernoj republici hrvatskoj.
    Koje javno dobro? Jesi ti svjestan da se pješačka zona užeg centraSprenamjenila u javnu cestuSzbog jedne osobe?! Znaš li ti kako je s mijenjanem GUP-a? Stari se već više od 15 godina pokušava izboriti da se naša parcela na Jarunu izuzme iz zelene zone da si na njoj možemo napraviti normalnu kuću (ne nikakvu viletinu), i već 15 godina dobija odbijenice. Pazi, to je MOJA zemlja, ne zemlja Grada Zagreba.

    To nije javno dobro. To je: "Dobro je" za Bandića, Horvatinčića i pijune u Upravi.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #21
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    I ja se slažem s tobom, teško je tu sve napisat kak u stvari mislim; ukratko nisam za to da se poruše stare zgrade, daleko od toga, daju neki određeni štih. A kaj se tiće šetnji, naravno da je po Gornjem Gradu predivno se šetat, to sigurno. Jedva čekam da dođe toplije vrijeme pa da malo brijem po Jarunu, što naravno ne znači da i po zimi nije lijepo, pogotovo subotom i nedjeljom kad je minus nešto a ono nebo vedro i fino sunčano
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #22
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Svakome naplatiti 10 000 kuna odštete, budući da su onemogućili napredak radova za javno dobro.


    To mi je javno dobro negdje na razini shopping centra na periferiji grada ili poslovnog nebodera u Vukovarskoj. Upravo zato mi i ide na živce kada ljudi seru o nekom napretku i javnom interesu. Nigga please.

    Imam ja ideju, ajmo jedan dio Maksimira prenamjeniti u golf igralište. Ipak je pol te šume neiskorišteno, a ovako bi se na njemu ljudi mogli sportski rekreirati. Možemo to predstaviti kao javni interes i okrenuti koji milijunčić.

  23. #23
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Imam ja ideju, ajmo jedan dio Maksimira prenamjeniti u golf igralište. Ipak je pol te šume neiskorišteno, a ovako bi se na njemu ljudi mogli sportski rekreirati. Možemo to predstaviti kao javni interes i okrenuti koji milijunčić.
    Slažem se.

    Jesi ti svjestan da se pješačka zona užeg centra prenamjenila u javnu cestu zbog jedne osobe?!
    Baš me briga. Ako ja smijem koristiti tu cestu, ona je javno dobro, i potrebnija je od pješačke zone.

  24. #24
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Vedrane, ti bi kao rođeni Purger...

    OH WAIT
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #25
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Jedna je stvar ak u izvedbenom planu piše jedno a horvatinčić radi drugo, tak se inaće btw. uvijek radi, mora siromašna bagra nešto sebi zaradit, kao da već nema dovoljno. Tu ih podržavam da se bune. A sve ovo ostalo...vidjet ćemo kam će to krenut i doć. Možda se jednog dana netko sjeti pa sruše i markovu crkvu i naprave garažu, ili preoraju cijeli gornji grad A pješačka zona i smanjivanje iste...whatever, nije da će tam netko spavat svaki dan. Od deset ljudi uvijek ih se nađe barem troje-četvero koji će neš prigovarat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #26
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Vedrane, ti bi kao rođeni Purger...

    OH WAIT



    I mi tovarski purgeri smo ljudi.

  27. #27
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Vedrane, ti bi kao rođeni Purger...

    OH WAIT



    I mi tovarski purgeri smo ljudi.
    Ne, nisi, jer prema Zagrebu nećeš nikada imati isti stav kao netko tko je u njemu rođen i živi
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  28. #28
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Sne želim gledat one fakin stare zgrade, nek sve poruše.
    gle, nove zgrade se mogu radit bilokada i svugdje, one stare zgrade se vise NIKAD ne mogu napravit kak su bile, jer to nije to. Ko je jos vidio u 21. stoljecu imitirat stil gradnje 17.-18.-19.-ranog dvadesetog stoljeca?

    Zagreb bi bio kao Bec da novac koji kradu namjene RENOVIRANJU starih zgrada, ovako su fakat sve onako rusevne, sivne i ruzne, al cijeli grad bi izgledao kao zrinjevac i trg(to su jedina mjesto u gradu di su stare zgrade sve obnovljene) da se to ucini.

    Pa sto mislite zasto Bec i Prag posjecuje toliko ljudi? jer su to jedini gradovi u centralnoj europi (ajde, izuzev jos nekih) koji su skroz obnovljeni. Zagreb ima ogroman potencijal za turizam, pa bec godisnje posjeti ljudi koliko i hrvatsku.

    ovako bi cijeli zagreb izgledao da se obnovi:




    edit: sad idu radit navodno jos jedan stadion u blizini arene, a napustit ce radove na ovom u maksimiru. PA KRETENI!!! kaj ne uzmu te pare i ne obnove cijelu staru jezgru grada. Majke mi, sve bi ih bockao u usi sa svojim prozorom.

  29. #29
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Lijepo je to al ja sam više za moderni izgled grada.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #30
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Moderni dio grada tamo gdje ima smisla
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •