Stranica 20 od 21 PrvaPrva ... 1018192021 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 571 do 600 od 614

Tema: Nedamo Varsavsku?

  1. #571
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Holding je privatna firma. To je, u suštinim bio i smisao osnivanja istog, a ne "sinkronizacija i organizacija poslova u gradu" ili slične gluposti.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #572
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ona slika je relativna stvar, nekad nema nikog, nekad tolko toga ima tamo da nemožeš hodat. Tak da ono, slika nema previše veze sa stvarnim stanjem stvari.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #573
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Holding je privatna firma. To je, u suštinim bio i smisao osnivanja istog, a ne "sinkronizacija i organizacija poslova u gradu" ili slične gluposti.
    OK, tko je vlasnik? Osnovao ga je Grad Zagreb, nisam čuo da ga je nekome prodao. Da je privatna firma ne bi u nadzornom odboru sjedili zagrebački političari
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #574
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Fora je u uređenju. I dalje je, kao, u službi grada, ali "šefovi" dobijaju plaću kao da gospodare korporacijom, a ne gradom. Samo zato jer su zagrebački političari ne znači da nisu bogatuni. Upravo suprotno, rekao bih.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #575
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Bernardića sam imao prilike upoznati i sigurno nije bogatun. Nije da se nema, ali sumnjam da bi tridesetogodišnji bogatun furao forda focusa

    Pa da, gospodare korporacijom i za to ih plaća grad
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #576
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nedamo Varsavsku?

    gledam prosvjed ovaj ponovno i iskreno se nadam da ce porust do temelja tu zgradu...stvarno mi se ne svida ovakvo drustvo u kojem zivimo.korupcija je na svakom koraku,ovo nije normalno vise

  7. #577
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Nedamo Varsavsku?

    suti bre i vodi kera u setnju
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  8. #578
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Totoro
    suti bre i vodi kera u setnju
    +1

  9. #579
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    gledam prosvjed ovaj ponovno i iskreno se nadam da ce porust do temelja tu zgradu...stvarno mi se ne svida ovakvo drustvo u kojem zivimo.korupcija je na svakom koraku,ovo nije normalno vise

    borba s vjetrenjačama

  10. #580
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Fakat, ova ekipa prosvjeduje a sve ih treba strpat u zatvor, samo gužvu tam rade i smetaju. Nekad žalim kaj nisam zaštitar ili murjak, pendrek lomi kosti i srce. Mogli su glumit ležeće policajce, to bi bilo ok. Moram jedan dan tam otić da vidim kakvo su čudno napravili, već je bilo i vrijeme da netko uzme stvari u svoje ruke i napravi pošten posao.


    buahahaha, dođite hejteri

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #581
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Ne treba te hejtat, treba te sažalijevat.

  12. #582
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Nedamo Varsavsku?

    on je realan, nismo više u vremenu matije gupca kad bi seljačke bune uspijele nesto napraviti, iako je i ona fejlala

    pomirite se s tim da zivimo u korumpiranoj državi i nema pomoci jer je takav cijeli svijet, ne postoji crno i bijelo, uvijek ce biti oni bogati mocnici iznad nas i mozemo im samo cuclati kifle, treba sep rilagoditi ovom sustavu ako zelis prezivjeti i ugodno živjeti ovih mizernih 50-60 godina...

  13. #583
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Nedamo Varsavsku?

    meni je supp ^^
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  14. #584
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Onda kako je egipatska buna svladala Mubaraka? Osim toga ovdje samo govorimo o prosvjedu protiv šoping centra i garaže, ne protiv cijelog državnog vrha. Prosvjedi usmjereni prema vladi btw neće uspjeti čisto iz razloga jer je nema tko zamijeniti.

  15. #585
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Nedamo Varsavsku?

    i njima je sad lijepo jelda? uživaju, jel to priželjkujete i u hrvatskoj? samo sto ako se mi pobunimo oružje nama ameri nece stati u obranu jel nemamo nafte


    a horvatincic i državni vrh, isti drek drugo pakovanje, sve je to ista mafija

  16. #586
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Fakat, ova ekipa prosvjeduje a sve ih treba strpat u zatvor, samo gužvu tam rade i smetaju. Nekad žalim kaj nisam zaštitar ili murjak, pendrek lomi kosti i srce. Mogli su glumit ležeće policajce, to bi bilo ok. Moram jedan dan tam otić da vidim kakvo su čudno napravili, već je bilo i vrijeme da netko uzme stvari u svoje ruke i napravi pošten posao.


    buahahaha, dođite hejteri

    A i ovo u spoileru
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Onda imaš jako loša očekivanja il ne živiš u Hrvaškoj. To je stvarno stanje stvari, a ljudi gaje iluzije prema nekoj pravdi i prosvjedima. Khm onak, keep them cumming.

    edit: Štoviše, danas mi je rođendan, još sam godinu dana stariji a barem jedno 10 godina mudriji. Pitam se di mi je kraj
    S tojeto

  17. #587
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Jedva čekam da se prosvjedi raziđu da mogu u miru razgledati novi shopping centar. Prekrasna slika za strane ulagače, bravo Rvati.

  18. #588
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nedamo Varsavsku?

    I pridonosi gospodarstvu točno nimalo. Ne znam tko uopće više ide u te silne centre u Zagrebu.

  19. #589
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Zagrepčani .Ti centri su uvijek puni , ne bi vjerovao .Žena me natjerala prije par mjeseci u vestgejt ...valjda je cijeli Zaprešić i pola Zagreba bilo unutra tu random subotu .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje .Hebemu miša luđi smo od Amera koji su male bebe za nas .

  20. #590
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Onda kako je egipatska buna svladala Mubaraka? Osim toga ovdje samo govorimo o prosvjedu protiv šoping centra i garaže, ne protiv cijelog državnog vrha. Prosvjedi usmjereni prema vladi btw neće uspjeti čisto iz razloga jer je nema tko zamijeniti.
    egipatska? teško, baš da su se sad svi arapi našli protiv vlasti bunit i revolucije dizat. nategnuto
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  21. #591
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zagrepčani .Ti centri su uvijek puni , ne bi vjerovao .Žena me natjerala prije par mjeseci u vestgejt ...valjda je cijeli Zaprešić i pola Zagreba bilo unutra tu random subotu .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje .Hebemu miša luđi smo od Amera koji su male bebe za nas .
    Puni jesu.
    Ali samo kafići, "hodnici" i tu i tamo neki dućan.
    Ostalo sve zjapi prazno.

  22. #592
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zagrepčani .Ti centri su uvijek puni , ne bi vjerovao .Žena me natjerala prije par mjeseci u vestgejt ...valjda je cijeli Zaprešić i pola Zagreba bilo unutra tu random subotu .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje .Hebemu miša luđi smo od Amera koji su male bebe za nas .
    Ti si jedina osoba za koju znam koja je rekla za Westgate da u njemu ima ljudi.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #593
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Bio taj jedini puta tamo i morao si se sudarati sa ljudima kroz prolaze .

  24. #594
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zagrepčani .Ti centri su uvijek puni , ne bi vjerovao .Žena me natjerala prije par mjeseci u vestgejt ...valjda je cijeli Zaprešić i pola Zagreba bilo unutra tu random subotu .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje .Hebemu miša luđi smo od Amera koji su male bebe za nas .
    Ti si jedina osoba za koju znam koja je rekla za Westgate da u njemu ima ljudi.
    Jelda bokte. Starci mi svako malo odu tamo. I tocno ovo sto je Paško rekao. Ima sacica ljudi al ne kupuju.

  25. #595
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Bio u ZG, prisutnost policije... Maximalna
    Prisutnost prosvjednika ikakvog tipa... Minimalna
    Izgleda koda nam je pobjego neki luđak pa mora po cijelom gornjem gradu bit razmješten cijeli korpus onih kombija, auta i policajaca
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  26. #596
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Paran0a
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zagrepčani .Ti centri su uvijek puni , ne bi vjerovao .Žena me natjerala prije par mjeseci u vestgejt ...valjda je cijeli Zaprešić i pola Zagreba bilo unutra tu random subotu .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje .Hebemu miša luđi smo od Amera koji su male bebe za nas .
    Ti si jedina osoba za koju znam koja je rekla za Westgate da u njemu ima ljudi.
    Jelda bokte. Starci mi svako malo odu tamo. I tocno ovo sto je Paško rekao. Ima sacica ljudi al ne kupuju.
    Da, možda je bilo ljudi u prvih mjesec dana od otvorenja... Ali sad nula bodova. Ne isplati se ići van Zagreba da vidiš sve što imaš i u centrima koji su puno bliže.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #597
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao Aral koji zali sto nije murijak
    Fakat, ova ekipa prosvjeduje a sve ih treba strpat u zatvor, samo gužvu tam rade i smetaju. Nekad žalim kaj nisam zaštitar ili murjak, pendrek lomi kosti i srce. Mogli su glumit ležeće policajce, to bi bilo ok. Moram jedan dan tam otić da vidim kakvo su čudno napravili, već je bilo i vrijeme da netko uzme stvari u svoje ruke i napravi pošten posao
    koji trol majketi

    i glup mi je stav "mi nemozemo nista"..sa takvim stavovima niti nemozemo nista.tipicno ponasanje- zaliti se a ne raditi nista kako bi se nesto popravilo.prosvjednici jucer su samo ukazali na situaciju u drzavi i svaka im cast zbog toga.takoder mi je drago sto su sabotirali ljude da idu u hm jer mi je pun prozor bio jucer gledat ekipu sa hm vrecicama po gradu.mislim,rusit staru jezgru,na mutne nacine olaziti do dozvola i to sve zbog hma.fakat lose.

  28. #598
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?


  29. #599
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Nedamo Varsavsku?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    .Besplatni autobusi kruže po gradu i furaju ekipu na šopingiranje.
    da, to je kul.

    ima organizirano od west gatea iz Bjelovara bus.

    za jebenih 20kn te odveze od BJ kolodvora ravno ispred west gatea i čeka te tamo, pa voze nazad.

    da idem sa autom ostavio bi 150kn benge minimalno.
    #paperplatoongoonz

  30. #600
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nedamo Varsavsku?

    Cvjetni u mjesec dana posjetilo više od 743.000 ljudi

    A ovaj komentar pogađa srž ...kladim se da su i neki odavde koji su plakali protiv izgradnje prošetali po centru

    Čak 743.000 Hrvata posjetilo ‘Cvjetni’ − živjelo licemjerje!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •