Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 110

Tema: Samoubojstva

  1. #1
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Samoubojstva

    Obožavate li kada se netko ide ubit pa ga moraju prijatelji moraju odgovarati? I thought so.
    Ajd, ajd' da su to neki dobri razlozi, ali ima ih toliko retardiranih da ti dođe da ih ti ubiješ toljagom, da se oni sami nemoraju.

    Jedna ženska se u 8. razredu pokušala ubit jer je prekinila s momkom.Kojeg je ona ostavila.Koji je bio uber debilan.Jej.
    Možete je zamisliti.

    Evo, potiče me to što sam morao sad odvraćati nekoga.Inače dobar lik ali ovo mu je glupo.
    Ajd', sreća da sam ga uspio u zadnji čas spriječiti, jer ga čak nije ni cura ni najbolja prijateljica mogla, iako ja lika neznam (od prijateljice momak).
    Ali drago mi je da sam uspio.

    Što vi kažete na takve stvari?

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Samoubojstva

    Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Samoubojstva

    Djeca. I dobro je da si uspio. Nekada jednostavno trebaš čuti te riječi: nemoj, ne zavrijeđuje te, koliko god da je klišej, to TREBAŠ čuti (iako znaš...)
    Mogu reć da je kužim (donekle), i ja sam se isto htjela bacit kroz prozor *ovo je bez cenzure*, da nije bilo frendice- neznam... Pošto sam bila na 1katu vjerojatno bi si nogu slomila xD. Netko me trebao dobro išamarat, što sam uopće to i pomislila, jer se sama nisam mogla.
    Ponavljam-glupo i zaljubljeno dijete...
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao neto250g
    Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini
    Otprilike to, oni koji to naglašavaju su samo željni pažnje.

  5. #5

    Re: Samoubojstva

    Mirko je novi mesija.
    Oh noes - osoba koja mi nije obitelj, koja mi ne duguje pare i do koje mi nije nimalo stalo će se ubiti? Hmm.

  6. #6
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Samoubojstva

    Da, ali važno je to što bi prijateljica bila tužna i još jedna.Nemogu si to priuštit.One to ne zaslužuju.A i nebih volio da se donekle dobar lik ubije, pa što da ga neznam.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Samoubojstva

    Ljudi koji pukušaju samoubojstvo i ne zaslužuju život.
    Samo pomisliti da život nema smisla zato jer ti je cura/dečko dala/o nogu ili nešto treće je glupost.
    Ljudi se dnevno trude preživjeti i ne uspjevaju a tamo nekom papku ne ne da živjeti jer ga je cura prevarila.
    Takve ljude uopće ne treba žaliti.
    booyaka



  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao fear
    Ljudi koji pukušaju samoubojstvo i ne zaslužuju život.
    Samo pomisliti da život nema smisla zato jer ti je cura/dečko dala/o nogu ili nešto treće je glupost.
    Ljudi se dnevno trude preživjeti i ne uspjevaju a tamo nekom papku ne ne da živjeti jer ga je cura prevarila.
    Takve ljude uopće ne treba žaliti.
    Ne treba žaliti nikog...ali ponavljam; Ljudi koji nisu uspjeli u samoubojstvu nisu se ni htjeli ubiti, a oni koji o tome pričaju, to neće ni učiniti (osim ako su superkul pa to žele napraviti live )

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao neto250g
    Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini
    Potpis. Pokušavam to svima odavno reć u emo temi...

  10. #10
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao neto250g
    Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini
    Ovim je sve receno u temi,sve drugoje manje-vise bespotrebno spamanje.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao angel eye
    ...i ja sam se isto htjela bacit na prozor *ovo je cenzura*, da nije bilo frendice...

    xD



    Nego, mislim da je više manje normalno u mlađoj dobi razmišljati o tim samoubojstvima pošto misliš da prolaziš kroz ne znam kakve muke, a kad odrasteš skužiš koliko si glup bio. Barem u 90% slučajeva je tako i to su ti ljudi koji se nemaju muda ubiti već samo glumataju. Dok mali postotak mladih ljudi zbilja ima takve probleme da se žele i pokušaju ubiti, ali bez najave. Znam curu koja si je rezala žile, ali kada sam čuo razlog tome bilo mi je i jasno zašto se pokušala ubiti. Tako da nije baš uvijek samo glumatanje i želja za slušanjem koliko si "dobar/poseban"...

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nego,Smislim da je više manje normalno u mlađoj dobi razmišljati o tim samoubojstvima pošto misliš da prolaziš kroz ne znam kakve muke, a kad odrasteš skužiš koliko si glup bio. Barem u 90% slučajeva je tako i to su ti ljudi koji se nemaju muda ubiti već samo glumataju. Dok mali postotak mladih ljudi zbilja ima takve probleme da se žele i pokušaju ubiti, ali bez najave. Znam curu koja si je rezala žile, ali kada sam čuo razlog tome bilo mi je i jasno zašto se pokušala ubiti. Tako da nije baš uvijek samo glumatanje i želja za slušanjem koliko si "dobar/poseban"...
    Slažem se sa Bartucom, da si sklon tako razmišljati, i meni je to bio kao instinkt- odma na prozor- samo sam dosla i pogledala dolje, mislim da možda nebi imala muda se bacit/neznam. A frendica me vuče nazad...
    Smiješno je to za reći-što te ne ubije to te ojača- ali je istina. Nakon toga nikad u životu mi nije palo na pamet da to i pomislim. Kad si zaljubljen svašta ti pada napamet. Ali ne razumjem one koje staaalno to pričaju i imaju potrebu to nekom kažu- napravi to i bok. Ako se nekim slučajem pojavi netko i spriječi te, dobro. Ako ne, a u prozor i sve xD


    @Bartuc- xD zloćo, sad sam skužila
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  13. #13
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Samoubojstva

    ovaj forum je los i idem se ubit.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Samoubojstva

    Ne zaboravi:
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  15. #15
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Samoubojstva



    Inače više nikad neću nikoga odvraćat od samoubojstva. Koliko god treba ću bilo kome reći kako je samoubojstvo najgore što možeš napraviti u životu, i točka. Ako želiš attention whoreati s time, odjebi. Ako si zbilja tako tvrdoglavo naumio, do it faggot. Upozorio te jesam.

    Dakako da bi zapravo trebalo dat 100% od sebe da odvratiš bilo koga od takvih primisli, ali šta kad je 90% ljudi koji prijete samoubojstvom attention trollovi.

  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    22

    Re: Samoubojstva

    Bleh, fora mi je kako ljudi ne shvacaju da im pozornost nece biti prekorisna nakon smrti, ali nvm. U svakom slucaju, samoubojstvo je glupavo i nelogicno, umires u svakom slucaju, bez obzira na preranu - samosmrt, ekivivalent je bacanja polupune biljeznice u smece

  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Samoubojstva


  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao Hermes
    samoubojstvo je nelogicno

  19. #19
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Samoubojstva

    Dobro, to je ona ženska...ali ovaj nešto je govorio da ima problema, da ga svi tretiraju kao govno i da je tako bilo od djetinstva.
    Mislim, ajde, malo bolji razlog od prije navedenog, ali svejedno nedovoljno.

    Ono da se stvarno netko hoće ubit da bi to odmah napravio je donekle istina, ali većina bi se prvo pozdravila od prijatelja.Tada ih odvraćaju.Al svejedno.

    E, ima jedna uber glupa drolja. Nedavno je srala da će učinit samoubojstvo, pričala mi prijateljica.

    A ženska je ono...

    '' Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke | Jednostavno mi se neda živit ! a i neman zašta živit tako da .. mrzin samu sebe i mater NEK CRKNE PRIE MENE DA JOJ MOGU sRAT PO GROBU ! ... drolja neobrazowana kurva glupa retaridrana smrdljiwa mala balawica debela jedna njemacko hitlerska lezbača..ajmee mrzin je!!!!!''
    Komentari:
    ''Mirko Laušić
    i šta je bilo?
    January 30 at 4:42pm ·
    Tomislav Miketek

    zas????????
    January 30 at 4:43pm
    Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke

    neda mi wanka wcrs..subota popodne ja stoin doma ko penzić neki !?
    January 30 at 4:43pm
    Tomislav Miketek

    hhhh
    January 30 at 4:44pm
    Mirko Laušić

    Podigni se sa stolice.
    Okreni se prema najbližoj prostoriji koju vidiš.

    Skreni malo desno od vrata i budi okrenuta prema zidu.
    Udri se najjače šta možeš u zid....

    Ako ne umreš, ponovi proces.''

    Nije to sve.
    Sljedeći status:

    '' Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke Jes..znala san ako izvriđan mater da ce me pustit vcrs wanka hah ♥ obozawan je ♥ ''

    OK, to je samo da vam dočaram...trunak njene gluposti.Inače je pijandura i često divlja i radi sranja.
    Pitam se zašto se ona htjela samoubit.
    Šta bilo da bilo, ohrabrio bi je.

    Idem pitat prijateljicu pa ću podjelit s vama.

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    22

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Hermes
    samoubojstvo je nelogicno
    Indeed.

  21. #21
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Samoubojstva

    Daj nek netko locka ovo prelose je.
    Boli me mozak
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Samoubojstva

    Mirko, količina tvog smeća zasjenit će svaku ovdje iznesenu činjenicu

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  23. #23

    Re: Samoubojstva

    Neto, novi si, reći ću ti samo da se navikneš na to.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  24. #24
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Samoubojstva

    Mog smeća?

  25. #25
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Samoubojstva

    Uostalom koga briga za tvoje msn convove tebe i tamo nekog retarda
    Shvati da ljudima nije stalo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    22

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Uostalom koga briga za tvoje msn convove tebe i tamo nekog retarda
    Shvati da ljudima nije stalo
    Za sto na ovom forumu ljude, skupno, jeste briga? Mene bas interesiraju mirkove elokventne govornicke vjestine.

  27. #27
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Samoubojstva

    Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
    To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
    Primjeri...

    Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
    To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
    Primjeri...

    Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!
    Mislim da nije stvar samo u njemu, nego jednostavno boli mozak kako na bilo što izneseno odgovaraš istim glupostima.

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  29. #29
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Samoubojstva

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
    To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
    Primjeri...

    Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!
    Tvoj poticaj je bio sto je neka balavica koja jos ne zna ni gdje je suplja stavila u status na fejsu da se zeli ubiti.
    Divno.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #30
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Samoubojstva

    Nije.Ova spada u primjer
    Gluposti, jel...

    Neto, kakve iste gluposti ponavljam? Daj mi...primjer.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •