Stranica 2 od 33 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 979

Tema: Guild Wars

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    HEhe WoW ili Warcraft? Daj pa sta nabavi nei polovni an netu i dodi igrat igruca je meni STRAVA BOLJA NEGO WoW.


    Sto se rangera tice...istina je da rulaju uopce nisu slabi...ja ranger 8lvl sam zabijo 10lvl warriora i elementalista(ne u isto vrijeme i neznam moza su n00bovi ai i ja sam) sa svojim rangerom mogu u areni bilo kojeg 10lvl dobit osim ako nije monk pa se hila ali ako je manji lvl od meni ni monk profesija mu en pomaze . Dajte mi recite adl je normalno da na 8lvl radim jadnom elementalistu 70dmg?

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    HEhe WoW ili Warcraft? Daj pa sta nabavi nei polovni an netu i dodi igrat igruca je meni STRAVA BOLJA NEGO WoW.


    Sto se rangera tice...istina je da rulaju uopce nisu slabi...ja ranger 8lvl sam zabijo 10lvl warriora i elementalista(ne u isto vrijeme i neznam moza su n00bovi ai i ja sam) sa svojim rangerom mogu u areni bilo kojeg 10lvl dobit osim ako nije monk pa se hila ali ako je manji lvl od meni ni monk profesija mu en pomaze . Dajte mi recite adl je normalno da na 8lvl radim jadnom elementalistu 70dmg?
    ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

    moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    Cripple...taj skill jos nemam...koji je to skill elite ili?
    Ej si izaso iz guilda ja sam uso u Dark Side of Fame tu su ljudi sa podrucja bivse juge....aj javi se malo .D

  4. #34
    Junior Member Plants Vs Zombies REmix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    In a galaxy far, far away...
    Postova
    17
    Slazem se sa hanzaplastom, iskusan i dobar war se tesko dobija..hvala bogu pa se takvi retko srecu . Ja najvise volim kad je war na pola na healtha pa mu uradim earthquake, pracen aftershockom i onda jedan obsidian flame , a najvise mrzim kad me neki war vija po celoj mapi i onda ne mogu ni spell da bacim

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    Cripple...taj skill jos nemam...koji je to skill elite ili?
    Ej si izaso iz guilda ja sam uso u Dark Side of Fame tu su ljudi sa podrucja bivse juge....aj javi se malo .D
    imaš par skillova koji cripplaju,ja koristim PIN DOWN

  6. #36
    Nisam igrao GW pa me jedna stvar zanima: jel to samo PvP ili ima i svijet, iteme, trade...
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao RageR
    Nisam igrao GW pa me jedna stvar zanima: jel to samo PvP ili ima i svijet, iteme, trade...
    naravno.ima brdo questova,misija,rare itema,trejdanja...

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    po nekima je puno bolji od WoW-a....
    i meni je
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  9. #39
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    po nekima je puno bolji od WoW-a....
    i meni je
    ha,zavisi kaj tražiš...

    ovo je ipak igra više koncentrirana na PvP ali ima i razrađenu priču i questove

    WoW je čisti RPG u kojem napumpavaš lika,i kolko si veći level to si jači dok kod GW-a neki nOOb na 20 lvl-u može biti slabiji od iskusnog igrača na 17 lvl-u

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    NIKAD NEBI REKO DA JE WOW RPG JER MU NEMOZES NI ATRIBUTE STAVLJAT NEGO TI IH IGRUCA SAMA SRANJEEEE

    GW RULZ jos nijedan cripple nisam dobio

  11. #41
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

    moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora
    Po mojim iskustvina iskusna ranger moze dobiti iskusnog warriora.

    Sve je samo stvar builda. Ako si slozis anti warrior build warrior ce vecinu vremena mahati po zraku, a niti jednom te nece pogoditi..

    Sve je stvar builda. Svaka profesija sa odredjenim buildom moze dobiti drugu profesiju. Upravo je u tome car igre. Izabrati 8 skillova od njih 150, a da ne govorimo o tome da ne postoji über build s kojim te nitko ne moze dobiti.

  12. #42
    Member Plants Vs Zombies Ave Centurion's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Grebza
    Postova
    52
    Najbolja klasa bar po meni je Ranger. Od hrpe conditona koje moze dijeliti pa onda do interup skillova pa jos tu su i stance-ovi koji su stvoreni kada je panika ili kada treba smugnut dalje i jos je tu i pet kojeg rijetko ko korist i takoder mislim da bi ranger mogo bez problema izac na kraj sa warrior-om
    '' I Am Become Death, Destroyer Of Worlds''

    I Deus I

  13. #43
    = Citat = Izvorno postao sh00le
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

    moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora
    Po mojim iskustvina iskusna ranger moze dobiti iskusnog warriora.

    Sve je samo stvar builda. Ako si slozis anti warrior build warrior ce vecinu vremena mahati po zraku, a niti jednom te nece pogoditi..

    Sve je stvar builda. Svaka profesija sa odredjenim buildom moze dobiti drugu profesiju. Upravo je u tome car igre. Izabrati 8 skillova od njih 150, a da ne govorimo o tome da ne postoji über build s kojim te nitko ne moze dobiti.
    znam jednu dobru ANTI WARRIOR foru:Uzmes lightning reflexes(znaci da on ima sansu 75 % da promasi) i konstanto pod njim trappas

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    HEHE dobra fora samo nazalost to cu tek malo kasnije moc probat jer JOS nisam nabavio nikakav trapping skill.... a sto se tice dodgea i lightning reflexes to koristim kad idem u trcanje za otvaranje grada ...jako dobro dode uspio sam one wormse proc sa time kad sam trcao prema drakonaru ali su me kasnije zabili hehe

    E je netko od vas voli vampiric stvari? imam jedan zlatni vampiric bow dmg 14-28 pa ako cete za 1k javite se

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    Zaboravio sam vas pitat.....spiker skillovi...koji su glavni spiker skilovi?

  16. #46
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    Sh00le desi, nisam te vidio da igraš već dugo.
    Btw, da se predstavim Noda Lightbringer, Mo/Me lvl 20, guild BoA.
    Igru igram već više od pol godine.
    Pod 1. nemrete govorit da ranger suxa, jer većinu vremena HoH drži upravo Ranger spike, no i tomu će doći kraj (hope so).
    2. nemoj govorit o 1 vs 1 borbama kao npr. R vs. W jer to ne postoji, kad se igra pvp, sve ovisi o cijelom timu, tako da zapravo 1 vs 1 ne postoji. Kombinacijom skillova i njihovih castanja u određeno vrijeme se može napravit jako puno dmg-a isto tako i u obrani itd.
    3. što se tiče trapanja, R/Me napravit, mantra of resolve, spikie, flame, dust i barbed trap + mesmer staff sa +12 nrg
    SILJO JE IMBA

  17. #47
    = Citat = Izvorno postao noda
    Sh00le desi, nisam te vidio da igraš već dugo.
    Btw, da se predstavim Noda Lightbringer, Mo/Me lvl 20, guild BoA.
    Igru igram već više od pol godine.
    Pod 1. nemrete govorit da ranger suxa, jer većinu vremena HoH drži upravo Ranger spike, no i tomu će doći kraj (hope so).
    2. nemoj govorit o 1 vs 1 borbama kao npr. R vs. W jer to ne postoji, kad se igra pvp, sve ovisi o cijelom timu, tako da zapravo 1 vs 1 ne postoji. Kombinacijom skillova i njihovih castanja u određeno vrijeme se može napravit jako puno dmg-a isto tako i u obrani itd.
    3. što se tiče trapanja, R/Me napravit, mantra of resolve, spikie, flame, dust i barbed trap + mesmer staff sa +12 nrg
    he,ja sam isto u BoA
    u zadnje vrijeme ne igram bas puno,ali pod praznicima budem

  18. #48
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    Da, da, Luka Hanzaplast
    SILJO JE IMBA

  19. #49
    Member Plants Vs Zombies Ave Centurion's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Grebza
    Postova
    52
    Treba ga kick-at
    '' I Am Become Death, Destroyer Of Worlds''

    I Deus I

  20. #50
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    Kick = no Prince and Chaos theory
    SILJO JE IMBA

  21. #51
    Ej ljudi i ja isto igram GW imam ranger / ele na 20lvl i trebam jedan dobar guild zato što se moj raspada , pa dečki koji imate guildove javite se

  22. #52
    ja sam isto u BoA.... I deus(lider) je noob

  23. #53
    Member Plants Vs Zombies Ave Centurion's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Grebza
    Postova
    52
    Ajde odi svoj CoD 2 igrat i pusti normalne ljude da se zabavljaju.
    '' I Am Become Death, Destroyer Of Worlds''

    I Deus I

  24. #54
    hhaha njube.. neznam bas da si ti normalan

  25. #55
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    = Citat = Izvorno postao tenc
    Ej ljudi i ja isto igram GW imam ranger / ele na 20lvl i trebam jedan dobar guild zato što se moj raspada , pa dečki koji imate guildove javite se
    Noda Lightbringer wm u igri pa ćemo vidjet šta se da složitit. Al ništa ne obećajem..
    SILJO JE IMBA

  26. #56
    moj nick je tenc kc

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Dark Side Of Fame

    Evo ja imam Guild Dark Side Of Fame koji broji oko 40 clanova sa podrucja bivse juge tako da tko oce nek se javi i dobit ce pozivnicu...moje ime je
    Lexiar Stormgarde R/Mo 14
    Imamo forum stranicu u izradi ,hall,cape i uvjek pomazemo oko questova,gvg pokusavamo trebamo malo taktiku razradit i tako...samo se javite

  28. #58

    Re: Dark Side Of Fame

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    Evo ja imam Guild Dark Side Of Fame koji broji oko 40 clanova sa podrucja bivse juge tako da tko oce nek se javi i dobit ce pozivnicu...moje ime je
    Lexiar Stormgarde R/Mo 14
    Imamo forum stranicu u izradi ,hall,cape i uvjek pomazemo oko questova,gvg pokusavamo trebamo malo taktiku razradit i tako...samo se javite
    GvG? e to vec dugo nisam cul

  29. #59
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    neznam, ja sam u guildu, al da se uclanim, mozda ;;D
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  30. #60
    sorite djeco kaj vasm ometam temu al prebacite se na wow

Slične teme

  1. Guild Wars
    By SnowFlake in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-10-2007, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •