Stranica 1 od 33 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 979

Tema: Guild Wars

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Guild Wars

    Evo ne igram GW ali ga sutra namjeravam kuppit pa dajte se raspisite malo


    P.S Zna se i nama kada napravit Croatian district ako server skuzi da nas je puno

  2. #2
    talijanski i španjolski districti zjape prazni al ok

    preporučam svima koji nisu probali ovu igru da ju obavezno probaju(imate za skinuti trial na netau).

    Odlična priča,ne plača se,fenomenalni PvP,novi chapter dolazi polovicom 2006. i u njemu bude među ostalim nova klasa ASSASIN

    e da,puno CRO ekipe

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Assasin

    Sta assasin ce bit nesto ko rugue u WoWu ??? ja bi to igrao....sta da cekam novi chapter? kolko ce kostat?

    aj z imam trku

  4. #4

    Re: Assasin

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    Sta assasin ce bit nesto ko rugue u WoWu ??? ja bi to igrao....sta da cekam novi chapter? kolko ce kostat?

    aj z imam trku
    chapter i dolazi sredinom 2006 i neznam kolko bu kostal,vjerojatno ko ekspanzija neke igre

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Trial

    e kamo je taj trial za skinut?? kako to sljaka....

    U kojem si ti guildu? i koje ti je ime

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    neće koštat puno...... sigurno manje nego orginalna verzija.......
    a ovo uvuđenje assasin mi se čini kao super ideja...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    DA

    Pa da assain je super ideja.

    Sta mislite o ranger/warrior
    ili warrior/ranger kakva bi razlika bila......uglavnom ako ste skuzili volim rogua u wowu i pokusavam si tako nekakvog lika i u gw napravit....sta preporucate

  8. #8
    gle,za početak ti je najbolje biti Warrior/Monk ili Ranger/monk,uglavnom da ti je secondary monk da se možeš healati.No,pogledaj malo po netu,imaš dobrih buildova.Ak ti se nakon nekog određenog vremena lik više nebu sviđal,na polovici igre mu možeš zamijeniti secondary zanimanje

    imaš i PvP only likove,al prvo pređi PvE da otključaš skillove,rune upgradeove itd itd

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Ma ja

    Nas ce ti igrat otprilike 3-4 u isto vrijeme tako da cu imat healera uz sebe a ako igram sam uzmem si henchmane sta ne??? Sad neznam sta mi je bolje rander/warrior ili warrior/ranger.....u cemu ce biti razlika ajde malo pojasni
    i daj te linkove za buildove ..sta je zabranjeno slat linkove?

  10. #10

    Re: Ma ja

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    Nas ce ti igrat otprilike 3-4 u isto vrijeme tako da cu imat healera uz sebe a ako igram sam uzmem si henchmane sta ne??? Sad neznam sta mi je bolje rander/warrior ili warrior/ranger.....u cemu ce biti razlika ajde malo pojasni
    i daj te linkove za buildove ..sta je zabranjeno slat linkove?
    ma samo u google napisi guild wars bulds

    ali ipak je najbolje svoj build napraviti

    gle,ja sam na pocetku bil R/W i nije baš neka kombinacija

    a niti W/R ti nije neka kombinacija,ali zavisi....

    preporučam ti za ako početak ako baš hočeš biti warrior da napraviš tenka(W/Mo)

    a ako očeš Rangera uzmi R/Elementalist ili R/monk

    kod rangera moraš odlučit dal budeš trapper(postavlja zamke),spiker(u čim manjem roku više damage-a),interupter(ima skillove za ometanje napada) te tamer(maksimalno koristi svog ljubimca)

    naravno,postoje i kombinacije,s vremenom budeš skužil kak sve funkcionira i tek onda budeš zapravo znal kaj stvarno hočeš biti

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas M@nkey's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek, grad na Dravi
    Postova
    478
    Ja ću biti Ranger/Elementalist. Meni bar najbolja kombinacija (zvuči mi dobro ) A vi, kako oćete
    Ovo bi trebao biti sig:
    http://img505.imageshack.us/img505/2658/copguy7pv.gif
    Ali IgGy ga ne dopušta

    May the GForce be with you, young gamer!

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    OPA

    Hehe izgleda da jos neko dolazi igrat moj frend ce biti elementalis sigurno a pod klasa nemam pojma......svidja mi se onaj build spiker ono jako damage u malom vremenu...bas kao rogue

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    FORGOT

    E zanima me samo...zaboravio pitat....ranger/mesmer mesmer ima ono nes za usporavanje i takva sranja...je bi to bilo dobro?

  14. #14

    Re: FORGOT

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    E zanima me samo...zaboravio pitat....ranger/mesmer mesmer ima ono nes za usporavanje i takva sranja...je bi to bilo dobro?
    to ti je idealna kombinacija sa trappera

  15. #15
    Junior Member Plants Vs Zombies BraZ's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    WEST Mostar
    Postova
    13
    ranger kao primarna profesija je bezveze... uzmi elementalist/ranger, ja sam igrao sa ranger/elemetalist ali sam vidio da je ranger kao primary bezveze... ocito i ti volis bow vise od mača... dobro dosao u klub
    Rock & Games... it's HEAVEN, man!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Auf

    Covjece ovo je tesko za odabrat ... kazes da kombinacija sa mesmerom je za trappera?? a sta bi za spikera bilo??


    Hmm a neki kazu da ranger je sranje?? hmm pa sta preporucate....ja sam vam vise melee tako da bas i ne volim bow ali nisam bas ni warrior
    Al ga kompliciram LOL

    Sta bi mi bilo najblize Rogue-u iz WoW-a ako je netko igro.....ajde mi pliz recite.

    Ja mislim da cu veceras pocet igra

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao BraZ
    ranger kao primarna profesija je bezveze... uzmi elementalist/ranger, ja sam igrao sa ranger/elemetalist ali sam vidio da je ranger kao primary bezveze... ocito i ti volis bow vise od mača... dobro dosao u klub
    možda je u PvE bezveze(izuzetak FoW u UW zbog trappanja) ali u PvP-u IWAY ranger teamovi su gadni da gadniji ne mogu biti

  18. #18
    za spikera po mojem je najbolje uzeti secondary Monk(treba ti samo radi ressurectanj) a svi ostali skillovi su ranger skillovi

  19. #19
    Junior Member Plants Vs Zombies REmix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    In a galaxy far, far away...
    Postova
    17
    GW je odlicna igra, skoro da moze da se meri rame uz rame sa WoW-om. Igram ga tamo negde od jula, presao sam sve misije sa dva lika, btw jedan je bio R/Mo.. tako da

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao REmix
    GW je odlicna igra, skoro da moze da se meri rame uz rame sa WoW-om. Igram ga tamo negde od jula, presao sam sve misije sa dva lika, btw jedan je bio R/Mo.. tako da
    Rangers unite!

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    I ja ga imam

    Ej decki evo kupio sam ga i namucio sam se sa instaliranje...naime ja sam na dial upu koji radi jos slabije nego 28k tako da znate zasto mi je slabo doslo kad sam morao skidat 22mb onog cuda prije nego pkrenem igru....i onda udem unutra kriejtam lika...rangera i da cu uc u igricu ono opet skida neke filove...nije mi se vise dalo pa neznam mozda sutra ako budem od volje cekat opet da se to skine......najvj cu morat cekat sa igrom dok ne dode ADSL.
    Ajde decki recite mi vasa imena tako da vas u friendove dodam ako moze i hanzaplast nes si za guild govorio?
    aj pa se mozda uskoro vidimo

  22. #22

    Re: I ja ga imam

    = Citat = Izvorno postao Gaas
    Ej decki evo kupio sam ga i namucio sam se sa instaliranje...naime ja sam na dial upu koji radi jos slabije nego 28k tako da znate zasto mi je slabo doslo kad sam morao skidat 22mb onog cuda prije nego pkrenem igru....i onda udem unutra kriejtam lika...rangera i da cu uc u igricu ono opet skida neke filove...nije mi se vise dalo pa neznam mozda sutra ako budem od volje cekat opet da se to skine......najvj cu morat cekat sa igrom dok ne dode ADSL.
    Ajde decki recite mi vasa imena tako da vas u friendove dodam ako moze i hanzaplast nes si za guild govorio?
    aj pa se mozda uskoro vidimo
    dok napravis lika whisperaj meni "Luke Hanzaplast,Suprajz Paradjaz ili Spiking Maiden" pa bumo nekaj sredili

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    OK dogovoreno...vidimo se...valjda :S

  24. #24
    Imam gw (i account s 4 chara i ponesto golda) viska pa ak nekom treba nek mi se javi s cifrom na PM(zapravo erm,radje email), fala i cheers

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja ti igram GW već oko 2mj, pa ok je igra, al čuj nemam vremena previše,

    sad ču preko praznika raspalit do daske!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    E pa di si ti hanzaplast nikad te nema kad ja igram.
    Evo ljudi moje ime pa me kontaktirajte ako ocete.....a bilo bi dobro kad bi postali svoja imena ovdje

    Lexiar Stormgarde - moj lik

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja sam Vamp the Dark Angel
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    Je ste vi decki da napravio jedan guild ili da se svi u isti prikljucimo???
    Ajde recite...moj frend je u nekom guild pa cu vam javit koji je to guild i dal valja.....
    8lvl sam i rasturam u areni lizu mi jaja elementalisti i drugi
    casteri...warrrior malo teze ali i njega se da sredit

  29. #29
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    14
    Buduci da igram i GW da kazem koju i o tome..

    Ranger ne suxa.. Najbolji dokaz za to jest u popisu updatoeva gdje se moze vidjeti da je ranger najvise nerfan. Isto tako primjer mogu biti i ranger buildovi (danas popularan ranger spike build). A da na govorimo o ulozi rangera u nekom timu koji moze biti dmg dealer, runner, interruptor etc.. Dakle, rangeri nisu losi.

    Isto tako u PvE dijelu rangeri su najcesce ti koji luraju mob na sebe. Iako, mora se reci da su rangeri od vecine igraca u PvEu podcijenjeni.

    Ako netko tko pocinje zeli brzo i lako naci ekipu s kojom ce prolaziti PvE neka si uzme monka.. Njih svi traze..

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas M@nkey's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek, grad na Dravi
    Postova
    478
    Svi imaju GW samo ga ja nemam

    [urlanje]TATA! ZAGRIJ KREDITNU![/urlanje]

    [glas u pozadini]Ma koji vrag sada hoćeš, zar ti Warcraft nije bio dovoljan?[/glas u pozadini]
    Ovo bi trebao biti sig:
    http://img505.imageshack.us/img505/2658/copguy7pv.gif
    Ali IgGy ga ne dopušta

    May the GForce be with you, young gamer!

Slične teme

  1. Guild Wars
    By SnowFlake in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-10-2007, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •