Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 33

Tema: Zatvaranje teme

  1. #1

    Zatvaranje teme

    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Zatvaranje teme

    Ako tone pobrinite se da potone kako treba.
    booyaka



  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zatvaranje teme

    jooooj umirem

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zatvaranje teme

    Lažeš. Kako loš trolling. Zabrinuta majka se piše sa malim slovom m, ali ti si balavac pa ti takvi detalji ne upadaju u oči. Imaš sina, jea rajt...


  5. #5
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Zatvaranje teme

    Da se mene pita trebali ste to riješit još u startu. Nadam se da on ima oca, nek ga on stegne ako nemožete vi i gotovo, balavce s 15. god se lako može kotrolirat. I nekako mislim da ovo nije pravo mjesto da to pitate, svi su kroničari ovdje od reda

    Evo ja dao odgovor
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Mislim da nema doktora na ovom forumu.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Zatvaranje teme

    U posljednje vrijeme nešto se opako počelo trollat,još da se to radi kak se spada,ali svejedno trollovi se množe,gamad mala balava.
    booyaka



  8. #8
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zatvaranje teme

    Rješenje je prodati kompjuter i kupiti mu godišnju kartu u pretplati za kazalište.


  9. #9
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Zatvaranje teme

    Ili društveno koristan rad i tako to.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Zatvaranje teme

    Neka ga natjera na igranje dok mu oči ne ispadnu iz glave ili barem dok ne izgubi vid.
    booyaka



  11. #11
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Poštovana Zabrinuta Majko!

    Kupite sinu pojas za spasavanje ili ga ispišite iz škole plivanja.

    Pozdrav,
    Nikola
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #12

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao hvedran
    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Mislim da nema doktora na ovom forumu.
    Pa,mislila sam da je ovo ipak forum o igricama,i da bi vi trebali nešto znati o tome?

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Zatvaranje teme

    Lol Pingu XD

    Jednostavno, u slučaju ako ne trollaš: uzmi mu matičnu,i razbij mu je sa čekićom, po mogućnosti neka gleda. Problem rješen-nema igrica: nema problema. I budite brutalni, jer nekad djeca to zaslužuju. Ako kojim slučajem bude histeričan- nedajte mu jest, ili tek nešto sitno da ipak ne umre. KadaSse popravi u školi, recite mu da će dobiti pizzu ili jedan sat igranja na kompu- tjedno. Ili možda mjesečno, ovisno o zaslugama

    Bon apetit!
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Zatvaranje teme

    To je D.E.M.O. sto posto

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  15. #15
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Zatvaranje teme

    @ McPingvin
    Banajte Zabrinutu Majku!
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Zatvaranje teme

    draga Zabrinuta Majko(jest vraga zabrinuta)...šta mislite,da li vaš sin ima problema sa vršnjacima u školi?da li je napokon pronašao ekipu,ali preko neta,pa se zabavljaju u videoigrama?znate da ako je imao petice i bio pristojan,da ga garantirano vršnjaci nisu podnosili...a sada si je našao kompanjone prek neta,pa deru nove igre...i protiv toga mu neće pomoći nikakvi antidepresivi,odlasci kod psihologa i takve gluposti(za neke stvari valjaju,ali za ovisnosti o videoigrama nikako)...to će njega proći kad-tad...ne želite valjda da vam sin sa 70 godina visi na Call Of Duty serverima,gdje ima jako puno tinejdžera...sve je to dio "modernog"puberteta...prvo se zapitajte kakav ima odnos sa učenicima u školi,a tek onda o videoigrama...

    p.s.nemojte više govoriti da je ovo forum o igricama,ne igramo se školice...igramo virtualne igre koje koštaju više nego pola nekog kvarta(kao npr.moj kvart)...
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  17. #17

    Re: Zatvaranje teme

    Ode komp na selo i gotovo.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Zatvaranje teme

    [quote=Zabrinuta Majka]
    = Citat = Izvorno postao hvedran
    = Citat = Izvorno postao "Zabrinuta Majka":251e3zgb
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Mislim da nema doktora na ovom forumu.
    Pa,mislila sam da je ovo ipak forum o igricama,i da bi vi trebali nešto znati o tome?[/quote:251e3zgb]
    Bio je Dr.Freak član foruma ali su ga najurili i obrisani su mu svi postovi.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao 1GBRAM
    draga Zabrinuta Majko(jest vraga zabrinuta)...šta mislite,da li vaš sin ima problema sa vršnjacima u školi?da li je napokon pronašao ekipu,ali preko neta,pa se zabavljaju u videoigrama?znate da ako je imao petice i bio pristojan,da ga garantirano vršnjaci nisu podnosili...a sada si je našao kompanjone prek neta,pa deru nove igre...i protiv toga mu neće pomoći nikakvi antidepresivi,odlasci kod psihologa i takve gluposti(za neke stvari valjaju,ali za ovisnosti o videoigrama nikako)...to će njega proći kad-tad...ne želite valjda da vam sin sa 70 godina visi na Call Of Duty serverima,gdje ima jako puno tinejdžera...sve je to dio "modernog"puberteta...prvo se zapitajte kakav ima odnos sa učenicima u školi,a tek onda o videoigrama...

    p.s.nemojte više govoriti da je ovo forum o igricama,ne igramo se školice...igramo virtualne igre koje koštaju više nego pola nekog kvarta(kao npr.moj kvart)...

    GIMME FIVE!
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Zatvaranje teme

    hahahahahahaha TeraBajt...baš me moraš podsjećat na to....
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zatvaranje teme

    Šta je najgore, Zabrinuta Majka će sad doć sinu i reć da se treba počet družit sa vršnjacima, ovaj će skužit da nema prijatelja i još više past u depresiju > igrat igre.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Zatvaranje teme

    a šta ćeš...nije trebala tražiti mišljenja ovdje
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzorom .Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.

  24. #24
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zatvaranje teme

    Mislim da je to ista osoba koja je koristila ivan94 account. Nekome je jako zabavno.

  25. #25
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mislim da je to ista osoba koja je koristila ivan94 account. Nekome je jako dosadno.
    Fix'd

  26. #26
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Zatvaranje teme

    hahahahahahahahhaha
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zatvaranje teme

    Negdje se otvorio spawning pit odkuda izlaze svi mogući najgadniji trollovi i slična stvorenja. Smrde i prde. Vikendom se našikaju i prave haos.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzoromS.Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.
    Ako je imalo pametan i kad vec toliko igra igre ovo mu nebi trebao biti problem kao ni svima nama ovdje...Jednostavno je prelagano probit sifru u windowsima...
    Ako ženo ne trolaš napravi ovo...Dodji kod njega dok igra igre reci mu da se makne s kompa ako nece onda povikni malo jace a ako i tada nece lupi ga po glavi s kuhačom ili nečim drugim ali pazi da ti glavu ne propuca pištoljem koji mu je stric kupio za 13 rođendan ...Ako se to ne dogodi morat ce se dic..reci mu da nema vise kompa za tebe dok se ne popravu ocjene i da kad se popravu imat ce pravo na komp 2 sata na dan..Ako ga ikad vidite za to vrijeme zabrane na kompu lupite ga toliko jako da zapamti za cijeli život...Nasreću batine su i dalje najbolja metoda odgoja...

  29. #29
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Zatvaranje teme

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Zabrinuta Majka
    Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
    Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzorom .Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.
    To bi bio nadasve praktičan i koristan savjet, kad bi računalo bilo u kuhinji.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Zatvaranje teme

    Pih...nadzorne kamere su danas bagatela .Ima ih koje rade preko adsla-a putem običnog ip protokola sa senzorom pokreta .Dobiješ poruku na mobitel kada je netko ušao ili izašao iz određene prostorije .Živu sliku možeš pogledati sa bilo kojeg računala u bilo kojem dijelu svijeta i sve to ispod 1000 kn. Stao bi ja njemu na kraj.Ne bi taj išao ni pišati bez mog znanja .

Slične teme

  1. Lokanje teme "Lokanje teme rpg igre na forumu"
    By TeraBajt in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-01-2011, 12:17
  2. Lokanje teme "lokanje teme "rp igre na forumu""
    By Wolfwrath in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-01-2011, 00:14
  3. CoD - FAQ teme
    By Arbiter of Change in forum Call of Duty
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-11-2009, 15:07
  4. Zatvaranje 3D Realmsa bi mogao biti... marketinški trik
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-05-2009, 19:38
  5. Zatvaranje optičkog pogona
    By W3DR4N in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 25-02-2008, 11:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •