Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 302

Tema: Dragon Age: Origins - Awakening

  1. #61
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    NPC??
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #62
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    blonde morigen >.>

    mogli su se malo više potrudit

  4. #64

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    I nije baš, jedino me iritira što ima njezinu frizuru.
    Ova je besna... biće angry sexa.

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    revenge-driven, ljutit lik koji je u stvari dobrica.. mark my words. ne sviđa mi se, ružna, al dobre sise.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  6. #66
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Ovo što nosi je Chasind Robes.
    Liljana puno bolje izgleda u tome.

  7. #67

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Ljiljanka nije Mage, koji će joj vrag robesi.
    Inače, ova ima Samarino poprsje. Zanimljivo, 2 otkrivena lika za sada su Mageovi... znači li to da Morrigan otpada kao lik povratnik?

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    hmmm children kao novi protivnici, 2 nova magea, dakle sigurno nema nje... a opet tu je darkspawn koji priča, a niko nezna di je morigen otišla.. misli li neko što ja mislim?

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    garantujem vam da morrigan neće bit do dragon age 2, kad će dete joj da izazove novi blight.. taj lik što je darkspawn, a priča, on se pojavljuje još u knjizi the calling koja obrađuje događaje od pre dešavanja u igri, i to dosta, još i doba kad maric nije bio kralj.. morrigan sas njega nema veze.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  10. #70
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ljiljanka nije Mage, koji će joj vrag robesi.
    Inače, ova ima Samarino poprsje. Zanimljivo, 2 otkrivena lika za sada su Mageovi... znači li to da Morrigan otpada kao lik povratnik?
    Chasind Robes daje +6 Defense tako da mi je pri početku bio sasvim gg za Liljanu i dobro je izgledala u tome

  11. #71

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Preferiram slagati kožnjak, kod Robesa me inače iritira što su kompletni set pa ti se ne vide različite čizme i rukavice. Mala stvar, ali eto.

    Inače, službena Awakening stranica sa nekim informacijama. OBAVEZNO pročitati FAQ.
    http://dragonage.bioware.com/awakening/


    Besides OghrenSwho plays a large role in Awakening, there are cameos and returning characters. For companions you'll potentially meet Loghain, Wynne, and Alistair depending on your decisions in Origins. In regards to NPCs, Master Wade and Herren reprise their roles, with Wade offering to make even more fantastical goods if the player brings his list of ingredients. Loghain's daughter, Anora, may also appear in Awakening depending on your choices in Origins. From David Gaider's novel "The Calling" - both the Architect and Utha are present in Awakening.


    Homo smiths are back.
    Wade je izgleda na putu da postane novi Cromwell (refenca <3).

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    He, he, he, Master Wade.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    pih, znači ja nema da vidim alistera u ekspanziji.. sad mi žao. nego, piše da se romansa ne prenosi, pitam se kako će da objasne šta se zbilo sa ljiljanom, a i to ako se igrač smuvo sa alisterom, a ovaj ga nije napustio..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  14. #74

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    nego, piše da se romansa ne prenosi, pitam se kako će da objasne šta se zbilo sa ljiljanom, a i to ako se igrač smuvo sa alisterom, a ovaj ga nije napustio..
    Nikako, "romancible" likovi se vjerojatno neće pojaviti (FAQ navodi likove koji ti nisu mogli biti romantično naklonjeni, ali nikad ne znaš što se zapravo dogodilo sa vezom između kraja originala i početka ekspanzije), a sa Alistairom će ovisiti o tome što si napravio u DA:O. Drago mi je da su izgleda odabrali modularni pristup, a ne da su odredili "ovaj kraj je canon i to je naša konačna". Samo me iritira ovo što će mrtav lik (ako ga importaš za Awakening) opet biti živ u duhu toga da igrači "to žele"... ja ne želim baš. Sigurno, želim da se prenesu ODLUKE koje sam napravio s tim likom, ali ako je mrtav onda želim početi kao ovaj iz Orleja ili neki novi kao rewrite svega. Pojeftinili su smrt glavnog lika ako ga ožive na račun tehnikalije.

    I koristi spoilere.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    ček otkud sad to da se neče moč igrat s nekim iz orlaisa ak si ubio svog lika, več da će bit tvoj char kao duh? :S

    totalno loše zvuči

  16. #76
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Samo me iritira ovo što će mrtav lik (ako ga importaš za Awakening) opet biti živ u duhu toga da igrači "to žele"... ja ne želim baš. Sigurno, želim da se prenesu ODLUKE koje sam napravio s tim likom, ali ako je mrtav onda želim početi kao ovaj iz Orleja ili neki novi kao rewrite svega. Pojeftinili su smrt glavnog lika ako ga ožive na račun tehnikalije.
    Čekaj, nisam skužio. Ako je meni lik umro na kraju i ja importam taj save, nekim čudom ću oživjeti?
    Može link sa tom informacijom?

  17. #77

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Damn, ja mora da sam naučio Bantu u međuvremenu pa me ljudi ne razumiju.
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Inače, službena Awakening stranica sa nekim informacijama. OBAVEZNO pročitati FAQ.
    http://dragonage.bioware.com/awakening/
    @Rang€r;
    Hebemti, čitaj sa razumijevanjem.
    Moći ćeš igrati sa Orlejskim Wardenom ili s kim hoćeš, ali nećeš nikako moći prenijeti stare odluke mrtvog lika jer će on biti oživljen ako ga importaš.

  18. #78
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Mora da jesi
    A dobro, ovo sam već znao

  19. #79

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    I onda, kakva su mišljenja o Awakeningu nakon pročitanog FAQ-a? Zanima me jer ekipa na službenom forumu bitcha kao luda oko toga što neće biti romansi i jer nećeš moći koristiti DLC predmete. Mene samo ubija ovo kako tretiraju mrtvog PC-a, ali valjda će netko i tome doskočiti ili BioWare promjeni mišljenje.

  20. #80
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    I onda, kakva su mišljenja o Awakeningu nakon pročitanog FAQ-a?

    Sve mi se sviđa osim što su za sada predstavljena samo 2 mage companiona. Zašto 2 maga, to mi je bedasto, kao da forsiraju magove pošto su na prvi pogled najzanimljiviji (zbog "puno" spellova)!? Ali kažu da će biti još njih, pa ajde, možda nije sve tako crno. Volio bi vidjeti unikatnog lika poput Shalea, koji ne pripada niti jednoj standardnoj specijalizaciji i ima svoj unikatan set talenata.

    I naravno fora sa...


    ... resurrectom mrtvog junaka. Gubi se svaki smisao uvođenja njegove smrti u original DAO. Zašto ga ubiti i onda oživiti samo da bi se uvukli u mainstream konzolaške guzice


  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    sad meni nije jasno dal postoje 2 opcije - prva da igraš kao mrtvi warden i druga - da se prenesu samo odluke, a ti da nastaviš da igraš sa likom iz orleja.. ne piše to jasno, nemo da paničiš, možda ih ima 2, a ne samo ova prva..

    što se romanse tiče, ako igra traje 15-20 sati, i bolje što ih nema, za to vreme čovek ne može pošteno da se veže za lika.. jedino glupo što nema seksa. ali manja mana, u suštini me baš briga..


    nego, alister je romansabilan lik, a njega možemo videt u ekspanziji, tako da.. šta, ja sam se smuvo sa njim, vidim ga u ekspanziji, i niš, ko da nikad nismo bili zajedno?! bullshit...



    dosta magova verovatno da se stvari izbalansiraju s obzirom da ima višak ratnika u oriđinale.. očekujem da sad uzmu da najavljuju rogueove.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  22. #82
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Jasno piše da se ne prenose odluke nego čitav lik sa svim levelima i svom opremom

  23. #83
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Meni je totalno glupo što ne možemo koristiti DLC predmete.
    Nije mi jasno hoće se potpuno ignorirati događaji u DLC-ovima ili samo ne možemo koristiti predmete.
    Kako god da bilo, glupo je.

  24. #84

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    To mi je osobno najsmješnija pritužba. Ono, level cap je dignut, dakle dobiti ćeš i bolju opremu tako da će te stare stvari služiti... koliko? Sat ili dva, u vrh glave? Sentimentalna vrijednost na stranu. I naravno da nećeš početi gol na početku kao što neki kažu, nego vjerojatno sa defaultnom opremom s kojom bi i potpuno novi lik počeo.

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    sad meni nije jasno dal postoje 2 opcije - prva da igraš kao mrtvi warden i druga - da se prenesu samo odluke, a ti da nastaviš da igraš sa likom iz orleja.. ne piše to jasno, nemo da paničiš, možda ih ima 2, a ne samo ova prva..
    Ako budu oba slučaja, sve 5 i ja nemam nikakve zamjerke onda, ali stvar je u tome da sa Orlejanskim Wardenom nećeš NIKAKO moći prenijeti stare odluke mrtvih likova nego ćeš apsolutno morati iz početka. Does not compute - ako je lik mrtav, onda je mrtav, a ovaj novi dolazi u Ferelden kao pojačanje Wardenima i mora se nositi sa situacijama koje su nastale uslijed odluka pokojnika.

  25. #85
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Pa zar sam ja jedini čitao taj FAQ


    If a player wants to, they can import their "Dead Warden" into Awakening and play as them. For the story it's assumed that they didn't make the ultimate sacrifice, instead somehow survived. A player would start as the same level with the same gearSas their "Dead Warden".

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    Bleh, trebali su samo natjerati tajanstvenu profereldensku zajednicu nazvanu "Kerebrus" da ozivi glavnog aktera snaznim magijama, znajuci da ljudima prijeti ponovna opasnost.

  27. #87

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    DLC oprema, Bartuče, DLC oprema.
    Onda opet, izgleda da sam jedini registrirao igru i čitam njihov forum pa vidim što developeri postaju.

    The following items will NOT be available in Awakening.

    *Blood Dragon Armour Set
    *The Edge

    *Stone Prinsoner
    Blood-Gorged Amulet, an amulet that boosts constitution by huge amount.
    Cadash Stompers, a pair of boots that increase hostility.
    Cord of Shattered Dreams, a belt that boosts willpower and mental resistance.
    Dead Thaig Shanker, a dagger that interrupts spellcasting.
    Harvest Festival Ring, a ring for warriors and rogues.
    Helm of Honnleath, a useful helm.
    Wilhelm's Magus Staff, a staff.

    *Wardens Keep
    Antique Warden Crossbow, an above average Crossbow.
    Asturian's Might, the longsword of the Grey Warden Asturian.
    Robes of Avernus, a robe that improves Blood Magic.
    Shadow Belt, a belt that reduces hostility.
    Starfang (Greatsword), the two-handed greatsword or:
    Starfang (Longsword), the longsword.
    Warden Commander Armor Set, set of armor once worn by Warden Commmanders.
    Warden's Tower Shield, a shield with a low random drop chance identical to Duncan's Shield.
    Winter's Breath, a powerful magical staff.

    *Return to Ostagar
    Cailan's Armor Set, the set of armor once worn by King Cailan Theirin
    Cailan's Arms, a set of arms once wielded by King Cailan Theirin, consisting of Cailan's Shield and Maric's Blade
    Corrupted Magister's Staff
    Duncan's Dagger, a dagger once wielded by Duncan in his off hand
    Duncan's Sword, a longsword once wielded by Duncan in his sword hand
    Firestone Harness
    Joining Chalice
    Maric's Blade
    Nug Crusher
    Repeater Gloves
    Swiftrunner Warpaint

  28. #88
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    DLC oprema, Bartuče, DLC oprema.

    Ma ne, ti si rekao da bi krenuo sa nekom defaultnom opremom, a krećeš zapravo sa opremom od svog lika minus DLC oprema. Tako da ipak imaš jebene iteme od samog početka pošto niti original oprema nije loša. Od DLC itema su zapravo samo uber korisni - The Edge, Helm of Honnleath i Harvest Festival Ring. S time da se bodež i prsten mogu lako zamijeniti sa non DLC itemima - Crow Dagger s 3 slota i Lifegiver/Key/Ages prstenje...

  29. #89
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jasno piše da se ne prenose odluke nego čitav lik sa svim levelima i svom opremom
    ne kontam šta zboriš.. ako preneseš lika starog (bez obzira dal je umreja na kraju) prenose se i odluke i lvl i oprema.. znači, sve zajedno. ako kreneš sa novim likom iz orleja ne prenosi se ništa.. sad ja još uvek ne znam, a i ne vidim da su negde rekli, da li postoji opcija da se počne sa likom iz orleja, a da se prenesu sve odluke iz originsa.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  30. #90

    Re: Dragon Age: Origins - Awakening

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    ... da li postoji opcija da se počne sa likom iz orleja, a da se prenesu sve odluke iz originsa.
    Ne, u tome i je problem.

    @Bartuc:
    Mislio sam na to kao komentar na konfuziju na službenom forumu gdje ljudi misle da će se lik, ako maknu DLC armor koji imaš equipan, npr, pojaviti gol na početku Awakeninga. Što se tiče DLC oprema tu ne mogu suditi, ali navodno RtO i WK imaju neke dobre stvari zbog svi plaču zbog njih.

Slične teme

  1. Dragon Age: Origins
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3421
    Posljednji post: 07-12-2012, 18:49
  2. Dragon Age Origins: Awakening izlazi ovaj tjedan!
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-03-2010, 23:03
  3. Dragon Age Origins: Awakening - Velanna Video
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-02-2010, 12:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •