Stranica 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 559

Tema: MetallicA

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Spotovi su im na MTV-u jer su popularan band. Uostalom, to je samo odraz njihove kvalitete.

    Takodjer je na MTV-u bilo i Maidena, Judas Priesta, Manowara, Cradle of Filtha, Megadetha, pa cak i Cannibal Corpsea i da ne nabrajam dalje. Dobro, to jesu komercijalni bandovi, ali ne zato jer MTV pusta njihove spotove.


    A ako ne volis Thrash Metal niti ti se svidja vrsta glazbe kakvu Metallica svira, stvarno ne vidim razlog postanja u ovoj temi.
    there is no god to punish us

  2. #62
    Ne slušam ih. Ali sviđa mi se Saint Anger.

  3. #63
    Guest


    Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su

  4. #64
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose


    Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su
    Pa velim ti da ih ne slušam. Čula sam tu stvar i ok mi je.

  5. #65
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose


    Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su
    Definiraj prave fanove...!? St.Anger je sranje od albuma,ali opet ukusi su različiti...ako netko voli St.Anger ne znači da nije "pravi" fan Metallice...ja osobno ih slušam od 4. osnovne pa prilično poznam njihov način rada te opet tvrdim da su bili najkvalitetniji speed metall band do 1991. godine...poslije toga se upleo country...recimo to ovako... vatra i led ne idu zajedno,osim ako ne želiš uništit i vatru i led...znači niti country niti metall...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  6. #66
    Guest
    Kak si ti kul

  7. #67
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    @ Kiklop - ovako, drunkyduck hvala, ja se tu nemoram upletat...
    @ Asai - meni su osobno albumi do blacka bolji, ali i ovi poslije imaju odlicnih pjesama, slusam ih od kad znam za sebe (hvala buraz) tako da i ja znam ponesto i oni su mi najbolji bend, jer imaju dosta razlicitih pjesama i svako se moze nac u njima, St.Anger mi je ok album, sad cekam novi i nadam se da ce se vratit u svoju formu i nac svoj stari zvuk

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

    Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.

  9. #69
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Kak si ti kul
    Jel tako!? Ne bi li volio bit poput mene!?

    @Om3g@-Pazi ima fora pjesama na svim albumima,ali jednostavno to više nije metal kakav bi trebao bit,već neki hibridi...ne želim se upuštat u rasprave koji je album bolji itd.,jer opet ću reć da su ukusi različiti,nekome je fora nekome je sranje...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  10. #70
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ali sve u svemu, svi se slazemo da su bili najjutjecajniji bend, a jos i jesu

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

    Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.


    Sa svim se slazem 100%


    Smijem pitati kakvu glazbu sad slusas?
    there is no god to punish us

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

    Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.


    Sa svim se slazem 100%


    Smijem pitati kakvu glazbu sad slusas?
    Slusam svakakvu glazbu osim RnB-a, rapa i narodnjaka ofkors... Jednostavno vise nemam odredjenu vrstu glazbe koja mi se svidja. Na svakom koraku cujem nesto novo, uvijek se fokusiram na to i tak. Mislim da je prije svega vazno izbaciti kod glazbe ono stalno "komercijala", jer, mora se priznati, nisu svi (ovo govorim za onu glazbu koju slusam) poceli svirati iz toga da zarade brdo love. Sjednes sa gitarom sa ciljem da sam sebe impresioniziras... Ne znam, jednostavno je rock odradio svoje, na redu su indie rock, electro rock... Treba stalno mijesati!

  13. #73
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Om3G@

    Slusam svakakvu glazbu osim RnB-a, rapa i narodnjaka ofkors... Jednostavno vise nemam odredjenu vrstu glazbe koja mi se svidja. Na svakom koraku cujem nesto novo, uvijek se fokusiram na to i tak. Mislim da je prije svega vazno izbaciti kod glazbe ono stalno "komercijala", jer, mora se priznati, nisu svi (ovo govorim za onu glazbu koju slusam) poceli svirati iz toga da zarade brdo love. Sjednes sa gitarom sa ciljem da sam sebe impresioniziras... Ne znam, jednostavno je rock odradio svoje, na redu su indie rock, electro rock... Treba stalno mijesati!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  14. #74
    Guest
    Ja nemam nista protiv Reload itd., svaka ti čast

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    meni reload ne valja,dobrami je samo inforgiven2 i the memory remains,ali ipak svako ima svoj ukus

  16. #76
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ispred monitora
    Postova
    133
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

    narodnjaci the best

  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao toca
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju
    me zanim šta ti slušaš...

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    toca obrisan post,ne radi double postove !!!!
    što se tiče metalike,previše mi je isfurana,iako sam ju prije slušao,sad mi je crap,

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao toca
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju
    narodnjaci the best

    AJde idi ti lijepo pjevat o tome kako te je cura pustila pa kad si išo pomuzat kerravu,zamislio si se da ti je to cura,a krava je zamislila da je to njen Bikić kojeg šte predvečer ubili jer je napao glavnog farmera kad je vido da ga kravica vara te ste se onda ti i ona našli utjehu jednom u drugom...

    molim ne obazirite se na ovog tipa

  20. #80
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao toca
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

    narodnjaci the best
    Dečko poštuj tuđa mišljenja kao što i drugi poštuju tvoja. Nije u redu da kenjaš po nečemu samo zato jer su ti slušno/vokabularne sposobnosti na razini plasta sjena sa dotične farme par postova iznad.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  21. #81
    Member Plants Vs Zombies MiNdBrEaKeR's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Flying High:)
    Postova
    85
    najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar



  22. #82
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao MiNdBrEaKeR
    najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar
    isto jedinica mi je odlična

  23. #83
    ma naj stvar od metallice je DAMAGE Inc. i tocka

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ma naj stvar od metallice je DAMAGE Inc. i tocka
    Čuo sam verziju od Napalm Deatha...uništili su je toliko,da me boli...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  25. #85
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Asai
    = Citat = Izvorno postao toca
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

    narodnjaci the best
    Dečko poštuj tuđa mišljenja kao što i drugi poštuju tvoja. Nije u redu da kenjaš po nečemu samo zato jer su ti slušno/vokabularne sposobnosti na razini plasta sjena sa dotične farme par postova iznad.
    Master Kajla

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  26. #86
    Member Plants Vs Zombies MiNdBrEaKeR's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Flying High:)
    Postova
    85
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao MiNdBrEaKeR
    najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar
    isto jedinica mi je odlična
    dobra je i jedinica al mi je 2 bolja



  27. #87
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391
    Stone Cold Crezy,Last Caress...itd. the best!!
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391
    = Citat = Izvorno postao toca
    umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

    narodnjaci the best




    Kolki Ti je IQ bi volio znati.
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  29. #89
    = Citat = Izvorno postao Bob Dylan
    Stone Cold Crezy,Last Caress...itd. the best!!
    to su obrade

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Uzmite od Joela McIvera njihovu biografiju Justice for all; Istina o bendu.
    Prva četiri albuma: NENAD*JEBIVA
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •